אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 49

את האוטו החנה מתחת לבית של שי.. רותם... ואוו הלב שלי דפק בחוזקה נילחצתי מהתשובות לשאלות שאני אמורה לתת לו כרגע...
הוא התקדם לעברי במבט כזה ואמר:"מה את עושה פה תגידי לי" שתקתי לשניות ספורות.. ואמרתי..:"אליאב שלח אותי לתת לשי משהו" רותם:"מה???" אני:"מזה משנה רותם?"
אני בהלם מה כל אלה עושים פה ששי יודע שאני אמורה לבוא אליו.. הייתי רותחת וידעתי שהזמן שלי ללכת הגיע גם אם חשבתי רגע לעשות "רוורס"  הלכתי משם אפילו בלי להתקשר לשי... הייתי עצבנית מאוד.
באמצע הנסיעה שי התקשר אליי בהתחלה לא עניתי אחרי זה הוא התקשר שוב ואז עניתי... "מה שי? אני לא מבינה אותך תאמין לי" שי:"עדן תקשיבי לי רגע אחד אני לא ידעתי שזה מה שיהיה... חשבתי רק אודי יהיה שם..."
עדן:"זה לא משנה תשאל את אודי מה קרה לי עם אחותך ואחרי זה שרותם בא ובלה בלה בלה בקיצור אני בדרך הבייתה יאלה ביי" ניתקתי לו תפאלפון ולא עניתי יותר ממש התעצבנתי נימאס לי מהמשחקים האלה.
הגעתי הבייתה... אפחד לא היה... פתחתי את הדלת.. "נטלי את כאן?" היא הייתה במטבח.. עם מי...? רום........ "מה קורה?" שאלתי... נטלי חייכה אליי אמרה לי:"חזרת מהר..." אני:"כן לא הסתדר טוב אני למעלה..." הייתי עצובה.. עליתי למעלה סגרתי ת'דלת...
אליאב התקשר אליי בטח רצה לדעת מה קורה בקשר לשי ... אבל סיפרתי לו שהיה לי תאקל לא נעים עם אחותו ורותם בא דפקתי תירוץ.. בקיצור לא הלך.. הוא ניחם אותי.. "לא נורא עדן שי לא בורח הוא אוהב אותך מאוד תאמיני לי אח תכעסי לפעמים קורים דברים שהם לא בדיוק מתוכננים... זרמי"
תאכלס הוא צודק מזה אשמת אבל בכל זאת כעסתי כי שירן אחותו ממש שונאת אותי ולא נעים אני מרגישה לא בנוח עם זה.. לא שאני אוהבת אותה זה הדדי ביותר אבל בכלז את אני עומדת לצאת עם אח שלה רציני.
ואז שי שלח לי הודעת SMS "עדן אני מצטער יפה שלי תדברי איתי כשתרגעי..." שלחתי לו בחזרה... "טוב, אני ידבר איתך עוד מעט" יבש אבל כזאת אני עד שעובר לי לוקח הרבה זמן.
בקיצור.. ירדתי לנשנש משהו רום ונטלי היו בסלון רואים טלוויזיה...הלכתי לראות איתם ביחד..ורום ניפתח אליי יותר כבר לא היה תקוע זרם בשיחה היה חמוד כזה... סיפר לי שהוא רוצה נורא להצליח בכדורגל וכו'.
ואז נטלי אמרה לי:"אה עדן שחכתי להגיד לך היה לך ביקור היום כשיצאת..." אני:"מי???" נטלי:"בחור בשם אדיר.... ראיתי אותו כבר אז שהלכתי איתך לבקר את רותם.." אני:"אדיר?? מה הוא עשה פה? מעניין"
לקחתי תפאלפון והתקשרתי אליו....
"מה קורה אדיר?"
אדיר:"אהה עדן מה קורה מאמי???"
אני:"בסדר, היית פה אצלי היום?"
אדיר:"האמת שכן..."
אני:"הופתעתי שבאת עד לבית. קרה משהו?"
אדיר:"הייתי חייב לדבר עם מישהו.."
שתקתי כזה..
אני:"מה קרה? אתה רוצה לבוא עכשיו?"
אדיר:"לא יכול אני בעבודה.. יאלה איזה באסה..."
אני:"טוב שתסיים תדבר איתי תעבור אליי...."
התקשרתי לאוראל... לגשש מה העניין כמעט הייתי בטוחה שהיא יודעת... והאמת היא נשמעה על הפנים..."מה קרה אוראל?!!?! את בוכה??" אוראל:"בואי אליי עכשיו עדן אני צריכה אותךך"
נבהלתי מאוד ניתקתי ישר תטלפון ונסעתי לכיוון הבית שלה.. הייתי בטוחה לגמריי שזה משהו שקשור לאידר שהוא עשה לה משהו אני יודעת.. בקיצור הגעתי אליה החניתי ת'אוטו ועליתי אליה לחדר... אמא שלה עצרה אותי ואמרה לי בשקט:"עדן אני לא יודעת מה קורה לאוראל היא על הפנים ממש לא ראיתי אותה ככה בחיים והיא לא מוכנה לדבר"
"אל תדאגי חנה היא התקשרה אליי אני ידבר איתה עכשיו" אמרתי....
ניכנסתי לחדר שלה... והיא הייתה על המיטה בוכה.. אדומה כאילוב כתה כל היום ברצף בלי הספקה.. ישר שהיא ראתה אותי היא רצה אליי בחיבוק ואמרה לי:"את אחות עדן את לא חברה אני אוהבת אותך כ"כ" הסתכלתי עליה במבט... "למה את אומרת את כל זה אוראל מה יש לך?"
אוראל:"בואי תשבי פה ליידי.." אמרה בבכי.
אני:"דברי כבר מה את כזה דרמטית? את מלחיצה ומדאיגה אותי אוראל!"
אוראל:"לא קיבלתי... אני באיחור של שבועיים.. ואת יודעת שאני לוקחת גלולות וזה אמור להיות כמו שעון.... בקיצור עשיתי בדיקת הריון יצאו לי 2 פסים עדן!!! אני בהריוןןןן בהריוןן בהריוןןן"
היייתייייי בהההללללםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם שתקתי איזה שעה הפה היה פתוח איזה 200 שנההה חשבתי לעזאעזאלל מממיייי בדיוק ממייי????????? בחיים אוראל לא סיפרה ליש היא שכבה עם מישהו בזמן הזה בחייםם מרוב הלחץ לא רציתי אפילו לשאול... ואז זה הגיעה...
"אוראל... עם מי שכבת?" אמרתי עם דמעות בעיניים.. חברה היכ טובה שלי בעולם ואני לא יודעת עליה פרט כ"כ חשוב.
היא הסתכלה עליי במבט גמור קרוע.. לא ידעה איפה להתחבא.. רצתה למות.. ואז היא אמרה לי:"עדן אל תשפטי אותי.." אני:"דברי כבררר"
אוראל:"עם אלירן......" (זוכרים את אלירן? שהתחתן בפרקים הראשונים)
אני:"מהההההההההההההההההההההההההה????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
אוראל:"כן עדן"
אני:"איך לא סיפרת לי? איך עשית דבר כזה? מה קורה איתך ילדה??????"
אוראל:"לא סיפרתי לך כי ידעתי שתתאכזבי ממני.. זה משהו שהתחיל כבר די הרבה זמן קצת לפני החתונה וקצת אחרי החתונה ... אז היית יותר עם סיון ולא היינוב קשר טוב כמו עכשיו... כשהתחברנו.. לא היה לי תאומץ לספר לך.."
נשארתי בהלם מוחלט.. כאב לי.. אוראל בהריון ילדה נערה קראו לזה איך שבאלכם.. ולא סתם, מגבר נשוי... התפלאתי שאני לא יודעת את זה.. כי גם אם לא ממנה תמיד מגיע אליי הדברים האלה.
במקום לשפוט אותה.. חיבקתי אותה חזק והצעתי לה שני דברים....
"אוראל, יש לך שתי ברירות... אחת מהם ללכת לאלירן לספר לו שניכנסת להריון... ולהתייעץ איתו.. השנייה... ללקבור את זה.. רק אני ואת את ואני יודעות על זה.. ולהפיל את התינוק..."
פתאום היא החלה לפרוץ בבכי....... ואמרה.. "ואם אני לא רוצה להפיל ת'ילדדד עדן מה אם לא??" התסכלתי עליה ובאותה שנייה חשבתי שהבחורה שעומדת מולי מ-ש-ו-ג-ע-ת ברמות על..
אני:"תגידי??? את חולת נפש? את רוצה שהילד יגדל בלי אבאא.... ילד מחוץץ לנישואים.. את רוצה שאלירן יתגרש? רוצה מלחמת עולם בקיצור? מה ניסגר איתך? את בחורה את ילדה קורה טועים אוראל אני מצטערת שאת צריכה להפיל תינוק שלא אשם במעשים שלכם אבל זה המצב תתעוררי על החיים שלך ואל תגידי שאת רוצה להשאיר אותו כי את לא יכולה בשום פני ואופן אני לא ייתן לך אוראל ל=א!!!"
היא התסכלה עליי והפנימה כל מילה חיבקה אותי ואמרה:"את צודקת.. מה אני חושבת לעצמי בכלל"
"קודם כל תרגעי.. אני כאן איתך לנצח... את מודעת לזה נכון? אנחנו נלך לרופא נשים נקבע תור נראה מה אפשרלעשות אולי הפסקת הריון אם את רק בשבלים ראשונים אדרבה אחותי יותר טוב תרגע היום לא מתים מזה.. רק תברחי מה את רוצה לעשות" הרגעתי אותה...
"ועכשיו אני רוצה שתספרי לי.. מה העניין עם אלירן? התאהבת בו? את מכורה אליו מה נהיה?" שאלתי..
אוראל:"עדן זה היה יום בהיר לפני שהוא התחתן היינו מסטולים זה היה אז במועדון את זוכרת? שראית את רותם? והוא דפק לך יציאה אז?... (זכרתי את זה) התנשקנו וזה לא נגמר ככה.. המשכנו אליו הביתה... וככה זה התחיל נשמכנו אחד לשני בטירוף..
כמעט כל יום הוא היה ניפגש איתי עד שהוא התחתן.. והייתה הפסקה.. ואז הוא שוב ראה אותי וככה זה חזר.. זו משיכה לא אהבה אני לא ישקר שלפעמים אני רוצה שהוא יהיה רק שלי אבל אני ריאלית אני לא חולמת על זה אפילו עדן..."
אני:"אתם מטורפים... קשה להאמין עליו יאללה.. ועלייך בכלל.. אבל אני מבינה ת'מצב קודם כל תחשבי מה את רוצה לעשות לספר לו לא לספר.. תגידי לי אני תומכת בך... ודרך אגב אמא שלך לחוצה לא מבינה מה עובר עלייך.. מה תגידי לה?"
אוראל:"אל תספרי לה עדן אני מבקשת.. נדפוק לה חרטה או משהו"
אני:"אל תדאגי הסוד שלך ביידים טובות לא צריך להגיד לך את זה אפילו.."
הבחורה חייכה קצת.. בינתיים קבעתי תור לרופא נשים התור היה למחר... הרגעתי אותה שוב ושוב נשארתי אצלה עוד שעה.. אמרתי לה שתנוח תחשוב עם עצמה תנקה ת'ראש ותתקשר אליי לדבר איתי..
יצאתי מהבית שלה לכיוון הבית שלי.. שי התקשר.. ולא עניתי לו רציתי להיות לבד שקט נפשי... חשבתי על אוראל מלא.. הגעתי הבייתה...
ראיתי הרבה מכוניות בחוץ מלא מלא ניכנסת לבית לא הבנתי מה קרה... היו מלא אנשים... ראיתי את שי ביניהם.. את רותם חיפשתי את אחי.. לא מצאתי באתי לסיון אמרתי לה:"מה קורה פה סיוןן!!?" סיון:"אל תשאלי יותר טוב............"


נוסף: August 13th 2008
מספר: מלכה-מלכותית
דירוג:
כניסות: 1349
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 49
אושר לפרסום על ידי מלכה-מלכותית ביום 2008-08-23 14:40:02
הדירוג שלי:


היי בננות..........


תודה לכן על התגובות המשך בדרך.....


שבת שלום.


עדן.


איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 49
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-08-18 12:19:11
הדירוג שלי:


עדנה פרק מעלףףףףף
תמשכי מהר הפרק הזה מותתתתתתת חחחחחחחחחחח
עדן חולה עלייך יש לך כתיבה יפה

איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 49
אושר לפרסום על ידי עדנוששההה ביום 2008-08-17 17:38:32
הדירוג שלי:


פרק מעלףף כמו תמיד...


 


מקווה שתמשיכי כמה שיותר מהרר...


 


 


איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 49
אושר לפרסום על ידי גליתי_ואתורי ביום 2008-08-16 19:58:34
הדירוג שלי:


פרק יאאאפה כמו תמיד :]


מותח... את חייבת להמשיך כמה שיותר מה מאמי....!


איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 49
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-08-16 18:43:52
הדירוג שלי:


יא איזה פרק מותח את חייבת להמשיך


איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 49
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-08-15 19:30:38
הדירוג שלי:


ואיי עוד פרק מהמםם כמ כל הסיפור:)


 


תמשיכיי מחכה בקוצר רוח@#!


איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 49
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-08-14 21:41:11
הדירוג שלי:


עדנוששש.....


אני שמחה שחזרתתתתת לכתוב ולא שחכת אותנו.


משהו קרה עם אליאב!?


 


שלך ברו''ש....


איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 49
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-08-14 18:59:25
הדירוג שלי:


את יודעת יש לה חיים היא לא יכולה להיות מחוברת פה 24 שעות בייממה...


 


עדןן פרק מעלףףףף מחכה להמשך:)


איך שהסורגים הפרידו בינינו-חלק 49
אושר לפרסום על ידי Bi-L-Bi-f ביום 2008-08-14 15:39:12
הדירוג שלי:


פרק יפה אבל מבאסססססס... קצר...


זה בכלל לא מפרט מה קורה איתך!!!


אני מקווה שתרשמי פרק חדש כמה שיותר מהרררררררררררררררררררר, כי זה באכזב שלוקח לך מאה שנה עד שאת רושמת פרק חדש.

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט