אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


עוצמה של אהבה- חלק 1/ נטלי

זה סיפור שאולי יעלה תגובות חריפות בקרב הקוראים אבל תדעו שהוא לא אמיתי
והוא נכתב מעצם מחשבותיי בלבד!
"ישבתי שם... במסיבה.. שיכורה ללא מודעות להתנהגתי ללא שליטה על מעשיי... פשוט זרמתי לפי אותו רגע שהיה אקסטה בשבילי. חברות שלי צחקו, הן חשבו שאני סתם עושה צחוק והן נסחפו אחריי... יום למחרת.. קמתי עם בחילות וכאבי ראש. הוא צלצל....
אני"הלו"
אור "היי מה המצב ?"
אני "סבבה... אמממ .. ממתי אתה מתקשר אליי?"
אור "רציתי לדבר איתך על כמה דברים"..
-מפה השיחה התחילה להתפקשש... אני יסביר לעומק... אח שלו (אח של אור- ליאור)... הוא היה דלוק עליי... אבל אני רציתי את אור. ליאור בן 17 וחצי ואור בן 15.. אור קטן ממני בחצי שנה. אני ואור לא היינו הידידים של החיים אבל איכשהו היה משהו שחיבר בינינו והפך את הקשר הידידותי לטעם שלא נמאס ממנו.
חברה שלי- גאיה, היא רצתה את אור והייתה חברה שלו ביסודי... אחרי חודש וחצי הוא זרק אותה כי הוא רצה אותי.. בסוף הוא החליט שהוא לא רוצה אף- אחת ומאז אני והוא פשוט היינו ידידים. ליאור, היה אחד הילדים הכי מיוחדים שהכרתי אבל... לא בתור חבר... פשוט לא התחברתי אליו... הקיצר, נפגשתי עם אור... ישבנו ודיברנו בחוץ.. במדרגות שמתחת לבית שלו, ליאור לא היה בבית, אז אור ניצל את הזמן... הבטתי בו ופשוט לא הפסקתי להיות מוקסמת ממנו. הוא לא מלך היופי ולא מלך העולם אבל בשבילי הוא שניהם יחד באותו זמן ! הוא פשוט מדבר אליי בצורה שמרככת אותי, מנשק (אפילו אם זה בלחי), בצורה שגורמת לי להתגרות ממנו.. אני חולמת עליו, לא יכולה בלי לראות אותו ולחשוב עליו... וזאת לא אובססיה אלא אהבה! אף- פעם לא ידעתי את העוצמה של האהבה! ממש רציתי אותו, ולא יכלתי לפגוע בחברה שלי גאיה, כי היא ממש רצתה אותו אבל מצד שני גם אני! אני נקרעתי בין שתי עולמות, היא חברה שלי ואני לא רוצה לעשות לה את זה למרות שהוא לא רוצה אותה, ומצד שני אני רוצה אותו אבל גם לא נראה שהוא רוצה אותי! לעומת זאת, ליאור , רוצה אותי, ואם אני יתקרב אליו אני בעצם יהיה קרובה לאור! אני יודעת שהייתי מניאקית בקטע אבל כל- כך רציתי אותו שהמילה "נאמנות" הייתה אפס בשבילי. אני ואור ישבנו ודיברנו, הוא הביט אליי בצורה כל- כך יפה... הוא כזה דיבר ודיבר.. על מה הוא דיבר? על ליאור.. על זה שהוא רוצה אותי ולא מסוגל לדבר איתי והוא בתור אח שלו יעשה את העבודה..
התחלתי לצחוק וגם התבאסתי אבל מצד שני התחלתי לחשוב בצורה אחרת...
אני יהיה עם ליאור וכך אולי יתפתח משהו ביני לבין אור.. ושוב אני נקרעת בין שתי עולמות אבל הפעם גאיה מחוץ לתמונה, זה 2 אחים ואני! מה אני עושה?!
למה אני כזאת?... מאהבה!! אני הייתי ממש עייפה באותה שיחה וגם הרגשתי רע מאותו ערב שהייתי שיכורה, הוא התחיל לפחד שאני לא מרגישה טוב ואני הסברתי לו על זה שהייתי שיכורה והוא צחק עליי ואני התחלתי להרביץ לו עד שהוא תפס אותי והיינו ממש קרובים והרגשתי את זה באוויר, את הכוח הזה את הרגש הזה הוא צף אך בלתי נראה... הסתכלתי על השפתיים שלו, הוא הסתכל על שלי... התקרבנו ו... איזה שכנה מטומטמת בדיוק באה לצאת החוצה והתרחקנו!
מאז, הוא תפס מרחק, ואמר לי "טוב... אז דברי איתו..."... נתן חיוך ונכנס הביתה... אני התבאסתי שוב!!! הלכתי הביתה בהרגשה מגעילה, פגשתי את גאיה בדיוק, היא שאלה מאיפה אני חוזרת ואמרתי לה שהייתי צריכה לבדוק אם ליאור בבית ... אופפפס... לא הייתי אמורה להתחיל עם זה! גאיה לא הבינה ממתי אני מאוהבת באח של אור... ואז היא דאגה להפיץ את זה ולא היה אכפת לה מה אני חושבת, היא רצתה שאני והוא נהיה יחד! יום למחרת, כל העולם ידע על זה!
ליאור, לא הפסיק לחייך ולקרוץ לי, גאיה שמחה כי הלך לי הסיכוי עם אור (היא חשדה)... ואור, הוא היה מוזר, הוא חייך אבל זה היה נראה שהכל מציק לו מבפנים והוא פשוט לא מראה את זה. חזרתי הביתה , פשוט בכיתי! למה הולך לי חרא, למה אצלי זה ככה, למה אני לא יכולה לצעוק לכולם שליאור הוא אפס בשבילי ואת אור אני באמת רוצה!!!!!!!!!!!!!!!!!! שאני ישים פס על כולם!!!!!!!!!!!!!
אבל אני לא מסוגלת!!!! יש את גאיה, היא חברה שלי, יש את ליאור, שמאוד יפגע, יש את אור, שאולי יפזיק להתייחס אליי, אבל מה איתי?! מתי חשבתי על עצמי? מתי אני חשבתי על הרגשות שלי,על הלב שלי על הכיף והאושר שמצפה מעבר ... ממתי?! רק התחשבתי באחרים וחשבתי על אחרים ומה איתי?! אז החלטתי פעם אחת לעשות צעד אחד בשביל להתקרב אל אור בדרך עקיפה למרות שהיא בסופו של דבר תיפגע! החלטתי "להיות" עם ליאור, בשביל להיות קרובה לאור ולחזק את הידידות! באותו יום בערב.. ליאור צילצל אליי.. ושאל אם אני רוצה לבוא אליו קצת... שמחתי לגמריי... באתי אליו תוך חצי שעה אבל התבאסתי כפול מזה כשליאור אמר לי שאור בדיוק הלך לחבר שלו ויחזור יותר מאוחר!
לא עבר רבע שעה ואור חזר הביתה ולמה? הייתה לו בעיה במחשב וזה.. לא משנה הוא חזר! החיוך לא ירד לי מהפנים וליאור לא הבין מה אני כל- כך מאושרת ואני אמרתי לו שבגללו שהוא גורם לי להיות מושלמת ולהרגיש כזאת!!! והטיפש הזה סתם תפס מעצמו והתחיל להתלהב! בדיוק באתי לצאת לשירותים.. ואור היה שם.. הוא יצא והתחיל לצחוק ואמר " עד לפה עוקבת אחריי הא?... חח סתם"..
ואני צחקתי כאילו שמעתי את הבדיחה של החיים! אחרי זה חזרתי לליאור, כשהוא ניסה לעשות את הצעד הראשון- לנשק אותי ואני התרחקתי ישר! הוא לא הבין מה קרה ואמרתי לו שזה מלחיץ אותי ואני צריכה זמן ולא להתקדם ישר! פתאום אור דפק בדלת וליאור חטף עליו עצבים, ואז אור ביקש מליאור לעבור לחדר השני כי הוא צריך את המחשב.. ליאור התעצבן ולבסוף אמר לו שהוא לא זז משם וסתם התפתחה מריבה... אני הרגשתי לא בנוח העדפתי לקטוע את זה ואמרתי שאני צריכה ללכת.. ליאור התבאס.. אור כזה חייך אליי ואמר לי "תהי בקשר".. ואני חייכתי בלב כי הרגשתי שאולי ייצא משהו איתו! התקשרתי אחרי איזה שעה ומשהו... אור ענה, ביקשתי את ליאור והוא בדיוק התקלח, אז אני ואור דיברנו העברנו את השיחה בסבבה עד שליאור יצא מהאמבטיה ואמרתי לאור שאני הולכת לישון שלא יגיד לליאור שהתקשרתי כי אחרי זה סתם הוא ייתקשר ואני עייפה ואור צחק ואמר "טוב טוב.. ביי"... למחרת, ישבתי ליד גאיה והיא הייתה עצבנית, לא הבנתי מה היא עושה פרצופים, סה''כ הייתי אצל ליאור, כי אני והוא בקשר, היא קינאה כי עכשיו אני עוד יותר קרובה לאור! שאלתי אותה מה יש לה והיא סתם נעשתה קרירה אז עזבתי אותה לעצמה!.. אחרי הצהריים אור צילצל אליי ואמר לי שהוא צריך עזרה למבחן שיהיה בעוד שבוע ואם אני יוכל לעזור לו? אז אמרתי לו שסבבה, והרגשתי טוב עם עצמי אבל גם רע על מה שאני עושה לליאור. גאיה לא עניינה אותי, היא הייתה קנאית שחצנית ונעשתה ילדה מגעילה שתפסתי ממנה מרחק. ליאור אחרי כמה זמן התקשר והציע לי לישון אצלו ביום שישי, ואני שמחתי כמו לא יודעת מה!!!! לישון אצל אור.. כאילו ליאור... אבל אור בבית ואני ייראה אותו ואני יהיה איתו לילה שלם- טוב נו.. עם אח שלו.. אבל עדיין- טוב לא משנה!
באותו יום לאור הייתה בעיה ודחינו את הפגישה, מאז עברו יומיים, ולא דיברנו על זה! הגיע יום שישי, התחלתי להתארגן לליאור .. ויצאתי אליו. היה 7 בערב...
ההורים שלו הכינו ארוחה משפחתית ומי לא היה?! אור!!! הוא הלך למסיבה!!!
זהו, התבאסתי רציתי להמציא שאני לא מרגישה טוב אבל אמא שלו אמרה שהוא יחזור עד 1 בלילה ככה... קיצר אחרי הארוחה אני וליאור היינו בחדר שלו שמענו מוזיקה דיברנו לקחנו סרט.. כבר 2 בלילה , אור לא חזר! אז מתוך דאגה... שאלתי את ליאור מה קרה לאח שלו.. והוא אמר "אהה... חח.. תודה שהזכרת לי.. שכחתי הוא אמר לי למסור לאמא.. הוא ישן אצל גאיה"...וואי, באותו רגע נתקפתי עצבים.. לא ידעתי מה לעשות, אבל הייתי חייבת להעביר את הזמן! נרדמנו אחרי איזה שעה.. התעוררתי מוקדם.. אמא שלי חשבה שאני אצל חברה ככה שהייתי צריכה לחזור מוקדם כדי לא להתעורר מאוחר ... ואחרי זה סתם יהיו לי בעיות עם אמא! אחרי שהתארגנתי והייתי בדרך הביתה, פגשתי את אור בדרך, והוא היה נראה שמח מתמיד! אני הייתי עצובה ורציתי לבכות לו ולחבק אותו ולא יכלתי.
הוא נתן לי נשיקה- את הנשיקה המתוקה על הלחי ואמר לי"תגידי לי מזל טוב,
אני וגאיה חברים". מה?!?!?!?!?!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ממתי?.... מה הולך פה?!?!?!?! ! הייתי בשוק!!!!!! הוא סיפר לי מה קרה ביניהם אתמול בלילה, והם שכבו.. ואני לא הבנתי איך הם מתקדמים כזה מהר...
והוא אמר לי שהיא עשתה אותו מאושר ועכשיו הוא מנסה לחדש איתה את הקשר.
אני הרגשתי שאין מצב ביני לבינו אבל הרגשתי שאני חייבת לפתוח במלחמה נגד גאיה ולא משנה מה!


נוסף: May 31st 2004
מספר: נטלי
דירוג:
כניסות: 1710
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


עוצמה של אהבה- חלק 1/ נטלי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-06-11 23:18:31
הדירוג שלי:


אויש... את כותבת כמו ילדה בת 5!

עוצמה של אהבה- חלק 1/ נטלי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-06-01 21:47:07
הדירוג שלי:


אחלה סיפור!!!!
ממש פצצה!!!!
מחכה להמשךךךךך

אנה :)

עוצמה של אהבה- חלק 1/ נטלי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-06-01 17:55:44
הדירוג שלי:


וווווווואאאייי איזה סיפור מענייןןןן!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מתי יהיה המשךךךךךךךךךךךךךךךךךך????????????????????????????
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט