אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


עוצמה של אהבה- חלק 3/ נטלי


איפה היינו?.. אהה כן אני רצה כמו מטומטמת לאור שרק מתקשר אליי סתם עושה פאדיחות ...
רגע.... ממתי יש פאדיחות באהבה?! ממתי שמים על זה באהבה?... לא היה אכפת לי מכלום כי ידעתי שאני תמיד יעמוד שם לצידו לא משנה במה!
התחבקנו ואחרי כל זה ... הוא אמר לי שהוא רוצה להיפרד ממנה בגלל שיש לו רגשות כלפיי אבל הוא לא יכול לעשות את זה לאח שלו ואני גם אוהבת את אח שלו (ככה הוא חושב)... עכשיו, אין לי את האומץ להגיד לו שאני עם אח שלו בגללו אולי הוא בכלל יחשוב שאני רעה וסתם כדאי להתרחק ממני אז שתקתי והייתי תמימה.
בדיוק גאיה התקשרה אליו לפלאפון, היא בכתה לו לפי מה שהוא סיפר, ואז כאילו כלום לא קרה, הוא אמר לי שהוא לא יכול לעשות לה את זה ושהוא לא ייפרד ממנה ושאני והוא צריכים לקחת פסק זמן של ידידות... זאת אומרת, לא להיפגש בכלל שהוא יבקש עזרה בקשר למבחן ממישהו אחר, שתקופה קצרה נתרחק עד שהוא ישכח ממני והרגשות יהיו כפי שהיו! אני בכיתי מולו בפעם הראשונה... והוא לא הבין מה קרה.. הוא המשיך לחבק אותי ולהגיד את המילים שתמיד רציתי לשמוע שתמיד רציתי לקבל את המילים שלא יכלתי לתת בגלל חוסר הביטחון שלי! ואני רק אמרתי לו "אני מבינה אותך, כמו תמיד!".. והוא חייך ואמר שאני הילדה הכי מקסימה שהוא ראה והוא לא מבין למה החיים מתנהלים כפי שהם ואין מצב לשנות אותם!
בלב אמרתי - ברור שיש!!!! אתה תהיה איתי ואני איתך ונשים פז על הכל! אבל כשאתה בן- אדם נאמן אתה נוטה רק לחשוב על זה ולא לבצע, מיד סילקתי את אותה המחשבה מהראש!
לאט לאט עשיתי דרכי חזרה הביתה מתרחקת ממנו, מביתו שלא אראה תקופה .... מהטרטוריה שגרמה לי להרגיש מוגנת ובטוחה.. טוב ולא רע... שקט ושלווה... חלום ותקווה.. כל זה נעלם! עכשיו זה שלה... פתאום אני מקנאה... זהו!!! זאת אהבה... אבל למה אני רק בוכה, למה?! החלטתי לנסות לשכוח ממנו, למרות שמהתחלה ידעתי שזה לא יעזור, כי ברגשות לא נלחמים, זה הדבר הכי עצום שיש!!! כמה שתנסו לא תצליחו, זה מה שהלב רוצה וזה מה שיהיה! תקבלו את המציאות! ואני לא רציתי לקבל ניסיתי להילחם..
אבל אז חשבתי לעצמי, למה לעזאזל אני מוותרת עליו? למה??!?! אין לי זכות לאהוב?!?! הרי גם הוא רוצה אותי, כואב לי לחשוב שהוא רוצה אותי אבל אם אחרת מה שגם במקביל אליי!
נתתי לזמן לעשות את שלו למרות שכל יום שרק ראיתי אותו כאב לי יותר.. עוד דקירה..
יותר ויותר עמוק... עד שזה יפגע סופית ויגיע למקום שממנו אין המשך ואני כבר לא יוכל לסבול את זה יותר! עבר חודש שאני באותו מצב... רק שכל פעם ניסיתי לדחות את ליאור עד שלבסוף עבר לו ממני והוא זרק אותי והשפיל אותי לעיניי כולם והוא טען שאני עושה צחוק, למרות שהוא צודק, ואני לא באתי אליו בגלל שלא רציתי לראות את אור! הייתי מתה להיות עם אור אבל לא יכלתי לעשות לו בכוונה ואז זה ישפיע עליו מחדש החלטתי על משהו אז אני יעמוד בו גם אם זה קשה! ככה חלפו להם עוד כמה ימים עד שאני לא ישכח את הרגע המקסים הזה- הטלפון צילצל... כרגיל...
גאיה בכתה לי בטלפון שאור נפרד ממנה! אינ חייכתי אבל באותו רגע גם הרגשתי רע בשבילה!
ניפגשתי איתה וניסיתי לשפר לה את המצב רוח ובאותו ערב אור צילצל אליי!... הוא אמר לי שהוא חייב לדבר איתי אבל הייתה בעיה... אני כבר לא הרגשתי שאני רוצה לרוץ אליו... לא רוצה לרדוף אחריו... לא מרגישה שאני רוצה אותו!!! מה עובר עליי... עד לאותו יום שהם נפרדו ממש רציתי אותו ופתאום מה?! הלב שלי השתנה מקצה לקצה... הרגשתי רע כי התחלתי להתאהב בליאור.
שכחתי לספר שבאותו לילה שהייתי אצל ליאור... הוא נישק אותי נשיקת לילה טוב בפה, וכנראה מאז זה השפיע עליי מאוד. הרגשתי שבא לי באותו רגע את ליאור ואני רציתי לדבר איתו אבל הבעיה התחילה מחדש! ליאור כבר לא רצה אותי הוא היה פגוע ממני ומה קרה אז..?
 


נוסף: June 2nd 2004
מספר: נטלי
דירוג:
כניסות: 1038
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


עוצמה של אהבה- חלק 3/ נטלי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-06-03 17:21:03
הדירוג שלי:


מהר אני במתחחחחחחחחחחח
מכווה שתישלחי כמה שיותר מהר!!
שלך..
מור:)
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט