אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


My Story@#3

דפקנו סוג של כניסה, העפנו כמה ילדים מהספות והתיישבנו כמו פרינססות " תרגעי טיפה" שמעתי שמישו לחש לי באוזן לאחר כמה דקות כשהוא התקדם ראיתי שזה אסף..הוא הסתכל עליי וקרץ..עשיתי לו עם השפתיים "לך זדיין" הוא עשה פרצוף מופתע והקשיב להוראות המדריך.
לא מספיק לי שהוא היה שם..איתי בקבוצה אלא גם איתמר פתאום נחת עלי משומקום! הוא וחבר שלו רועי.
איתמר התקדם לאיפה שאני הקים אותי התיישב ומשך אותי שאני ישב עליו ורועי המשיך לעמוד.."יא מופרע מה זה צריך להיות?" אמרתי לו וצחקנו "שקט אני מבקש" המדריך צעק אלינו "טוב אני רוצה שעכשיו כולם יקומו תקחו הכל ונעלה על האוטובוס"
כולם קמו והתקדמו אחרי המדריך..הסתכלתי על אסף שהיה בסוף, הוא הסתכל עלי בחזרה עשה פרצוף והוריד את המבט שלו ממני..הייתי טיפה מבואסת אבל המשכתי עם איתמר! הוא תפס לי את היד ונתן לי נשיקה בפה.
כשעלינו לאוטובוס ישבנו מאחורה. הוא משך אותי לשבת לידו ליד החלון ורועי ואלינור ישבו בצד השני "אז מה..התגעגעת אלי?" הוא ליטף לי את הפנים ונתן לי נשיקה בצוואר.. הזזתי אותו ממני קצת "האמת? שלא ממש" וקרצתי לו..הוא התחיל לגעת בי..זה לא ממש הפריע עד שאסף עבר את השביל של האוטובוס לראות אם כולם שם.
העפתי את איתמר ממני והסתכלתי על החלון "מה קרה? מה יש לך?" איתמר אמר ותפס לי את הפנים.. בדקתי עם אסף שמה או שהוא התקדם כבר "עזוב מאמי לא מתאים לי עכשיו קטע עם מישהו אני מצטערת..ולא הסתכלתי עליו "מה?" הוא אמר והרגשתי בכל שלו סוג של עצב קל.."לא רוצה..לא משחרר אותך! עד שסופסוף קורה משהו? את רצינית איתי?? אני כל כך רוצה אותך." הוא תפס לי את היד וקירב את הפנים שלו לשלי..היה מבט משתיק..עבר איזה משהו שלא נתן לי לעזוב אותו לא יכלתי.."אבל..אני לא מרגישה אליך מה שהרגשתי אליך אז.." הוא התרחק טיפה "וזה אומר שאת לא מרגישה כלום?" הוא אמר והסתכל עלי..הוא לא הוריד לשניה את העיניים שלו ממני,משכתי את החולצה שלו ככה שהוא התקרב אלי עד שהיינו די קרובים לנשיקה "אני מרגישה! אבל פחות..טוב שכח מה שאמרתי..אני רוצה אותך" ונישקתי אותו..נשיקה יפה כזאת..
"כאן אנחנו עוברים דרך...." נבהלנו מהמדריך שדיבר במיקרופון וזיעזע את כולם!
התרחקנו.."יש לך פלא מאמי!" אלינור הביאה לי את הפלא שלי..איך הוא הגיע אליה אני לא יודעת! "כן אמא..הכל טוב..אכלתי...מצויין אני מרגישה...אין קליטה אמא אני ידבר איתך בערב..בייי" וניתקתי..שיחת אמא! שיחת חפירה.
איתמר צחק "מה מצחיק אותך" הסתכלתי עליו רציני "כלום שתקי כבר" ונישק אותיי. הוא עצר "סופסוף אני זה שמנשק אותך" קרץ לי וצחקנו..
אחרי כמה דקות של סתם מוצי מוצי עברתי לשבת ליד אלינור ורועי ישב ליד איתמר
וסתם שתינו דיברנו.."האסף הזה דופק לך מבטים מאמי" אלינור אמרה לי וניסיתי כמה שיותר לחפש אותי בזווית של העין! לא להסתכל ישירות "אוף איתו..למה הוא היה צריך לנשק אותי אני לא מבינה.." אלינור פתחה את הפהה "מזה לנשק אותי?!?! התנשקתם ולא אמרת לי כלום???" אופס..לא אמרתי לה? פאדיחותת "חשבתי שאמרתי עם כל הבלגן שקרה היום..חחח אני מצטערת..הינה עכשיו את יודעת! הוא נישק אותי ואמר לי שהוא היה חייב לעשות את זה.." התעצבתי והורדתי את הראש למטה.."את מרגישה אליו משהו?" היא הרימה לי את הראש "כן אני מרגישה אליו משהו...ועוד אחרי הנשיקה הזאת אני מתחרפנת!!
אני מנסה לשכוח את כל מה שקרה עם איתמר אבל לא הולך לי! גם כן איתמר..אין לי כוח אליו.." והתחלנו לצחוק..הגענו למסלול וירדנו.
התחלנו ללכת..פתאום לרועע מזליי התעקמה לי הרגל! כל כך כאב לי! בהתחלה לא רציתי להגיד לאפחד וניסיתי כמה שיותר לא להזיז אותה ולדרוך על הרגל השניה..לא רציני שיחשבו שאני איזה צומי או משהו! "מה קרה מאמי כואבת לך הרגל?" אלינור שאלה אותי, היא כנראה שמה לב שאני צולעת "לא זה שומדבר סתם נתפס לי השריר זה עוד שני ישתחרר" חייכתי אליה שבפנים אני דיי סובלת! "אסף אתה יכול לבוא שניה" שמעתי את אלינור קוראת לו מה היא בדיוק רוצה ממנו?! ראיתי אותו מתקדם "תגידי מה את חושבת שאת עושה?" אמרתי לה בעצבים "מה קרה?" הוא שאל והתעלם ממני "לנועה כואבת הרגל! היא צולעת! אתה צריך להיות צמוד אליה!" שמעתי מה שהיא אמרה והפה שלי נפתח לגדלים שלא ציפיתי בכלל! הוא הסתכל עלי "בכוח את עושה שטויות כדי להיות צמודה אלי?" ואלינור התחילה לצחוק "מה מצחיק בדיוק?. ולא אני לא רוצה להתקרב אליך בכלל מה אתה מתלהב! וחוץ מזה אני מרגישה מעולה! לא כואב לי כלום אז אל תחפרו לי" והתחלתי להתקדם וניסיתי כמה שיותר לדרוך על הרגל..וכל צעד גרם לעוד כאב..
"בואי הנה" הרגשתי את אסף תופס לי את היד ושם אותה עליו. הוא הוביל אותי לאיזה סלע "את מסכימה לי לבדוק לך את הרגל?" הוא שאל לפני שנגע בי בכלל "תבדוק" אמרתי בזלזול והוא בדק..אלינור בינתיים התקדמה עם כולם ואמרה למדריך שאני ואסף ערנו כי כואבת לי הרגל..הורדתי את הנעל והוא בדק לי את הרגל..הוא סיבב אותה ולא יודעת מה "תגיד לי מה אתה משוגע?? הרגל מחוברת לי לגוף!! זה כואבב" צעקתי עליו!הוא התחיל לצחוק..הוא פתח את התיק והוציא שוקולד.."קחי זה יעביר תכאב.." וקרץ לי..
הוא חבש לי את הרגל עם תחבושת בצורה הדוקה ודיי כואבת אבל זה עזר לי להמשיך ללכת..לא רציתי שוב לחזור לאוטובוס! ויכלתי להתקדם בקצב נורמלי!
התחלנו להתקדם.."תודה" הוצאתי את המילה לאוויר.."אני חושב שאת צריכה להגיד לי את זה מחר"
"למה מחר? מה יש מחר?" התפלתי.. "מחר נגמר הטיול! לכי תדעי מה יקרה לך עד אז!" התחלתי לצחוק.."כיף לי לשמוע אותך צוחקת ולא עצבנית כל הזמן" "אני לא כל הזמן עצבנית..טוב שאתה לא מגזים.." הוא עשה פרצוף של.."אה לאא?" והמשכנו ללכת בלי לדבר.."אני מצטער על הנשיקה אתמול" הסתכלתי עליו "למה אתה מצטער?" הוא לא ענה כמה שניות " כי זה לא היה במקום! אני חושב שזה בלבל את שנינו! בקיצור זה לא היה מתאים וזהו..סליחה" "זה באמת בלבל אותי..ואני באמת שונאת אותך שעשית את זה..אבל.." לא המשכתי והוצאתי מים מהתיק ושתיתי קצת.."אבל מה?" הוא המשיך אותי..."אבל זה טיפה עצוב שאתה אומר שזה כלום..בשבילי זה לא היה כלום..למרות שאני יודעת שלא יקרה כלום.." "שלא תביני אותי לא נכון" הוא התפרץ למילים שלי "זה לא היה סתם בשבילי..אני לא סתם מנשק בנות לאמיני לי אני לא אחד כזה אבל את קטנה ואני לא מתעסק עם קטנות יותר..וזה הפחיד אותי ל..עזבי בקיצור זהלא היה לעניין.." המשכנו ללכת בשתיקה..עד שהגענו לעצירה שכולם עצרו..הרגשתי יותר טוב עם הרגל שלי הצלחתי ללכת יותר טוב פתאום..וסיפרתי לאלינור על מה שקרה איתו..היא הייתה מופתעת והיה לה עצוב בשבילי כי לי זה דיי כאב..
המשכנו ללכת..אני הלכתי יחד עם אלינור ועוד כמה חברות ולא התייחסתי לאסף שהיה מאחורה..הרגשתי יותר טוב ולא הייתה צריכה להיות לידו.
היה צחוקים! הסתלבטנו על אנשים וממש התחרפנו שם..ככה עברו כמה שעות טובות עד שנפשגנו עם כולם באיזה מקום שהיה שם חניות ובורגראנץ' וכל השטויות האלה..
נפגשנו עם הבנות ודיברנוו על הכלל וכל הגעגועים האפשריים התפרצו חח;]
קנינו לנו משהו לשתות ועלינו על האוטובוס וסתם קישקשנו.."אדי צלצל אלי היום" ליאור שמחה פתאום "היה כיף לי לשמוע אותו! הוא סיפר לי שהוא צריך לחזור מצרפת מחר..ומחר אני יוכל לראות אותו איזה כיף:]" שמחנו בשבילה..
"לאן נעלמתם לנו יא מסטולות!" אוראיל עלה לאוטובוס עם קרן שלום ורון.
באו עם אוכל וטחנו כמו משוגעים וסתם דיברנו...
הראש שלי לא היה ממש שם..הוא היה איתו..היה אצלו..אצל אסף! איזה מניאק בשביל מה הנשיקה המסכנה הזאת? אחרי שעה בערך עלינו על האוטובוסים עשינו עוד מסלול וחזרנו לאכסנייה! הפעם לא היה לנו כלום..אז היינו חופשיים לעצמנו!
עליתי לחדר שלנו התקלחתי ראשונה ונכנסתי למיטה!
הבנות כולם קפצו עליי "אל תהיי עצובהה זה בסה"כ מאבטח מה יש לךך"" "יהיה טובב עכשיו את עם איתמרר" "כןן איתמר כוסון חושרמוטהה " "יאללה כמו יא בטטה תתלבשי נלך נעשה סיבוב" כל הדברים והחפירות שרק הם יכולות! "עזבו לא באלי זזו ממני כבר.." העפתי אותם ממני וסובבתי את הראש לכיוון הקיר..פתאום היה שקט..חשבתי שהם הלכו ולא שמתי לב שהדלת נסגרה..הסתובבתי אחרוה וראיתי אותם יושבות כל אחת במיטה שלהם מתסכלות עליי "מה יא קופות מה אתם רוצות" הם התחילו לצחוק הם התחילו להתקרב אליי והרימו אותי כמו איזה מטורפות! זרקו אותי על איזה מיטה והתחיל להעיף עלי כריות! היה מצחיק..פשוט התגענוו "תפתחוחוו" כמה חברות אחרות באו מהחדרים לשבת איתנו "תראו איך אתם נראות" גלי אמרה לנו ותפתחה תחלון כדי לעשן.."מה זה נראה לך פה חדר עישון?" רוני צעקה עליה..היא לא ממש סבלה אותה "יש בעיות?" היא הדליקה תסיגריה. רוני התקרבה אליה משכה לה בשער אחורה "כן יש בעיות עכשיו את עפה?!" לא יודעת מה יש להם שתי אליה!! בחיים הם לא הגיעו למצב כזה! גלי זרקה תסיגריה מהחלון והם התחילו מכותתת כמו איזה שתי גברים! ניסינו להפריד אבל הם שתי רולות! עד שהצלחנו כבר אחת המורות הגיעה לחדר והוציאה את שתיהן החוצה.. ישבנו עכשיו באמת ושקט ולא הצלחנו להבין מה קורה פה..עד שהילה אמרה לנו "שיי נפרד מרוני וגלי ישר קפצה עליו אז..תבינו כבר את ההמשך.." היינו בשוק..גלי הייתה ילדה דיי תמימה אבל כנראה שהיא כבר לא כזאת..הבנות התארגנו ויצאו ואני נשארתי לישון... שוב אותו סיפור..אותו השקמה/אותם המורות החפרניות והחפירות/אותה העייפות וכו'..
התלבשנו זריז וירדנו למטה. "אמרנו שתהיה הפתעה? זוכרים?" אפחד לא ענה למורה חוץ מכמה חנפנים שתמיד מנצלים את ההזדמנות להראות את עצמם."אז תעלו עכשיו לחדרים ותשימו עליכם בגדי ים כי יש יום בריכה!" כולם התסלכו אחד על השני וצרחו באושר!! כולם עלו לחדרים וכל אחת ניצלה את ההזדמנות לדפוק שוב הופעה כובשת;]
שמתי בגד ים תכלת עם ציורים בכחול של BILLABONG שמתי מיני ג'ינס גופייה לבנה וכפכפים לבנים יצא מהממם! גם חברות שלי אחת אחת!
יצאנו ועלינו על האוטובוסים..שמחנו כל כך שהעברנו שירים באוטובוסס והצקנו להרבה ילדים..חפיף;]
כשהגענו ירדנו כמו חיות לכניסה וחיכינו שיתפחו! ושפתחו נכנסנו ותפסנו כיסאות.
ישבנו בהתחלה קצת בחוץ עם כמה חברה ואח"כ כולם נכנסו לבריכה..
היה מצחיק..ראיתי את אסף "למה אתה לא נכנס?" צעקתי לי מהמים והשפרצתי עליו..הוא התרחק ואח"כ התקרב והתתכופף אלי.. "מה אני ילך קטן?" הוא הרים את המשקפיי טייסים השחורות עם המסגרת הזהב המההממות של רייבן, וקרץ לי...הוא היה עם בגד ים שחור עם ורוד..וסתם חולצה תישרט לבנה וכפכפים.."מסכימים לך להתלבש ככה? אתה לא צריך להתלבש כמו רמי או דוד?" והסתכלתי על המאבטחים האחרים.."פשש מכירה את כולם! ולי יש פורוטקציות! אם אני רוצה אני גם יכול להיכנס.." הוא אמר והחזיר את המשקף לעיינים.."נו אז בוא נראה אותך גבר" חייכתי והתרחקתי מההתחלה של הבריכה.. הוא הוריד את חולצה זרק אותה על אחת הכיסאות של הבנות עם המשקפיים והכפכים ובישק מאחת לשמור לו עליהם..הוא קפץ ראש..
הוא השפריץ עליי הרבה מים! "אתה לא יכול לקפוץ רגוע תגיד לי??" הסתלבטתי עליו והשפרצתי עליוו..פתאום ראיתי אותו מתחיל להתרחק, קורץ לי וצולל ופשוט נעלם לי משם! הייתי בשוקק..הסתובבתי וראיתי את איתמר שעשה עליי פרצוף!!!
 


נוסף: April 19th 2007
מספר: נועלה:]
דירוג:
כניסות: 1069
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


My Story@#3
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-04-27 10:37:10
הדירוג שלי:


מתי את ממשיכה.???? אני אומרת לך את כותב מדהים...דמעות יורדות לי...

My Story@#3
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-04-25 17:12:55
הדירוג שלי:


אמאאא איזה סיפורר סוףף!!!!!!!!!
פעם ראשונה שלך שאת כותבת???

אולגיי

My Story@#3
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-04-25 13:11:49
הדירוג שלי:


תמשיכי ומהר..........
הסיפור הזה סוף הדרךךךך
אני כבר מתה לראות את ההמשך...........
ותגיבי.....
אוהבת מאוד.....
-דנדושית-
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט