אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


סיפור אהבה בילתי נישכח =פרק 2=

פרק 2

מארועי הפרק הקודם...
מאור לקח את הקופסה והוציא משם טבעת..
באתי אליו ישבתי לידו וביקשתי ממנו את הקופסה הוא נתן לי אותה ואמר לי " תביא את היד שלך רגע " אמרתי לו " למה?!" הוא אמר "תסכימי התחתן איתי?" אמרתי לו "אתה רציני?!" הוא אמר "כן"
ואז אמרתי למעיין " מעיין מה יש לו?" היא אמרה " תני לו תיד הוא רוצה להתחתן איתך!" אמרתי " טוב" נתתי לו ת'יד והוא אמר " הרי את מקודשת לי שטבעת זו...וכו' "
שם לי את הטבעת ואמר " זהו את נשואה לי עכשיו אני צריך לנשק אותך את מסכימה?"
בהתחלה לא עניתי לו .. אז הוא דחף אותי למיטה ואמר לי "את מסכימה?" אמרתי לו " אמממ.. טוב כן "......אז התנשקנו מאאאלה וראית שמעיין מסתכלת במבט כזה כאילו היא מבואסת מזה או משהו...
ואז היא אמרה "חברה שלי באה אז אל תעשו פדיחות" אמרנו לה " חח.. למה פדיחות?" היא אמרה " סתם..מה לקחתם רציני"
חברה שלה באה ..נכנסה לחדר שלה (של מעיין) ..מעיין ישבה על הכיסה של המחשב ואני ומאור על המיטה וחברה שלה ישבה לידינו על המיטה..
מעיין אמרה לה (לחברה שלה) "בואי רגע נצא מהחדר"...היא ומעיין יצאו ואנחנו נשארנו לבד בחדר ..
אמרתי לו " מאור מה אנחנו? " הוא אמר לי " מה את רוצה שנהייה?" אמרתי לו "לא יודעת אני מכירה אותך חחח..למרות שחשבתי שאתה מישהו אחר אבל עדיין אני מכירה אותך לא מהיום
וגם נדלקתי עליך מהפעם הראשונה שראיתי אותך"
אז הוא אמר " ת'אמת גם אני מהפעם הראשונה שבכלל דיברתי איתך באיסי נדלקתי עלייך אששש גם על היופי וגם על האופי" ואני הסמקתי ונישקתי אותו ואז הוא אמר לי " חברים ?" אמרתי " חברים"
מעיין וחברה שלה חזרו לחדר ואחרי כמה דקות חברה שלה אומרת לי "בואי רגע לסלון" אמרתי לה "טוב"..אני והיא יצאנו מהחדר ומאור ומעיין נשאר שם..
אמרתי לחברה שלה " מה רצית?" בגלל שלא היה לה מה להגיד לי היא אמרה לי ת'אמת ..היא אמרה " מעיין ביקשה ממני שאני יוציא אותך מהחדר כדי שהיא ומאור ידברנו"
אמרתי לה " על מה יש להם לדבר" היא אמרה " אני חושבת שהיא דלוקה עליו"
אני שתקתי ולא ידעתי מה להגיד.. פתאום שמעתי צעקות מהחדר וחברה שלה אמרה לי "בואי נכנס" אמרתי לה "לא עזבי נראה אחרי זה מה קרה" ..
אחרי כמעט 20 דקות מעיין פתחה את הדלת ואמרה לנו להכנס .. אני וחברה שלה נכנסנו וכולם שתקו אחרי 10 דקות שמתי לב שמעיין מתלחששת עם חברה שלה..
ואחרי 3 דקות חברה שלה שוב קרה לי בואי נצא ( ואני מה יכלתי לעשות יצאתי איתה מהחדר)
כשיצאנו ומעיין סגרה את הדלת אמרתי לחברה שלה " מה הקטע שלה?! אני לא מבינה עם היא דלוקה על מאור אז למה היא לא באה ואומרת לי?!" היא אמרה " אני לא יודעת היא רק אמרה לי שאני יוציא אותך מהחדר שהם ידברו
אמרתי לה "את יודעת מה אני עכשיו נכנסת בכוונה לחדר מעצבן אותי כל הקטע של הסודיות הזאת" קמתי והלכתי לכיוון החדר לפני שנכנסתי שמעתי שוב צעקות ....
["את לא מבינה שאני אוהב אותה" ] הלב שלי רעד לא ידעתי מה לעשות אם להכנס או לא...
ידעתי שזה מאור שצעק שהוא אוהב אותי ידעתי אבל לא ידעתי מה לעשות.. בסוף נכנסתי לחדר וראיתי את מעיין מרביצה לו (למאור) אמרתי לה "למה את מרביצה לו" היא עושה לי "סתם עזבי" אמרתי לה "טוב"
ראיתי בשעון שכבר מאוחר בערב ואני אצלה מהבוקר.. אז אמרתי למאור "טוב אני צריכה ללכת יש לי עוד לתפוס מונית הביתה"... הוא אמר לי "חכי אני יבוא איתך " ....
חברה של מעיין נכנסה לחדר ואמרה שהיא הולכת אז מעיין אמרה לה שלום והיא הלכה(חברה שלה) .. ואז מעיין באה אליי ואומרת לי "סיוון את יכולה לתת לי ולמאור 5 דקות רגע לדבר?"
אמרתי לה " כן אבל ממש זריז כי אני צריכה ללכת" [באותו רגע היה בא לי לצאת עלייה ולהגיד לה מה קרה פתאום יש לך פה להגיד שאת רוצה לדבר איתו אבל לא אמרתי בסוף]
יצאתי מהחדר והיא סגרה ת'דלת אבל לא עד הסוף אני הלכתי בינתיים לאמבטיה לסדר ת'שיער ואז שוב שמעתי את מאור צועק " אני אוהב אותה את לא מבינה תפסיקי כבר" ושוב הלב שלי רעד כולו
מעיין יצאה מהחדר ובאה אליי וחיבקה אותי אמרתי לה " מה קרה?" היא אמרה " כלום ..שיהיה לכם בהצלחה לך ולמאור" ואז ראיתי דמעות על הפנים שלה..
שאלתי אותה " מעיין את אוהבת את מאור?" היא אמרה " מזה משנה את איתו והוא אמר לי 200 פעמיים שהוא אוהב אותך"
אמרתי לה " מעיין אם באמת היית אוהבת אותו או דלוקה עליו היית עושה עם זה משהו" היא אמרה " עזבי זה לא משנה "
(( היה בא לי להגיד לה באותו רגע " את ילדה שאוהבת סטוצ'ים אז פתאום את רואה מישהו מאוהב את רוצה להרוס את זה " יאוו זה עצבן אותי ))
אמרתי לה " טוב שמעי אנחנו ביחד אין כבר מה לעשות אנחנו אוהבים ואני מקווה שזה יעבור לך" ואני והיא יצאנו מהאבטיה והלכנו לחדר מאור היה שם
אמרתי לו " יאללה בוא אני חייבת ללכת כבר" הוא בא אמרתי למעיין " הכל יהיה בסדר " היא נתנה לי חיבוק וליוותה אותי ואת מאור ללובי
אני ומאור יצאנו מהבניין אמרנו לה שוב "שלום" והלכנו הוא אמר לי " שומעת אני צריך רגע לעבור לאחותי היא גרה פה ליד התחנת מוניות אני צריך להחליף אצלה חולצה"
אמרתי לו " טוב מאמי רק תעשה את זה מהר" הגענו לבניין של אחותו אמרתי לו " אני יחכה לך פה למטה " הוא אמר לי לא נו..תעלי"
אמרתי לו "טוב" ועלינו היא גרה בקומה 7 נכנסנו למעלית..כשהגענו הדלת של הבית של אחותו הייתה פתוחה ואחיין שלו היה בכניסה איך שהוא ראה את מאור הוא רץ אליו (הוא כזה מתוק)
נכנסנו לבית של אחותו .. הוא החליף חולצה ואז אחותו הסתכלה עליי ואז שאלה אותי " איך קוראים לך " אמרתי לה " סיוון " היא אמרה "שם יפה" אמרתי לה " תודה "
ואז מאור אמר לה " אני כבר חוזר אני הולך ללוות אותה לתחנה ובא"..יצאנו מהבית של אחותו נכנסנו למעלית ירדנו ויצאנו מהבניין לכיוון התחנה
הגענו לתחנה ישבנו שם ודיברנו המוון (לקח למונית המון זמן להגיע) הוא אמר לי "אפשר לישאול אותך שאלה" אמרתי לו "בכיף"
הוא אמר " אני באמת רוצה איתך קשר רציני ואני לא רוצה שמחר תגידי לי "לא מתאים לי" אמרתי לו " מאמי אם הסכמתי להיות איתך אז אני באמת מתכוונת לזה ולא משנה כמה זמן זה יקח עד שתבין"
הוא אמר לי "את יודעת שאני אוהב אותך" אז חייכתי אליו ונישקתי אותו .. ואז ראינו שבאה מונית אז עמדנו ולפני שעליתי עליה
הוא אמר לי " דברי איתי אוהב אותך " [ וזה שוב קרה הלב שלי דפק במרץ ] אמרתי לו " בטח נשמה שלי ביי "
עליתי למונית כולי במחשבות של "מה יקרה מעכשיו?! למה בכלל הסכמתי להיות חברה שלו ?! למה בכל פעם שהוא אומר לי =אני אוהב אותך= הלב שלי דופק חזק?!"
כשהגעתי הביתה ראיתי את אחי ואבא שלי רואים את משחק כדוררגל בטלוויזה זה לא ממש עניין אותי פשוט...נכנסתי לחדר עם חייוך מהפה לאזון ולא היה אכפת לי מאף אחד כמו ילדה מאוהבת..
הגיעה הלילה אמרתי לעצמי .." להתקשר אליו או לא ?!" ובסוף התקשרתי כשחייגתי את המספר הידיים שלי רעדו כולי רעדתי ואז זה חייג ..
כול הגוף שלי צמרמורות..ואני אומרת לעצמי "נו תענה..נו תענה כבר"
ואזזזז.......


חכו לפרק הבא =]


נוסף: July 14th 2007
מספר: =]
דירוג:
כניסות: 1376
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


סיפור אהבה בילתי נישכח =פרק 2=
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-07-31 17:00:28
הדירוג שלי:


תמשייייכיי [:
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט