אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


My Story@#

..הוא התקרב אלי עם הפרצוף שלו עד שהרגשתי את השפתיים שלו על שלי.." אסףף???" פתאום באה צעקה מההתחלה של האוטובוססססס......@@@
זה היה אחד המאבטחים שנשאר שם..הוא התסובב מהר והתחיל להתקדם לתחילת האוטובוס..לפני שאסף ירד אחרי המאבטח השני הוא הסתכל עלי..הסתכלתי עליו בחזרה והפנתי את הראש.המשכתי לשכב שם וכל הראש שלי מתפזר מהמחשבות עליו פתאום הרגשתי שאני נרדמת..
"נוני? " הרגשתי פתאום ליטופים והתחלתי לשמוע קולות..פתחתי את העיניים ואני רואה את חברות שלי וידידים שלי מכל הצדדים.."את מרגישה טוב?" אלירן שאל אותי.."כן כןן תודה מאמי הייתי צריכה לנוח קצת..לא הרגשתי טוב" אמרתי "זה הסתלבט שאת עושה תגידי? כולה היום הראשון מה תעשי מחר? ומחרותיים?" דקל שאל אותי עכשיו וחברות שלי אמרו לו שיסתום.."אני צוחק מאמי" הוא חייך ונתן לי נשיקה.."קוקי תקשיבי.."מירית התקרבה אלי ולחשה לי.."איתמר שאל אותי עלייך..הוא רצה לדעת מה קרה לך.." (איתמר..זה היה ההוא שהייתה לי את החולשה..לפחות הייתה!)עשיתי פרצוף וקמתי בזהירות..התקדמתי לתחילת האוטובוס ויצאתי החוצה לנשום אוויר קצת..ראיתי אותו את אסף.. יושב על אחד הסלעים מדבר בטלפון..הסתכלתי עליו לשבריר שניה וכשבאתי להסתובב ראיתי שהוא מסתכל עליי אז החזרתי את המבט אליו והעיניים שלנו נפגשו וישר הורדתי את הראש למטה והלכתי למורה שלי שישבה על אחד הספסלים "איי נועלה מתוקה איך את מרגישה?" היא חיבקה אותיי (מה קרה לה אלוהים יודע) "אני מרגישה הרבה יותר טוב תודה רבה" היא שחררה אותי קצת והמורות צחקו עליה שהיא לא נתנה לי לנשום "בואי אני יכין לך שניה תה תשיתי אותו עד הסוף" חייכתי אליה ואמרתי לה שאני אפילו ישתה את הסוכר ועליתי בחזרה לאוטובוס..ועליו? לא הסתכלתי לא יכולתי להתסכל עליו..למרות שהוא הסתכל עליי..ישבתי ליד החברה מאחורה והם סיפרו לי איך היה בטיול ושליאור נפל על עדן ושהיא התחילה להרביץ לו ולצעוק עליו והיהה מצחיק בטרוף..הייתה נסיעה של איזה שעה ואז עצרנו בעוד איזה מסלול אבל קצר שהרגשתי שאני יכולה לעשות אותו והמורה הסכימה לי לעשות אותו אבל "את לא זזה מהמאבטח שמעת? את לידו צמודה!" הוא היה מאחורי באותו רגע שהיא אמרה אז זה
היא הסתכלה עליו "אין בעיה שולה אני איתה עד הסוף" הסתובבתי אליו והמשכתי ללכת..הוא היה מאחורי כל הזמן "בואי הנה.." הוא משך אותי מהחולצה כמו שאני עשיתי לו באוטובוס "את אמורה להיות צמודה אלי לא שמעת מה המורה שלך אמרה?" הסתובבתי אליו "אל תגיד לי מה לעשות" והמשכתי יותר מהר והוא אחריי "שמעי אני לא אחד מהחברים שלך אז תנהגי יפה למה שתי שניות ואת לא פה! את בתוך האוטובוס" הוא עצר עצרתי גם..הסתובבתי אליו והתקרבתי אליו "אתה באמת לא אחד מהחברים שלי" והתחלתי להתקדם עוד פעם..היה שקט. כולם כבר התקדמו ורק אנחנו מאחורה "אני מצטער על מה שהיה באוטובוס" הוא פתאום פלט את זה כמו ירייה "זה אף פעם לא קרה לי אני ממש מצטער" הנמכתי את הקצב והייתי בקצב שלו "זה בסדר..נסלח..אבל לא נשכח" התסכלי עליו וקרצתי לו.."אם הוא לא היה בא..חבר שלך" הוא הסתכל עלי " מזל שהוא בא!"
"למה מזל?" הסתכלתי עליו "כי אז הייתי ממשיך וזה היה רע.." הוא שם משקפי שמש ולא התסכל עלי..לפחות לא שאני שמתי לב. שתקנו שוב.
"יש לך מישהי? סתם אני שואלת אל תקח את זה בקטע אישי! שלא תלחץ לי בטעות" עכשיו אני הבאתי אותה ביציאה..צחקתי "הייתה! אבל נגמר..סתם זונה" וואו איזה יציאה זאת הייתה.."פגעה בך הא?" הסתכלתי עליו "עזבי לא מתאים לי לדבר על זה! סתם עושה לי רע לדבר עליה..באמת שהיא לא שווה אפילו חצי דיבור! תאמיני לי.."
הוצאתי שוקולד מהתיק.."קח..יעבור לך מהר יותר.." הוא צחק "כיפכף?" "אתה לא רוצה לא צריך אני יכולה לאכול את זה לבד אתה יודע" צחקנו "לא שלא תעזי תביאי את זה עכשיו!" והוא חטף לי את זה מהיד..התקרבנו לכיתה שלי.."טוב אז אנחנו נישב פה תאכלי פה יש לנו 15 דקות פה.." המדריך צעק לכולם והתקרב אלי "איך את מרגישה מתוקה?" הוא נלחץ.."הכל טוב תודה באמת שתיתי והכל בסדר" הוא חייך והלך.
"טוב אני הולכת..אל תתגעגע אלי יותר מדי..כולה 15 דקות וזהו" קרצתי לו והוא עשה פרצוף עצוב וקרץ..הוא הלך וישב באיזה מקום ובדק את התיק שלו. בנתיים ישבתי עם חברות שלי שטחנו את כל מה שהיה להם בתיק..קראתי לאלינור חברה טוובה+++ וסיפרתי לה מה קרה עם המאבטח וכולה התרגשות!! "באמתת?? וואי מאמי הוא כזה חתיךך הייתי עושה לו כמה טובות!" היא צחקה.."סתם טמבל" וקרצתי לה..הקשקשות באלו והתחילו לשאול על מה דיברנו וסתם אמרתי להם שידיד שלי התקשר אלי לשאול מה קורה בטיול..ידיד..אקס! אז הם אכלו את זה..עברו ה15 דקות והמשכנו..שאלתי את המדריך כמה זמן נשאר והוא אמר שהוא איזה 20 דקות ככה ואנחנו באוטובוסים..זאת הייתה הליכה קצרה וכיפית..רגועה בלי הרים או סלעים. הייתי מאושרת..היה לאסף פלאפון..שמעתי שזאת קול של בת.."ביי אני לא יכול לדבר אני באמצע טיול פה! תפסיקי כבר...ביי" וניתק תפלא "ניתקת לה בפרצוף?" הסתכלתי עליו עם חיוך "מה את צוחקת יא גנובה" הוא התחיל לצחוקק "כן היא עיצבנה אותי החפרנית הזאת! לא מבינה שאני לא יכול לדבר.." הוא התחיל להתעצבן..הרגשתי עליו שהוא היה גם עצוב כזה..חיבקתי אותו מהצד.."אל תדאג יהיה טוב.." והתשחררתי ממנו..הוא התסכל עליי ולא ידע מהלהגיד.. "למה את קטנה??" הוא התחיל לצחוק ולהגיד את זה כל הזמן..לא הפסקתי לצחוק.."אתה יודע שהגיל לא קובע.." קרצתי לו..
"כן גם אמרו לי שלאהבה אין גיל.." הוא אמר והסתכל עליי.."מה שנכון נכון! ומי שאמר לך את זה הוא צודק..ומי שאמר או יותר נכון אמרה לך את זה..חח אני מקווה..זאת היא? או מישהי אחרת..שהייתה קטנה עליך?" סיבכתי אותו טיפה.."זאת לא היא..הייתה לי לפניה אח ת שהייתה בת 15 שאני הייתי בן 20..והיה לי קשה להיות איתה בגלל זה.."
"אה בגלל זה אתה לא שם עלי?" הוא לא ענה.."תענהה!!" "אם אני יענה זה לא במילים..זה רק במעשים אז עזבי!" הוא דחף אותי טיפה ממני וצחק."זוז מפהה" ודחפתי אותו יותר חזק..ככה כמו ילדים קטנים עד שראינו שאנחנו מתחילים להתקרב אל השאר..התרחקנו אחד מהשני.
סיימנו את המסלול בהצלחה ועלינו לאוטובוס לאכסנייה!
הנסיעה הייתה ככה שעתיים ככה שכולם כבר היו שפוכים מטים רק אני כולי אנרגיות היחדיה שנראה לי הייתה ערה באוטובוס..שמעתי מוזיקה והסתכלתי החוצה.
הגענו לאכסנייה.כמו כולם היא מכוערת כזאת מעפנה..נכנסנו ללובי כמו חיות טרף רוצים את המפתחות! רוצים לעלות לעשות מקלחת ולבוא לאכול! לנו היה פרוטקציות. ישר שהגענו המורה שלי הביא לי תמפתח של החדר שלנו! אני חולה שכחתם?;]
כל הבנות מחבקות אותי מנשקות אותי..בחדר היה שתי חדרים ככה שהיו שתי מקלחות! היינו 10 בנות 5 פה ו5 שם. התקלחנו שמנו עלינו סתם איזה בגדים מעפנים כי הארוחה עוד שעה בערך. ידידים שלנו נכנסו לבפנים נעלו תדלת פתחו תחלונות והתחילו לעשן כמו איזה מופרעים..הם כבר היו לבושים פצצות..כל אחד חש שם מלך היופי עם הבגדים והשער..אמרנו להם שיצאו שאנחנו נוכל גם להתארגן כי עוד מעט צריך לרדת לאכול..
אחרי שיכנועים רבים הם יצאו!
דפקנו הופעות אחת אחת! אני שמתי ג'ינס קצרר עם חגורה אדומה עם אבזם גדול מכסף וחולצה שחורה עם ג'קט ג'ינס קצר מהממםם ועקב שחור וחברות שלי גם לא חסר..גופיות, מיני, סקיני עיניינים..יצאנו מהחדר ועברנו דרך החדרים שהיו פתוחים ואמרנו שלום לחברות לידידים וירדנו ע כולם לאכול..בכניסה ראיתי את כל המאבטחים יושבים בספות שליד הלובי. הוא הסתכל עלי מלמעלה למטה ועשה עם השפתיים.."חבל שאת קטנה" ואכל את השפה צחקתי ועשיתי לו אצבע משולשת חחח;]! נכנסנו אחרי איזה 15 דקות והתיישבנו. אכלנו כמו מטורפות ויצאנו החוצה..ישבנו קצת בספסלים שבחוץ ועישנו.."אסור לעשן פה אתם יודעות" אסף והמאבטח שהיה באוטובוס עברו לידנו...אחת מהחברות שלי שהיא כזאת עם ביטחון כוסית כזאתת התקדמה לאלון שהוא היה המאבטח השני והתקרבה אליו צמוד צמוד "רוצה שאחטה?" וקרצה לו "בוא בוא נלך" אלון אמר לאסף. אסף הסתכל עליי שלח נשיקה והלך..כולי הרגשתי את הלב שלי עוד שניה יוצא החוצה! מאחורה פתאום כיסו לי את העיניים...כולי הייתי התרגשות..רציתי שזה יהיה אסף אבל זה היהה...
 


נוסף: April 12th 2007
מספר: נועל'יה=>אופק;]
דירוג:
כניסות: 1118
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


My Story@#
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-04-19 11:46:40
הדירוג שלי:


מתי את ממשיכה אני מחכה מלא מלא זמן
תמשיכי מהר-ירדן-

My Story@#
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-04-17 18:09:14
הדירוג שלי:


מתי את ממשיכה מאמי....
אני במתח מטורףףףףףףףףףףף
חבל לך על הזמן פשוט לא יכולתי להפסיק לקרוא....


-ירדן-

My Story@#
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-04-17 17:28:18
הדירוג שלי:


תודה רבה על כל התגובות:]
אתם נשמות..
וזאת אופק מ"מקרה בלתי נשכח" וכמובן.."פשוט מאוהבת"
אני שמחה שאתם נהנות אני כל כך אוהבתת אותכןןןן מואאה

My Story@#
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-04-17 10:28:55
הדירוג שלי:


תמשיכי דחוףףףףףףףףףף

סיפור מהמםםם מאמיייייייייייייייייייייייייי

חנושקה :]

My Story@#
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-04-16 18:08:16
הדירוג שלי:


תמשיכי דחוף סיפור מאלףףףףףףףףףףף..................
ו100מםםםם....
אין חייבת להמשיך....


-ירדן-
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט