אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


הקיץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ-פרק 16

לא ידעתי מה לחשוב..אני רוצה את אדיר?..רוצה אותו בתור בעל כבר בגיל כזה מוקדם?..אני רוצה להישאר איתו לנצח?..גם בעיניי האל?..

המון שאלות התרוצצו במוחי.אבל רציתי כל כך רציתי,מעולם לא הרגשתי כזאת אהבה למישהו,מעולם לא השתוקקתי כל כך לנשק ולחבק ולאהוב כל כך,מעולם לא השתוקקתי להעניק את כל האהבה שיש לי לתת.מעולם לא.
"בפעם הבאה שאבוא אליךך..".עניתי לאדיר ובכך נסגר הדיון.
"אני צריכה לשאול אותך משהו..".אמרתי לאדיר."מה מאמי?".הוא שאל ופניו הרצינו."אני צריכה לדעת שגם אם הוריי יגלו על הפרשי הגילאים ביננו אתה לא תשתפן ותהיה לצידי לא משנה מה..".אמרתי בשקט.אדיר ניסה לדבר אך אני המשכתי:"אני מפחדת,ואני מסכנת פה את אמון המשפחה שלי,הם חשובים לי ואני רוצה לדעת שתהיה לצידי אם לא אז תגיד לי עכשיו..".אמרתי והשתתקתי.
"סופי..אני אהיה לצידך לא משנה מה..אמרתי לך אז כשישבנו בספסל שלנו בגן כשבכינו שאני לעולם לא איפרד ממך..מבחינתי את האחת".אמר אדיר ופתח את הפלאפון שלו."מה אתה עושה?..".התרגזתי מעט."מקדיש לך שיר".אמר אדיר וחייך,והחזיר את החיוך שלי למקומו."את האחת-מושיק עפיה".אמר אדיר והביט בעיניי.מעולם לא שמעתי את השיר הזה קודם אני לא חובבת שירי מזרחית אבל היה משו בשיר הזה שהפך אותו לשיר רומנטי,הוא היה שקט,המילים שלו כל כך התאימו למצב שלנו,נשענתי על אדיר,אחזתי בידו והתפללתי שהרגע הזה לא ייגמר לעולם."אני אעמוד לצידך לא משנה מה..ותכלס הורייך לא יכולים לדעת לעולם..".אמר אדיר ואני הנהנתי."מקווה".השתתפתי בדיון."בואי נחזור אלייך".אמר אדיר והתחלנו להתקדם אל עבר ביתי,השעה היתה 9 בערב היו כוכבים והשמיים היו שחורים.נכנסנו לחדרי והתיישבנו על המיטה."שימי ערוץ 22 אולי יש ארץ נהדרת".אמר אדיר וחיבק אותי.ראינו מעט טלוויזיה עד שהרגשתי את אדיר נושק לי על אוזני ומצמרר אותי קלות."מממ במה זכיתי?".שאלתי את אדיר והסתובבתי אליו מתמסרת לזרועותיו."בי..".ענה אדיר ונישק אותי."תשובה טובה..".עניתי לו.אדיר עזר לי להשכיב את ראשי על המיטה,הוא הניח כרית מתחת לראשי ושפתיו כיסו את שפתיי בנשיקה עמוקה."אמא שלי בסלון..".אמרתי לו בשקט כשידיו גיששו על חולצתי."היא ישנה".אמר אדיר וסחף אותי למערבולת של תשוקה.הידיים שלי ליטפו את גופו מתחת לחולצתו,הרגליים שלו התמקמו בין רגליי וחיממו אותן,יד אחת שלו אחזה בראשי מהדקת את שפתיו לשלי ולא מרפה וידו השנייה ליטפה את החזה שלי דרך החולצה.ככל שהנשיקות היו מעמיקות יותר כך האווירה הפכה לוהטת יותר,אין ספק אדיר היה בחור מושך ובכל פעם שרק נגע בי הרגשתי את גופי בוגד בראשי,רוצה להמשיך לא לעצור.אדיר נשכב עליי,אוחז בראשי ומנשק אותי ללא הרף,ידיו נגעו בכל גופי,ידו התעקבה על החזה שלי והפעם הגיעה מתחת לחולצה שלי,מלטף את החזייה ומתענג על האנחות השקטות שלי.
אדיר נע עליי בתנועות מתונות ושקטות,כאילו מעשינו הם מעשיי אהבה טהורה,הגוף שלו על הגוף שלי גרם לי לזרמים מכף רגלי עד ראשי,מקומות שלא ידעתי שקיימים בי התעוררו לחיים.אדיר המשיך לנוע עליי,עוצם את עיניו ושפתיו המתוקות עוטפות אותי,עד שלאט לאט נרגע עם קצבו,פלט אנחה קטנה והמשיך רק לנשק אותי-לא הייתי צריכה הסברים,הבנתי לבד.
אדיר נשכב חזרה לידי,מחבק אותי בין זרועותיו,מביט בעיניי-מרוצה."זה אשכרה כמו סקס.."אמרתי בשקט והוא נישק אותי."אני אוהב אותך".אמר אדיר והמיס אותי כליל.
לקראת השעה 12 אדיר נרדם במיטתי,עיניו היו עצומות והוא ישן כמו מלאך קטן.מה עשינו מקודם? חשבתי לעצמי,מעולם לא התקדמתי כך עם גברים אחרים,לא ידעתי בדיוק מה הפירוש אבל הבנתי את המעשה,זה מוקדם מדיי?..עלתה השאלה בראשי-אם הייתי מרגישה זה מוקדם מדיי לא הייתי ממשיכה איתו,לא הייתי מניחה לו כך להלהיט אותי ולגרום לכל גופי לבעור.אני אוהבת אותו ושומדבר לא משנה את זה,אני נהנית ממנו,נהנית איתו.
ליטפתי אותו כשישן,מדי פעם נישקתי את מצחו-לא יכולה להתאפק."מאמי..אתה צריך לקום כבר עוד מעט 1".אמרתי לו והוא הראה סימנים של התעוררות.עוד לפני שקם לגמרי כבר שלח את ידיו והשכיב אותי לחיבוק לידו.אהבתי את זה בו,הוא חיפש אותי גם כשישן,רצה אותי קרוב.
"אני רוצה להתחתן איתך..".אמרתי בשקט.אדיר פקח את עיניו לסדק לראות שהוא לא חולם.הוא חייך ועטף את שפתיי בנשיקה שהייתה כאות הסכמה.
"אני אוהב אותך..".אמר אדיר וחיבק אותי בכפיות.היד שלו ליטפה את מותניי,"מתי.?".שאל אדיר."בפעם הבאה שאבוא אלייך..".אמרתי בשקט מחייכת אל עצמי."תברר מה צריך..אתה יודע איזה משפט והכל..".אמרתי שוב מחכה לאות הסכמה."אני אברר..".אמר אדיר והידק את חיבוקו עליי.
אחרי שעה בערך אדיר היה צריך ללכת.ליוויתי אותו לבחוץ ועמדתי איתו בקור המקפיא של הלילה,מחכים למונית שתיקח אותו הביתה.התיישבתי על ברז מים ענקי באמצע הרחוב ואדיר נשען עליי וחיבק אותי."אדיר..היה לי יום מדהים היום..אני אוהבת אותך..".אמרתי בשקט מחפשת את עיניו המרגיעות."היה לי גם יום מדהים..וגמני אוהב אותך סופי".אמר מביט בעיני ומחייך,היה בו משהו מרגיע,כל דבר שאמר נראה היה כאילו חשב עליו הרבה לפני-הוא נתן לי תחושת ביטחון,הוא גרם לי להרגיש כל כך טוב עם עצמי אם זה היה במחמאות,באהבה שהעניק,הוא נתן לי להרגיש מוגנת,אהובה,עצמאית,חכמה..ולכל התכונות האלה ציפיתי ממישהו שהולך להיות..........................בעלי!
 


נוסף: May 31st 2007
מספר: מאוכזבת
דירוג:
כניסות: 732
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


הקיץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ-פרק 16
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-06-04 13:10:37
הדירוג שלי:


חח וואי תודה לא ידעתי שהסיפור שלי כל כך אהוד..מיד כותבת המשך חח

תודהההה מואה
שלכם מאוכזבת

הקיץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ-פרק 16
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-06-03 21:45:28
הדירוג שלי:


מהמםםםםםםםםםםםםםםם
תמשייכייי מהררר !

אני מרותקת לשסיפור הזה

טלו''ש3>

הקיץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ-פרק 16
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-06-02 16:45:05
הדירוג שלי:


הסיפור הזה...
את כותבת אותו כ"כ מדההיםםם ...
תמשיכי, תמשיכי, תמייישיכיייי =]
חחחח.

הקיץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ-פרק 16
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-06-01 19:26:22
הדירוג שלי:


סיפוווווווור יפה :]]]]]]

תמשיכי מהררררררררר

הקיץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ-פרק 16
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-06-01 18:39:31
הדירוג שלי:


את כותבת מעלף , והפירוט שלך פשוט סוחף.
את מרתקת אותי אותי עם המילים שלך לסיפור וזה מעביר בי צמרמורת .
מדהים ..... :)

הקיץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ-פרק 16
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-06-01 17:30:27
הדירוג שלי:


טוב המשך עכשיו!!
מייד!
נוווווווו כבררררררר

הקיץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ-פרק 16
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-06-01 16:37:43
הדירוג שלי:


איזהה סיפורר ייפההההההההה=]]
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט