אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


הבחור מי'ב 2

בחלק הראשון עומרי וזוהר זה בצעם אותו בחור מי'ב. כיוון שהשתמשתי בשמות בדויים אז לא שמתי לב ששני השמות של אותו הבחור שונים. אז נשתמש בזוהר.

וזוהר הסתכל עליי במבט מחייך.."אני חושב שאנחנו כבר מכירים.."

ניר בהה בי וציפה לתשובה ממני.. ואני הייתי כ"כ נבוכה לא ידעתי מה לענות לניר, והייתי בשוק שזוהר יודע מי אני, הייתי בטוחה שאני רוח רפאים בשבילו, אבל זוהר הבין כמה נבוכה אני וענה במקומי.. "צפינו אחד בשניה המון זמן.." וניר התחיל לצחוק טיפה "ככה אתם מכירים?, חשבתי שכבר יצאתם יחד" אמרתי בלב .. הלוואי וזה היה נכון.. אבל זוהר הפתיע אותי, "צפינו?" לא רק אני צפיתי?.. איך זה שלא שמתי לב אף פעם שהוא הסתכל עליי?.. הייתי חייבת לשאול אותו אבל לא כשניר נמצא לידי..

"טוב, זוהר, אנחנו רוצים לראות סרט, אולי תסדר את הדיוידי?" אמר ניר .. האמת שזיהיתי נימה של התכאזבות ממנו.. לאחר שצפינו בסרט וזוהר יצא מהחדר ניר לחש לי.. "חשבתי שאת שונה מהאחרות". שאלתי אותו "למה אתה אומר את זה?" והוא ענה לי.. "לא כמו כולן, נדלקות על זוהר"..הבנתי את ניר, עוד מהמשפט  הראשון שהוציא כשזוהר היה לידי. "כולן נדלקות על זוהר".. אבל אני לא נדלקתי, האמת שזה היה הרבה יותר מזה, למרות שאף פעם לא דיברנו הרגשתי שהתחלתי להכיר אותו מבלי לדבר איתו, הבנתי מי הוא, ומה מסתתר מאחורי כל היופי שסחף אחריו.. אבל ניר התאכזב ממני. אחרי הסרט הלכתי הבייתה, עדיין בשוק מזוהר ועצובה בגלל ניר..

אחרי הערב הזה הגיע הבוקר, ואיתו הבי"ס.. נכנסתי לכיתה וניר היה אדיש אליי, שאלתי אותו "אתה מאוכזב ממני?" וניר אמר לי באדישות. "למה שאהיה מאוכזב ממך? בגלל שאת כמו כולן?". לא הבנתי מה הקטע של ניר. אז מה? אסור להדלק על מישהו? אתה לא תקבע על מי אני אדלק או ארגיש כלפיו משהו. התעצבנתי על ניר ואמרתי לו. "כמו כולן? ככה אתה מגדיר אותי?".. ניר לא התייחס אליו וקם והלך לחבריו..

זה היה מוזר, אפילו מוזר מאוד..ניר לקח את זה כ"כ קשה.. הוא לא דיבר איתי בגלל השטות הזאת? איבדתי ידיד טוב למען האמת.. חזרנו לדבר אבל לא כמו פעם.. הרגשתי שהוא תינוק . שהוא ניתק איתי אז קשר רק בגלל זה.. אבל מאז הספקתי לדבר עם זוהר.. ושאלתי אותו. "למה אמרת צפינו ולא צפתה?".. והוא ענה לי במהירות "מה ז"א? גם אני צפיתי" וחייך אליי.. שאלתי את עצמי. "מה?!?!" ומהפרצוף זוהר הבין את השאלה שלי.. "כן, גם לי נראת מיוחדת..היחידה שלא נגשה לדבר איתי.." זוהר כבר לא ממש מצא חן בעיניי.. ניר אמר לי משפט שנחרט אצלי עמוק.. "חשבתי שאת שונה מאחרות"..

דיברתי על זה עם החברות הכי טובות שלי.. שירה ומרי.. ואז הגיעה המכה "לא שמת לב?, ניר מאוהב בך.." איך באמת לא שמתי לב? עכשיו הכל התחבר לי, הרגשתי כזאת טיפשה. תמיד אבא שלי אמר לי . "ידידותידידים הם כאלה שאי אפשר להשיג". והוא צדק.

יש המשך, אם אתם עדיין רוצים אותו תכתבו לי (:

שוב מציינת הסיפור אמיתי לגמרי! (חוץ מהשמות כמובן.)


נוסף: September 29th 2008
מספר: n_105
דירוג:
כניסות: 1076
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


הבחור מי'ב 2
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-10-06 21:34:05
הדירוג שלי:


תודה

הבחור מי'ב 2
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-10-05 15:00:39
הדירוג שלי:


המשךך :]


התחלה ממש יפה...


יום מדהים מאמי


הבחור מי'ב 2
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-10-04 12:59:52
הדירוג שלי:


זוהר נשמע בחור חסר טעם.מה אני אגיד לך...הוא כאזה חושב רק על עצמו...חחח כשהוא אמר לך"את היחידה שלא באה לדבר איתי..." כאילו הוא כולו גאווה שמתחילות איתו בנות...בעעע....כאזה מתאים לבחורים צבועים. אבלללל זה רק רושם רישוני מסיפור אולי הוא יכול להיות בנאדםם מדהיםםם....


תמשיכי תסיפור......טוב!?


הבחור מי'ב 2
אושר לפרסום על ידי n_105 ביום 2008-10-03 19:07:14
הדירוג שלי:


 אם את עדיין במתח כדאי שתשמעי מה קרה בסוף.


התכוונתי לתמצת את זה אבל אני לא מצליחה לרכז הכל במשפטים קצרים. אלא לצטט גם את השיחה שניהלנו.


 


הבחור מי'ב 2
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-10-03 17:45:30
הדירוג שלי:


.כן תמששכי... חח אני אוהבת את הסיפור שלך =)

הבחור מי'ב 2
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-10-03 17:22:22
הדירוג שלי:


וואי הסיפור שלך נשמע נגניב לאלה את יכולה לעדכן תהמשך


אני במתח בא לי מאוד לדעת מה קרה ככה בכללי מקווה שנשארת אם ניר הוא נשמע לי יותר חמוד מזוהר

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט