אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


פרובוקטור זול - פרק שלישי

10:00 בבוקר- "איתן... איתן... איתן !!!!! קום יש לך עבודה!!!" ליאורה צעקה מן המטבח לעבר חדר השינה של איתן, איתן קם במהירות והביט בשעונו, הוא מיהר לקום רץ לשירותים רחץ את פניו, צחצח שיניו והתהדר בחליפה חגיגית, הוא רץ לעבר המטבח בדרך עצר טפח על גופו לבדוק שלא חסר לו כלום נשק לאימו לקח את הסנדוויץ' שהכינה בשבילו ויצא מהדלת במהירות מופרזת, בדרך באוטובוס הוא חש צביטה קטנה של התרגשות בלב, סוף סוף הוא מכין את עצמו לשגרה חדשה ועצמאית, לא תלוייה באף אחד, יש בחוויה הרדודה הזאת יתרון.

"איתן! יקירי! או אני רואה שהבאת את הטפסים שים אותם על השולחן במשרדי ולך לסטודיו.." איתן נשאר קפוא "אה, רגע, איפה זה.." הוא הבחין באליה הממהר נעצר ורץ בכבדות חזרה אליו "הסטודיו! אתה יורד במסדרון הארוך שמימין למשרד שלי יורד יורד עד שאתה מגיע לדלת אפורה, דלת מקלט, שם.. אני פשוט חייב לרוץ אני כבר ממהר.. להתראות!" אליה רץ במהירות והביט בשעונו לאורך כל הדרך. איתן הניח את הטפסים על שולחנו של אליה ויצא לכיוון הסטודיו, הוא ירד במורד מסדרון לבן, צחיח סטירלי, מזכיר קצת ביה"ח.. הוא שמע עוד במסדרון רחש אנשים והתלהבות. הוא פתח חזק את הדלת הכבדה והביט ב11 אנשים מתקהלים סביב מסך לבן היו שם רק שני אנשים שהרשו לעצמם לדבר בעת "הטקס" החשוב הזה, אחד שיבח את הדוגמנית "יופי יופי יופי מותק את מצויינת כן ככה.." ואחד ביקר אותה "לא לא נשמה את נראית כמו בובה ואנחנו לא רוצים בובה אנחנו רוצים את האורגינל שבך" תיארתי לעצמי שזה שביקר היה הצלם והשני היה הסוכן. התקרבתי יותר להמולת האנשים וראיתי בין ראשיהם בחורה חצי ערומה עם שכבת איפור מוגזמת בצבעים עזים, "מאמי מאמי תהיי איתי טייק אחרון, פוזה יפה... ו... זהו!" הצלם, אודי, הכריז רשמית על תום הטקס, האנשים התפזרו ומחאו כפיים, הדוגמנית יצאה מין הזירה ואודי הוריד את המצלמה מצווארו ובדק את התמונות, הוא נופף לשלום לדוגמנית וסוכנה לבסוף כולם יצאו מהסטודיו "כן?" הוא הרים את מבטו כלפיי מהמצלמה "אני איתן, נעים מאוד, אליה הציע לי להיות עוזר צלם שלך ו.." הוא הנהן במהירות "כן כן ידוע לי טוב חמוד, אני יוצא עכשיו לקפה פה למטה, תערוך לי את כל התמונות פה במצלמה ולאחר מכן.. רגע, אתה יודע לערוך אני מקווה..." נרתעתי משהם שהוא הדביק לי רק אחריי שניות הנהנתי במהירות, פחדתי שהוא יאבד אליי את הסבלנות "מצויין מצויין, אז ככה במצלמה הזאת יש תמונות מאוד חשובות של הדוגמנית המתוקה שראית פה עכשיו אם לא ראית זה בסדר יש תאריכים מתחת לתמונות, תערוך לי אותן לפי סדר ליברלי שלך, איך שנראה לך אם גם לי זה ייראה תקבל טיפ, אם לא, לא נורא אתה לא תהיה מפוטר.. תשמע ויש לי פה עוד 7 מצלמות שחייבות שיוציאו כבר את התמונות שלהן אני בפיגור טוטאלי חייב לעשות את הבוקפייס הזה כבר, ותעשה לי טובה, תנסה לא למחוק ולא להרוס שום דבר עבדתי על זה כ"כ קשה, לעבוד עם המטומטמות האלה זה משהו נורא, בסדר מותק? יאללה אני זזתי ביי" לבסוף הוא הדליק סיגריה ויצא, הוא הציף אותי בשטף מילים אני חושב שקלטתי רק את השמות חיבה שהוא הדביק לי.. ניגשתי לעבודה, ערכתי בקפידות תמונה אחר תמונה לא מיהרתי באף אחת מהן, היה כיף בסטודיו הזה, הוא השרה עליי בכל זאת אווירה נעימה.. לבסוף ערכתי את התמונות במצלמה האחרונה, היו שם תמונות של בחורה יפייפיה שמאוד הזכירה לי מישהי, לבסוף ירד לי האסימון, זו הייתה דניאלה בקאר, הבחורה הקפיטליסטית והמתנשאת שנתקלתי בה ללא רצון. בתמונות היא בכלל לא הייתה נראית כזאת, היא נראיתה תמימה עם עיניים שלא יכולות להזיק, בשפתיה הקרות היא השרתה לי חום על השפתיים שלי. קרה לי רגע מביך, בעת הסתכלות בתמונותיה נעמד לי איבר המין, לא ידעתי איפה לקבור את עצמי, איזו בושה.

16:45, סוף היום הראשון בעבודה- הרגשתי מוערך, הרגשתי טוב וכבר אינני יכול לחכות למחר, דניאלה לא יצאה לי מהראש לשנייה, היא הייתה כ"כ יפה, כ"כ תמימה, אך ידעתי שהיא לא כזאת במציאות ניסיתי לא לערבב דמיון במציאות, גם אם הוא נראה מאוד מוחשי.

נשכבתי על המיטה מת מעייפות, בחיים לא הייתי כזה עייף.


נוסף: June 28th 2008
מספר: Aerosmith
דירוג:
כניסות: 943
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


פרובוקטור זול - פרק שלישי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-06-28 20:49:47
הדירוג שלי:


כותב יפה מאוד ,


סיפור מדהים


תמשיך בהקדם האפשרי ,


ובהצלחה בהמשך הסיפור (:


 


טלו''ש

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט