אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


קייט, תוכל להילחם בלוקמיה שלה ?

ארוך אבל שווה קריאה מילה שלי !!!!!

" מבין עשרים הילדים שנמצאים כאן היום , עשרה ימותו בטווח של כמה שנים . אני לא יודע לאיזה קבוצה תהיה קייט . "

כדי להציל את חייה של קייט , חלק ממנה צריך למות . זו מטרת הכימותרפיה : לחסל את כל התאים הלוקומיים . לשם כך החדירו צנתר מרכזי מתחת לעצם הריח שלה . הצנתר הזה מתפצל לשלוש צינוריות שמבצבצים מתוך החזה הכחוש שלה , וחושבת על סרטי מדע בידיוני .

היא כבר עברה אק"ג , כדי לוודא שלבה מבוגל לעמוד בכימותרפיה . היא כבר קיבלה טיפות עיניים סטרואידליות , מפני שאחת התרופות גורמת לדלקת לחמיות העיניים . הוציאו לה דם מהצנתר המרכזי לצורך בדיקת תפקודי כבר וכליות . האחות תולה את השקיות העירו על העמוד ומלטפת את שערה של קייט . " היא תרגיש את זה ? " אני שואלת .

" לא . היי , קייט , תסתכלי לפה . " היא מצביעה על השקית הדאונורוביצין , שמכוסה בשקית שחורה כדי להגן עליה מפני האור . מעטרות אותה מדבקות בצבעים זוהרים שהיא עזרה לקייט להכין בזמן שהמתנו . ראיתי מתבגר אחד שעל השקית שלו מודבק פתק : " אלוהים מציל . כימותרפיה מנצחת . "

זה מה שמתחיל ליזרום בוורידים שלה : דאונורוביצין , 50 מיליגרם בתוך 25 מיליליטר של מים מזוקקים ; ציטרבין , 46 מיליגרם בעירוי של מים מזוקקים שניתן עשרים וארבע שעות ברציפות לתוך הווריד ; אלופורינול , 92 מיליגרם לתוך הוריד . במילים אחרות , רעל . אני מדמיינת קרב דיר במתחולל בתוך גופה . אני רואה בעיני צבאות בוהקים , הרוגים שמתאדים דרך הנקבוביות שלה . הם אומרים לנו שרוב הסיכויים שקייט תחלה תוך כמה ימים , אבל חולפות רק שעתיים וכבר היא התחילה להקיא . בריאן לוחץ על כפתור הקריאה ואחות ניכנסת לחדר . " ניתן לה רגלן , " היא אמרת ומיד נעלמת .

כשקייט לא מקיאה , היא בוכה . אני יושבת על קצה מיטתה ואוחזת בה קרוב אל חיקי .

לאחיות הרחמניות אין זמן לרחם . בגלל המחסור בכוח אדם , הן מחדירות נוגדי הקאה לתוך הווריד ; הן נשארות כמה דקות כדי לראות איך קייט מגיבה , אבל בסופו של דבר תמיד מזעיקים אותן למקום אחר , למקרה חירום אחר , וכל השאר נופל עלינו . ביראן , שלא מסוגל להישאר בחדר אם הילדים שלנו חוטף וירוס בקיבה , הוא אות ומופת ליעילות . הוא מוחה את מצחה . הוא אוחז בכתפיה הכחושות . הוא טופח קלות סביב פיה בממחטות נייר . " את מסוגלת להיתגבר על זה , " הוא לוחש לה בכל פעם שהיא מקיאה , אבל יכול להיות שהוא רק מדבר אל עצמו . "

גם אני מפתיעה את עצמי . בנחישות מוחלטת אני מפזזת כמו רקדנית בין שטיפת קערת ההקאה לבין החזרתה למקומה . אם את מתמקדת בבניית סוללת הגנה של שקי חול על החוף , את יכולה להתעלם המצונאמי המתקרב . אם תנסי לנהוג אחרת , תצאי מדעתך .

ביראן נעמד מאחורי . " מתוקה היא לא כאן . המכונה מחזיקה את הגוף שלה בחיים , אבל מה שהופך את קייט לקייט כבר נעלם . " אני מבתובבת וקוברת את פני בתוך חזרו . " אבל היא לא הייתה אמורה להיעלם , " אני מתייפחת . שנינו אוחזים זה בזה , וכשאני מרגישה ספיק אמיצה , אני מביטה שוב בקליפה שפעם הכילה את בת הזקונים שלי . הוא צודק , ככלות הכול . זו קליפה ותו לא . אין חיות [ ז"א - מלשון חיים ] בתווי פניה ; יש רפה בשריריה . מתחת לעור הסירו ממנה איברים שיינתנו ולאנשים אחרים , חסרי שם , שיזכו להיזדמנות שנייה . " בסדר . " אני נושמת נשימה כמורה , אני מניחה יד על חזה של קייט שעה שבריאן מנתק את מכונת ההנשמה . אני מעסה את עורה במעגלים קטנים , כאילו זה יכול להקל . כשהמוניטורים מראים קו ישר , אני מחכה ליראות איזה שינוי שיחול בה . ואני חשה בזה , ובעוד לבה מפסיק לפעום תחת ידי - אותו איבוד זעיר של קצב , אותה שלווה חלולו אותו אובדן מוחלט .


נוסף: July 28th 2008
מספר: עדדדידווש
דירוג:
כניסות: 632
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט