אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


לא ידעתי!

היא עמדה מולי, בכתה ! הפעם הראשונה שראיתי אותה בוכה, היא , הצחקנית, השמחה, שתמיד יש לה משהוא אחר נחמד להגיד, עכשיו היא בוכה. הרגשה מוזרה.

היא אמרה"איך לא הבנתה את זה?" הדמעות המשיכו לזלוג מעיניה והיא המשיכה להחנק מהן "רק בישבילה היה לך זמן , ועכשיו כשהיא זרקה אותך אתה מתלונן לי , אתה לא חשבת לרגע ש...שאני רוצה אותך?!"

הייתי המום , הינו ידידים , אבל לא חשבתי שהיא... ממש רוצה אותי, אז לכחתי את האחרת. אמרתי "אני מצטער, באמת! אני ... אני לא...!" כאילו שקראה את מחשבותי היא אמרה "לא! אתה ממש לא מצטער! אני יודעת את זה! למה חשבה שרק איתך דיברתי כשכולם צחקו אליך? למה רק אני ביקרתי אותך? תחשוב ! תחשוב!"

אני המשכתי לישתוק ביזמן שהיא ניסתה למחוק את הדמעות מפניה "לא חשבתי אל כזה דבר! אני מודע לא חשבתי!" היא המשיכה לבכות , יותר חלש מקודם , אבל בכתה , היא נפלה אל הדשה הרטוב . כבר היה מאוחר .

היא בכתה ואני רק עמדתי וצפיתי בה . הבכי נחלש ודחף בילתי מוסבר גרם לי לשבת לידה , ללטף אותה ולנסות להרגיע . חיבקתי אותה ואמרתי "אני מצטער, אני כזה טיפש שלא הבנתי!" היא אמרה "כן אתה באמת טיפש!" והיא קצת צחקה אבל עדיין ניחנקה מהדמעות. אמרתי "סליחה?! חשבתי שאת בעדי" וגם אני חייכתי .

עז היא אמרה בחיוך שובב " שתדע , אני לא!" שנינו צחקנו בשקט.

חיבקתי אותה כך שהיא נישענה עלי ואמרתי "את יודעת? אני בחרתי בה בגלל שחשבתי שאת לא מעוניינת בכלל. היא היתבוננה בי במבט המום ואמרה "יכולתה לישאול כמו ששאלתה אותה!" אני עשתי חצי חיוך וקרחתי את ידי מסביב לצווארה כך שארגיש את שערה הגלי.

אמרתי "אבל חיבבתי אותך ורציתי שתיהי מאושרת!" היא אמרה "ואני יצאתי מאושרת ?!"        "טוב , אני מצטערת , לא יצאת ממש מאושרת!"אמרתי והיא ענתה "כן ממש מאושרת !" באסרטיביות .

אמרתי "כן , אבל יש משהוא שיוכל לעשות אותך מאושרת?" היתבוננו זה לזה בעיניים והיא אמרה "כן!" עז היתנשקנו , לאחר זאת היא הייתה שמחה , יותר , בלי : דמעות, דיכאון, כעס וכול הדברים ש... לצערי,קרו , בגללי. בגלל שלא הבנתי אותה.


נוסף: June 24th 2008
מספר: SkateGirl
דירוג:
כניסות: 1028
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


לא ידעתי!
אושר לפרסום על ידי LINOR22 ביום 2008-08-19 00:32:25
הדירוג שלי:


אהבתתתתתתתיייי [:


לא ידעתי!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-06-25 22:37:53
הדירוג שלי:


נייס....


קצת לא מובן , אבל נחמד.

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט