אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

להיפגע מאהבה

לא מזמן היה לי עוד פעם קטע של אמון ואז אהבה נכזבת. מהתחלה זה היה כל כך טוב ומדהים. ובאמת היה לי ממש כיף,

הינו ביחד חודשיים וחצי. הכרנו במיקרה , וכבר אז היה בנינו "קליק" ואז אחרי כמה ימים נפגשנו, הבאתי לו את המספר שלי , דיברנו, וקעבנו לצאת. כבר בפגישה הראשונה החלטנו שאנחנו הולכים להיתחתן, ח כן ילדותי וטיפשי. אבל הכי חמוד ורומנטי שיש. באותו היום גיליתי שהוא בן אדם ממש אחר ושונה ומיוחד, גליתי גם שאנחנו ממש דומים, ויש לנו את אותם האינטרסים.


בפגישה השניה הלכנו לשבת בים, ראינו את השקיעה , צחקנו, עשינו שטויות, רבנו מכות, ובאחר ה"ריבים" הלכתי להיתנצל , הוא בדיוק ישב על שפת הים ובאתי אליו מאחורה וחיבקתי אותו, וישבתי לידו , הוא אמר לי איך בה לי לנשוך אותך אז אמרתי טוב, ונשך לי את השפה. ואז התחלנו להיתנשק.


את הפגישה השלישית, העשירית וה20. אני כבר לא כל כך זוכרת. אני רק אני יודעת שהיה לנו ממש כיף. הוא נירא טוב ממש אהבתי איך שהוא נרא, בהתחלה ממש לא יכולתי להסיר ממנו את העיניים. היה לו עיניים כחולות ,שבדרך כלל אני לא מתלהבת מזה, כי גם לי יש עיניים כחולות, והוא היה עם שער בהיר כמו שלי בערך. כל החברות שלי גם המרו שאנחנו ממש מתאימים ונראים טוב ביחד. באמת היה לי כיף איתו, הרבה פעמים סתם באמצע שום דבר , או באמצע שאנחנו מתמזמזים, פשוט היתחבקנו, וזה היה חיבוק כל כך כיפי, ואוהב ובאותו רגע כל כך רציתי להגיד לו שאני אוהבת אותו, אף פעם לא אמרתי למישהו שאני אוהבת אותו, אף פעם לא ידעתי מזאת אהבה. היו לי עוד בנים אחרים חוץ ממנו , רק שאיתם לא הרגשתי כל כך צורך להגיד שאני אוהבת אותם, למרות שממש נמשכתי אליהם, אבל איתו זה היה שונה. ומהטיפשות שלי לא אמרתי לו שום דבר, אני לא יודעת למה. אבל לא אמרתי.
כבר הגעתי לשלב כזה שאני לא יודעת מה לעשות עם עצמי , אז החלטתי שהגיע הזמן להיפרד, לא להיות ביחד. וזה לא שהינו חברים או משהו, אנחנו סתם יצאנו, הינו ביחד. חשבתי שעם אני אגמור עם זה אז יהיה לי יותר קל, כי התחלתי להיתאהב בו. ולא ידעתי מה לעשות. לא רציתי להיקשר, כי עם אני אקשר זה לא יהיה טוב, בשבילי, אני אפגע ואסבול. אז חשבתי שזהו, נגמר.


ולבסוף לא עשיתי את זה. לא אמרתי לו שום דבר. ולא עשיתי כלום,


אחרי כמה שבועות. אחרי שקצת התרחקנו ולא יצא לנו להיתראות הרבה.


הוא התקשר אליי ואמר לי שהוא רוצה לדבר איתי,כבר מתי שפגשתי אותו, הוא היה באמצע טלפון ולא הביא לי נשיקה, התחלנו ללכת וכבר הרגשתי מוזר , שמשהו פה לא בסדר, הוא סיים את השיחה ושאל מה קורה, אמרתי לו מה עם נשיקה משו, הוא הסתכל אליי במבט כזה אולי לא!? ונתן לי נשיקה בלחי, באותו הרגע כבר היתי בטוחה שזהו זה, ישבנו והוא התחיל עם זה , שהוא לא יודע איך לנסח את זה ושהיה לו ממש הרבה פעמים דחף להגיד לי שהוא אוהב אותי, באותו הרגע חשבתי אני כל כך מפגרת,למה לא אמרתי כלום, והוא המשיך: ושהוא לא אמר את זה כי הוא פחד והתגובה שלי או מעצמו. הוא אמר ש העדיף שנגמור עם זה בשביל לא להידרדר, בשביל לא להיקשר יותר מידי, למרות שמאוחר כבר, הוא לא רצה להיפגע ולא לפגוע בי. אני רציתי לבכות ואני אפ פעם לא בוכה, אני ממש לא יודעת מה קרה לי, ניהיתי רגישה, ברחתי לו, ומתי שקמתי והלכתי הבכי יצא, לא יכולתי להפסיק אותו, הוא בה אחריי לא רציתי לראות אותו, פשוט רציתי ללכת , הוא לא נתן לי ללכת. ישבנו, לא יכולתי להפסיק לבכות, הוא סם אליי את היד שלו, להרגיע אותי קצת.

התחלתי לדבר, אמרתי לו אתה יודע, היום זה חודשיים לזה שהתנשקנו לראשונה, הוא אמר ואיי חרא, הוא המשיך להגיד שהוא לא רוצה קשר עכשיוו כי הוא מבולבל, ופגוע, וסיפר לי שאני עזרתי לו לצאת מהדיכאון שהוא היה לפני זה ממערכת יחסים קודמת. גם אותי הוא הוציא מדיכאון, דיברנו ודיברנו על מני בעיות שהיו לנו בחיים,הוא גם אמר שכל החיים עוד לפנינו ואנחנו עוד נכיר אנשים חדשים. ופתאום הוא אומר לי את יודעת מה בואי ננסה שוב, בואי ננסה שוב, אבל עכשיוו ניהיה רציניים, התחלתי לצחוק, כי חשבתי ח יופי הוא היה יכול להימנע מכל הקטע הלא יפה ופשוט להגיד לי בואי ניהיה יותר רציניים. התקרבתי אליוו וחיבקתי אותו, התחבקנו ודיברנו, לא רצינו לעזוב אחד את השני. ח מתי שרציתי לזוז ממנו הוא לא נתן לי הוא חיבק אותי יותר חזק. אמרנו שננסה להיות ביחד ושהוא ינסה להיתגבר על הבעייות שלו, מתי שנפרדנו הבאתי לו חיבוק חזק ואמרתי לו " אתה יודע גמני רציתי להגיד לך הרבה פעמים שאני אובהת אותך" הוא חייך אליי הביא לי נשיקה והמשיך לחבק.
עברו שבועיים וכמאת לא נפגשנו , עם נפגשנו זה היה לזמן קצר, ולא עשינו ולא דיברנו הרבה,


אחרי כמה ימים אני כבר לא יכולתי יותר, שלחתי לו הודע: תגיד מה החלטת בסופ מה יהיה איתנו? הוא אמר שהוא מצטער ושהוא יצא איתי הכי מנאייק שיש שנתן לי לחכות כל כך הרבה זמן. כבר הבנתי שזהו. זה נגמר.


ואני לא חשבתי אליו, (ניסיתי)


נפגשנו אחרכך באיזשהיא מסיבה. והוא כל הזמן הסתכל אלי. דיברנו קצת, ניסיתי להיתקרב אליו הוא אמר שמה שאני עושה הוא מקווה שזה לא יפגע בי אחרכך ועדיף שאני לא אתקרב אליוו (ניסיתי להחזיק לו תיד או להיתקרב אליוו)
אחרי חודש גיליתי שהוא כבר אוהב מישהיא אחרת. ידידה שלו כנרא. זה עשה לי רע.
ואני עדיין ממשיכה לחשוב אליוו.


ומחכה שמישהו אחר יבוא. ויפגע בי.


עד שבאמת נתתי לעצמי להיסכף, להיתאהב, הוא פגע בי,
אמון לא תמיד משתלם. את המוסר השכל שלי למדתי. שתמיד עדיף להקשיב לעצמי ולא לרגשות שבאות אלליי כי הם תמיד יפגעו בי באיזשהיא דרך. אני יודעת שזה לא אמור להיות ככה וזה לא נכון, אבל אני מעדיפה להיתגונן.


 


נוסף: November 28th 2007
מספר: ויק
דירוג:
קישורים קשורים: http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=217
כניסות: 1390
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


להיפגע מאהבה
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-12-07 21:01:50
הדירוג שלי:


הסיפור שלך ממש יפה.
אבל מההתחלה מהמשפטים שהוא אמר לך שהוא רוצה לחתוך היית צריכה לשחרר.
כנראה שהוא לא רצה את המחוייבות הזאת.
ולכאן מגיעות בעצם התוצאות.
וכפי שאת יודעת.. כבר ראית מה הן.
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים