אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

פרובוקטור זול - פרק שני

לשאלות- הרקע לסיפור הוא על חייו של בן דוד שלי אבל האובייקטים והדמויות דמיוניים לחלוטין.

 

"אליה!" עניתי בהתלהבות מאולצת

"איתן!" הוא החזיר לי צעקה קם וחיבק אותי חזק, "כמה זמן לא ראיתי אותך בנאדם! אבל אתה יודע איך זה שחיים בעיר הגדולה שוחכים את ראש פינה הקטנה והצנועה.." חייכתי בסלחנות "אבל תראה אותך! בחיי לא השתנית, נשארת אותו פשיסט אנרכיסט שצועק על העולם, אה?" הוא צעק בכל המשרד והיה אפשר לשמוע הד, "כן.. אתה הסתדרת.." הנהנתי והסתכלתי מסביב המשרד שלו היה מת ובאותו זמן מלא קלאסה ויוקרה. הוא הנהן בחיוך מאוזן לאוזן וליטף את בטנו השמנה, הסתכלתי עליו במבט מזלזל בזתי לו באותו רגע ולא האמנתי שבאתי אליו לבקש עבודה. "אז מה איתן, ספר לי, מה רצונך? הרי בטח לא באת עד לכאן כדי לוודא מה שלומי.." חייכתי אליו הסגרתי את עצמי "כן, באתי לראות במקרה אם אתה צריך עובד, אמא שלי דוחפת לי לכיסים כל מיני פתקים של כל מיני בעלי עסק שהם במקרה הבנים של השכנות ואז היא הגיעה לאהובה אמא שלך, ונאלצתי לבוא אליך, לעיר הגדולה, למרות שיש לי המון הצעות אבל כלום לא נשמע לי מעניין.." התרווחתי לי על הכיסא השחור וה"מסוגנן" ודיברתי בביטחון עצמי מופרז "ממ.." הוא פלט אנחה של לא מאמין לאף מילה שהוצאתי מהפה "בוא נראה אם יש לי פה איזו עבודה קטנה.."  -עבודה קטנה- מה הוא חושב? שאני ילד? מה זה עבודה קטנה? מה אני בן 15 שמנסה להיכנס בכוח למשרד הגדול והמרהיב שלו? כעסתי. "או! יש לי פה בשבילך עבודת סיפתח לעולם הגדול והזוהר ביותר שראית אי פעם, איך אתה בצילום?" נשענתי חזרה, "בסדר, עשיתי קורס צילום לפניי שנתיים עברתי בהצלחה" הוא חייך נשף עוד שאיפה מהסיגר שלו כמעט נחנק, "נו מצויין, אתה תהיה עוזר צלם של אודי, אודי מצלם דוגמניות מהשורה ומהבראנז'ה אתה תהיה בסדר.. תתאר לך יום מלא יפייפיות איזו דרך נפלאה להתחיל את היום? אה?" הוא צחק הביא לי חוזה שמחייב אותי לשנתיים להיות קשור אליו ובחודשים הראשונים לקבל שכר מינימום. "אני יקרא את זה בבית, אני יכול?" "אין בעיה איתן, מצידי מחר תבוא עם החוזה חתום ואני כבר אפנה אותך לאודי.. הוא יגיד לך מה לעשות.." הנהנתי וחייכתי, הייתי לא מרוצה בכלל, יצאתי מהבניין הגדול והלכתי לכיוון איזו גלידריה שנראתה מולי, היא הייתה מפוצצת אנשים, נדחפתי ביניהם וסללתי את דרכי לעבר הקופה.

"שלום, אני רוצה שני כדורים של רום צימוקים בבקשה" איתן בא להוציא את הארנק השחור שלו שלפתע הרגיש במרפק דוחף אותו הצידה הוא נגלה לבחורה גבוהה שנראיתה בסוף שנות ה20 לחייה, היא הייתה יפייפיה עם גוף חטוב ורזה, עם שדיים בולטים ורגליי איילה, היא הרימה את ראשה מעליו והתנהגה בהתנשאות "סליחה, סיידר" הקופאית סימנה לה שעוד רגע היא תתפנה, אך הבחורה לא נחה "סליחה!! סיידר!! אני ממהרת גברת לי יש עבודה לעשות!" הקופאית נאנחה ופנתה לעבר המקרר "לא רגע עצרי, סליחה עלמתי, אני הייתי לפנייך ואין שום סיבה שהיא תעמוד דום בשבילך כי את ממהרת לעבודה, לרגש הזה קוראים מוסרות, עכשיו תחכי בסבלנות מותק, הרום צימוקים בבקשה" הבחורה הביטה עליו בעייני חתול וגיחכה לכמה שניות "סליחה מאמי אבל מי אתה חושב שאתה? אל תקרא לי מותק, ותן לאנשים שעובדים זכות קדימה, אתה יודע בכלל מי אני?! אני דניאלה בקאר!! מלכת היופי ודוגמנית בין לאומית! אני לא מאמינה שאני מדברת איתך בכלל" הוא הסתכל עליה במבט נבזי ומרושע, עוד לפניי שהוא בא לתת לה נאום הקופאית נתנה לה את הסיידר והרגיעה את הרוחות, הדוגמנית הלכה ואיתן עדיין לא האמין למשמע אוזניו.

"היי אמא" הוא פתח את דלת ביתו נישק את אימו והניח את החוזה על הדלפק, היא חייכה חיוך רחב, "עוזר צלם, אני יכול להתחיל מחר אבל לא נראה לי שאני אקח את העבודה הזאת" היא חייכה והכתה מכות רכות עם הדף "השתגעת? זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לך! זו עבודה נהדרת! משם נפתחות לך כל מיני דלתות, תוכל ללמוד צילום מקצועי, ולצלם כל מה שבא לך, ללמוד אומנות ולהביע את מה שיש לך להגיד כמו שתמיד רצית, לא?" היא עכבה אחר צעדיו לבסוף הוא עצר מולה והקשיב לה, הוא חשב על זה לעומק יותר מאוחר, כרגיל מול הטלוויזיה, וחשב שאולי היא צודקת, אולי הוא מתחיל מעבודה רדודה ושטחית אבל זה יכול להתקדם לכיוונים אחרים.. מה שבטוח, שאת הדוגמנית הזאת "דניאלה בקאר" הוא לא ירצה לפגוש באף צילומים כי אם הוא יפגוש אותה הוא לא יהסס פעמיים ויחתוך לה את הניתוח הלא מוצלח של האף.


נוסף: June 26th 2008
מספר: Aerosmith
דירוג:
כניסות: 744
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


פרובוקטור זול - פרק שני
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-06-27 20:50:52
הדירוג שלי:


חחחח....


המשך.

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים