אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


אהבה לא ממומשת- חלק ב'

אחריי שדיברתי עם אמא שלי שכמובן הסכימה לי לישון אצל קורל, עצבנתי טיפה את ליאור אמרתי לו שהוא אפס והוא לא מסוגל לגעת בי הוא התעצבן קם וישב עליי, פאק! אתם מבינים מזה שבנאדם ששוקל 80 קילו נוחת עלייך?? זה סיוט אהה.. עוד פרט קטנטן ומעיק ששכחתי לספר, יש לו חברה כבר מעל לשנה הם ביחד הוא נסע איתה לטורקיה, אבד איתה את הבתולים עשה לה מסיבת הפתעה מה אני יגיד לכם, אהבה גדולה. איך היא שכבה איתו? טוב אבל הכל שרירים.. עליתי להתקלח ושסיימתי קראתי לקורל שתביא לי את המברשת אבל היא לא שמעה, אז ליאור שאל אותי מה אני רוצה אז אמרתי לו שאני צריכה שקורל תביא לי את המברשת, הוא קרא לקורל. התלבשתי בחדר של קורל, בזמן שהתלבשתי דפקו לי ממש חזק בדלת התחלתי לצעוק עליהם שיפסיקו ושמעתי את ליאור מאחוריי הדלת צועק עליהם "חלאס כבר היא מתלבשת" באותו רגע הרגשתי כ"כ בטוחה בכל עניין שקשור לבנות ומשהו שפוגע בכבוד שלהם, הוא מתפרץ, אני כ"כ מאוהבת בו. שסיימתי להתלבש קורל ביקשה ממני לבוא איתה לסבתא שלה שתביא לה את המפתח למכבסה כי היא רוצה לצאת עם הג'ינס שהיא אוהבת. יצאנו מהבית לקחנו את המפתח והתחלנו לחפש את הג'ינס בעעע הוא היה מטונף!
ליאור היה צריך ללכת בערב לחברים שלו אז הוא ביקש מקורל וממני להישאר לשמור על ליר בסוף נשארנו כי לא יצא לנו לנסוע לעפולה אני ליר וקורל ראינו בחדר של ליאור איזה סרט על ילדים בקולג' אני יודעת, הוא הלך :(
שאמא של קורל חזרה הבייתה מהעבודה והיא וליר נרדמו והלכו לישון אני וקורל יצאנו החוצה דניאל היה אמור לפגוש אותי לא הייתה פגישה משהו בכלל! לא היה לו סבלנות אליי ממש לא אתם יודעים מה? שיילך להזדיין!
מצאתי את קורל ישבנו ברחבה של חדר אוכל והתחלנו לדבר ליאור התקשר אליה ואמר לה "תמסרי לרוני שיש לה ד"ש מאיזה אתיופי פה" (הוא יורד עליי תמיד שאני שחומה) היא כעסה עליו ואמרה לו "אויי נו בשביל זה התקשרת? ביי" חחח שמחתי שהוא התקשר רק בשבילי, אחריי איזה 10 דק' איזה ט'טניק אחד אמר לקורל שמישהי בשם סיוון מגבעת אלה רוצה לראות אותה היא הלכה אליה חיכיתי לקורל איזה 5דק' כמו איזה סתומה! נמאס לי, הלכתי לבית שלה פתחתי את הדלת ורק ליאור ושני חברים שלו היו בבית והם היו בחדר שלו. כנראה ליאור שמע אותי עולה, הייתי בחדר של קורל שלחתי באותו רגע הודעות לקורל שאני לא באה כי היא ניסתה לשכנע אותי לבוא להיות איתה ומה כבר יש לי לעשות עם הילדה הזאת, סיוון!!? נשארתי בבית פתאום נכנס ליאור הוא שאל אותי..


נוסף: April 21st 2007
מספר: רוני
דירוג:
כניסות: 721
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


אהבה לא ממומשת- חלק ב'
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-04-25 13:04:28
הדירוג שלי:


יאא...תמשיכי סיפור יפה..(:

אוהבת אותך..
מורן (:
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט