אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


הקיץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ-פרק 12

אחרי כמה ימים מאז הגילוי לב המרעיש של אדיר התחיל חופש סוכות-מה שאומר חוגגים עשרה ימים של שקט מלימודים..ואני התכוונתי לחגוג אותם עם אדיר.
"היי מאמי..".אמרתי לו כשהתקשר והתחלנו לדבר."מחר אני אבוא אלייך מוקדם,אחותי תקפיץ אותי זה יהיה בסביבות 8 בבוקר..".אמר אדיר והלב שלי דפק-התגעגעתי אליו."אין בעיה..מה עוד?".שאלתי אותו."מחר לעוזי יש משחק כדורסל בעיר..כמה דקות מהמושב שלך,רוצה שנלך?..כל החבר'ה יהיו..".אמר אדיר וחיכה לתשובה."למה לא..בכייף".אמרתי לאדיר,הוא בירך אותי בלילה טוב ושנינו הלכנו לישון כל אחד במיטתו,בביתו אבל לבבותינו היו מאוחדים.
בבוקר התעוררתי לשמע השעון המעורר.השעון הראה 7.קמתי והתארגנתי."אדיר יבוא כל כל מוקדם?"שאלה אימי כשראתה אותי מתרוצצת בין המקלחת לחדרי."כן..הוא יבוא עם אחותו היא עובדת בבסיס".אמרתי לאימי היא קיבלה את ההסבר וחזרה לעצום את עיניה לעוד 5 דקות של שקט.לקראת 8 כבר כולם הלכו.אחי הקטן נסע לסבתי בעיר,אחותי למסגרת המעון שלה והוריי לעבודה-בית לגמרי לבד,חשבתי לעצמי.
"אני בכניסה למושב".אמר אדיר כשהתקדמתי אליו בהליכה.הוא נישק אותי והתחלנו ללכת לכיוון ביתי,ההליכה שהייתה אמורה להיות ארוכה לא נראתה כך,השיחה זרמה הציחקוקים גברו והאוויר בישר את סוף הקיץ."אז מה?..לגמרי לבד?".שאל אדיר כשפתחתי את דלת ביתי."כנראה..".אמרתי ואדיר השעין אותי על הדלת מריח את ריח הבושם שלי,מלטף את שיערי ומנשק אותי בצוואר.השפתיים שלי חיפשו את שלו וידיו הם אילו שהובילו אותנו אל חדרי.אדיר דחף אותי קלות על המיטה ונשכב עליי בעדינות,מנשק את שפתיי ולא עוזב לשנייה.הידיים שלי ליטפו את צווארו,הפה שלו כיסה את הפה שלי והידיים שלו ליטפו את בטני.העברתי את ידיי לכל אורך גופו והתרכזתי בפלג גופו העליון,ידיי הם אלה שגיששו מתחת לגופייה שלו והפשילו אותה בעדינות למעלה.אדיר היה מופתע מעט אך התעשת במהירות מודע למעשיי.הורדתי ממנו את החולצה כשעיניו נעוצות בעיניי-מבטו הדליק בי אש שלא ידעתי שקיימת בי.הידיים שלו בערו על עורי-זו הייתה תחושה מדהימה.
אדיר הצמיד אותי אליו"חבקי אותי עם הרגליים".לחש לי ואני צייתי.הוא הצמיד אותי לארון כשרגליי מקופלות לאורך גופו,נישק אותי בצוואר אני ליטפתי את החזה העירום שלו,מנשקת אותו בעדינות-עד לאן ששפתיי הגיעו.
לאט לאט סף התאווה ירד והפצרתי באדיר שיוריד אותי.הוא הוריד אך לא הרפה והמשיך להילחץ אליי עם גופו כשאני נשענת על הארון בחדרי.הנשיקות שלו הפכו חמימות יותר,ממכרות יותר-לא יכולתי להפסיק...
"את מדהימה..".לחש לי אדיר ופקחתי את עיניי."בוא ננוח קצת..".חייכתי אליו ונשכבנו שנינו על המיטה שלי.סובבתי את ראשי ואדיר חיבק את גופי כשפניו אל מול גבי.
אחרי שעה קלה שבה נחנו יחד,אדיר החל לפתע להתעורר.הרגשתי את הידיים שלו מלטפות את גופי לכל אורכו.מהכתפיים למותן עד לקצה הרגל.הליטופים שלו העבירו בי זרמים,הסתובבתי ונשקתי לשפתיו."הבאתי לך משהו".אמרתי לו וקמתי לספרייה שלי מודעת למבטו השואל."תפתח".ציוויתי עליו והגשתי לו אריזת מתנה בינונית.אדיר פתח."וואו..תודה..".אמר אדיר וחיוך עלה על פניו כשראה שקניתי לו ספר אימרות אהבה.ישבנו לקרוא אותן יחד.
***
לקראת הערב עוזי חבר של אדיר התקשר ותיאם איתנו באיזה שעה להיות באולם הכדורסל למשחק שלו."אין בעיה".אמר אדיר וסגר את השיחה."תתארגני..עוד מעט נצא".אדיר חיכה לי בסלון כשהחלפתי לחולצה ירוקה-לבנה של טי.אן.טי וג'ינס מבוניטה.הוספתי לג'ינס חגורה לבנה צמודה,התאפרתי מעט,סידרתי את השיער בדקה ויצאנו.
הגענו באיחור קל כשהשחקנים כבר היו על המגרש."עוזייייי".צעק אדיר ועוזי ניגש אלינו מזיע מעט."מה שלומך?".הוא שאל ונשק לי על הלחי.דיברנו איתו עד שהקפטן של הקבוצה קרא לו לחימום."הנה חברה של עוזי".אמר אדיר וחברה של עוזי התקרבה אלינו.היא גם כמו עוזי נישקה אותנו ופתחה בשיחה.הוריו ובני משפחתו המצומצמת של עוזי הגיעו גם כן וישבו איתנו.המשחק היה מצחיק מעט כיוון שהקבוצה שהתחרתה בקבוצה של חבר של אדיר הייתה גרועה וכל הסלים שלהם היו בחוץ-אדיר זרק בדיחה כל שנייה ואני לא הפסקתי לצחוק.אדיר לא נתן לי הרגשה שאני לבד,בכל שנייה הוא חיבק אותי,נשק לי ליטף את שערי ולא הפסיק להסביר לי דברים."איזה חמודים אתם..".אמרה חברתו של עוזי ושנינו הבטנו בה מחייכים.
בסוף המשחק אדיר אמר לי:"בואי נעשה סיבוב סוליקו,נהיה לבד קצת.."."בכייף..מתאים לי".חייכתי ויצאנו מן האולם לכיוון המדשאות הרחבות שהיו בצידו.התישבנו על ספסל,השעה הייתה 10 והרחובות היו שקטים.אדיר ישב מולי מביט בי.אחזתי בסנטרו וקירבתי את שפתיו אליי,נישקתי אותו כאילו לא התראנו שבוע,התגעגעתי לשפתיים שלו והגעגועים גרמו לפרצי תשוקה מעטים-גם הוא הרגיש כך.
אחרי זמן מה של נשיקות ללא הפסקה הפלאפון שלי צלצל."זה אבי..".אמרתי לאדיר ועניתי."היי אבא..טוב..ביי".עניתי,סיכמתי וסגרתי את השיחה."איפה הוא?".שאל אדיר."עוד שתי דקות פה..הוא יקפיץ אותך לתחנה".אמרתי לאדיר.הוא אחז בידי וביחד הלכנו לכיוון החנייה.כשהתקרבנו ראינו את עוזי ומשפחתו ליד האוודי טי.טי החדשה שלו."ביי לכולם".אדיר ואני אמרנו ונכנסנו לאוטו של אבי.
אדיר חיבק אותי וביחד הבטנו מן החלון."אני אוהב אותך".לחש לי אדיר באוזן."גם אני אוהבת אותך".לחשתי באוזנו חזרה.
אבי הוריד את אדיר בתחנת המוניות,אדר אמר לילה טוב לאבי,נישק אותי ויצא מן הרכב.
הגעתי הביתה אפופת קסם,נהניתי,אהבתי,צחקתי-היה לי ערב מקסים-בילוי מקסים עם אדיר וכבר חיכיתי לפעם הבאה.הפגישה הבאה בפרק הבא........!


נוסף: May 2nd 2007
מספר: מאוכזבת
דירוג:
כניסות: 797
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


הקיץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ-פרק 12
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-05-18 00:21:36
הדירוג שלי:


חחח סבבה..אני שמחה בשבילך!! ודרך אגב הסיפור שלך מהממםם!!! את כותבת כל כך יפה....!

הקיץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ-פרק 12
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-05-07 23:16:52
הדירוג שלי:


זה פשוט סיפור - אחחד היאאאאפים פה נשבבעת !: )

בן כמה אדדיייר ?
ואדייר אם אתה קורא עכשיו תתגובה הזאאתי ?
אתה מללללללללללללללללללללללך !! חחח...

אווההההההבת ! : >
יררדדנושיית . ..

הקיץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ-פרק 12
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-05-06 17:13:44
הדירוג שלי:


חח אפשר בטח אפשר..אממ האמת שזהו השם שלי מאז שהאתר הוקם..בפעם הראשונה שנרשמתי..ואני לא חידשתי או שיניתי את השם מאז..ככה שהוא נשאר למרות שהמצב השתנה..אני כבר לא מאוכזבת תודה לאל והלוואי שזה יישאר כך..

שלכם מאוכזבת..

הקיץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ-פרק 12
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-05-06 15:26:15
הדירוג שלי:


אפשר שאלה?!
למה את קוראת לעצמך מאוכזבת?!?!

הקיץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ-פרק 12
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-05-05 16:10:21
הדירוג שלי:


סיפר מהמםם.....ואיזה חמוד הוא=]...
תמשיכייי מהר כן?

הקיץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ-פרק 12
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-05-04 17:41:55
הדירוג שלי:


אמיתי לגמרי..והכי קטע שחבר שלי..זה שאני מספרת עליו בלי הפסקה בסיפור ישב וקרא את הפרקים הבוקר ומרוב התרגשות ירדו לו דמעות...חחח

שלכם מאוכזבת..

מבטיחה להמשיך..

הקיץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ-פרק 12
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-05-04 15:30:51
הדירוג שלי:


סיפור יפה !אמיתי? תמשיכיייייייי

הקיץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ-פרק 12
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-05-04 12:48:23
הדירוג שלי:


תמשיככיייי=]]
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט