אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


נכנסתי לצרה...

זה קרה לפני שנה הייתה לחברתי מיכל מסיבה התארגנתי והלכתי למסיבה היו המון אנשים לא את כולם היכרתי אבל מכירים לאט לאט אז ככה היכרתי אותו במסיבה ומאז נכנסתי לצרה..

מיכללל בואי תהיי איתי קצת עשינו סיבוב מיכל אמרה שיש איזה מישהו שאני צריכה להכיר קוראים לו רמי והוא ממש חמוד,היכרתי אותו בחור נחמד נהיינו בקשר ממש מיוחד לא קשר רומנטי אלא ידידותי,הייתי הולכת אליו הוא היה בא לראות אותי היינו ידידים טובים רק שלא ידעתי אליו את כל הדברים.

אני רחלי גרה אם הוריי אני בת יחידה קיבלתי מהם הכל חוץ מאהבה,הייתי ילדה טובה,בחיים לא דיברתי איתם על ההרגשה בלב הסתרתי את זה כי ידעתי שאם אני ידבר זה לא יעזור,עד שיום אחד פשוט לא יכולתי דיברתי אם אמי הסברתי לה מה אני מרגישה היא אמרה לי אחלי את ילדה עוד תפסיקי לדבר שטיות את הדבר הכי יקר לנו אנחנו אוהבים אותך,אני אישית לא האמנתי למילים שלה התחיל בנינו ויכוח,רבנו ויצאתי מהבית.

רציתי לדבר אם מישהו מיכל הייתה אם חבר שלה עומר אז החלטתי ללכת לרמי לדבר איתו קצת,לשבת לשכוח מהמריבה אם אמי.

הגעתי לרמי הרגשתי כבר שמחה כי ידעתי שאני הולכת לדבר איתו להסביר לו מה קרה.

ישבנו בספה שאלתי אם הפרעתי או אם יש לו משהו לעשות הוא אמר שבשבילי יש לו תמיד זמן ואני הכי יקרה לו בעולם.

סיפרתי לו מה קרה ואז זלגה לה דמעה,רמי ניגב לי את העיניים ואמר לי להירגע דיבר איתי הסביר לי שאף אחד לא שווה שאני יבכה בגללו ושאל אם אני רוצה משהו טוב שישכח לי את כל הצרות שאני לא יחשוב על כלום אמרתי לו סבבה למרות שלא ידעתי מזה זה.

הוא הוציא מהכיס שלו דבר חום כזה כמו אצבע לא ידעתי מזה הוא התחיל להסביר לי לזה קוראים חשיש ועכשיו נעשן את זה זה ישכ לך את הכל לא תהיי עצובה,הביא בקבור ואמר זה המכשיר שמעשנים איתו,זה יעזור לך בחיים ואני חשבתי בחיים לא חשבתי אני יעשן אפילו בסיגירה לא נגעתי.

הוא נתן לי לנסות נחנקתי והעפתי לו את זה בחזרה לא הבנתי מה הקטע הזה עכשיו..רמי אמר לי בלי שאלות קחי תעשני.לקחתי שוב..הוא הסביר לי איך לעשות את זה טוב..נמשכתי לזה..זה הרגיע אותי..שכחתי מהצרות,פתאום הרגשתי זרמים בכל הגוף הבנתי שזה בגלל מה שעשנתי..

רמי אמר לי שזה בסדר עכשיו אל תחשבי על אימך ולא על צרות תעשני ותקבלי קצת סטלה לראש.כשזה נגמר הבנתי שעשיתי משהו שלא צריך לעשות,משהו שבדרך כלל אני לא עושה החלטתי לחזור לביתי למרות המריבה אם אמי..ובקשר לרמי להעלם לו לתקופה קצרה..

חזרתי לביתי כולי שפוכה נכנסתי למיטה וחשבתי מה עשיתי האם טעיתי?!למחרת קמתי ראיתי הודעה מרמי: אני מקווה שאת בסדר ושכחת מאתמול אני רוצה לראות אותך היום,לא ידעתי מה לעשות האם לשלוח לו בחזרה הודעה הוא לשכוח ממה שקרה,לא שלחתי לא הודעה והמשכתי תיום כרגיל..לא דיברתי אם אמי הייתי סגורה בחדרי...לפתע שמעתי דפיקה בדלת הבית היה זה רמי,נכנס לחזרי ושאל לשלומי אמרתי ברוך השם שאלתי לשלומו הוא הגיב ואמר לא כל כך טוב-חיכתי להודעה ממך,למה לא התקשרת שראית תהודעה מה קרה?!

רמי נשמה אני מצטערת שלא קיבלת בחזרה הודעה ולא התקשרתי אלייך פשוט רציתי להיות לבד לחשוב טיפה לבד..

עזבי אותך בואי אליי יש לי חומר נעשן בכיך סטלה קצת..מה את אומרת?רוצה?!

תאמת רמי אהבתי מאוד את מה שעשנו אתמול.נמשכתי לזה..אהבתי את זה אני מפחדת להתמכר לזה ואז מה יהיה איתי רמי אהה??כולם יתרחקו ממני לא רוצה.עזוב מעכשיו עדיף לשכוח מהעניין.רמי אמרלי דברים כאלה לא יקרו לך את החיים לא תתמכרי אין דברים כלאההה מי שרוצה יכול להפסיק מתי שבא לו..בסוף שכינע אותי והלכתי כמו טיפשה..יצאנו מחדרי ויצאנו מהבית לא אמרתי לאמי אפילו לאן הלכתיי לא היה אכפת לה בכללל (ככה חשבתי)..הגענו לרמיי ישבנו אצלו והוצאנו תחומר התחלנו לעשן הפעם זה היה יותר טוב מאתמול אמרתי לו..רמי אמר זה יותר טוב כי את לא עצובה לא כועסת ולא עצבנית התחלנו לצחוק..לדבר על מיכל על עומר על אנשים שאנחנו מכירים וסתם לדבר בלי קשר..אחרי שנגמר החומר שתינו וודקה וזה אסור לעשן ולשתות הרגשתי חרא כיאלו אני הולכת להתעלף הלכתי הלקיא רמי בא אחרי לשאול מה איתי האם אני בדר,אמרתי לו שכן שכבתי לנוח במיטה של רמי שלא שמתי לב ונרדמתי...למחרת כל כך כעסתי על עצמי,רמי אמר שזה בססדר שנרדמתי אצצלו אמרתי לווו עכשיו אני ישטוף פניםםם וילך לבייתת אני ידבר איתך ביי להתראות רמי....

רוצים שאני אמשיךךך??הגיבו ליי...


נוסף: August 25th 2008
מספר: ליטליטליטל
דירוג:
כניסות: 1161
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


נכנסתי לצרה...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-08-29 22:13:13
הדירוג שלי:


כן מאמי תמשיכי !!!
D :

נכנסתי לצרה...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-08-27 12:21:45
הדירוג שלי:


הסיפור לא אמיתי......


רוצים המשךך???


נכנסתי לצרה...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-08-27 11:49:47
הדירוג שלי:


זה אמיתי??

נכנסתי לצרה...
אושר לפרסום על ידי michalmichal ביום 2008-08-26 19:24:03
הדירוג שלי:נכנסתי לצרה...
אושר לפרסום על ידי michalmichal ביום 2008-08-26 19:23:46
הדירוג שלי:


תמשיכי תמשיכי......

נכנסתי לצרה...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-08-26 16:51:03
הדירוג שלי:


סיפור יפה... תמשיכי...
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט