אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


אהבה לא ממומשת- חלק א'

התאהבתי, התאהבתי בליאור (שם בדוי) הוא שנתיים מעליי אני כיתה ח' והוא כיתה י', הוא איתי בבית ספר אני רואה אותו יום יום שעה שעה התאהבתי מהמבט הראשון שלו, מהחיוך המתוק שלו, מהכל. הוא הילד הכי מבוקש בבית ספר, החבר הכי טוב שלו שגם איתו בשכבה שהוא במקרה הילד הכי יפה בבית ספר נדלק עליי התחלנו לדבר באייסיקיו הוא הזמין אותי אליו כמה פעמים לישון, ישנתי אצלו כמה פעמים לא משהו רציני, בפעם האחרונה שישנתי אצלו חברה שלי שהיא כמו אחותי רצתה שאני יבוא אליה בבוקר, שאני יתעורר קורל, חברה שלי אחותו של ליאור, היא יפייפיה אח שלה יפה בכלל הם משפחה של יפים.. ביום שבת ה330 היה היום שבו התגשמו כל החלומות שלי.
אחריי שישנתי אצל דניאל (חבר של ליאור) באתי לבית של קורל, הדלת הייתה פתוחה אז נכנסתי ליאור ישן בספה בסלון הוא ישן כמו מלאך קטן, בקיצור עליתי לחדר של קורל קצת דיברנו וירדנו לשתות נס קפה ליאור התעורר הוא הסתכל עליי ושאל אותי בלגלוג "נו איך היה אצל דניאל? חחח זרק אותך מהבית?" עניתי לו בעצבים "דווקא היה סבבה ולא, אני זרקתי את עצמי משם" והוא המשיך לצחוק ופתאום הוא נעצר "חח סתם סתם מתי באת לפה רוני?" הוא השתמש בשם שלי, הלב שלי התחיל לפעום בהיסטריות "אממ.. 12:30 ככה.. אתה עוד ישנת" אמרתי הוא ענה "אהה.." ופנה לקורל "קורל תכיני לי בבקשה נס קפה" קורל הכינה לו אבל הוא עלה למעלה.. אני וקורל העברנו את הצהריים במחשב ובחדר. הגיע הערב ליאור התעלל בליר אחותם הקטנה וישב לראות כדורגל אני הייתי במחשב עם קורל הוא פנה אליי והזמין אותי לראות איתו ועם ליר כדורגל. או קורל ואני או ליאור היינו צריכים לשמור על ליר אני וקורל רצינו לנסוע לעפולה ליאור שאל אותי "למה אתם רוצות לנסוע לעפולה מה יש לכם לחפש שם?" עניתי לו שאנחנו רוצות להכיר אנשים אז הוא עשה תנועה שהוא דוחף את האצבע שלו לתוך חור (יעני זין בתוך כוס) הבנתי את הרמז ואמרתי לו "אוישש תשתוק מה אתה עושה ממני זונה?" הוא ענה לי "מה מה פתאום מגרד לי היד" לא האמנתי לו כי היה לו את הפרצוף הממזרי על הפנים שלו, הוא העלה לי את הסעיף אז קמתי להרביץ לו והוא התחבא בשמיכה אחח הוא כזה מתוק שהוא רוצה.. רציתי לישון אצל קורל אז התקשרתי לאמא שלי לבקש את האישור שלה היא בהתחלה לא הסכימה אבל אחריזה שכנעתי אותה ואמרתילה המון בבקשה אז היא הסכימה :] ליאור התחיל לחקות אותי בזמן שדיברתי איתה וזה הרגיז אותי אז נתתי לו מכות תוך כדי שדיברתי איתה..

המשך בפרק הבא...


נוסף: April 21st 2007
מספר: רוני
דירוג:
כניסות: 874
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


אהבה לא ממומשת- חלק א'
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-04-27 11:04:44
הדירוג שלי:


אני מאחוזת ברק...

אהבה לא ממומשת- חלק א'
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-04-25 19:01:49
הדירוג שלי:


מאיפה אתת שאת באה לעפולה?
אני מעפווווווולה (:
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט