אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


My Story@#6

התחלתי ללכת מהר "עצרי רגע" שמעתי את הקול של אסף מאחוריי,לא הסתובבתי
"סתכלי עליי שניה" לא התסובבתי "אני לא ממש בקטע של לראות אותך עכשיו..או בכלל להתראות" התחלתי להתקדם עד שהוא תפס לי את היד וסובב אותי אליו...
וכמו תמיד...היינו קרובים..יותר מדיי קרובים!
הרגשתי את השפתיים שלו מתחילות לנגוע בשפתיים שלי..כמעט שנסחפתי לרגע..לקסם הזה! הייתי מהופנטת פתאום.."נועה זאת את שם?" שמעתי את הקול של אלינור מהכניסה של החצר..היה חושך כנראה היא לא ראתה אותי "כן אלינור זאת אני" ניסיתי כמה שיותר להגביר את הקול, לחזק אותו "את באה מאמי הם מחכים לנו בגן כבר" שמעתי את אורטל שהייתה איתה.."אני שונאת אותך..עזוב אותי כבר! אתה סתם משגע אותי כל פעם מחדש!" המילים האלה שהסתובבו לי בראש,רצו,התשגעו!!!! רצו לצאת ולהגיד לו את זהה! לצעוק עליוו להרביץ לוו "ביי" לחשתי ופשוט נעלמתי לו בחושך..לא התסובבתי לראות אותו! רציתי להתסובב ולראות אם הוא עדיין עומד שם..מסתכל עליי..או שהוא סתם נשאר שם...אבל לא רציתי לבכות! אז פשוט לא הסתובבתי.
הגענו לגן.."מה יש?" שי שאל אותי וחיבק אותי מהמותניים..
"כלום מאמי אני לא מרגישה טוב פשוט" לא הסתכלתי עליו וחייכתי "טוב אז בואי נשב קצת נעשה צחוקים" הוא נתן לי נשיקה בלחי והלכנו לשבת עם כולם..פתאום ראיתי שיש יותר אנשים ממה שבכלל חשבתי! חלק מהם בכלל לא הכרתי! וכשאני רואה אנשים חדשים אני בד"כ מתחילה להתשגעע ולהכיר אבל משום מה לא הייתה לי תטיפת חשק הזאת!
"נועם" אחד התיישב לידי והושיט לי את היד שלו "נועה" חייכתי ולחצתי לו את היד "את אחות של גולן נכון?"
"כן..למה? דומים?" הסתכלתי עליו וקרצתי לו, הוא צחק "כן מאד! יש לכם אותם עיניים"
הוא שתה מהכוס שהייתה לו ביד "מאיפה אתה מכיר אותו" התעניינתי "נעים להכיר אני אח של שירן" (שירן זאת חברה של אח שלי) "וואלה? אין מצב! אתם בכלל לא דומים! היא בלונדינית עם עיניים דבש ואתה?" העברתי עליו מבט חוקר מלמטה עד למעלה "כן אני יודע..אני עוף מוזר" הוא קרץ וחייך חיוך חמודד.."אני היחיד בבית שלא קשור לחיים האלה שער שחור, עיניים כחולת..שחום..אני מאוד מוזר" צחקנו..הצחיק אותי איך הוא התחיל להתאר לי את עצמו..כיאלו שאני לא רואה אותו..;]והתחלנו לדברר..חברה שלי עשתה לי עיניים,ולא בקטע טוב.."מאמי אני הולכת לחברה שלי שניה אני לוקחת ממנה איזה משהו וחוזרת.." אמרתי וקמתי "אבל את חוזרת..כן?" הוא קרץ ענה לטלפון שצילצל כל שניה "מה העיניים שני?" באתי אליה ביציאה
"הוא שלי אז תתרחקי!! את לא יכולה להשתלט על כל העסק מובן לך??" הייתי בשוקק! חברה שלי? עלללק חברה! ממזמן כבר לא! "אם את לא הולכת הביתה לישון ולהרגע אני יכנס בך נשבעת לך! אל תשגעי אותי עכשיו" והסתובבתי ממנה "בואי נראה אותך נכנסת בי בואי!!" יש לה הרבה קטעים שאני מתה להוציא עליה כמהה שיחרורים!!! וסופסוף שההזדמנות הגיע קפצתי עליה!!
"בואי יא בת זונה" התקרבתי אליה והחלתי לדחוף אותה כמה פעמיים
היא התחילה לתפוס לי את השער ומשם אני כבר לא ממש זוכרת..הכל קרה מהר!!
כולם התנפלו עלינו וניסו להפריד אבל זה היה חזק!
פתאום שמעתי כמה קולות מוכרים קופצים לשם ומרחקים ביננינו....
שיט..=
זה היה גולן עוד שתי חברים ו..אסף! "שני אני כבר חם עלייך אש!" אח שלי התקרב לההיא שהלכתי איתה מכות "את לא תגעי באחותי! לא תתקרבי ולא תנשמי לידהה!!" הוא עוד שניה הלביש לה איזה כאפה אבל הוא לא אחד כזה.."אני יעשה מה שאני רוצה! ומי אתה בכלל שתאיים עליי אני לא מבינה! רונן ידע מזה הכל! שלא תחשוב לרגע שהוא לא ישמע על זה" רונן זה היה אחייה הגדול שהוא ערס...אלאיסטור "את לא מבינה בפעם המאה? אח שלך לא מפחיד אותי! את יודעת מה אני ואח שלך עברנו!? תשאלי אותו אם הוא יכול עליי בכלל ועכשיו את עפהה מפה!!" היא העיפה את הבנים שהחזיקו אותה שלא תשתחרר והלכה עם כמה חברות. "ואת הביתה" הוא עשה עלי פרצוף כועס "הלוו עם מי אתה חושב שאתה מדבר?! עם נטע?(אחותי הקטנה) אני לא ילדה קטנה ואני נשארת פה! אתה תחזור למסיבה שלך!" והסתובבתי ממנו "אסף אתה לוקח אותה?" שמעתי מאחוריי ולא שמעתי את התושבה של אסף.."יא משגוע תוריד אותי ועכשיו!!!!!!" התחלתי לצרוח כי אסף המטומטם הזה הרים אותי כיאלו אני איזה שק!!! "אלינור צלצלי אלי טוב מאמי?? נועם קח תטלפון שלי וצלצל אלי" קרצתי לו.."אל תרדמי לי!" הוא צעק..כבר הרגשתי שאין לי מה לריב עם אסף כי הוא לא יוריד אותי בחיים! "טוב נו אני לא יחזור לשם באלך להוריד אותי?!?! אנחנו לא בטיול ואני לא פצועה אז יאללה" התעצבנתי! הוא ואח שלי חושבים שאני ילדה קטנה!!!
הוא לא ענה אפילוו "גולן אל דבר איתי בחיים שלך טוב?! ואני רצינית!! וקח תשרשרת המסריחה הזאת" והעפתי עכליו את השרשרת שהוא קנה לי מבלגיהה..הייתי עצבנית כועסת ועצובה..הוא הסתכל עליי והבין שזה רציני "טוב תוריד אותה אסף זה בסדר" הוא הוריד אותי לאט ודפקתי משם הליכה מהירהה "בואי הנה נוו" שמעתי את גולן מאחוריי צועק.."אני אמרתי לך שלא תדבר איתי נכון?? יא חתיכת אח מסריח אני שונאתת אותךך תמות!" הוא עשה לי כאלה פאידחיות שפשוט לא עיקלתי את זהה!
הוא התחיל לרוץ אחריי והתחלתי לרוץ גם אני! אבל הוא הסוס הזה אוכל אותי בריצה! הוא תפס אותיי "תעזוב אותי נווו מה אני ילדה קטנהה מי אתה בכלל שתעשה לי פאדיחות כאלה אני לא מבינההה מי אתהה" שתי דמעות ירדו לי מהעיניים "נו תרגעי שניה נוני! אני רוצה לטובתך! מה את נגנבת ליי! וסליחה שלקחתי אותך משם! אני לא רוצה שתסתבכי יותר!"
העפתי ממני את היד שלו והתחלתי להתקדם יותר מהרר! הוא התייאש ולא רדף אחרי..הגעתי הביתה ראשונה ונכנסתי לחדר שלי! וסגרתי את הדלת כל כך חזק שהרגשתי שהבית רועד! אחרי כמה דקות שישבתי וניסיתי להרגע ראיתי שהדלת נפתחת..שכחתי לנעול את החדר!! התקדמתי לדלת מהר כדי לסגור אותה! אבל הוא נכנס מהר ככה שלא הספקתי.."אסף תצא לי מהחדר ועכשיו" הוא סגר את הדלת חזק נעל אותה ולקח את המפתח אליו והכניס לכיס..הוא התחיל להתקרב אלי "נו מההה אתתהה רוצההה" צעקתי עליו!!! "אתה יודע מה גולן יעשה לך!? אני יגיד לו שנישקת אותי והוא יכנס בך אני מבטיחה לך! חותמת לך..!!!!" הוא התקרב עוד ועוד הרגשתי אותו כבר מחבק אותי והתחלתי לבכות "אני ילדה קטנה בשביל מה אתה עושה את זה הא? אתה כל הטיול מנאג'ס שחבל שאני ילדה קטנה! זהו אני תינוקת אתה לא רואה!?!? אני בוכהה עכשיו תעוף לי מהחדרר כבר!!!" הבכי שלי התגבר והפנים שלי היו רטובות כל כך..הוא ניגבלי אותם עם היד הגדולה והנעימה שלו..הוא תפס לי את הפנים "אני רוצה אותך.." הפסקתי לבכות והלב הפסיק לפעום
"תשחרר אותי! אני לא רוצה אותך תעוף..אני יודעת מה אתה רוצה! ואת מה שאתה רוצה אתה לא תקבל להתראות!!" העפתי את הידיים שלו ממני "מה את חושבת שאני רוצה?? מה?? לעשות אותך?! למה אתם הקטנות תמיד חושבת ככה" הוא גיחך "מה אתה מגחך?! מה אתה צחוק מה אתה רוצהה אז מה אתה רוצה?! " הוא התקרב שוב ונישק אותי!
לא החזקתי לו נשיקה..פשוט נישק בלי חזרה.."נו מה יש לך?? אני כולה רוצה לנשק אותך! זהוו.." הוא התרחק "אתה לא מבין שאני באמת ילדה קטנה? ושדברים כאלה מהפנטים אותי וגורמים לי יותר לרצות אותך??? וככה אני גם יותר יפגעע?!?! לא רוצה להיפגע טוב?? עכשיו תעוף לי מהחיים דיי כברר מה אתה רוצהה לךך תחפש את החברות בגיל שלךך! אני לא מבינה מה אתה רוצה ממני" הוא התקרב לדלת וחזר אלי.."אני לא יכול לא לרצות מישהי שלא רוצה אותי..ככה זה גברים.." הוא הסתכל עלי ונישק אותי בצוואר..
"אסףף? אסףף איפה אתה?" שמעתי את רון חבר שלהם קורא לו ומחפש אותו "שיט." הוא פלט את המילה כמו ירייה.."צא מהחלון כולה קומה אחת.." פתחתי את החלון והזהרתי אותו שיש למטה איזה עמוד ושיזהר ממנו..ולאורך כל ההסבר שנתתי לו..? הוא הסתכל עליי בחן אותי! "הבנת?" הסתובבתי אליו והסתכלתי עליו אווף הוא כל כך יפה..פתאום הוא חיבק אותי ונישק אותי בכוח פשוט הורס..לא יכלתי להתנגד איפילו אם רציתי..נפלנו על המיטה ולא התנגדתי עדיין...הוא נרגע עם הנשיקה.."זה מה שאני רוצה לעשות..רק לנשק אותך..לא כיף?" הוא קרץ והתחיל לנשק אותי בצוואר..
"נועההה," שמעתי את אח שלי מהצד השני של הדלת ודפק כמה פעמיים על הדלת! והלב שלי דפק יותר חזק מאיך שהוא דפק על הדלת..
הסתכלנו אחד על השנייה ולא עשינו כלום!
***

המשך......יבוא


נוסף: May 10th 2007
מספר: נועל'ה:]
דירוג:
כניסות: 1141
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


My Story@#6
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-05-14 23:03:20
הדירוג שלי:


איזה סיפור מדהיםםםםםםםםם
אהבתייי כ"כ !!!
תמשייכיי ומהרר...
והסיפור אמיתי?


3>

My Story@#6
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-05-14 15:51:04
הדירוג שלי:


סיפור מהמםםם
מתי את שולחת המשך ?
ותישלחי כמה המשכים ביחד... :]

חנוש :] ]

My Story@#6
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-05-14 15:45:21
הדירוג שלי:


מה האיסי שלך מאמי?????
נושיתתתתת....

My Story@#6
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-05-13 21:56:19
הדירוג שלי:


סיפוררררר יפהההההההההה תמשיכיייייי=]]

My Story@#6
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-05-13 21:09:23
הדירוג שלי:


טובבב... ....
חיחיחיחיחיחחי...... פשוט לא הבנתי.....

סורי נשמתי.......
תמשיכי בכל אופן....חחחח.... סיפור יפה ; )....


ושוב סליחה......
אוהבת המונים....
נושית

My Story@#6
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-05-13 19:02:58
הדירוג שלי:


לנושית היפה שלי:]
זה לא שנעבלתי בגלל שלא עניתי לך..
נכון שרשמתי אופקק אבל זה היה סוג של רמז למשהו שכנראה לא הנת..אבל זה בגלל שאני לא ברורה..
אחותי זאת אופק!
לי קוראים נועה:]
תכנסי לאיסי נדברר אוהבתת המוןון

My Story@#6
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-05-13 16:40:40
הדירוג שלי:


תגידי שאלתי אותך שאלה בסיפור שלפני......
אמרת שקוראים לך אופק לא???........
אז זהו מזה הסקתי שקוראים לך אופק ושאת סתם רשמת באיסיקיו נועה.....
חוצמיזה את לא יכולה להכחיש בגלל שבאיזה פרק באחד הפרקים שלך רשום שאת אופק מהסיפור "מקרה בלתי נשכח" או משו כזה......
אז אם את לא רוצה לענות לי סבבההה......נ.ב
לא אמרתי שהסיפור לא יפה, הסיפור פשוט פצצה ואני מתה ממש שתמשיכי.....
אבל פשוט את לא יכולה להכחיש, ולהגיד לכולם שקוראים לך נועה וגם אמרת שהמתצאת את הסיפור באיזה מאחד הפרקים אז איך זה יכול להיות שזה אמיתי.?????....

תעני לי אם בא לך, או אם נעלבת או משו כזה אני מבקשת את סליחתךךךךך.....


נושיתתתתת

My Story@#6
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-05-13 12:43:53
הדירוג שלי:


יפההה לך.....סיפורר מהמם...איפהה ההמשך...?? דחוףףףףף

My Story@#6
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-05-12 20:20:17
הדירוג שלי:


יאוו אתם כאלה מדהימות אני אוהבת אותכם:]
וההמשך כבר בדרךך מווואה אוהבת המוןן

My Story@#6
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-05-12 20:19:16
הדירוג שלי:


זה אחד הההההההסיפורים הכי יפים שקראתי בחיים שלי!!!!!
אמאלה איזה סיפור מהמם...
תמשיכיייייייייייייייייייי אוהבת נוש

My Story@#6
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-05-12 16:38:24
הדירוג שלי:


אאחחחחד הסיפוורים !!1,
תמשיכייי , !!
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט