אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


הבלונדיני שלי...חלק ח'

"פתחתי את הדלת ואת מי אני רואה שם?..............................."
את בן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הוא לבש ג'ינס כחול עד מעל לברכיים קצת.. שלוש רבעי כזה... וגופייה תכלת לבנה כזאת בהירה שהבליטה לו את השרירים החסונים...... את גופו השחום..... ואת עינייוווו המדהימות!!!!!!! אחרי שיצאתי מהשלב של ההלם שאלתי אותו:"מה אתה עושה כאן תגיד לי?? איך אתה יודע איפה אני גרה???" "חומד.. אני גר 2 בניינים לידך.. ראיתי אותך נכנסת לבניין היום אז אמרתי שאחרי שאני ישים את קורל בבית ויתקלח אז אני יקפוץ לבקר.........."
"באמת שלא היית צריךךך................" הוא צחק ואז שאל:"אפשר להיכנס?" "בטח.. כנס.. תרגיש בבית..." (או שלא!!!???) הוא נכנס וישב בסלון... שאלתי אותו:"רוצה לשתות לאכול משו??" הוא אמר לי:"כן.. קולה יש??" אמרתי לו:"בטחחחח!!! שנייה.." הלכתי למטבח והבאתי לו לשתות... מזגתי 2 כוסות.. למה מה קרה שהוא ישתה לבד???
חזרתי לסלון ונתתי לו את הכוס... הוא חייך אליי ואמר לי:"בואי שבי..." אמרתי לו:"אני מודה לך מאוד שאתה מאשר לי לשבת..."
(יעני בבית שלי הוא זה שמאשר ל-י...) הוא חייך ואז אמר לי:"את יכולה לעשות לי טובה ולשים את הכוס על השולחן??" "כן.." שמתי את 2 הכוסות על השולחן וחזרתי לשבת... פיתום הוא צעק:"אייייייי!!!!!" לא הבנתי מה קרה לו!!!!!! קמתי ישר התקרבתי אליו ושאלתי אותו מה קרהההה??????? הוא אמר לי:"נכנס לי משו לעין!! וואי איזה שורף זה!!!!!!" "בוא תן לי לראות.. אני יוציא לך את זה..." התקרבתי אליו.. הוא חיבק אותי ומשך אותי אליו.. נפלתי עליו!!! הוא שכב ואני עליו... שאלתי אותו:"מה אתה עושה??????????????????" קום ממני!!!!!!!!!! ניסיתי לקום!! הוא הפך אותי ועכשיו הוא ששכב עליי...!! אמרתי לו:"דיייי עזוב אותייייייייייייייייייייייי!!!!!!!!!!!!!" דחפתי אותו ממני ורצתי למעלה.. לחדר שלי.... הוא בא אחרי והפיל אותי על המיטה... "איזה יפה את עם כחול..." "תודה.." אמרתי כולי מתנשפת מהריצה... שכבנו שנינו על המיטה ופיתום הוא התקרב אליי.. התקרבנו אחד שני... הוא תפס אותי והעלה אותי עליו...החזיק לי במותניים וקירב אותי לשפתיו... הסתכל עליי בעיניו הכחולות והמהממות ואמר לי:"אל תתנגדי לעצמך.. פשוט תני זה לקרות... אני אוהב אותך!!!" הייתי בהלם... וואייי אני כל כך רוצה אותו!!!! למה אני כזאת ילדה בוגדת??? אני בוגדת בחברה שלי!!! אבל אני כל כך רוצה אותו!!!!!!!!!!!!!!!!!!! עוד לא הספקתי לחשוב הרבה וכבר הרגשתי את פיו נוגע בפה שלי... נתתי לעצמי להתמכר לתחושה הזאת.. התנשקנו...... ווואאאאייי אלוהיםם!!!! החרא הזה מנשק כל כך טוב!!!!!!!!!! עברו איזה 10 דקות או משו כזה ולא יכולנו להיפרד... לא רציתי להיפרד ממנו... הוא חיבק אותי.. הצמיד אותי אליו יותר ויותר כדי שאני לא יברח לו... תאמת לא רציתי לברוח לשום מקום... רציתי להישאר איתו ככה כל החיים שלי.... ובזמן שאנחנו מתנשקים לא עניין אותי כלום!!!!! לא קורל ולא מה שהבטחתי לתום.. ולא מה שהבטחתי לעצמי!!! פשוט התנשקנו... רק הצילצול פלאפון שלי פוצץ את הבועה היפה שלי... הפסקתי לנשק אותו... ניסיתי לקום והוא אמר לי:"לאן את בורחת לי..?" "לענות לטלפון...." "עזבי טלפונים עכשיו...מי שרוצה אותך יחפש אותך שוב יותר מאוחר.... אני צריך אותך איתיי..." ידעתי שהוא צודק אבל הייתי חייבת לענות לטלפון... אני לא יכולה לשמוע פלאפון מצלצל ולא לענות!! יש לי חולשה כזאת.. מודה!!!
אמרתי לו:"תן לי לקום.." "אני נותן לך לקום אם את מבטיחה שאת חוזרת אליי אחר כך..." "לא מבטיחה כלום... אלוהים גדול מה יהיה אחר כך..." חייכתי
והתנתקתי ממנו...ירדתי למטה... 2 שיחות שלא נענו... ונחשו ממי????????????? מק-ו-ר-ל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
'יופי דניאל!! מצויין!!! קורל מחפשת אותך.. ואת לא עונה כי את בדיוקק מתנשקת עם חבר שלה...פששששש... חברה למופת!!!!' בעוד שאני חושבת אני מרגישה מישו מחבק אותי מהמותניים.. עברה לי צמרמורת בכל הגוף.. זה היה בן.. "איי.. אתה מדגדג אותייי.." הוא סובב אותי אליו.. ונתן לי נשיקה... חיבקתי אותו.. וככה עמדנו באמצע הסלון אני מחבקת אותו מסביב לצווארו והוא מסביב למותני ואנחנו מתנשקים... התנתקתי ממנו ואמרתי לו:"אתה חבר של קורל איך אתה עושה לה את זה.?" הוא צחק ונתן לי נשיקה בפה.. קטנה כזאת.. "אני וקורל לא חברים מאמי שלי... אנחנו כולה מנשקים מדיי פעם!!! וגם היא יודעת את זה!!!! אנחנו בקטע כזה... אבל אני מהרגע הראשון שראיתי אותך אני פשוט נדלקתי עלייייייךךךךךך!!!" "מה אז אין בינכם כלום??" אמרתי וחיוך ערמומי התפרש לי על השפתיים... "לא!! ממש לא!!!!!!!
אבל דווקא בא לי פה על מישי......................." אמר והסתכל עליי... אמרתי לו:" בא לך עליי אבל העיקר כל היומיים האחרונים התנשקת עם קורל כאילו אין מחר..." (אין לי מוששגג מאיפה בא המשפט הזה...) הו אמר לי:" מה קורה איתך נשמה?? מקנאה?? אני אוהב אותך...." הוא בא לנשק אותי.. אני סיבבתי לו את הראש... "הלוו... אני אוהב אותך...." הוא החזיק לי את הראש ונישק אותי... התנשקנו... חשבתי לעצמי:'אולי עכשיו הכל יתחיל להסתדר לי סוף סוף???? הלוואיייי!!!' התנשקנו.. בשלב מסוים התנתקתי ממנו והלכתי לכוס קולה שלי.. התיישבתי על הספה והא התיישב לידי:"תני לי שלווק..." "קח..." הוא סובב את הכוס לחלק שממנו אני שתיתי ואז הוא שתה... "תגידי.. בא לך לתת לי נשיקה בטעם קולה??" "לא...." "מה קרה?? לא אוהבת את הנשיקות שלי??" "לא..." "אהה לאאאאאא??" אמר ודפק לי את הנשיקה של החייםם!!!!!! אחחח שאני ימות!!!!! אוףף אלוהים תרחיק אותו ממני!! לא רוצה להתאהב...!!! אני מפחדת שגם אני זה סתם קטע ושבשבילי הנשיקות האלה משמעותיות ובשבילו לא.... אבל עדיין הרשתי לעצמי להיסחף עם אותה התחושה הנפלאה להיות בזרועותייו שחובקות אותו ולא נותנות לי ללכת... אחחח אלוהיםם!! נהנתי מכל רגע.. שלא ייגמר לעולםםם!!!!!!!!!!!

שמעו אני יוצאת עכשיו לטיול ויש מצב שאני לא יכתו בלכם כמה ימים.. אז מצטערת מראש!!!!!!!!!!!
שאני ביוא אני יכתוב לכם המשך ארווךך ארווך ומעניין!!!
אני יפצה אותכם מ-ב-ט-י-ח-ה!!!
שלכם...
דניאלווש........


נוסף: June 17th 2004
מספר: דניאלווש
דירוג:
כניסות: 1600
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


הבלונדיני שלי...חלק ח'
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-06-22 17:37:47
הדירוג שלי:


ממש אבל ממש יפה.......
תחזרי ומהר!!
אני במ-ת-ח!!!!!!
יש לך את זה מאמוש..כל הכבוד!
שנהלוש! : )

הבלונדיני שלי...חלק ח'
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-06-21 23:45:19
הדירוג שלי:


אוי איזה יפהההההההההההההההה
מחכה להמשך מיידי!!!
אז תחזרי מהר!!!
שלך..
מור:)

הבלונדיני שלי...חלק ח'
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-06-21 15:53:22
הדירוג שלי:


אהבתי את הסיפור הוא באמת יפה אבל יש לי משהו להגיד לך... זה באמת לא יפה מה שאת עושה לחברה שלך!!! אם היא נדלקה עליו (על הבלונדיני) א~ס~ו~ר לך להתקרב אליו ובטח שלא לעשות מה שאת עושה.כל חלק בסיפור אתם מתחרמנים לכם אחרי שאת יודעת שהם ביחד במן קטע כזה!! ואחרי שהוא מנשק אותה וכל הדברים האלה!! לפי דעתי את צריכה להתרחק >>להתנתק מהבלונדיני הזה! ולא משנה מה את מרגישה כשהוא נוגע בך או שהוא מחרמן אותך או שלא יודעת מה קורה ביניכמ!! זה פשוט דבר מאוד מאוד לא יפה מה שאתם עושים לה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תתארי לך כמה היא תיפגע שהיא תגלה על כל מה שקרה ביניכם...................... גועל נפש.....

שלך, דנית!! : )

הבלונדיני שלי...חלק ח'
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-06-20 21:52:37
הדירוג שלי:


נוווווווווווווווו....
אני מממש מחכה להמשך!!!...
זה סיפור מממש!מממש יפה!!!...
הוא אמיתי??????????????????.....................

הבלונדיני שלי...חלק ח'
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-06-20 15:07:47
הדירוג שלי:


סיפור מהמםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

אבל אני חייבת לדעת אם הוא אמיתי או לא!!!!!!!!!

שלך,

אוסנת אטיאס

הבלונדיני שלי...חלק ח'
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-06-18 12:53:03
הדירוג שלי:


מותק...אני לא רוצה לדעת איך חברה שלך הגיבה!
כי לפי מה שזכור לי בחלק הראשון אמרת שהיא נדלקה עליו! איך היא תרגיש כשתגידי לה שאתם ביחד???? לא יפה!
אני מבינה תחשק הזה כשרוצים מישהו..אבל לפעמים פשוט עושים צד אחורה...כי מדובר פה בחברה הכי טובה שלך! בחור זה זמני..חברה זה לעיתים לכל החיים!
לתשומת ליבך! מקווה שלא הקשתי עלייך!
נ.ב: גם אם הסיפור לא אמיתי..קחי את זה בתור עצה לחיים!

סיפור יפה!! מואה!
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט