אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


נערת החלום האמריקני

נערת החלום האמריקני

זה סיפור שקראתי , שלפי דעתי הוא סיפור מדהים ומומלץ לקריאה
ואני פשוט יכתוב את הסיפור פה בפרקים ..:]

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
אוקי,הנה עשרת הגדולים שבגללם אני לא יכולה לסבול את אחותי לוסי :
10.אני מקבלת את כל הבגדים המשומשים שלה,אפילו את החזיות.
9.כשאני לא מסכימה ללבוש את הבגדים המשומשים שלה,במיוחד את החזיות,אני חוטפת הטפה אדירה על השלכת פסולת ועל איכות הסביבה.תראו,איכות הסביבה ממש חשובה לי.אבל זה לא אומר שאני רוצה ללבוש את החזיות הישנות של אחותי.אמרתי לאימא שאני לא רואה שום סיבה שבגללה אני צריכה ללבוש חזייה,כי רואים שזה לא כיאלו שיש לי הרבה מה להכניס בפנים,ולוסי מיד העירה שאם לא אלבש חזייה עכשיו,אז אם יהיה לי פעם משו שם למעלה,זה יהיה הכול תלוי כמו האלה של הנשים מהשבטים שראינו בערוץ דיסקאברי.
8.זאת עוד סיבה שבגללה אני לא יכולה לסבול את לוסי.כי היא תמיד מעירה הערות כאלה.מה שבאמת צריך לעשות,אם אתם שואלים אותי,זה לשלוח את החזיות הישנות של לוסי לנשים האלה מהשבטים.
7.השיחות שלה בטלפון הולכות ככה: " בכלל לא...אז מה הוא אמר?...אז מה הוא אמר אח"כ?בכלל לא...זה כל כך לא נכון..אנ'לא...אני כל כך לא...מי אמר את זה?...טוב ,אז זה לא נכון...לא,אני לא...אני לא אוהבת אותו...טוב אוקי.אז אני אולי כן.אוה,מוכרחה לנתק,שיחה ממתינה."
6.היא מעודדת.בסדר?מעודדת.כיאלו שזה לא מספיק גרוע שהיא מבזבזת את כל הזמן שלה בלנפנף פומפונים לחבורה של יצורים ניאנדרטליים כשהם מסתערים על מגרש הפוטבול ויורדים ממנו. לא , היא מוכרחה לעשות את זה ממש כל ערב.ובגלל שאמא ואבא כל כך אדוקים בעניין הזה של שעת-הארוחה-היא-השעה-המוקדשת-למשפחה , אז תנחשו מה אנחנו עושים בדרך כלל בחמש וחצי אחרי הצהריים?ותגידו לי,מי בכלל רעב בשעה כזאת?!
5.כל המורים שלי אותו הדבר : "את יודעת,סאמנתה,כשאחותך הייתה תלמידה שלי,לפני שנתיים,לא היה צריך להזכיר לה אף פעם:
א)להשאיר רווח כפול
ב)להוסיף אחרי חיבור היחידות בחשבון את האחד של העשרות לטור הבא
ג)לכתוב אות גדולה בראש שמות עצם בגרמנית
ד)לזכור להביא בגד-ים
ה)להוריד את האוזניות בזמן שמשדרים בבוקר הודעות ברמקול של בית הספר
ו)להפסיק לצייר על המכנסיים שלה."
4.יש לה חבר.ואפילו לא סתם חבר,אלא חבר שהוא בכלל לא ספורטאי.משהו שאף פעם לא שמעו עליו בהיררכיה החברתית בבית הספר שלנו:מעודדת שיש לה חבר שהוא בכלל לא ספורטאי.אבל זה לא רק שהוא לא ספורטאי.אוה,לא,ג'ק הוא גם במקרה מורד אורבני בממסד,בדיוק כמוני,רק שהוא ממש הולך עד הסוף ,אתם יודעים,מעיל שחור של חיילים קרביים מהעודפים של הצבא , נעליים דוק מארטן,ובלתי מספיק בלימודים.פלוס עגיל תלוי באוזן.אבל גם אם הוא לא "תלמיד למופת",ג'ק הוא בחור מאוד מוכשר ויצירתי בציור.הוא תמיד מצליח שהציורים שלו על הנוער האמריקני המנותק יהיו תלויים בקפיטריה.ואף אחד אפילו לא מלכלך אותם בגרפיטי,מה שהיו עושים אילו הם היו שלי.את הציורים של ג'ק,אני מתכוונת.
ואם זה לא מספיק קול,אז אמא ואבא ממש שונאים אותו בגלל שהוא לא משקיע מספיק בשביל למצות את הפוטנציאל שלו,ובגלל שמשעים אותו מבית ספר כי הוא לא מקבל סמכות,ובגלל שהוא קורא להורים שלי בפנים קארול וריצ'ארד במקום אדון וגברת מדיסון.
זה לגמרי לא פיר ששלוסי יהיה חבר שהוא לא רק קול,אלא גם אחד שההורים שלנו לא יכולים לסבול,אחד כזה שכל החיים אני מתפללת שיהיה לי,ממש.
אם כי בעצם,בשלב הזה,כל חבר,לא חשוב איזה,היה מתקבל.
3.אף על פי שהבן שהיא יוצאת אתו הוא טיפוס של אמן מרדן,ולא אחד ספורטאי,לוסי ממשיכה להיות אחת הבנות הכי פופולריות בבית הספר,והיא מוזמנת תמיד,כל סופשבוע , למסיבות ולנשפי ריקודים.לכל כך הרבה-עד שהיא לא יכולה ללכת לכולם,והרבה פעמים היא אומרת לי משהו כמו , "הי,סאם,למה שאת וקאתרין לא תלכו במקומי,למה שלא תהיו כיאלו הנציגות שלי?"אף על פי שאם קאתרן ואני היינו נכנסות למין מסיבה כזאת,אז מיד היו מעליבים אותנו ואומרים עלינו שאנחנו רק עושות את עצמנו כיאלו שאנחנו יודניקיות,מין כאלו מתחזות,וזורקים אותנו לרחוב.
2.היא מסתדרת מצוין עם אמא ואבא-חוץ מכל העניין הזה עם ג'ק-וזה היה ככה תמיד.היא אפילו מסתדרת עם האחות הקטנה שלנו,שהולכת לבית ספר מיוחד למחוננים ובעצם היא לא יותר מאידיוטית מלומדת.

אבל הסיבה מספר אחת שבגללה אני לא יכולה לסבול את אחותי לוסי היא בטוח זאת:


המשך יבוא .. (:
 


נוסף: January 22nd 2008
מספר: טלו'ש
דירוג:
כניסות: 1118
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


נערת החלום האמריקני
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-02-05 13:50:27
הדירוג שלי:


את יכולהה להמשייךךךך...בבקשההה...

נערת החלום האמריקני
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-01-30 11:23:11
הדירוג שלי:


מהמםם תמשיכיי@#!
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט