אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


ידיד של אהבה- פרק 4 (פרק אחרון)

ואז הגיע היוםם שאמרתי מה שיהיה יהיה אני מכירה מישו חדש.. ואז באמת הכרתי מישו חדש היה מצחיק ואפילו התנשקנו אבל אפילו כשהתנשקנו הראש שלי היה על אסף.. כל הזמן חשבתי מה עם אסף..
יום למחרת דברתי עם אסף וספרתי לו על ההוא שהכרתי (דרך אגב קראו לו נמרוד). אסף קצת קינא ואפילו התעצבן ואני הייתי מאושרת מזה... דברנו ואמרתי לו ממש הכלל שהתנשקתי עם נמרוד אבל חשבתי עליו.. והוא בתגובה אמר ליי.....
_____________________________________________________________________________________________________________________

הוא אמררר לי מה חשבת שאם תתנשקי עם מישו אחר את תשכחי את כל מה שאת מרגישה? אמרתי לאסף דוגרי כןן... הוא השתתק.. הוא לא ידע יותר מה להגיד לי.. היה שקט כמה דקות ואז הוא אמר לי כזה אז לאא.. לא שוכחים אהבה בנשיקה עם מישו אחר.. הוא כל כך צודק.. אויי כמה שהוא צודקק. השיחה שלנו מפה המשיכה ונהייתה רק יותר ויותר יבשה ואני כבר לא יכולתי אז חתכתי אותו ואמרתי לו שאני עפתי לישון.. אמרנו לילה טוב והלכתי. ככה שבוע דברנו והשיחות שלנו היו יבשות שבא למותתת.. לא ידעתי כבר מה לעשות ובאמת שנכנסתי לדכאון כי הוא היה כל עולמי וזה שהוא מתעלם ממני פצע לי את הנשמה, זה שדברנו בצורה הכי יבשה בעולם גרם לי להיות עצבנית ואת העצבים שלי הוצאתי על האנשים היקרים לי מכל- על ההורים ועל החברים הקרובים. כמובן שההורים לא ידעו למה ואז הם התעצבנו עליי והחברים הטובים שלי ידעו טוב מאוד למה אז הם שתקו, הם נתנו לי להוציא את כל מה שאני מרגישה והם ספגו את כל המכות אחת אחרי השנייה ואני כל כך מודה להםםםם.. שהם תמיד שמה בשבילי אני פשוט מתה עליהםם.. טוב.. לעניין.. הגיע יום שישי ויצאתי עם חברה להסתובב פה בעיר וראינו אותו ווייי הוא היה כזה יפה רציתי למותת!! הראתי לו כאילו לא אכפת לי אמרתי לו שלום והמשכתי ללכת עם חברה שלי.. אחרי כמה דקות הוא בא והתיישב איתנו. עשינו צחוקים ודברנו על כל נושא שבעולם ואז כבר שאר הילדים התחילו להגיע.
ה"חברה הכי טובה" הגיעה גם היא, היא לא אמרה לי שלום לא כלום ישר הלכה וישבה עליו. אמרתי לו שלא מתאים לי כל זה קמתי והלכתי לשבת במקום אחר. הוא קרא לי ואמר לי 5 דקות זזים ואמרתי לו בסדר בידיעה שרותי תראה אותנו ותתעצבן. עברה דקה אולי אפילו פחות והוא כבר הספיק לקרוא לי שנתחפף משמה.. בקיצור הלכנו רק אני והוא ואחר כך ישבנו על איזה ספסל שהיה בין הרחובות שלנו. ישבנו וחפשנו כוכבים.. חחחח צחקנו מלא והיינו קרובים יותר מתמיד. דגדגנו אחד את השני ואני לא הפסקתי לצחוקק.. בקשתי ממנו שיסיק לדגדג אותי והוא לא רצה הוא אמר שהוא אוהב לראות אותי מחייכת.. הרגשתי בעננים.. רק זה שנגענו אחד בשני ככה שמח אותי ועוד שהוא אומר לי שהוא אוהב לראות אותי ככה מחייכת, שיש לי חיוך יפה בכלל.. זה אומר משו לא? מפה לשם עברה שעה וחצי של צחוקים וכבר נהיה ממש מאוחר בלילה אז נפרדנו לשלום בחיבוקק דובב גדולל גדולל חחח.. אני כל כך ציפיתי שיהיה אולי יותר מסתם חיבוק, אבל לא היה, לא הייתה את הנשיקה שכל כך חיכיתי לה, לא הייתה הנשיקה שמראה לי וואלה הוא גם מרגיש אליי משו.
אחרי יום השישי הזה כבר התחלתי לחשוב אולי כדאי לי להפסיד לחשוב עליו כמו חבר ולהתחיל לראות אותו בתור ידיד.. כדאי לי? שאלתי את עצמי מליון פעם את השאלה הזאת ולא הייתה לי תשובה.
ואז.. ידיד שלי נכנס לתמונה, הנה הוא אומר לי שהוא אוהב אותי.. וואלה הזדמנות נפלאה לקפוץ על המציאה ואולי ככה לשכוח את אסף אבל לא יכולתי. עמוק עמוק בלב הייתה לי עוד תקווה שכן יהיה משו, שאסף יבוא אלי ויגיד לי אני אוהב אותך, אני רוצה אותך אני זקוק לך ואני כמו טיפשה המשכתי לחכות ולחכותת וכבר לא ידעתי מה אני עוד יכולה לעשות..
רציתי להמשיך הלאה אבל הלב היה תפוס חזק, אני ילדה מאמינה ומשום מה האמנתי שבסוף נהיה ביחד, שאלוהים שם למעלה יראה כמה אני רוצה אותו באמת ויתן לי את הלב שלו, שהוא יאהב אותי בחזרה.. אבל היום הזה לא הגיע.. לא ראיתי אותו באופק... כבר לא ידעתי מה לעשות בשביל שהוא יגיע אבל פשוט זרמתי עם הזמן... השיחות שלנו באיסיקיו חזרו להיות שיחות רגילות וזורמות בדיוק כמו שאני אוהבת..
ומי יודע אולי באיזה שהוא יום הוא עוד יבוא אליי ויגיד לי את המילים שאני כל כך משתוקקת לשמוע אותם: "ליאור, אני אוהב אותך"...
אויי אני כל כך אשמחח אז!! :)

זהו יפות שלי... סיימתי.. =]
זה היה הפרק האחרון של הסיפור שלי והייתי רוצה להמשיך לספר אבל אין לי מה.. זה מה שאני נמצאת בו ממש בימים האלה..
אם יש לכן עצה בשבילי או משו בסגנון אני אשמחחחח לשמועע :
אוהבת מלאאא ותודה על כל התגובות :-*


נוסף: March 31st 2008
מספר: נושה =]
דירוג:
כניסות: 1183
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט