אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


לזכר אחד מחיילי הנגמ

חברים יקרים...
חובה לקרוא!

כל מי שקרא את הקטע הקודם שלי "לזכר אחד מחיילי הנגמ"ש" מאוד הבין מה עובר עלי ועל זה אני מודה לכם מאוד. מי שעוד לא קרא את הסיפור אז מאוד מומלץ לקרוא וזה לא כי זה קטע או סיפור שכתבתי זה יעזור להרבה אנשים לקבל פרופורציה ולקבל מבט שונה על הדבר הזה שנקרא "מוות".
גדי (או בשמו האמיתי איימון) ואני הכרנו לפני 4 שנים בערך בתחנה המרכזית בת"א הוא היא מקסים היה לו חיוך כובש וצחוק חמוד שלא יכולתי שלא להכנע לו. יצאנו, ודיברנו, והכרנו, ונהייינו חברים. גדי תמיד היה נוהג לשיר לי בכל פגישה שיר בכורדית/ערבית שחתן נוהג לשיר לכלה שלו עד היום אני שומעת את השיר הזה ועד היום ובמיוחד עכשיו אני נרדמת בלילה כשבאוזני הקול של גדי שר לי את השיר הזה. גדי אהב אותי וגם אני אותו אבל עשתי שטות ונפרדתי ממנו. אחרי חודשיים של ניתוק חזרנו לקשר של ידידות ודיברנו הרבה בחצי שנה האחרונה נעלמו אחד מהשניה אבל שבועיים לפני שהוא נהרג דיברנו וקבענו להיפגש בשבת הבאה שיצא. אבל גדי נהרג יומיים לפני היציאה הבאה הבייתה ולכן לא נפגשנו.
ב12 למאי 2004 כלומר לפני שבוע וחצי התפוצץ בשכונת זייתן נגמ"ש של צה"ל ובו 6 חיילים מגבעתי. כל החיילים נהרגו במקום מן הסתם הרי בנגמ"ש היה כ 100 קילו של חומר נפץ למחרת ב 13 למאי צה"ל נכנס לרפיח כתגובה למה שקרה ביום שלפני ושוב התפוצץ נגמ"ש הפעם בציר פילדלפי ובו כמעט טוב של חומר נפץ ו5 חיילים בינהם גדי שלי. שכבר לא היה שלי כל כך. ביום חמישי התקשר החבר לשעבר וסיפר לי שראה את התמונה של גדי מבין התמונות של ההרוגים ולא האמנתי .
היום עשרה ימים אחרי אני כבר יותר מעכלת את מה שקרה ומבינה שגדי כבר לא יחזור.
הקטע שכתבתי על החיים והמוות בעצם מראה את הצד שלי לגבי החיים המוות את ההשקפה שלי בנושא. הדברים שנאמרים שם הם דברים שנאמרו לי כשדוד שלי נפטר לפני כ 8 שנים כמעט והיום הם עוזרים לי לעכל את מותו של גדי.

אנשים אל תתנו לעצמכם להגיע אף פעם למצב שלא דיברתם עם מישהו יותר מיומיים או שלוש תמיד תהיו בקשר תשתדלו להתראות עם החברים והמשפחה כמה שיותר. אני פיספסתי את ההזדמנות לראות את גדי בפעם האחרונה דחיתי אותה בשבוע ומכאן יצא שלא ראיתי אותו ולא נפרדתי ממנו וכואב לי על זה. מי שיקרא את הקטע שכתבתי לזכר גדי יבין עד כמה כואב לי שלא ראיתי אותו עוד פעם.

תזכרו עוד משהו כשאתם קוראים את הקטע: הדברים נאמרו לי כשדוד שלי נפטר הדו'ג היא עליו אבל היא מתייחסת בסוף לגדי ואם תשנו את הדוג' לכל אדם אחר שהכרתם ונהרג יהיה לכם הרבה יותר קל להתמודד.

שוב תודה לכם שאתם קוראים את הקטע "לזכר אחד מחיילי הנגמ"ש" זה בשביל גדי לא בשבילי. תודה שאתם תומכים ומבינים.

אוהבת סיון...


נ.ב
דניאלוש שוב תודה לך אם את רוצה לדבר ואם כל אחד רוצה לדבר איתי ולהעזר בי בתחום מוזמן לפנות אלי למסנג'ר djladyc@hotmail.co.il


נוסף: May 25th 2004
מספר: סיון
דירוג:
כניסות: 859
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


לזכר אחד מחיילי הנגמ
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-10-14 13:18:44
הדירוג שלי:


מאמי הוספתי אותך למסן נשמה שלי מואההה

לזכר אחד מחיילי הנגמ
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-10-03 13:57:16
הדירוג שלי:


ממש היה עצוב לי לקרוא את זה.. אני לא אשכח את זה .. באותה תקופה חבר שלי שירת בציר פילדלפי .. אני זוכרת ששמעתי על זה ממש נכנסתי להיסטריה.. ישר התקשרתי אליו לוודא שהכל בסדר.. הוא ענה לי ונירגעתי... הוא צריך להשתחרר עוד חצי שנה היום הוא יושב במקום בטוח יותר... ואולי לי היה מזל.. הלוואי והמזל היה לכל חייל בארץ.. זה כאב בלתי יכולת להסביר אותו.. אני משתתפת בצערך .. הלוואי והכל היה אחרת.אמן.

לזכר אחד מחיילי הנגמ
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-05-27 15:45:59
הדירוג שלי:


סיוון.. יפה שלי.. איזה חמודה את שכתבת לי תודה אין לך מושג כמה התרגשתי עכשיוו!!!!!! וואייי ממש תודה לך!!! אם הצלחתי לעזור לך איכשהו אני עכשיו הבנאדם הכי מאושר בעולם...ואני ממש לא מגזימה!!!! ותודהה ל-ך!! אין לך מושגג כמה עזרת לי... אין עלייךךך!!
התרגשתי מהסיפור שלך.. ואני מאמינה שגדי שלך (והוא שלך!!) קורא את הסיפור הזה מלמעלה והוא גאה בך מאוד על זה שככה את עוזרת לאחרים בנושא של המוות....
אני בטוחה שהוא גאה בך מאוווווד.... ואני בטוחה שהוא אהב ואוהב אותך מאוד...!!!!!
אני אישית כבר אוהבת ומעריצה אותך מאוד....
שלך..
דניאלוש...
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט