אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


אהבה לא ממומשת-חלק ו'

הוא התקרב התקרב ונפתחה הדלת, קורל, "אחותי" הוא הסתכל אליי, הסתדרנו מהר במיטה ושכבנו רגיל "רונקיי! את פה! אני ותום צעקנו איזה 5דק' בחוץ 'רוני רוני' ולא ענית, אממ תום רוצה לישון פה.." "נו שיישן השחורה תישן על הספה בסלון חח סתם, מה הבעיה תביאי את המזרון של ליר ושימי אותו על הרצפה בחדר שלך" ליאור התפרץ לפניי שהגבתי "לא לא אמרתי לו שזה כבר לא מתאים הוא יבוא רק לשעה ככה" קורל נעמדה בדלת איזה דקה "סבבה" אני וליאור ענינו ביחד "אז..." קורל המשיכה "טוב אז נראה לי שאני יילך לתום אממ רונקי אני יהיה איתו ככה שעה ואז תבואי אני יספר לך מה שהיה והכל טוב?" קורל וליאור הסתכלו עליי ביחד "אממ אחלה אחלה ממי תהני" לפניי שהיא הלכה היא הסתכלה עליי במין מבט כזה של "הכל טוב? להציל אותך?" דיי התאכזבתי שהיא עזבה אותי לבד עם אח שלה זה מביך. היא סגרה את הדלת "טוב זהו? השתכנעת אני אמרתי לך שאת חלשה כבר תודי בזה" "לא סיכמנו כלום ליאור אתה מפחד ממני פחד מוות" הוא צחק "יאללה תרביצי לי נראה מה יש לך" התחלתי להרביץ לו התהפכנו שמשכתי אותו אליי הוא משך אותי מעליו היו בינינו כמה סנטימטרים ספורים של מרחק השפתיים שלו התקרבו לשלי הלהט בינינו התלהט והתרתח יותר ויותר נהיה כ"כ חם.. הוא התקרב יותר לשפתיים שלי עד שלא נשאר מרחק השפתיים נגעו לא נגעו לאט לאט נגעו נגיעות קלות ורכות הוא פתח את הפה שלו ואני את שלי הוא התחיל להתגבר עם הנשיקה הייתי מעליו החזקתי לו את עצמות הלחיים שלו ועצמתי עיינים מתענוג הוא החזיק לי את האגן התחיל להרים את הידיים לכיוון החזה והנשיקה רק התעצמה מרגע לרגע-עצרתי "ליאור, אתה חרמן עכשיו אתה גם מסטול אתה תתחרט על זה" אמרתי מאוכזבת מעצמי על זה שעצרתי את הנשיקה המרגשת והסוחפת הזאת "אני כמעט ולא מסטול אבל את צודקת אני יתחרט על זה זהו.. אני אני לא ייסחף יותר.." הוא אמר נבוך ומסמיק לאכול אותו.. אחריי דקה של שתיקה הוא שאל אותי "אז רוני, ירדת למישהו פעם?" "כן" עניתי "למי? גם לסהר הזה? זה שהזדיינת איתו?" "כן" היה בקול שלו צליל זלזול "והוא ירד לך?" "חח כן" דיי מביך שהוא שואל את כל השאלות האלה "נהינת?" "אפשר להגיד, יותר טוב מסקס" עניתי כמו גדולה "המון בנות אומרות את זה" הוא אמר והסתכל עליי "ואתה? ירדת למעיין?" "כה.." "והיא ירדה לך?" שאלתי "כן אבל גם את מוזמנת להתכבד, חח סתם" הסתכלתי עליו במבט ש"בבקשה אל תעשה את זה" הסתכלנו אחד על השני כמה שניות מתחת לשמיכה הוא החזיק לי את היד והמשיך להסתכל עליי עזב אותה והתקדם בליטופים לעבר הג'ינס הוא ניסה לפתוח את הכפתור "נו.." צחקתי הוא בסוף הצליח ליטף לי את הרגליים מחוץ לג'ינס הגיע לכוס והתחיל למשש לי אותי מחוץ לתחתונים- הוא הביך אותי מאוד..
"רוצה שאני ידחוף לך אצבעות?" לא הייתי מוכנה לשאלה הזאת, לא הייתה לי תשובה! מה אני יגיד לו?? "אתה יודע שאני רוצה אתזה אז מה אתה שואל אותי?" אני ידפוק לו את כל הזוגיות שלו עם מעיין ואני ינצל את החרמנות שלו לרעה וזה לא מתאים לי .. "ליאור, אתה תדפוק לעצמך את המצפון, אתה סתם תאכל את עצמך אחריזה" אמרתי לו, בלב שלם, אבל כ"כ רציתי להרגיש אותו כ"כ רציתי "צודקת, יואוו צודקת אני יאכל תעצמי אחריי זה אני אוכל את עצמי כבר עכשיו שיט!" חייכתי "אני שמחה שעצרתי את זה, אתה אוהב את מעיין" אמרתי "מאוד" הוא אמר "וזה לא מגיע לה" המאוד הזה אכל לי את הלב "אז אולי כדאי שאני יילך ליאור זה כבר פעם שלישית שאתה מנסה בלי לחשוב,שלא תתפתה" הסתכלתי עליו ובאתי לקום "לא לא אל תלכי בסדר בסדר אני לא ייגע בך מבטיח" הסתכלתי עליו במבט מהוסס נכנסתי למיטה ושכבתי עם הגב אליו "את יכולה להסתובב לכאן" הסתובבתי, הסתכלנו אחד על השני הוא נתן לי סטירה על היד נתתי לו על הלחי הוא הרים אותי מעליו החזיק אותי חזק ונישק אותי בכל הכוח הרגליים שלי היו בשלו הוא החזיק את היד שלי שם אותה מתחת לתחתונים שלו, עמד לו, התחלתי למשש לו את הזין אז הוא אמר "אני לא יכול מצטער מצד אחד אני מת להתחרמן איתך כל הלילה מצד שני אני חושב על מעיין" עצרתי "באמת כדאי שאני יילך" קמתי הוא החזיק לי את הזרוע "לא לא לא אל תלכי אני מצטער נו אל תלכי" (כבר היינו בסרט הזה לא?) הוא התעלל בלב שלי אבל בכל זאת נשארתי כמו סתומה אין אני חתיכת מטומטמת הוא לא רוצה תעזבי אותו כבר למה אני לא מסוגלת להרפות?? מה אני לא קולטת הבנאדם רוצה את חברה שלו! אני חייבת להפסיק לתלות ציפיות במשהו שהוא חסר תקווה! נשארתי, למרות הכל נשארתי "רוצה שאני יירד לך?" לא! רק לא שוווווב "אתה רציני?!!" צחקתי בלעג "חח לא סתם, צחקתי" ראיתי שבהתחלה הוא היה רציני הוא כ"כ שקוף חייכתי, הוא העלים את החיוך משך אותי אליו גם ממני החיוך נעלם, הייתי מעליו ליטפתי את השיער הרך שלו את הזיפים הסקסיים האלו, השמיכה הייתה מעלינו הכל היה פשוט מושלם לא חשבתי אפילו לרגע על מעיין הוא חיבק אותי חזק חזק לפעמים רק חיבוק מחזיק אותך על הרגליים הזרועות הגדולות והבטוחות שלו נתנו לי הרגשה של בטחון ונראה לי שכל כולו היה איתי.. יצרנו את הנשיקה המטורפת הזאת שחלמתי עליה פאקינג שנתיים! דמיינתי אותה, חלמתי אותה הרגשתי אותה ומצידי? שימות העולם אני?! עם האהבה שלי עכשיו, לא יעזור כלום.. אף אחד לא יפסיק את הנשיקה הזאת נשיקה מהסרטים, פראית מבחוץ רכה מבפנים-מתוקה מתוקה. עם הטעם של הבירה שלו והבזוקה שלי , את הנשיקה הזאתי אני לא ישכח בחיים ואם יהיו עוד כאלו? קשה להאמין.. סיכוי קלוש..

איך הוא הגיב? איך אני הגבתי? מה קורה עם קורל? חח בפרק הבא פשש טלנובלה אני הא?

אללה אחים צ'לי יום טווווווב :]

 


נוסף: May 1st 2007
מספר: רוני
דירוג:
כניסות: 838
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


אהבה לא ממומשת-חלק ו'
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-05-12 01:05:40
הדירוג שלי:


אאאיייכככככככככסס י''זזווונננההה מגגעעיייילללההה !!!
אתת לאאא רוואאה ששההווואא ממנננצצללל אאתת זזהה ששאאתת פפווססטטממהה ששנווותתננתת לכככככללל אאחחחחדד @@@
פאאאאאק רצצצייינננננני אתת כוווווווווווולה בבת 13 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
גם 14 זה לא בסדדדר יודעעת מה ?!!?
בקוושי 15 !!!!!
ואת עווד נוגעעת לו בזייין איכככככככככס !

אהבה לא ממומשת-חלק ו'
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-05-07 17:06:07
הדירוג שלי:


מתי את שולחת המשך ?!?!!??!??!

אהבה לא ממומשת-חלק ו'
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-05-04 17:12:35
הדירוג שלי:


תמשיכייי דחוףףףףף

הסיפור מהמםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

חנשוקה : ]

אהבה לא ממומשת-חלק ו'
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-05-04 13:33:31
הדירוג שלי:


תמשיכיייי
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט