אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 43

כ"כ היה קשה לו להוציא את השם שלה מהפה כ"כ כ"כ........ ואז הוא אמר שזו......
בואו תנחשו קצת... תמיד רצתה את מה שיש לי.... היה לי איתה כבר קטע בעבר.... ושמה בישראל היה.... ולריה !!!!!!!!!!!!
כשהוא אמר את השם שלה.. הרגשתי כזה כאילו נתנו לי סטירה בלב..... הראש שלי הסתובב בלי הפסקה..... לקחתי אוויר ואמרתי לו:"אני לא רוצה לשמוע אותך יותר... נגמר הזמן"
רותם:"עדנה רגע תקשיבי שנייהה נשבע לך שזה מורכב..."
אני:"אתה זבל של בנאדם.. גם בוגד גם שקרן.. וגם אפס.... חברה שלי אה?"
פתאום הכל היה ברור.. למה היא הייתה כזאתי מגעילה בחתונה של אחי... ולמה היא בקושי התייחסה ודיברה... שלחתי את רותם לעזעאזל !
לא ליכלכתי את הפה שלי בתינופת למרות שהגיע לו.. פשוט אמרתי לו... שיילך... ומאז עמדתי על זה שאין יותר רותם אין יותר סליחה הוא לא מעניין אותי מרגע זה.
הכאב היה עצום כמובן.... היה כפול פי 3 שזאת הייתה ולריה... התקשרתי לשי... וסיפרתי לו מה שקרה.. הוא לא הפסיק לקלל אותו ואמר שהוא מנייאק מספר אחד.
לאחר מכן סיפרתי לאוראל לאחי ולסיוון..... אוראל הייתה בהלם ורצתה להתקשר וללכלך עליה אבל לא נתתי לאפחד לעשות את זה.... תיכננתי לעשות לולריה הפוך על הפוך...
נרגעתי קצת... וחזרתי למיטה.
עד שנירדמתי.. תיכננתי איך להביא לרוסיה את זה בהפוכה..... היה לה אומץ להתעסק עם מה ששייך לי.. ניראה אם גם יהיה לה את האומץ להתמודד עם זה.
אליאב וסיון היו אמורים כבר להגיע בסביבות הצהריים למחרת.
בבוקר כשהתעוררתי... קמתי בהרגשה מלווה בכבדות, לא היה לי כוח להתעורר אפשר להגיד שעבר עליי לילה קשה לא ?
מה שהחזיק אותי היה... שסוף סוף אחי וסיון יחזרו..!
ניכנסתי למקלחת של איזה שעה..... לאחר מכן הרגשתי השתפרה..  אכלתי שתיתי דיברתי עם הבנות עם שי.. הטלפון מרותם לא הפסיק לצלצל.. (הוא יכול להמשיך לצלצל גם..) כולן כעסו פחד מוות כולן היו בהלם.. ורצו לקרוע את ולרי לגזרים.
כל הבנות ידעו על זה מלבדה.... כמה שההיא תצטער על זה .... היא רק לא מבינה כמה.
חלפו השעותתת וברוך השםםםם אליאאב וסיון חזרווווו :-) קפצתייי עליהם בחיבוקק מטורף ומתגעגעעע... לא רצתי ישר לדבר על מה שקרה לי .. הם סיפרו לי חוויות והבנתי שהם נהנו בטירוףףףףף..!!
סיון עלתה לסדר תמזוודות נשארתי עם אליאב... ואז הוא התחיל לדבר איתי על המקרה ההוא...
"תראי עדן אני לא רוצה להתערב בזה אני מאמין שתדעי לסגור את זה נכון ?"
אני:"ברור..."
אליאב:"אני מבין שזה קשה וזה חברה טובה, אני אישית לא ידעתי על זה את יודעת את זה אני מקווה אבל בכל זאת זה חבר ולמרות שהוא פגע בך זה מרחיק אותי ממנו אוטומטית אבל יותר מדי אני לא יכולה לעשות זה ביניכם ואם תצטרכי משהו אני פה עדן!"
אני:"תודה מאמי תודה"
נתיי לו חיבוק כזה ואז הוא אמר לי.. "אה ואיך שי היה?"
אני:"אין על הבנאדם הזה אליאב אם לא שי אני חושבת שהייתי מתמוטטת.. הוא עזר לי כפול מהחברות שלי..!"
אליאב:"אין זה גבר בכל המובנים, ידעתי בידי מי אני מפקיד את אחותי, את רואה מזה עדן? זה בנאדם לעניין!" עקץ כזה והלך המנייק חחחחחח
חשבתי על שי המון.... היה לי אליו משהו חזק אני לא יכולה להגיד שלא..... ואז הופפ חיים ארוכים הוא התקשר אליי ולשאל לשלומי... אמר שיבוא מאוחר יותר.
עליתי למעלה לדבר עם סיון.. דיברנו מלא והיא נתנה לי רעיון חזק................
"עדן תקשיבי אין ספק שרותם יילך לדבר עם ולרי או ולרי תבוא לדבר איתו.. יש לך תתבנות יש לך אוטו תעקבי אחריו ביום הזה שהוא הכי קריטי אפילו קחי את שי הוא אלוף בזה חחחח (תבינו אחרי זה למה) ואז כשתראי אותם.. בלי יותר מדי דברים תעצרי תאוטו
תרדי ותעמדי מולם... אני אומרת לך תקשיבי, זה יבוא לה בהפתעה... היא תתעלף כשהיא תראה אותך ואל לבד.. שכל החברות שלך יהיו מסביבך שתדע שהיא הפסידה ה=כ=ל כולל"
חשבתי על זה באופן מלא לכמה דקות וואלה זה יכול לצאת פצצה.
וככה היה....
סיפרנו לאחי והוא אמר שזה יראה יותר טוב מאשר זה נשמע כרגע ובדיוק שי בא....
אחי וסיון הסבירו לו הכל ואז כל הנבות הגיעו אליי.. אוראל שני סיון גם החליטה להצטרף ושי כמובן......
יצאנו  החוצה..... שי נהג ואני ישבתי לידו מאחורה אוראל שני וסיון רק התפוצצו מצחוק ממה ששהולך לקרות לה... אבל רק דבר אחד כולנו היינו צריכים.. מ=ז=ל... שרותם והיא יהיו אחד ליד השנייה.
הגענו לאזור... עמדנו בכניסה לרחוב של רותם.. חיכינו כמה זמן.. כבר המעט התייאשתי.. אבלל וואי תראו מי הגיעה....... ולריה! לבית של רותםםםםם כלנו מזה קפצנוו! אבל התעשתנו.. התקדמנו לאט לאט ובשקט לרחוב... היא אפילו לא התסכלה אחורה המזרובה.. ונעצרנו.. היא התקשרה כנראה לרותם...
והוא ירד אליהה... פשוט יצא לנו בול, פחדתי שהיא תעלה אליו ואז הכל התפקששש.. ואזזז בוםםםםם שייי דפקקקקקק מזה חריקההההה וגזז לכיווןןןןן שלהםם ולריה קפצהההההה יצאנו כולנו מהאוטוווו היא נעשתה לבנהההה שמעוו אין לתאר את זהה אין זה פוט היה תפורר עלינווו תפוררררר
חייכתיי.. תחיוך השטני שלי.. רותם חטף שוק.. כאילו מה שוב היא תופסת אותי? ויעני על חם? אבל ולרי שעדיין לא ידעה כלום גימגמה ... ושני ישר קפצה עליהה..
"יא חתיכת בת זונה אני לא פרחה אבל לרמה שלך הפעם אני יירד" היא דפקה לה סטירה של הליייף........... לא עיקלנו את זה ישר לקחתי את שני ממנה ואמרתי לה בפנים של ולרי "עזבי שני.. רוסייה נשארת רוסייה" רותם התסתכל על זה ששי כאילו בגד בו ובא איתנו נגדו... בינתיים שאוראל ושני יוצאות על ולריה וולריה רק בוכה,
שי ורותם מתווכחים ואני באמצע..
"פשש כל הכבוד לך אחי שיחקת אותה" אמר רותם...
שי:"אל תגיד אפילו חצי מילה יא אפס אחד לא ידעת מה יש לך ביידים" כשהוא אמר זה כולנו התסכלנו אחד על השני..... ורותם אמר לו:"מה הבעיות שלך אה? בא לך עליה?"
ואז אני נתתי לרותם סטירהההה "יא חתיכת זבל אחד אל תוציא מהפה שלך ת'זוהמה אין לך זכות דיבור" מהר סיון באה אליי והרגיעה ת'רוחות.
שי רצה ללכת לריב איתו אמרתי לעצמי אין מצב שפה יריבו בגללי אבל ידעתי ששי כבר חם על רותם ממזמן עוד מאז שחזרתי אליוו מזל שאוראל החזיקה אותו.
בינתיים כשהם נרגעו.. שי כזה ירק על הריצפה אמר:"טפי יא מנייק אין לך כבוד אליה.. לפחות תכבד את אליאב" פה הוא כבר תקע לו בצורה מזעזעתת.. רותם שתק מה שלא אופייני לו .. כמעט והלכו שם מכות.. אמרתי לשי:"שיי תעלה לאוטו מאמי אני פה רגע עם סיון"
הם עלו ואז הלכנו לולריה ואמרתי לה:"את זוועת עולם יותר ממנו הוא גבר יתנו לו ייקח ואת יותר גרוע, את רוסיה.. לא תראי בעיניים חוץ ומהוודקה והזיונים אה?, את שרופה ולריה"
סיון:"אין לך כבוד והערכה עצמית תמיד רצית מה שיש לה את כלבה ולא סתם כלבה עם תעודה שלא תעיזי להתקרב לאזור שלנו אפיו בצחוק ואפילו לא לאחת מהבנות"
אז אוראל ושני דרך החלון קפצו ואמרו:"כןן יא מסריחה אחתתתת תמותייי"
היא נשארה המומה.. עזבתי את שני הכלבים האלה בצד וניכנסנו לאוטו שיי נסע משם בטיללל.
אין מה להגיד כולם היו.. אם כבר חברים אז רק כאלה... היא קיבלה תהשפלה ות'מנה שלה זה מה שבטוח......
הורדנו את כולם הביתה נישארנו אני שי וסיון, הכאב עדיין היה בלב.. אבל הגיע הזמן לפתוח דרך חדשה ולשנות כיוון חיים.
שי וסיוון דיברו בדרך על זה ואני לא אמרתי מילה....
באמצע הדרך אליאב התקשר אליי סיפרנו לו הכל וביקש שנוריד את סיון אצל אלירן חבר שלו הוא מחכה לה שם.
הורדנו אותה אצל אלירן ושי ביקש ממני שאני ייסע לנתניה אם לא אכפת לו... זה היה ספונטני ולא כזה רציני 15 שעה 10 דקות נסיעה.
גם בדרך לנתניה שתקתי..... כשהגעתי מתחת לבית של שי.. יותר נכון של ההורים שלו כי הבית שלו היה עדיין בבנייה..... הוא רצה שאני יעלה...
אני:"לא מה פתאום מאמי אין מצב שאני עולה אני מתביישת"
שי:"בואי רק אמא שלי ואחותי שם יאלה אל תהיי כבדה"
בסופו של דבר הסכמתי.... עלינו לבית שלו... אמא שלו, אישה מאוד יפה ונחמדה.. באתי כזה מרוב הבושה לעלות לחדר שלו... אפילו לא ידעתי לאן ללכת חח..
הביתה היה מאוד יפה ומסוגנן כזה... ההורים של שי הם גרושים.. הוא תמיד אמר לי:"אין את חייבת לראות את אבא שלי, הוא יידדלק עלייך"
אמא של שי:"בואי ילדה יפה שבי לאן את בורחת?" חייכתי ושי קרץ לה...
התחלנו לדבר ולאט לאט ניפתחתי.. הוא הסביר לה מי אני.. וכל השאר... "שי כזאת בחורה אתה צריך כזאת!" אני ושי הסמקנו מאוד.....  לאחר מכן אחותו הקטנה, מאי הגיעה... היא כזאת הייתה סנובית בהתחלה... ואחרי זה הצטרפה לשיחה וגם הפסיקה להוכיח ת'עצמה ;-)
אחרי 45 דקות בערך יצאנו מהבית של אמא שלו וראינו במדרגות את...


נוסף: June 1st 2008
מספר: מלכה-מלכותית
דירוג:
כניסות: 2181
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 43
אושר לפרסום על ידי מלכה-מלכותית ביום 2008-06-10 16:50:51
הדירוג שלי:


חחחחחחחח לזאת שכאילו מנסה להפיל אותי.. אז ככה !!!!!


בר זאת בחורה מאוד חמודה שמגיבה לי כל הזמן בסיפור והיא לא התכוונה כאילו לדבר בשמי (בשם ע-ד-ן) היא פשוט החזירה תגובה לזו שניפגעה... אז לכי חפשי חיים אלקק מוזרר.. המשך בקרוב בננות שלי


 


אוהבת עדן


איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 43
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-06-10 16:38:50
הדירוג שלי:


חחח לא...לזאת שכותבת את הסיפור המהממם קוראים עדן.


אני ברוש...אחת שמגיבה וקוראת בקביעות תסיפור...והגבתי עליו באופן לא יפה..אחד הבנות כתבתה פה תגובה על כל הבנות שמגיבות...אז לקחתי את מה שהיא אמרה ולכן ביקשתי סליחה מכול אלה שניפגעו....


הבנו?


ברוש


איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 43
אושר לפרסום על ידי זוהר_בן_דוד ביום 2008-06-10 03:26:35
הדירוג שלי:


ברוש?


לא קוראים לך עדן?


איזה מוזרר


איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 43
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-06-08 23:00:33
הדירוג שלי:


אוקיי...תקשיבו...


נכון שמה שאמרתי הוא פוגע...אבל רוב הבנות הרוסיות שאני הכרתי היו כלבות..לכן אמרתי את זה. נכון זה הכללה וזה אסור...אז אני מבקשת סליחה זה לא היה בכוונה..פשוט העבר שלי עם רוסיות לא היה בשמיים...


ואני לא מכירה אותכן כדי להגיד את זה עלייכן...אז אני מבקשת ססליחהה... ואני מקווה שאתן סולחות זה לא היה בכוונה לעשות למישהו רע...או להרגיש רע...אני מבקשת סליחה מכל אלה שנפגעו....ונכון אני יודעת שזה היה מגעיל...ודוחה....מצתערת מכל הלב...=/


ברו''ש.


איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 43
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-06-08 11:18:02
הדירוג שלי:


כולכן פה מגעילות אחת אחת מזה הגזענות הזאת אני פשוט הפסקתי לקרוא את הסיפור באמצע. זאת יכלה להיות כל חברה שלך שתלך ותעשה דבר כזה ולאו דווקא ה"רוסיה" וגם אם כן זה שהמוצא שלה רוסיה לא אומר שבגלל זה היא ככה אני מכירה אלף ואחת רוסיות יותר טובות אז יכולת להציג את העבודה שהיא הלכה ובגדה בך ולא את העובדה שהיא רוסייה . סטיגמה זה הדבר הכי נורא שיכול להיות זה שהיא כזאת לא אומר שכולן ככה.

מצטערת פשוט לא יכולתי לשתוק אני עוקבת אחרי הסיפור שלך קבוע! ובחיים לא אמרתי מילה רעה אבל כאן זה כבר השיא..

איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 43
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-06-07 04:29:53
הדירוג שלי:


יאא סוף סוף המשכתת איזה כיףף !! (:


וממ .. רותם חמוד כזה , אבל מאנייק .. אני מציעה לך להיות עם שי , הוא נשמע ממש ממש חמוד ופי 2 יותר טוב מרותם !!!! ואני הייתי רוצה להכיר את שי ואת אח שלך (למרות שהוא נשוי חח)..שתיהם חמודים כאלה :]


ותכלס רוסיות זה רוסיות כולן אותו דבר .. אהבתי ת''השפלה שעשית לה !


 


מקווה שתמשיכי מהר =]=]


איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 43
אושר לפרסום על ידי inbari51 ביום 2008-06-06 22:19:00
הדירוג שלי:


אמרת שתפתחי איסיקיו כדי שנוכל לדבר איתך את יכולה לפתוח מאמי ?

איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 43
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-06-06 21:41:30
הדירוג שלי:


סיפור מהמם עדן אל תיתייחסי סתם זונה תמשיכי לכתוב  יש המשך?

איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 43
אושר לפרסום על ידי dana1203 ביום 2008-06-06 16:19:36
הדירוג שלי:


לא מאמי שטויות פשוט זה מעצבן רצחח חח מקווה שאת מבינה נשמה..


פשוט לכל פינה שאני הולכת קוריאם לי ככה =


סליחה יום טובב


איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 43
אושר לפרסום על ידי מלכה-מלכותית ביום 2008-06-06 08:23:49
הדירוג שלי:


תרגעי אני האחרונה שתהיה גזענית בעולם זה רק על ולריה עובדה שהיא הייתה חברה שלי 100 שנה עד למקרה הזה.


את יודעת זה סטיגמה אז זה פליטות פה אם נעלבת אני מצטערת אבל זה לא העניין פשוט היא מייצגת את הסטיגמה הזאת אני לא מכירה אותך לא ידעתי שאת רוסייה אם הייתי יודעת הייתי רושמת ביותר עדינות


יום טוב עדן.


איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 43
אושר לפרסום על ידי dana1203 ביום 2008-06-05 22:53:33
הדירוג שלי:


עדן סיפור מאוד יפה...אני עוקבת אחרי מה שאת כותבת אבל ממש עיצבנתת אותיי..


אני חצי רוסיה..אוקרייניתת..


וזה הכי לא מתאים מה שאמרתם פה על הרוסים! אני מבינה אותך רצח היא עיצבנה אותךך רצחח גמני הייתי מתנפלת עליהה..אבל להגיד שכל הרוסיות זונות ורצות וודקהה נו מה את ילדה קטנהה?


מה את לא שותה וודקהה ? ולא מאמי לא כל הרוסיות זונות טוב? נמאסס כבר כל מקום רוסיה זונה חלאס מה אין בנות מעדות אחרות שההןן זונות?! סאמק ואחרי זה אומרים על אחרים שהם גזענים...תלמדו לא לשפוט בן אדם לפי העדה שלוו...


אוחח =


 


סיפור יפה יום טובב


איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 43
אושר לפרסום על ידי inbari51 ביום 2008-06-05 17:00:42
הדירוג שלי:


וואיי מאמי אני שמחה שרק היה רק עומס ,


אמרת שתפתחי איסיקיו כדי שנוכל לדבר איתך את יכולה לפתוח מאמי ?


 


איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 43
אושר לפרסום על ידי מלכה-מלכותית ביום 2008-06-04 13:56:32
הדירוג שלי:


צודקות רותם הוא מן סוג של מספר 1 כזה למרות הכל.


שי, עד שהוא לא הכיר אותי הוא היה חרא לבחורות חבל על הזמן לא העריך כלום תמיד היה רגיל שהכל יגיע אליו הילד שמנת הזה, אבל תמיד אני אומרת.. בסוף תגיע הבחורה "שתדפוק" לאותו אחד תשכל גם אם הוא הכי הכי הכי לא ניתן לזה בסוף זה יגיע!!! ואם לא אני או אתן בחורה אחרת בטוח למרות שאני תמיד אוהבת להיות זו תלוי עד כמה הקסם שלכם יכול להגיע רחוק..... ;-)


בקשר לשאלה של אחת מכן אז ככה סיון יודעת על הסיפור ושני הם הציעו לי לרשום דווקא אמרו שעוד יום אחד יקחו את זה לטלנובלה חחחח


בקיצור שמחה לרשום לכן כל פעם מחדש!! 


אוהבת עדן :)


איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 43
אושר לפרסום על ידי yafalevi121 ביום 2008-06-04 12:59:26
הדירוג שלי:


לא יודעת למה אין על הרותם יש מעידות אבל לדעתי אתם זה לתמיד..


ושי רואים שהוא רוצה אותך בטירוף! האמת שהוא בן אדם מוכררר מאוד והרבה מכירים אותו.


וזהו מקקוווה שאת ורותם תחזרוווו! ותתגברו על הכלל.


איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 43
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-06-04 09:17:52
הדירוג שלי:


עדןן...אני שמחה שהגבת...ואני באמת מקווה שתמשיכי לכתוב קבועע!! ואני עוד יותר שמחה שלא קרה כלום אלה רק עומס...


אז ככה..לשאלתך.... את רותם תמיד אהבתי לא יודעת...היה בו משהו...אבל אחרי שהוא התחיל להתפרפר ועם השקרים שלו...הוא ירד לגאמרי! את אחיך [למרות שהוא נשוי ] הייתי רוצה להכיר..נשמע בחור טוב כאזה.... למרות שגם שי נשמע אחלה בחור...והוא יודע לאהוב בחורה ולחכות לה... בעייני זה יפה.


יש לי שאלה...את  סיפרת שאת כותבת את הסיפור הזה לחברות/משפחה שלך?ואם כן,מה היתה התגובה שלהן?


שלך בנאמנות , ברוש.


איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 43
אושר לפרסום על ידי מלכה-מלכותית ביום 2008-06-04 00:44:32
הדירוג שלי:


היי בנות יקרות שליייייי.....


התגעגעתי אליכן מאוד שלא תחשבו... ולא מה פתאום שחכתי אתכן בחיים לא! וקצת הייתה לי תקופת לחץ אבל כמו שאומרים הכל עוברים וחזרתי ואני מקווה שלרצוף בע"ה.


מה איתכן? באלי לשמוע דעות פה ושם את מי אתן הכי אוהבות בסיפור,עם מי הייתן רוצות שאני אהיה.. מה אתן חושבות ... למי אתן קשורות את מי הייתן רוצות להכיר.... :) מעניין אותי מאוד! 


שתפו אותי


שלכן עדן:)


איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 43
אושר לפרסום על ידי היללוש-מאמוש ביום 2008-06-03 16:01:48
הדירוג שלי:


עדן אל תשאירי אותנו ככה...


 


הסקרנות עם ההמשכים עוד שנייה הייתה הורגת אותי...


 


פליז אל תנטשי יותר,ותמשיכי :)


איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 43
אושר לפרסום על ידי רינת0521 ביום 2008-06-02 18:42:31
הדירוג שלי:


סוף סוף הממשכת מאמי ,


הכל בסדר איתך ?


 


איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 43
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-06-02 16:40:53
הדירוג שלי:


עדןן סופסווף המשכתתת=]]


תמשיכי מאמי פרק אחד היפיםםם:)


 


איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 43
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-06-02 13:59:20
הדירוג שלי:


וואי עדן....הכל בסדר???


דאגתי שקרה משהו...אני ממש ממש שמחה שהכלבה קיבלה את שלה...וכן...


רוסיה תמיד תשאר רוסיה...מה שמושך אותה זה הוודקה והזיונים...ולכן התפקיד שלהן בעיקר הוא זנות..חח מתאים לא?


אני ממש שמחהה שלא שחכת אותנוו וכתבת המשך...אנחנו חיכינו הרבה...כבר כימעט חשבתי להתייאש ולא לבדוק יותר...


שלך בנאמנות ברוש.


איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 43
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-06-01 22:45:56
הדירוג שלי:


טוב שנזכרת באמת!!!
מה קרה לך שלא המשכת כ"כ הרבה זמן?
פרק מעלף מאמי =]
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט