אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

סיפור אהבה בילתי נישכח =פרק 1=

=פרק 1=

אזז.. ככה קוראים לי סיוון מת"א בת 17 ניראת ממש טוב שעיר חום עיניים ירוקות אפורות!!!,,,


הכל התחיל ביום חופש משעמם בחופש הגדול...חברה שלי מעיין התקשרה אליי בבוקר..,,


מעיין : " סיוון מה המצב אחותי?!"
אני: " וואלה מצווין חיים שלי מה איתך?!"
מעיין: ברוך ה' נשמה...תגידי בא לך לבוא אליי את לא יודעת מה קרה ומי אצלי?!
אני: " מה דברי כפרה.."
מעיין : "רבתי עם איזה ילד בשם מאור מכות רצח עוד שנייה הרגנו אחד את שניה במסיבה ב-TLV..ויומים אחרי זה נהיינו חברים"
אני : "אמאא תשבעייי איזה מאור ?! מאיפה הוא?!
מעיין: "בית שמש.."
אני: לעעע נראה לי אני מכירה אותו...
מעיין: וואלה?! טוב אז שמעי בא לך לבוא אליי הוא פה אצלי ומשעמם לנו בואי אליי חיים שלי..
אני: סבבה אני יתארגן ואני יבוא אליך אחותי..
מעיין: בייי יפה שלי
אני: ביווו'ש


אחרי שהשיחה הסתיימה ...
קמתי מהמיטה נכנסתי להתקלחת...כשיצאתי לבשתי גופיית סבא לבנה , מכנס קצר לבן , חגורה חומה ונעליי בובה..התאפרתי והייתי ממש נראה סווף הדרך
חחח.. היה לי מצב רוח על הבוקר ממש ממש טוב :]
יצאתי מהבית אחרי שעתיים שהתארגנתי על עצמי..הלכתי לעיר לקחת מונית למעיין היא גרה ברחובות..
שהגעתי לעיר חיכתה לי מונית כאילו שהזמנתי אותה...מהרגע שהתעוררתי הכל הלך לי הכי טוב באארץ
קיצור..עליתי למונית מעיין התקשרה אליי עושה לי " איפה את מאמי?" אמרתי לה " עכשיו עליתי למונית"...אז היא אמרה.." אהה טוב חיי אז שתגיעי תעשי לי צלצול אני יבוא לקחת אותך מהתחנה"
אמרתי לה " טוב אני יתקשר ביי בינתיים"..
הגעתי לרחובות התקשרתי למעיין שתבוא..היא אמרה לי " טוב נשמה תחכי לי אני באה 5 דקות"
אני מחכה לה בתחנה וכעבור כמה דקות... אני רואה זוג מתקרב לכוון שלי אני מזהה שזאת מעיין ואת מי שהיה איתה לא..אמרתי לעצמי " פאאאק סיוון איזה שווה מי זה מאור?! אין מצב"
ואז.. זאת באמת הייתה מעיין התקרבתי אליה אמרתי לה שלום ונשיקה בלחי ואמרתי לזה שהיה איתה " אתה מאור?" הוא אמר לי "כן" אז צחקתי חחחח ואמרתי לו .." אההה חשבתי שאתה זה מאור אחר שגר בבית שמש"
אז הוא אמר " אה חחח המכוער הזה לעעעע נראה לך " אמרתי לו " כן אתה נראה בהרבה יותר טוב ממנו" אז הוא הסמיק
מעיין עושה לי.." אנחנו חברים נכון שאנחנו מתאימים?!" אמרתי לה " כן " ( כי ראאסמי מה אני יגיד לה "לא" לא נעים וידעתי שהיא אחת כזאת יעני שרמוטה
ששוכבת עם כל הארץ אז לא ממש הייתי חברה שלה מדי פעם כזה מדברת איתה וזה וגם באה )
כשהגענו אליה הביתה שמתי לב שמאור מסתכל עליי במבט כזה כאילו הוא בוחן אותי או משו
אז אמרתי לו " מה יש?!" הוא עושה לי "כלום אהבתי ת'חולצה שלך" אמרתי לו " תודה אבל אתה מסתכל עליי מוזר" הוא אמר " ככה אני" אמרתי " טוב"
נכנסו אני מעיין ומאור לחדר של מעיין אני ישבתי על מיטה ,מעיין על הכיסה של המחשב וגם מאור על מיטה הוא שוב הסתכל עליי אבל אני שיחקתי אותה לא מעניין אותי חחח :D
אמרתי למעיין " מעיין תעשיי טובה אני מזה צמה תביא לי מים" היא הלכה להביא לי ואני הלכתי למחשב ומאור נשאר לשבת על המיטה
נכנסתי לאיסי שלי ולשין כי יום לפני העלתי תמונה ליפים והאמיצים ולא ראיתי כמה ומי הגיבו לי נכנסתי הסתכלתי ואז מאור אומר לי " מה זאת את בתמונה?"
אמרתי לו " כן העלתי אתמול תמונה לפה " הוא עושה לי "י'גנובה אני מכיר אותך, יש לי אותך באיסי"
אמרתי לו " מהה?! אין מצב " הוא עושה לי " תבדקי" אמרתי לו " טוב תביא ת'מספר שלך נראה אם אתה אצלי" הוא אמר " טוב תנסי להוסיף תיראי יש לך אותי "
ואז נכנסתי להוסף איש קשר וראיתי שבאמת יש לי אותו..
הייתי בהלם.. אמרתי לו " אהההה אז איתך אני מדברת באיסי חחחח.. חשבתי שאתה המאור ההוא מבית שמש " שתינו נקרענו מצחוק על הפדיחה שלי :D
מעיין נכנסה לחדר הביאה לי מים..ואז שתייהם ישבו על המיטה (מעיין ומאור) ואני הייתי על המחשב מעיין ומאור התחילו לריב כזה בצחוק מכות
ואז אבא שלה קרה לה שתבוא לסלון ואני ומאור נשארנו בחדר לבד אחרי שהיא יצאה
פתאום... מאור שם על הרגל שלי יד עושה לי " איזה חלקה את ברגליים " והתחיל ללטלף לי ת'רגל ... [הייתי עם מכנס קצר]
העפתי לו את היד ואמרתי לו " אתה ומעיין חברים אז מה נראה לך שאתה עושה למה אתה נוגע בי בכלל!?" הוא אמר לי " אני ומעיין לא חברים היא סתם אמרה לך"
אמרתי לו " תשבע " הוא נשבע לי ואז מעיין נכנסה לחדר אמרתי לה "מעיין את ומאור חברים ?!" היא אמרה " לא נראה לך סתם הסטלבתי עליך "
אמרתי לה "אני לא מאמינה לך!" היא עושה לי " נשבעת לך במזוזה" והלכה למזוזה ונישקה אותה
אמרתי להם " איזה זונותת למה לא אמרתם לי זה היה נשמע כאילו אתם באמת חברים!" היא צחקה ואמרה " חחח..כן אני יודעת היה לנו משעמם בקטנה מאמי" וכולנו צחקנו..:D
מעיין התיישבה על המיטה וגם מאור ואני הייתי על הכיסה של המחשב אז היא הוציאה את קופסת התכשיטים שלה והראת לי את השרשרת שאבא שלה קנה לה ..מאור לקח את הקופסה והוציא משם טבעת..
באתי אליו ישבתי לידו וביקשתי ממנו את הקופסה הוא נתן לי אותה ואמר לי " תביא את היד שלך רגע " אמרתי לו " למה?!" הוא אמר "תסכימי התחתן איתי?" אמרתי לו "אתה רציני?!" הוא אמר "כן"
ואז אמרתי למעיין " מעיין מה יש לו?" היא אמרה " תני לו תיד הוא רוצה להתחתן איתך!" אמרתי " טוב" נתתי לו ת'יד והוא אמר " הרי את מקודשת לי שטבעת זו...וכו' "
שם לי את הטבעת ואמר " זהו את נשואה לי עכשיו אני צריך לנשק אותך את מסכימה?"
בהתחלה לא עניתי לו .. אז הוא דחף אותי למיטה ואמר לי "את מסכימה?" אמרתי לו " אמממ.. טוב כן "
ואזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז
חכו לפרק הבא ;]


========================================

השמות לא אמיתים אבל הסיפור אמיתי ביווותר
חכו לפרק הבא אתם לא יודעים מה מחכה לכם...:O :]
גיבו ביינתיים איך!?


נוסף: July 11th 2007
מספר: =]
דירוג:
כניסות: 984
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


סיפור אהבה בילתי נישכח =פרק 1=
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-07-14 18:26:30
הדירוג שלי:


אוישששששששש,
אוקי, גם כשהטבעת לא אמיתית והיא מפלסטיק זה נחשב נישואים ולא חייבים לברך אליה, אבל הקטע הוא, שאת הטבעת בנישואין הבעל חייב לקנות מכספו, הטבעת שמאור הזה לקח של חברה שלך מעיין, וגם היו אמורים להיות 2 עדים לפחות לחתונה, זה לא הולך ככה סתם, אז אל תגידו לה היא נשואה ובלה בלה בלה, ב-ו-ל-ש-י-ט!
סיפור יפה, אבל לי זה נראה טיפה מוזר שישר הכרת אותו וכאילו אחרי "שהתחתנתם" הוא רצה לנשק אותך והסכמת, זה מוזר, ודיי טיפשי.
אני רוצה לדעת את ההמשך, ככה שתמשיכי, אל תתייחסי לתגובות על הנישואים לפני, כי הן בכלל לא קשורות, ודוגרי, לפי מה שאני חושבת, כל הצעת נישואין היא מרגשת מחדש, לא משנה עם היא הראשונה, השניה השלישית או המתאיים.
יום טוב שיהיה לך : )
נושית ; ]

סיפור אהבה בילתי נישכח =פרק 1=
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-07-14 03:02:25
הדירוג שלי:


סיפור מהמם נהנתי מאוד
תמשיכי לכתוב מותוקה...
שבת שלום

סיפור אהבה בילתי נישכח =פרק 1=
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-07-14 02:46:43
הדירוג שלי:


= תקשיבו .. אז ככה הטבעת בכלל לא הייתה מקודשת, אתם סתם נכנסתם לזה חזק ולקחתם את זה רציני כי זה לא טבעת שרב בירך עלייה ואנחנו בכלל לא נחשבים כנשואים!
מה כל אחד שייקח טבעת ויגיד הרי את מקודשת לי נחשב נשוי? לא! וגם הטבעת לא הייתה אמיתית זאת הייתה טבעת מפלסטיק.. ואין שום קשר להצעת נישואים למה שאתם כותבים..
הסיפור הזה אמיתי בהחלט אם בא לכם תקראו ואם לא אז חבל..
הייתי שמחה אם הייתם יותר מתמקדים בסיפור עצמו מאשר בקטע עם הטבעת..

קיצוור אלו החיים האמיתיים שלי והסיפור אמיתי...ואם אתם כותבים תגובה שהסיפור מעפן זה כבר בעיה שלכם שכל אחד יחשוב מה שבא לו..

סיוון =]

סיפור אהבה בילתי נישכח =פרק 1=
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-07-14 00:07:19
הדירוג שלי:


היי,אני עלמה,בת 22 מהמרכז.רציתי לספר לך משהו:חבר שלי הציע לי נישואים,לפני שבועיים...דחיתי אותו,ואני גדולה ממך במספר שנים.יש לי הצעה קטנה בשבילך:אמנם בכל התגובות זה נראה כאילו כולם המומים ממך-אותי,כשקראתי,זה קצת הצחיק.כי כשתגיעי לגיל שבו תתחתני ברצינות,זו טכנית לא תהיה הפעם הראשונה שיציעו לך-ושאת נשואה...ואז,גם אם הידיד שלך צחק,זה יהיה לך עצוב,כי לא תהיה את ההתרגשות של הפעם הראשונה...אני יודעת,שאם חבר שלי יציע לי בעוד כמה שנים,אני עדיין אתרגש,אבל זה כבר לא יהיה כל כך כל כך מפתיע ורומנטי,כמו שבדרך כלל זה באמת.הצעת הנישואים היא אחת החוויות הכי מרגשות שיעברו עלייך בחיים-וגם אם זה נראה לך קורע מצחוק עכשיו,ושכולנו יותר מדי רציניים-כשתגיעי לגיל שלי,או של רונית (התגובה ממקודם) תהיי המומה מכמה זה כבר לא ירגש אותך-כי למרות שזה לא רציני,כל הצעת נישואים נחשבת-וזו לא תהיה הפעם הראשונה שלך...חבל לי בשבילך,כי להסכים,ולהתרגש-לא יקרה לך,וזו הרי כל החוויה.חוץ מזה,שאת והידיד שלך חסרי אחריות-אני מציעה לך,מכל הלב שתמצאו משהו אחר לצחוק עליו כשמשעמם,כי אני לא הייתי מעלה את זה אפילו בתור בדיחה.והיה קטע שממש לא הבנתי-הוא ליטף לך את הרגל?!-מה השלב הבא,לרחרח?!-ואם ליטוף רגל בא לפני הצעת נישואים,ריחרוח כבר יהיה תקיפה מינית או משהו!-חמודה,אני רק צוחקת,אבל ברגע שתחזרי לעולם האמיתי,את תתחרטי על הדחקה הזאת...אל תעופפי-אם זה קרה לך לפני כמה זמן ועכשיו יש לך חבר אחר,טכנית זה נחשב כאילו את ''בוגדת'' ב''בעלך''.וזה נשמע מוזר,בהתחשב בכך שאתםך נשואים,למרות שחוקית,את עוד לא אפילו בגיל המנותר!טוב,זה הכל...תחשבי על זה....


יאללה,אני חייבת ללכת..ביי

סיפור אהבה בילתי נישכח =פרק 1=
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-07-13 23:54:26
הדירוג שלי:


מה זה הסיפור הזה? חומד, אני מציעה לך להרגיע ומהר, כי טכנית אתם באמת נשואים עכשיו, ואני שמחה שאת נהנת וצוחקת עם ידיד שלך, אבל למה בצורה מלחיצה כזאת? מה את שבורה? נשמה זה לא הולך ככה! ואם כזה דבר קורה, את בוח שלא צריכה לכתוב את זה בצורת סיפור ועוד כזה מטומטם! כאילו כפרה, את באמת חושבת שמה שאת לובשת מעניין אותנו? לא כי זה כזה קריטי ללבוש גופיית סבא לבנה ולא וסט שחור... כאילו זה באמת כבר לא ברמה של מצחיק... ואם את כבר כותבת סיפור, תדאגי שאין לך שגיאות כתיב... מתוקה, אני אומרת את זה ברצינות, כי אני נערה מבוגרת יחסית (בת 25) ואני עוד מעט מתחתנת, ובאמת יש ל כך הרבה הכנות בשביל זה וזה ממש לא משהו שאת מחליטה עליו ביום אחד כי משעמם לך....ילדה אני לא יודעת מה עבר עלייך באותו הרגע שזה קרה, אבל לטובתך בלבד, אל תפרסמי יותר סיפורים כאלה....
-----מרונית 3> צ''או... בהצלחה בהמשך עם הידיד שלך..

סיפור אהבה בילתי נישכח =פרק 1=
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-07-13 23:37:46
הדירוג שלי:


חרא סיפור לכי להזדיין יא כונפה!!!!! מה זה אשכרה אמור לעניין אותנו עם מי את מתחתנת???? באתי לכאן כדי לקרוא סיפורים, לא חתונות!!!!!! ועוד סתם ככה כשמשעמם???? מההההה?? יא שרוטה...... זה לא יגמר בטוב את מודעת לזה....
מרון

סיפור אהבה בילתי נישכח =פרק 1=
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-07-13 23:35:33
הדירוג שלי:


דפווווווווווווווווווווווווווווווווווק ברמוווווווווווווווווווווותתתתתתתתתת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! זה הסיפור הכי מטומטם ששמעתי!!!!!!!!! מה את שבורה???? מה עובר עלייך

סיפור אהבה בילתי נישכח =פרק 1=
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-07-13 23:34:16
הדירוג שלי:


זה הסיפור הכי מטומטם ביקוםםםםםםםםם.............. מה קורה ממתי מתחתנים כשמשעמם???? את שרוטה??? את נחשבת נשואה עכשיו!!!
מירדן :)

סיפור אהבה בילתי נישכח =פרק 1=
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-07-13 20:15:01
הדירוג שלי:


אני מקווה מאוווד בישבילך שזה לא אמיתי !

בוואנה את נחשבת נשווווואה !
את מקודשת לו כאילו אם תיהיי עם בן אחר זה ייחשב לבגידה !


סיפור אהבה בילתי נישכח =פרק 1=
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-07-13 17:43:19
הדירוג שלי:


יפהההה תמשיכיייי !!
נראה לי שהסיפור הזה יהיה אחד הטובים !!
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים