אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


סיפור האהבה שלי

בס"ד

כשראיתי אותה בפעם הראשונה הייתה לי מן הרגשה שראיתי אותה כבר קודם. ידעתי שזה לא הגיוני, הרי אני חדש בעיר וכמעט לא מכיר אף אחד, אבל ההרגשה הזאת הייתה חזקה ומאוד לא הגיונית.

זה היה יום חורפי וקר, היא נכנסה לחדר מספר 19 בפעם העשירית לפחות מאז הפעם הראשונה שראיתי אותה, ידעתי שאני חייב לדבר איתה, היה לי מן דחף כזה, משהו לא מוגדר. עם החלטה זו בליבי קמתי ממקומי עוד לפני שהשיעור הסתיים וניגשתי לדלת. המורה הביטה בי במבט משתאה אך לא אמרה כלום. פתחתי את הדלת וראיתי אותה, ידעתי שהיא תעמוד שם ותחכה, אז אמרתי לה: סיימנו, את יכולה להיכנס.

הייתי אז בן 16. היא הייתה קטנה ממני בשנה. היא הייתה כל כך עדינה, תמיד הרגשתי מן צורך להגן עליה מפני משהו שאורב לה בסתר. היא נראתה שברירית בגלל תנועותיה העדינות, והחיוך הביישן שלה גרם לה להראות מסתורית, אבל היום אני יודע שהיא חזקה, חזקה בנפשה, כלל לא ביישנית ושברירית.
חדר 19 היה החדר ללימוד גיטרה למתקדמים. היה לי שיעור כל יום רביעי בחמש והיא הייתה באה אחרי, בשש. הייתי רואה אותה כל יום רביעי ולא מפספס אף שיעור רק כדי לא לפספס מבט אחד קטן ממנה. בהתחלה התעלמנו זה מזה עד אותו יום שפתחתי לה את הדלת ואמרתי: סיימנו, את יכולה להיכנס.
היא חייכה ואמרה, כמעט לחשה: תודה.
היא נכנסה, לא יכולתי להפסיק לבהות בה, היא הרגישה במבטיי וזזה באי נוחות. היא דפדפה בחוברת התווים שלה והעמידה פנים שהיא לא שמה לב. תוך כדי שאני מביט בה המורה הסבירה מה יהיה בשיעור הבא ועל מה עלי להתאמן יותר, לא נראה לי שאי פעם אני אדע מה היא אמרה, אני רק זוכר שבשיעור שהיה בשבוע אחר כך לא הייתי מוכן בכלל.
סלחו לי אך אינני זוכר מה קרה בשבועות שאחר כך, אני רק זוכר שלאט לאט היא נפתחה. היא חייכה יותר, דיברה יותר. יום אחד אני זוכר שפשוט ביקשתי את מספר הטלפון שלה והיא פשוט נתנה. היום אני לא יודע איך היה לי את האומץ, אבל עשיתי את זה ואני לא מתחרט!
התקשרתי לפני חנוכה לאחל חג שמח. בחנוכה התקשרתי לשאול אם היא רוצה לצאת לאנשהו. היא סירבה, אבל ה'לא' שלה היה נשמע יותר 'כן' מ'לא'. אז ידעתי שאני צריך לחזר יותר, שהיא לא כל כך קלה להשגה. באותו רגע מסע החיזור הארוך שלי (חמישה חודשים) התחיל.
בהתחלה היא התחמקה בתירוצים כמו: "אני לא מוכנה", "אולי אנחנו לא מתאימים", "הלימודים וכל זה...זה קשה"... אבל אותי זה לא עניין. הייתי נחוש בדעתי להשיג אותה.
חמישה חודשים מייגעים ומלאי אכזבות עברו עד שיום אחד היא אמרה כן, ומאז הקשר בנינו התחזק. היינו מנהלים שיחות נפש עמוקות. היא חיזקה אותי בכל תחום. היא לימדה אותי להאמין בעצמי יותר. בזכותה השקעתי יותר בלימודים, והרבה מציוניי הבגרות הגבוהים שלי הם בזכותה. היא הייתה יושבת איתי ולומדת איתי (ליתר דיוק: מלמדת אותי). היא הייתה אומרת שאני מספר אחת, שאני אלוף, שאני יכול לעשות הכל ולהיות כל מה שבא לי להיות. היא תמיד הייתה שרה לי: "בשבילי אתה תמיד מלך העולם". היא נתנה לי המון, מתנות שאי אפשר לחוש בהן במגע יד או להעריכן בממון, אלו מתנות שנוצרים בלב, מתנות שהולכות איתי כל יום לכל מקום. היינו מדברים כל יום ומתראים לפחות שלוש פעמים בשבוע. כשהייתי איתה לא הייתי צריך כלום.
אני יודע שהיא אהבה אותי, אבל תמיד ידעתי שאני אוהב אותה יותר. זה הציק לי, זה הכאיב לי. תמיד פחדתי שאולי יבוא מישהו ויכבוש את ליבה במאה אחוז. שאולי יהיה מישהו שהיא תאהב יותר ממני ואז אני אאבד אותה.
יום אחד היא אמרה שהיא רוצה הפסקה. נתתי לה את המרחב שלה אבל דאגתי נורא שאולי היא לא תחזור אלי. אחרי שבוע של הפסקה אמרתי לה שאני לא יכול בלעדיה, אני רוצה נורא לחזור, קשה לי.
חזרנו.
אחרי חודש היא שוב אמרה שהיא רוצה הפסקה. אני זוכר שנפגעתי נורא, בהתחלה כעסתי ולא רציתי לדבר איתה יותר, אבל שוב אחרי שבוע הגעגוע היה גדול מדי ושוב התחננתי שתחזור אלי. היא בכתה לי בטלפון, היא אמרה שהיא לא יודעת מה קורה לה אבל היא חייבת קצת זמן לבד, לחשוב, להתנתק קצת.
הבכי שלה המיס אותי, רציתי לחבק אותה אבל היא הייתה בצד השני של הטלפון, כל כך מרוחקת. היה משהו בבכי שלה, הוא לא נתן לי מנוחה. משום מה היה נראה לי שהבכי שלה הוא לא רק בגלל המצב של שנינו, היה נראה לי שהיא שבורת לב ולא ידעתי למה, הרי היא אוהבת אותי ואני אותה, לא?
לא! היא כבר לא אהבה אותי, אבל אני לא ידעתי את זה.
זה הסתיים בנינו, היא החליטה להיות כנה איתי. היא פגשה מישהו אחר והתאהבה. היא כל כך רצתה לשכוח ממנו כי היא אהבה אותי, אבל כנראה שאותו יותר. היא לא בגדה בי מעולם. היא ניסתה נורא להתגבר ולשכוח מאותו אחד. היא אמרה לו שיש לה חבר והיא לא יכולה. אבל הוא ידע שהיא אוהבת אותו ולא ויתר והיא נכנעה לרגשות שלה.
אני נפגעתי. היה לי קשה כל כך לקבל את זה. היינו שנה ביחד. שנה! היא נתנה לי כל כך הרבה, היא תמיד עודדה אותי כשהיה לי קשה והצחיקה אותי כשהיה לי עצוב. היא תמיד העלתה חיוך על שפתי. היא תמיד הייתה שם בשבילי, להקשיב, לתמוך, לעודד.
לא דיברתי איתה שבועיים. לא הלכתי לבית ספר. הייתי יושב בבית ובוכה. לפעמים הייתי מקלל ושובר חפצים ובסוף נכנע לדמעות ובוכה כמו תינוק. חברים שלי ניסו לעודד אותי אך זה לא עזר.
יום אחד באתי אליה הביתה. דפקתי בדלת ודרשתי מאבא שלה שיקרא לה. היא הגיעה, היא הייתה המומה לראות אותי. נכנסנו לחדר שלה ואני התחלתי לבכות. כל הכעס שלי אליה הלך כמו לא היה וכל מה שתכננתי לומר לה נשכח מראשי.
היא עמדה מרחוק ובכתה בכי חרישי.
לבסוף שאלתי: אתם חברים?
היא אמרה שלא.
שאלתי אם היא אוהבת אותו
המבט שלה בישר את התשובה הכואבת
התקרבתי אליה, קרוב כל כך, הבטתי בעיניים הטובות שלה, בכיתי, בכיתי כמו שלא בכיתי בחיים שלי ושאלתי: למה? למה? תגידי לי רק למה? איפה טעיתי?
תשובה לשאלתי לא קיבלתי. היא רק בקשה בעדינות שאלך. הלכתי.

מאז עברה שנה. היום היא והוא ביחד. לפעמים אני רואה אותם ביחד ברחוב. זה כואב. עדיין כואב. אני כבר לא רואה אותה כל יום רביעי. היא הפסיקה ללמוד גיטרה, גם אני הפסקתי. אני עומד להתגייס, אולי בצבא אני אכיר משהי שתאהב אותי ושאוהב אותה ושתגאל אותי מייסוריי.
אך דבר אחד למדתי לחיים: קשר דורש השקעה של שני הצדדים. במבט לאחור אני חושב שאולי היא השקיעה בי יותר, אמנם אני אהבתי יותר אך לא נתתי מספיק מעצמי למענה. ועכשיו שאני מביט בה ובחברה החדש אני מבין שיתכן וטעיתי. אני שומע עליו מחברים, סיפרו לי שהוא חדש בעיר, מספרים כמה הוא נותן לה ואיך שהוא לוקח אותה לכל מיני מקומות וכמה הם נהנים ביחד. אז כן, אני מקנא, אבל אני אתגבר. לפחות את הלקח למדתי ועדיין יש לי את כל אותן מתנות שהיא נתנה לי-האמונה בעצמי שאני יכול להצליח, החיזוק, התמיכה והעידוד שלה עדיין נשארו איתי.
שלכם,
אורי
 


נוסף: July 1st 2007
מספר: אורי
דירוג:
כניסות: 1009
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


סיפור האהבה שלי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-07-10 11:17:38
הדירוג שלי:


חחחחח איתי ממתי אתה מגיב לסיפורים? איזה כבוד! חולה עליך אח שלי.

חבר''ה תודה על התגובות, זה באמת מעודד. אני מקווה מאוד כן להתגבר וכן להמשיך הלאה, ואני דווקא מאמין בכך שהזמן עושה את שלו, רק שככל שהאהבה עצומה יותר כך זמן רב יותר דרוש בכדי לרפא את פצעיה.
אפרופו דניאלוש, בנים כן מתאהבים, רק שלא כולנו מראים את זה. כהאחד שלך יתאהב בך את תרגישי את זה, ויהיה לו מאאווווווווווווד קשה להסתיר את זה ממך.

שלכם באהבה
אורי

סיפור האהבה שלי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-07-10 11:10:33
הדירוג שלי:


אורי,
אני מכיר ת''סיפור הזה ושמעתי אותו מכל צדדיו, אבל כשקראתי אותו כאן באתר אפילו אני התרגשתי. סחטיין עליך אחי!
ואל תיהיה בטוח שהיא כ"כ מאושרת איתו, איך אפשר לאהוב ת''יצור הזה יותר ממך?
אח שלי, יהיה בסדר, אתה תשכח ממנה מהר.
בי גבר

איתי

סיפור האהבה שלי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-07-08 14:41:52
הדירוג שלי:


וווווואאאאאאווווווו אתההה אשכרההה אהבת אותה הא?? סוורי על ההתרגשות פשוט הייתי כל כך בטוחהה שבנים לא מתאהביםםם...ואגבבב יותר טוב שזה נגמררר כי אם אין אהבה הדדית אז חבל על הזמןן..ואני בטוחההה שתמצאא ת''אחת שלךך שאגבבב תהייהה מאושרתתת שיש לה מישו כמוךך..

-דניאלוש-

סיפור האהבה שלי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-07-07 21:10:17
הדירוג שלי:


מתוק ....
באמת את המוסר ההסקל למדתה כמו שצריך והכאב הזה כמו שאומרים תמיד ישהר וזה מה שיחזק אותך במצבים הקשים יותר
אותה בטוח לא תשכח אף פעם זה בילתי אפשרי גם אם תרצה ותנסה
טכמו שאומרים הזמן יעשה את שלו אני לא ממש מסכימה אם המישפט הזה כי אצלי זה לא קורה
אך לך אני מקווה שכן יצליח ....
סיפור מאוד מרגש קשה מאוד למצוא גברים בימינו רגישים כאלו וחמים כול הכבוד לך על כך
ותמשיך בדרך שלך ובאמונה שלך כולנו איתך אוהבים אותך חח בייי

סיפור האהבה שלי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-07-07 00:28:34
הדירוג שלי:


אהבתי מאמי,
וזה לא בגללך ואתם לא אשם אם היא באמת הייתה אוהבת אותך,היא לא הייתה הולכת איתו פשוט היא לא אהבה אותך באמת,.

ו..אחרי הרע תמיד בא הטוב :]
בסופו של דבר תכיר תאחת שלך !
בהצלחה בהמשך(:,
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט