אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


אהבה ראשונה :) - אמיתי לגמריי !

התאהבתי ... כמו שקורה לכולם . . . . . ( ;
פעם ראשונה אני אוהבת מישהו באמת , לא סתם כמו כולם !
מישהו שאני פשוט התאהבתי לא בגלל איך שהוא נראה או איך הוא בחברה .
התאהבתי בו במבט ראשון , בעצם זאת לא הייתה התאהבות זה הייתה סתם עוד אחת
מההידלקויות שלי , אבל זה ממש לא היה ככה .
התחלתי להכיר אותו יותר ויותר התחלנו ממש לדבר , הוא היה מתקשר אליי קורא לי מהחלון שהוא
היה עובר ליד הבית שלי .. התנהג כאילו הוא גם רוצה אותי וחושב עליי באותה המידה שאני עליו .
עבר איזה כמה שבועות והוא הבין שהוא אוהב מישהי אחרת וגמר את כל מה שהיה או לא היה בינינו .
כל כך כאב לייי זה היה כאב מווזר כי כמה שנפגעתי מאהבות תמיד הייתי קמה שוב על הרגלייים !
אני ילדה חזקקה שעם לא הולך עוברת הלאה .. אבל איתו זה היה שונה הרגשתי שנפלתי ואני לא יכולה
יותר לקום . כאילו שברו לי את הרגליים ביחד עם הלב .
אמרתי לעצמי שאני חייבת לעבור הלאה ועד שהחלטתי שזה מה שאני רוצה לעשות הוא הופיע פתאום ,
התחיל לדבר איתי שוב לצחוק איתי , כל כך שמחתייי שלא הצלחתי למחוק את החיוך וכל המחשבות שהיו לי נעלמו . . . .
חזרתי הביתה ודיברנו באיסיקיו , סתם שיחה רגילה ונחמדה שמכל שניה נהנתי ממנה יותר מהשיחה הראשונה שלנוו ; ] , ככה זה המשיך יום כן מדבר איתי יום לא מדברת איתי שבוע כן שבוע לא ככה זה היה כל הזמן ועד שהחלטתי שזהו נמאס לי להיות כל הזמן איפה שהוא נמצא ואני רוצה לגוון ! ,
הלכתי ישבתי עם ידידים חדשים ניסיתי להכיר מישהו חדש לא הצלחתי לא בגללי או משהו היו כמה שרצו אותי פשוט לא הצלחתי להחלים עוד מהשבר לב הקודם . לא הייתי מוכנה להכיר מישהו חדש!
חזרתי לשבת בשכונה שלי כרגיל עם כל החברים והחברות וכמובן שהוא היה !! , היה מצחיק באותו יום ממש נהנתי . ניסיתי כמה שפחות לחפש מה הוא עושה , עם מי הוא יושב וכל השטויות האלה .
וברגע שהפסקתי לחפש אותו הוא בא וישב לידי ודיבר איתי .. וכרגיל שוב הרגשתי בעננים ! ובאותו יום הוא גם ליווה אותי עד הבית :) .. לא היה משהו מעניין הוא רק דיבר איתי בדרך וצחקנו וכרגילל לא משהו חדש ...
אבל את האמת ? אני לא מצפה שיהיה משהו , כל שניה שאני איתו אני נהנת אני אוהבת להיות איתו הוא הבנאדם שאני הכי מרגישה איתו חופשייה למרות כל האהבה שלי אליו .
אנחנו מדברים וצוחקים מלא ואין את השתיקות המביכות והמעצבנות האלה בחיים לא היה לנו כאלה.
שעליתי למעלה ישר עליתי למיטה פשוט לא יכולתי להירדם חשבתי עליו בלי הפסקה עד שהיה נמאס לי אז הלכתי גנבתי לאבא שלי סיגרייה וישבתי במרפסת של החדר שלי ועישנתי ואז עליתי לישון .
קמתי בבוקר והיתה לי הודעה ממנו סתם דיברנו מה קורה וכל החארטה האלה ואני התארגנתי והלכתי לים . ישבתי עם חברות בדיוק במקום שראיתי אותו בפעם הראשונה ( : לא הפסקתי לחייך הראתי להן רק כמה החייים יפייים P: , באותו ערב כל החיוך שלי ירד מהפנים ניסו לסדר בינו לבין הילדה שהוא אוהבבבבבב ! , חשבתי אני מתה רציתי לקבור את עצמי ישבתי אני ועוד שתי חברות בצד לא רציתי שיראו אותי מבואסת שלא יתחילו החפירות למה . רק החברות שלי ידעו למה וזהו לא צריך יותר מידי .
הוא ראה אותיי שאני ככה לא יודעת איך הוא הבין והוא שלח את חבר שלו שידבר איתי , חבר שלו אמר לי שעדיף שאני ישכח אותו כדי שאני לא סתם ייפגע יש לו כבר מישהי בראש ובתכלס הוא יחזור אלייך על 4 , בא ניסה לנחם אותי : / . אמרתי לו אני לא מבואסת בגללו סתם אני ככה אני לא מרגישה טוב ! , ההוא התייבש וישר רץ אליו להגיד לו מה אמרתי .
בינתייים אהוביייייייי הלך ודיבר עם זאת שהוא אוהב , לא יצא ביניהם כלום כי היא לא רוצה אותו .
אני ממש לא מבינה איך היא יכלה לוותר עליו ! הוא ילד כל כך מדהיםםם שכל אחת שהייתה מכירה אותו כמו שאני מכירה אותו הייתה רוצה אותו .
באותו ערב לפני שחזרתי הביתה הלכתי קניתי לי קופסאת סיגריות בקבוק נסטי ועליתי הביתה .. ישבתי במרפסת ועישנתי ככה סיגריה אחרי סיגריה הייתי הכי מבואסססת בעוווולם התחלתי לבכות כמו ילדה קטנה שלקחו לה משהו שהיא כל כך רוצה .
אחרי שעישנתי לפחות 5 סיגריות הלכתי להתקלח להתרענן ונכנסתי למיטה אפילו לא הלכתי למחשב.
בבוקר שקמתי לא רציתי לצאת מהמיטה אבל הייתי חייבת קבעתי ללכת לים , התארגנתי והלכתי לים עם כולן , המצב רוח קצת עבר לי אחרי אתמול היה לי ממש כיף בים עם החברות והתחילו איתי כמה בנים אבל לא כל כך ייחסתי לזה חשיבות . לא התקרבתי למקום שראיתי אותו פעם ראשונה לא הייתי מסוגלת , שעברתי שם השפלתי את הראש הצטערתי כל כך על היום הזה שהכרתי אותו!!!
חזרתי הביתה התקלחתי ובאתי למחשב . היה לי מלא הודעות התלהבתי D: והייתי לי גם הודעה ממנו ...... עניתי לו והוא שאל עם הכל בסדר מאתמול ואמרתי לו שכן הכל מצויין והוא אמר יופי אני שמח וסגרתי את החלון שיחה .. ככה עברו להם כמה שבועות שלא היינו כל כך מדברים עד שהגיע יום אחד שהתחלנו לדבר . שבאתי הוא אמר לי שלום מה שבדרך כלל הוא בחיים לא עושה [ הוא בחיים לא בא למישהי ונתן לה נשיקת שלום ] , ישבנו כולנו היה צחוקים ואזז יותר מאוחר אחד מהחברים שלי ליווה אותי הביתה ובדרך אמר לי שיש לו בית ריק מחר עם בא לי לבוא אז אמרתי לו בכיף אין בעיה (: .
יום אחרי זה דיברתי עם חברה וקבענו שהולכים ( : , באותו יום אהובי שלח לי הודעה ולא עניתי , עניתי לחבר שלו ולו לא והם היו ביחד ..... ; ) , באנו והיה שמה לפחות איזה 5 בנים וכמובן שאהובי היה אחד מהם ועוד 2 חברות שלי ישבנו כולנו בסלון והיה מצחיקק עישנו נרגילה שיחקנו רמי , פוקר כל זה כמו ילדים מפגרים :D ולקראת 2 ככה כולם הלכו ונשארנו רק אני ועוד חברה אהובי , וזה שיש לו את הבית.
הלכנו לחדר ארבעתיינו ופתאום אני ואהובי התחלנו לריב סתם כזה בצחוק בעקיצות כאלה מציקות ואז הוא קם והתחיל לריב איתי מכות . הייתי בהלם יעני ממה אתה בא בכלל יאלה סע :D ,
קיצצר הוא יצא החוצה והלך לחדר אחר והוא קרא לי ..
ישבנו שם אני והוא ורבנו מכות ובעקיצות כאלה כמו ילדים מפגרים אבל עדיין היה לי כיף אני מוודה אני חולה עליוווווווו הדבר שאני הכי אוהבת זה להיות איתו לבד :))) , אחר כך נשכבנו אחד ליד השני והתחלנו לדבר , אבל לדבר הפעם רציניי בלי צחוקים דיברנו עליי ודיברנו עליו בחיים לא דיברנו כל כך רציני .
ופתאום הרגשתי את היד שלו אוחזת ביד שלי , מנסה כזה להחזיק לי את היד ונתתי לו לתת לי יד ואז הייתי צריכה ללכת והלכנו אני וחברה שלייי ....... בינתיים בדרך חברה שלי הספיקה להגיד לי שהיא וזה שהיה לו את הבית ריק רוצים אחד את השני והם התנשקנו והם אולי יהיו ביחד , הכי שמחתי בשבילה ! אולי אחת מאיתנו סופסוף תיהיה מאושרת :) .
יום אחרי זה הוא שוב התחיל עם הקטעים שלווווו לא התייחס ויום אחרי זה כן וככה הוא המשיך עד שלבסוף זהוו הכרתי ילדים חדשים והתחלתי לשבת איתם יותר ואת אהובי ? בקושי הייתי רואה היינו מדברים פעם ב .... באיסיקיו אבל לא יותר מזה , הפסקתי לחפש אותו ואז הוא כבר זה שהתחיל לחפש אותי .
התחיל לקרא לי את האווי כל יום שלח הודעות התקשר ..... ויום אחד הוא אמר לי לבוא לשבת איתו ואמרתי לו נראה שיתקשר אליי ואני ידבר איתו כבר , ישבתי עם החברים החדשים שהתחלתי לשבת והוא התקקשר .. בהתחלה אמרתי לו שלא נראה לי שאני יבוא ובסוף אמרתי לו שאני באה ...
ישבנו מתחת לבית שלו והלכנו לעשות סיבוב בים , עברנו דרך המקום שהכרתי אותו פעם ראשונה ושמה התיישבנו ! :O ,
כמו תמידדד התחלנו לעקוץ אחד את השני עד שנראה לי שהיה נמאס לו הוא פשוט תפס אותי ונישק אותייייייייייייייייייייייייי .... לא הפסקנו להתנשקק לרגעעע התמכרתי אילו זהו ! חשבתי הרגו אותי וקמתי לתחייה מחדש . אני יודעת שזה נשמע פטטי אבל ככה זה היה . זה היה הדבר שהכי חיכיתי לוו בעולם פשוט חלום שהתגשם ; ] .
התקשרו אליו חברים הוא פשוט לא ענה הוא כיבה את הפלאפון ואמר ששום דבר לא יהרוס את זה עכשיו , ככה התנשקנו ללא הפסקה ישבנו מלא זמן ביחד אבל לא יצא לנו כל כך לדבר .
הוא ליווה אותי הביתה נתתי לו נשייקה קטנה ועליתי למעלה .
אוקיייייייייייייייייייייייייייייייייי אתם פשוט לא מבינים מה עבר עליי !!! , לא סיפרתי לשום חברה שלי לא רציתי שיידעו עד שלא יהיה משהו באמת .
דיברנו באיסיקיו סבבה היה נחמד אבל אז הרגשתי זהו מתחיל לרדת לי ממנו , הוא כבר היה שונה אחרי הנשיקה התנהג אחרת כאילו אני כבר שלווו והוא יכול להיות עם עוד בנות [ לא שיש לו כן :D:D ] .
דיברנו ואמרתי לו שאני לא רוצה שיהיה כלום אני לא מתכוונת להיות עם מישהו שהוא איתי וחושב על מישהי אחרת ולא רק זהה חושב שאני רכווש שמתי שבא לו הוא מדבר איתי ומתי שלא אז לא , אני לא מתכוונת להיות איתו לפי מצבי רוח .
וככה זה נגמר כל הסיפור שלי איתוו ... היום ? אני עדיין מרגישה אליו משהו אבל למדתי משהו לחיים שהגלגל הוא עגולללללללל פפעם אתה למטה ופעם אתה למעלה ! תיחייה את הרגע ותקרא לעתיד גורל , מה שהיה ? היה ולא יחזור . מה שצריך לקרות יקרה מתישהו . תסמוך רק על עצמך ועל אלוהים שלמעלה הוא היחיד שמחזיק אותך ; )
מקווה שנהננתם והסיפור ? לגמרייי אמיתייי .
:-*


נוסף: October 8th 2007
מספר: שירןןן
דירוג:
כניסות: 5070
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


אהבה ראשונה :) - אמיתי לגמריי !
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-10-14 21:21:45
הדירוג שלי:


וואי ממש אהבתי :)
בעיקר את החלק האחרון..
שכתבת מה למדת מהכל :)
תמשיכי לכתוב...

ירדני רז 3>

אהבה ראשונה :) - אמיתי לגמריי !
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-10-13 21:37:08
הדירוג שלי:


סיפוררר מהמםםםם

אהבה ראשונה :) - אמיתי לגמריי !
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-10-13 11:05:41
הדירוג שלי:


קודם כול יש לך שם הכי יפה בארץץ..
וסיפורר באמת נחמדדד

אהבה ראשונה :) - אמיתי לגמריי !
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-10-12 15:46:18
הדירוג שלי:


כאילו כתבת אותו עלי..
חחח אני בדיוק עכשיו עוברת את מה שאת עברת:///
רק שאצלי זה קצת אחרת
לאהובי יש חברה שהוא לא אוהב:[[[
ואקסית שכל הזמן מנסה להרחיק אותי ממנוקיצרר אני צריכה לשכוח!
ולהפסיק לעקוץ אותו והוא אותי חחחח

אהבה ראשונה :) - אמיתי לגמריי !
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-10-11 13:23:50
הדירוג שלי:


סיפור ממממהמם מאמי :]

אהבה ראשונה :) - אמיתי לגמריי !
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-10-09 14:24:31
הדירוג שלי:


סיפור מדהים בובה :]
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט