אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


אתה כאן בלב , אבל לא איתי . . . - אמיתי

אני נוריה , בת עוד מעט 14, הייה לי חבר קראו לו ליאור , היינו ה - זוג בשיכבה , כ " כ אהבבנו אחד את השני , הוא הייה בא אלי , אני אליו , כל בוקר היינו מתנשקים כאילו לא ראינו אחד תשני שננה [:

בחצי שנה קניתי לו ערכה כזו של מגבת וחרטתי עליו , תנגב ותיזכר בי [: , ובוקסר שכתוב , אתה רואה ? אני גם פה D: , ומצעים וחרטתי עליהם תשאיר לי מקום לחבק אותך בחלום .

לי הוא קנה צמיד וחרט עליו את הלבב שלי [: , וקנה לי דובי , [: .

יום אחד הוא התקשר אליי אמר לי , נוני אני חייב לדבר איתך , בואי אלי , מאוהב בך וניתק .

הייתי בלחץ לא הבנתי מה קרה , לבשתי סקיני וחולצה ועפתי , כשהגעתי אלייו הוא נתן לי חיבוק ונשיקה ואמר לאמא שלו אמא בי יצאתי , יצאנו וזה הוא חיבק אותי כל הדרך , שאל משלומך ? דיברנו סתם על כל מיני דברים שעברו היום , [:

ישבנו בתחנת אוטובוס הוא נישען על המשענת ואני שמתי עליו תראש , הוא חיבק אותי מאחורה ולא רציתי שהרגגע הזה יעבור , הוא בא נתן לי נשיקה מלמעלה , אמרתי לו מה יפה שלי , מה רצית להגיד לי ?! ואז בא האוטובוס , הייתי צריכה ללכת והוא נתן לי חיבוק ולא שיחרר פספסתי תאוטובוס והוא כולו שמח , כי איפה שהוא גר עובר כל שעה ככה אוטובוס , הוא ישב ונישענתי עליו , ככמו שהיינו מקודם אמרתי לו מה קרה ? , הוא היה לחוץ ואמר לי חיים שלי , קבעתי עם כמה חברים ללכת לרוויס בר , [ בר כזה עם מלא בנות שרמוטות ] , אמרתי לו מה ? ! , הוא אמר לי אני לא יבגוד בך , אני מבטיח לך , אמרתי לו טוב, אני סומכת עליך והוא נתן לי נשיקה קמנו עשינו סיבוב , אמא שלי התקשרה והוא גם דיבר איתה כי היא ממש אוהבת אותו והוא אותה . היא הסכימה לי להישאר והיא כבר תבוא לקחת אותי [ יעני עד מאווחר ] הוא אמר לה תודה ומסר נשיקה , אמרתי לה טוב אמא בי , סתם הלכנו דיברנו , אמא שלי באה לקחת אותי , נתתי לו נשיקה בפה [ לאמא שלי לא אכפת ] והלכתי . הוא התקשר אליי אמרתי לו אני יתקלח ויתקשר אליך , התקשרתי אליו דיברנו מלא מלא ואז הייתי עיפה אמרתי לו יאלה פרשתי חים הוא אמר לי בי נוני קטנה , מאוהב בך מדהימה . [: , אמרתי לו בי , גמאני [: .

בווקר , קמתי בביצפר היינו ביחד כל היום , ישבנו בחוץ בהפסקה ורק התנשקנו , דיברנו , [: .

בערב התקשרתי אליו היתי עצבנית על כל העולם והוא היה ברוויס בר - שחככתי - יום למחרת הוא בא ואמר לי אני חייב לדבר איתך ירדה לו דימעה , אמרתי לו מה קרה יפה שלי ? הוא אמר לי נוני , סליחה , אתמול הייתי שיכור והתנשקתי עם בת אחרת , הסתכלתי עליו , ירדה לי דמעה , והלכתי , הוא בא תפס אותי מהיד , שיחררתי והלכתי , הגעתי הבייתה ולא ייכלתי להפסיק לבכות , הרגשתי כאילו כל העולם נפל עלי . .

לא עניתי לו שבוע לטלפונים , שהוא הייה בביצפר התעלמתי , שהוא היה מנסה לדבר איתי הייתי פשוט רצה , לא יכלתי , עד שיום אחד הייתה שביטה , ולא ידעתי לא עניתי לאף אחד לטלפונים הייתי בדיכאוון מכל הקטע הזה , בבוקר שהסתכלתי ראיתי 10 שיחות לא נענו , עדי נועה ליאור אור ועוד מלא , לא הבנתי מה הם רצו , קיצ התארגנתי לבבשתי מכנס קצר - ואסור בביצפר - הייתה הפסקה , וחברות שלי לא באו , יצאתי ישבתי בחוץ על ספסל , ליאור בא , ישב לידי , ואמר לי את לא מבינה כמה אני מצטער , את פשוט לא מבינה, להחזיר תזמן לאחורה , רציתי לשחק אותה חזקה אבל התחלתי לבכות , התחלתי להרביץ לו ואז הוא משך אותי וחיבק אותי , בכיתי כמו שלא בכיתי בחיים , אמרתי לו ומה עם הכל ? איך עשית את זה ? סמכתי עליך , קמתי והלכתי , לא באתי שבוע לבייצפר .

יום אחד הלכתי אליו כדי להישבר , לא יכלתי בלעדיו, רציתי לבבכות לו , אבל לא רציתי שיראה כמה אני סוובלת , הלכתי ליד השכונה שלו , ישבתי איפה שאני והוא ישבנו , והוא גם בא , ואז באה זאתי שהוא התנשק איתה , הוא אמר לי את זה ואני פשוט צעקתי ממה ?! , באתי ללכת אבל היא תפסה אותי , היא אמרה לי זה אני הכרחתי אותו , סליחה , אמרתי לה אם הוא לא הייה רוצה הוא לא הייה עושה את זה , היינו כמעעעעט שנה ביחד , לא יכול להיות שברגע אחד שהוא היה שיכור הוא שכח  . . .

הלכתי , עברתי ביצפר , הוא היה בא אלי , מתקשר . עד שבסוף סלחתי , אבל לא רציתי לחזור אליו , כל יום הוא היה קונה לי מתנהה , חזרתי לביצפר וחזרתי אליו , אבל לא התייחסתי אליו רגיל , אלא בזלזול . .

הוא בגד בי , זה שהיה פשוט הכל בשבילי 3 >

 

 


נוסף: June 30th 2008
מספר: nuria_5
דירוג:
כניסות: 896
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


אתה כאן בלב , אבל לא איתי . . . - אמיתי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-07-02 00:38:37
הדירוג שלי:


אתן בסך הכל ילדות אתן לא מבינות כלום וככה גם הבנים .


אתם קוראים לזה אהבה, וזה יפה .. שאתם אחד עם השני והכל טוב ..


אבל אתם גם לא יכולים לצפות שהקשר שיש בניכם ימשיך לנצח , כי אין דבר כזה נצח!


אהבה , עם כמה שזה דבר נפלא .. היא גם מסתיימת ,


וקורה מידי פעם שמועדים .. אולי לקחת את זה קשה שהוא התנשק עם מישהי כי הוא היה שיכור  ותאמיני לי כמה שזה לא קל לקבל את זה וזה קשה והכל .. עדיין קורה שאנשים משתכרים ועושים דברים שהם לא רוצים בזה , וזה קורה הרבה מאוד!


אין מה לעשות.. אנשים נוטים ליפול מידי פעם ולפגוע ביקרים להם , אבל העיניין זה לא לברוח מזה ..זה לשבת ולדבר , לא לברוח ואז לחזור ולהחזיר לו על זה שהוא בגד, זה משחקים .. ואתם עוד ילדים כדי להבין את העיניין שבזה , ביום שתראו שהמשחקים האלו נמאסו עליכם ביום הזה תבינו שהתבגרתם !


אתה כאן בלב , אבל לא איתי . . . - אמיתי
אושר לפרסום על ידי meeeshi ביום 2008-07-01 09:35:01
הדירוג שלי:


את כותבת פשוט מדהים [=


כל הבנים כאלה שקרנים בוגדים הם נולדו להיות כאלה .


גם לי קרה משו דומה רק שהיינו פחות מחצי שנה והוא לא היה שיכור הוא ידע מה הוא עושה והוא זכר שיש לו חברה ...


אם את רוצה שנדבר תוסיפי לאייסי [=


420448023


אתה כאן בלב , אבל לא איתי . . . - אמיתי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-07-01 00:05:54
הדירוג שלי:


טחח כל הגברים שקרנים...


אני נפגעתי מאהבה.. הדבר הכי כואב :


יהיה טוב מאמי ...:]


תאמיני לי שהוא מצטער על הטעות...


ומגיע לו שיסבול!

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט