אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


^אהבה גסה ואמיתית^

אני לא אשכח את היום ההוא לעולם ..
זה קרה בסתם יום רגיל , ישבתי בחוץ עם כמה חברים ופתאום הפלאפון התחיל לצלצל ..
הופתעתי לראות שאמי בקו השני הריי היא אף פעם לא מתקשרת רק במקרים דחופים עניתי מהר ושאלת "אמא מה קרה?"
היא אמרה "תרגעי נשמה הכל מצויין .. רק רציתי להזכירך שמחר מפליגים לבקר ת'דודים" ואני כבר שכחתי מכל ההפלגה חייכתי וישר נתקתי .
רצתי לחברתי וחיבקתי אותה בחוזקה כאילו לא אשוב לעולם ... היא שאלה "מה קרה?" אמרתי "מחר אני מפליגה לרוסייה לבקר את הדודים" אמרה לי "תשלחי הודעות כל בוקר וערב ועל תשכחי לספר לי איך היה" הבטחתי שלא אשכח דבר ואז אחד הבנים הציע שנילך לקנות משקאות ונעשה לי מסבית פרדה קטנטנה אז חייכתי חיוך מרושע ואמרתי "תודה!"
והינה עברו להן כמה שעות ואני כבר בדרך לרוסייה כרגיל התרגשתי הייתי רק בת 14 ..!! ולראות את סבא שלי נורא קיוותי אחרי שבע שנים שלא ראיתי אותו .
הגענו בשלום ושם כל המשפחה חיכתה לנו הם באו נישקו , חיבקו ואני רק הסמקתי ,, הם הביאו לי מלא שוקולדים ונורא שמחתי .
הגענו לבית שלי (זה בית שהורשתי מסבתי) אכלנו נחנו וביום למחורת הלכנו לביתה של דודתי (אחות של אמי) ולדודתי יש בת גדולה ממני רק בשנה .
היא הזמינה אותי לשבת איתה ועם חברייה באותו הערב ליד המפלים ואני בלי היסוס הסכמתי להצעתה (נראה לי שהסכמתי רק בשביל לראות מפל מים אמיתי) , חיכיתי כבר בקוצר רוח לערב מה לא עשיתי צחקתי , שרתי , שגעתי ת'הוריים וכמובן שגם שם יש טכנולוגיה והתחברתי לאייסיקיו והופתעתי לגלות שיש שם עברית במחשב .. אך בו זמנית שמחתי ולחברתי הכככל ספרתי !!! עשיתי זאת רק כדי שהזמן יעבור מהר יותר : ..!!
והינה סוף סוף השעה כבר שמונה בערב והפעמון של הדלת מצלצל הבנתי ישר שאלה חברייה פתחתי את הדלת ושם אתה עמדת הילד הכי יפה שראיתי בכל ימיי חיי הוא שאל עם אני הבת דודה שבאה לבקר מישראל ועניתי בחיוב ואז הוא אמר "איפה הנימוסים שלי?" ונישק לי ת'יד ואני חייכתי חיוך מטופש ;]
שאלתי מה שמו (והאמת קצת התאכזבתי מהשם אבל התנהגתי בנימוס) ואמרתי "שם נורא יפה ומיוחד"
ואז בת דודתי הופיעה נתנה לו כיף ואמרה "מה שלומך גבר?" הוא ענה "הכל מצויין , אני חייב לציין יש לך בת-דודה מאוד יפהפייה" אני רק חייכתי והיא אמרה לו "על זה אני מסכימה איתך" ואז הייתה דממה לרגע קטן והוא אמר "נו יאללה כולם מחכים בואו נילך" יצאנו לכיוון המפלים וכל הדרך הוא שם עליי ת'יד והרגשתי איך הבטן שלי מתהפכת מבפנים !!
הזמן עבר כ"כ מהר אבל בשתיקה !! הגענו לשם וכולם כבר ישבו שם עם בקבוקי וודקה , לחם ומצב מצב רוח מרומם (נו אין פלא רוסים כל היום שותים) :]
כולם ישבו במעגל ואני רק התיישבתי ליד בוריס ובת דודתי (בוריס זה הילד שנדלקתי עליו) הוא שאל אותי עם אני רוצה לשתות גם ,, בהתחלה קצת היססתי אבל בסוף הסכמתי ..
לקחתי שלוק מהבקבוק של הוודקה ואז חתיכה מהלחם כך עשיתי שלוש פעמים ואז הרגשתי את הסטלה עולה לי לראש .. שאלתי את בוריס עם הוא רוצה לעשות איתי שחייה לילית והוא הסכים .
אני ובוריס הלכנו לכיוון המפלים ורגע לפני שניכנסנו הוא תפס לי ביד ואמר "אני באמת מרגיש אליך דברים חזקים בבקשה על תשחקי בי ועל תנשקי אותי בלי כוונה" אויי המילים היפות האלה כ"כ נגעו לי בלב . ליטפתי את שערו הגולש והבלונדיני הבטתי לו עמוק בעיניים ואמרתי "הרגשות שאתה מרגיש זה אותם התחושות שהרגשתי מאז שראיתי אותך" הורדתי את חולצתי ומכנסיי (כן נשארתי רק עם חזייתי ותחתוניי) הוא הוריד את חולצתו ומכנסיו (ונישאר עם הבוקסר הקטן והחמוד שלו) באותה שנייה מבטנו ניתקעו אחד בשני ואני חושבת שהתחושות שהרגשתי באותם הרגעים גם הוא הרגיש .. זה כאילו הוא ממש קרא אותי כמו ספר הוא ניצמד אליי היסתכל לי ישר בעיניים ואמר "את הבחורה הראשונה שהצליחה לרתק אותי" וחיבק אותי בכל הכוח אני לא הגבתי רק נכנסתי לאגם . והוא כמובן רצה להראות כמה הוא גבר וקפץ קפיצת ראש ושחה אחריי נעמדנו מתחת למפל זה היה כמו זרימת חשמל שניינו רעדנו , הסמקנו , חייכנו והתנשקנו ! כן סוף-סוף הנשיקה הראשונה שלי עם בוריס זאת הייתה נשיקה חלומית (נכון שהתנשקתי עם בנים לפניו אבל איתו זאת הייתה נשיקה שלא תשכח לעולם) כ"כ נהנתי מהנשיקה הזאת לא רציתי שהיא תיגמר ואז משום מקום שמענו צעקות הבנו שהם באים אבל אנחנו היינו כ"כ עסוקים בעצמנו שלנו ראינו בזה חשיבות בכלל ..
תוך כמה דקות שמענו שריקות ומחייאות כפיים הפרדנו את מבטנו וזה היה כ"כ נורא עבורי וראינו איך כולם עומדים סביבנו ושורקים וצוהלים ואני ? אני הרגשתי כ"כ נבוכה רציתי להיבלע בתוך הים אבל לצערי זה לא קרה .. אז פשוט רצתי לביתה של דודתי לא הבנתי איך זכרתי את הדרך או שזה אלוהים שהוביל את רגליי ?? זה כנראה לא אדע לעולם !!
באותו לילה לא דברתי עם איש רק בכיתי , בכיתי מהבושה ? או שידעתי שאצטרך לעזוב וכל זה סתם הרפתקה בחופשה ? בלי ידיעה מוחלטת למה אני בוכה המשכתי לבכות ..
ככה עברו להם חמש ימים שאני רק במחשב מתגעגעת לחבריי בישראל .. אחרי חמש ימים אמרתי לעצמי "סעמק אני פה רק לשבוע ונישארו לי רק יומיים להנות" החלטתי לנצל את היומיים האלה כמו שצריך ! והינה הגיע לו הערב וראיתי את בת דודתי עומדת לצאת נעלתי נעליים ואמרתי לה "אנה חכי לי אני גם באה" היא כ"כ שמחה חיבקה אותי חזקה ויצאנו לדרך משום מה זכרתי את הדרך וכ"כ רציתי ליראות את בוריס הופתעתי לגלות שכשהגעתי אמרו לי שהוא לא שם הוא שוכב בבית עם חום מאותו יום שניכנסנו לאגם :
האמת שתקתי המשכתי לצחוק , לזרום , לסתלבט כאילו כלום אבל בלב הרגשתי בחסרונו של בוריס ..
ככה עבר לו היום במחשבות הלילה הקר היה נורא הסתובבתי מצד לצד ולא נירדמתי אנה ניגשה אליי (בת דודתי) ואמרה לי "אל תדאגי אני בטוחה שמחר הוא יבוא ויפרד ממך" אבל הוא לא בא נורא התאכזבתי .. כאילו דמט מחר אני צריכה לחזור לישראל ואפילו לא אפרד מבוריס הבנאדם היחיד שבאמת קיוותי לראות .
ניגשתי לאנה ולחשתי לה באוזן "את יכולה להראות לי איפה בוריס גר?" הוא חייכה ואמרה "כמובן" באנו לכולם ואנה אמרה להם שהיא רק מחזירה אותי הביתה כי מסתחרר לי הראש והיא תחזור .. כולם אמרו לי "תרגישי טוב" בנימוס אמרתי "תודה ,, ותהנו לכם" בתוכי ידעתי שזה שקר אבל שקר לבן הריי רק רציתי לראות את בוריס בפעם האחרונה לראותו ביחידות הגענו לביתו של בוריס אנה אמרה "אני אחכה בצד תדפקי בדלת ותבקשי את בוריס עם אראה שאת ניכנסת אלך ואם לא אז עם תרצי תחזרי איתי לחבר'ה או שאלווה אותך הביתה" התקרבתי לדלת והרגשתי את רגליי רועדות כאילו הם איבדו שליטה על עצמן .. דפקתי שלוש דפיקות בדלת ואבא שלו פתח שאלתי "בוריס נמצא?" הוא אמר ענה לי בחיוב "תעלי לקומה השנייה דלת אחרונה" (בוריס גר בבית בעל שני קומות) כשעליתי במדרגות הרגשתי את הבטן נלחמת איתי עושה מה שמתחשק לה .. הגעתי לחדרו פתחתי את הדלת שלו וראיתי אותו שוכב במיטתו העיניים עצומות והוא ניראה כ"כ מתוק כ"כ חמוד הרגשתי כאילו בא לי לטרוף אותו בנשיקות התיישבתי לידו על הברכים שלי וליטפתי את שערו בעדינות העברתי את ידיי על פניו החלקות והוא פקח את עיניו בעדינות הוא חייך אליי ושאל "מה את עושה פה?" אמרתי "מחר אני חוזרת לבית שלי שנימצא בישראל וסביר להניח שלא אראה אותך שוב ורציתי להיפרד" הוא נורא שמח ראיתי זאת בעיניו פתאום נשמעה צעקה "בוריס רק למטה" זה היה קולו של אביו הוא אמר "חכי דקה פה אני תכף חוזר" נשכבתי על מיטתו וחשבתי עליו (על בוריס) אחרי כמה דקות בוריס חזר שאלתי אותו "מה אבא שלך רצה?" הוא אמר "להגיד שאנה הייתה פה להודיע לך שאת יכולה להישאר לישון פה והוא יוצא לבלות עם חברים" אמרתי "ומה עם אמא שלך?" הוא עשה פרצוף עצוב "אמא שלי ניפטרה בלידה" וראתי איך זולגת לה דימעה קטנה , חיבקתי אותו חזק נשקתי במצחו ואמרתי "אני מצטערת לשמוע" תוך כמה שניות אני והוא שכבנו על המיטה שלו רגליו על רגליי ביטנו על בטני והוא מנשק אותי נשיקה רטובה ולוהטת הרגשתי איך הוא מוריד את חולצתי ומכנסיי ואז התהפכנו ואני הורדתי לו את חולצתו
ומכנסיו המשכנו להיתנשק והוא העביר בי נשיקות קטנות וחמות על צווארי ובטני פתח את חזייתי ושיחק לי בפיטמה עם לשונו .. זה היה כ"כ נעים הצמרמורות שעברו בי איש לא יבין לעולם . הוא העביר ידו למטה ..... :O ממש הרגשתי את אצבעותיו חודרות לתוכי העברתי ידי על הכלי שלו ונורא שמחתי שאני יכולה להעמיד לגבר כאילו דמט אני אשכרה מעמידה לו ואני לא מיס עולם ביופי :] בכל אופן זרמנו וזה הגיע לסקס סוער ופרוע (אני לא אפרט מה קרה במהלך הסקס). אני רק יודעת שזה היה הלילה הכי טוב בחיי קמתי בבוקר עם מיץ תפוזים ועוגיות זה היה כ"כ כיף להיות המפונקת שלו מאז הוא קרא לי לוליטה (מי שמכיר את הספר על לוליטה יבין) מאז אני הלוליטה שלו ... :][: הוא ליווה אותי לביתה של אנה וממש לפני שנכנסתי לביתה הוא אמר "בבקשה שמרי איתי על קשר באייסי" ונתן לי את המספר שלו :]
אחרי כמה שעות הלכנו לנמל שם היינו צריכים להפליג לישראל הופתעתי לראות את בוריס שם הוא הביא לי בונבוניירה , פרחים והמון נשיקות :]
כל ההפלגה חשבתי על אותו הלילה האם זאת אהבה ראשונה אמיתית ? או סתם סטוץ ?
בכל אופן עברה לה שנה ויוצא לנו לדבר בטלפון מידי פעם עד היום .. אנחנו מדברים שעעעעווותתת באייסי וכל פעם הוא כותב באוואי "ויקי מתי כבר תבואי? אני אוהב אותך:-*" כ"כ נחמד לראות את זה רק ללללייי :]]
בכל אופן עברה שננננהה והלילה הזה לא יוצא לי מהראש יש לי חבר שוואלה אני מתתתתה עליו אבל אותו לילה לא עוזב אותי במנוחההההההההה .
האם זאת באמת התאהבות ראשונה ???


נוסף: November 11th 2007
מספר: מאוהבת באותו הבחור
דירוג:
כניסות: 881
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


^אהבה גסה ואמיתית^
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-11-27 15:03:57
הדירוג שלי:


בתת כממה את הייתת כששכבתתם ?
ובןן כמה הוא הייהה ?

ד"א ססיפווור מדהיםם !!!

^אהבה גסה ואמיתית^
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-11-17 12:47:09
הדירוג שלי:


תודה על התגובות שלכן .. :]]
והוא בן 17 . וכן הייתי בתולה ,, הוא הגבר הראשון ובינתיים גם האחרון בחיי !!!

^אהבה גסה ואמיתית^
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-11-12 23:01:04
הדירוג שלי:


איכס. אולי הגיע הזמן שאנשים יפסיקו לשכב אחד עם השני בלי שום מטרה. אחר כך אי אפשר לשכוח את הזכרונות האלה (כפי שתארת) ותגידו לי איך אפשר לבנות קשרים בריאיים אחר כך כשכל הזכרונות האלה עולים וצפים?
בנות, תכבדו את עצמכן יותר. אתן לא רק גוף אלא גם נשמה ולב ורגשות ושכל, נכון? אז תשתמשו בהם ולא רק בגוף שלכם.

^אהבה גסה ואמיתית^
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-11-12 14:11:06
הדירוג שלי:


סיפור נחמד מאודדדדדדדדדדדדד .. :)

אממ היית בתולה פני אותו לילה ?
בן כמה הוא ..?
יש מצב הוא יכול לעבור לפה בגיל 18 ..

אם היית בתולה בטוווח שלא תשכחי אותו .. :] ככה זהה ( לא מניסיון ) ..


^אהבה גסה ואמיתית^
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-11-11 23:51:39
הדירוג שלי:


לא.פשוט הפעם הראשונה שעשית סקס-ככה זה בתולות,לא עוזבות את הבחור אחר כך
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט