אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


משהו מעניייןןן כדיייי.....

שלום!יש לי חבר כבר חמש שניםם כן...(ואוו...) הכרתי אותו בגיל 14 אז הוא היה נחשב משהו רציני אחת שכול אחת בגיל הזה חולמת הוא היה בן 17כולם תפסו ממנו חתיך חבל על הזמן החברות שלי היו ממש חולות עליו...הכול היה כמו באגדה הוא ממש הסתכל עלייי נהיינו חברים אף אחת לא האמינה שדווקא אני...האמת שגם אני לא כול כך האמנתי...אני לא מגזימה אז זה היה נראה לא הגיוני..!!! טוב הכול המשיך טוב סחבנו 4 שנים בכייף ואני יכולה להגיד שאני אוהבת אותו ממש והוא ממש עושה לי את זה בכול התחומים ( כן עדיין..) אהה שכחתי לציין שהוא החבר הראשון והנשיקה הראשונה בקיצור הכול הכול...1!
אחרי 4 שנים סיימתי תיכון והתחלתי ללמוד (לא עשיתי צבא...) וכאן הכול מסתבך.....!!!! בבית ספר שלמדתי הכרתי את -----בהתחלה סתם הסתכלתי עליו בתור אחד המורים אבל אחר כך התחלתי ממש להשים עליו עין ממש והיתה לו גם חברה דרך אגב...המון זמן איזה 6 שנים התחלנו לזרוק מילים אחד לשני הוא ממש לטעמי הכול היה מושלם הוא היה נחשב הכי (כמו שראיתם זה עושה לי את זה...) וככה זה נמשך התחילו חיוכים ואז ערב אחד בלימודים החלטנו שאנחנו כולנו יוצאים לאיזה מועדון...אני כמובן התלבשתי והתארגנתי מוכנה ומצוידת לכול מה שיבוא לקראתי...הוא כמובן היה המום שהוא ראה אותי וככה התחילה הנפילה הקשה...!!
נכנסו רקדנו הוא ניסה לנשק אותי כמובן ולא הסכמתי כי אפילו שהוא מצא חן בעיניי מאוד באותו זמן ידעתי להשים לעצמי את הגבולות שלי וחוץ מי זה שידעתי שגברים אוהבים ואפיללו מאוד מאוד מאוד לשמוע את המילה לא..!
וככה זה נמשך החיוכים יצאנו עוד כמה פעמים וגם אז ידעתי שכדי שזה ימשיך עוד אני חייב להחזיק את עצמי...בנתיים אני עם חבר שלי רבה איתו המון אתם
יודעות פתאום לא בא לראות אותו בכלל אבל הוא חמוד עמד בשקט וכאילו ידע מה עובר עליי וחיכה ממש חיכה יעבור לי...ואני עם יסוריי מצפון חזקים אבל זה היה שווה את זה היה לי סיפור אהבה מדהים מדהים שאני לא מצטערת עליו לשניה כי הכול היה יפה כזה טוב אני לא ימתח יותר בפעם האחרונה לפני סיום הלימודים התנשקנו ...נפרדנו לשלום אחרי כמה ימים עכשיו אין בנינו כלום אבל אני לא מפסיקה להזכר וזה היה כואב.....לא נורא אני עם חבר שלי עכשיו ואני חולה עליו אני חושבת שהייתי צריכה את זה ....מה אתם חושבות...?
שיהיה לילה טוב שמחה לשתף ....


נוסף: October 26th 2007
מספר: רינת
דירוג:
כניסות: 855
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


משהו מעניייןןן כדיייי.....
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-11-03 21:56:22
הדירוג שלי:


אממ...
אני חושבת שכן, תריך הפסקה אבל היית צריכה להגיד לו.. כאילו שאת אוהבת מישהו אחר.. לא שאת פשוט רוצה הפסקה.. זאת דעתיי

משהו מעניייןןן כדיייי.....
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-10-26 11:00:06
הדירוג שלי:


אני אישית חוושבבתת שבכל מערכת זוגית צריך מין הפסקונת כזו להתרעננות..
ואז הכול חוזר גם אהבה .. ;)

ושיהיה לכם בהצלחההההההההה :)
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט