אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

האהבה הראשונה וההשפעות שלה עלי..

האהבה הראשונה שלי הייתה לפני שנתיים, בכתה ח'.

אני יודעת מה כולם חושבים..ילדה בכתה ח', איזה אהבה כבר יכולה להיות לה? בטח סתם שטויות של ילדים..אז זהו שלא. האהבה הזאת הייתה יותר חזקה מכל דבר שאני יכולה לתאר ולמזלי גם הצד השני אהב אותי..קוראים לו אור וכל כך אהבתי אותו..הייתי מוכנה לעשות הכל בשבילו וכמה שזה נשמע נחמד, זאת הייתה הבעיה.

אני מטבעי לא בדיוק בעלת בטחון עצמי גבוה ואני נותנת לדברים להשפיע עלי מאוד.

אור היה מאוד קנאי והוא כבר היה בהרבה מערכות יחסים וזה שאומר שגם היה לו נסיון עם בנות..בשבילי הוא היה הראשון- החבר הראשון, האהבה הראשונה, הנשיקה הראשונה, אפילו היציאה הראשונה שלי לסרט לבד עם בן.

בחודשיים הראשונים הייתי בעננים..חשבתי שיש לי הכי הרבה מזל בעולם אבל בכל זאת נורא פחדתי..איך מישהו יכול לאהוב אותי ככה? חייב להיות פה משהו לא בסדר..יש עוד כל כך הרבה בנות ודווקא אותי הוא בחר? למה אני? כשיש לו בחירה כל כך גדולה. הפחד הזה גרם לי לעשות הכל רק כדי שהוא לא יעזוב אותי, ויתרתי על חברות שלי, ויתרתי על העקרונות שלי, ויתרתי על הכל למענו ואני חייבת לאמר שגם הוא עשה את כל זה בשבילי אבל הבעיה הייתה שאחרי חודשיים הבנתי שזה לא הקשר שאני רוצה, הבנתי שאני צריכה את החופש שלי ואני לא יכולה להיות איתו כל הזמן, ברור שלא אמרתי כלום..אם אני יגיד לו את זה, אולי הוא יעזוב אותי ואז מה? אני ישאר לבד..

אחרי חצי שנה כבר לא יכולתי לסבול את זה כי הוא עשה דברים נוראיים אז החלטתי להיפרד ממנו..כמה שזה כאב לי כי אהבתי אותו נורא, זה היה הדבר הנכון לעשות.

עכשיו עברו כבר שנתיים ואנחנו בכלל לא מדברים..הוא הפך לערס, אי אפשר כבר לדבר איתו נורמלי כי האגו שלו עלה לשמיים.

אני לא רוצה לחזור אליו או משהו אבל כל הסיפור הזה גרם לי לבעיה..נורא קשה לי לדבר עם אנשים שאני לא מכירה ממש טוב ב4 עיניים..לא רק עם בנים, אלא גם אם בנות..קשה לי להיות במצב אינטימי שכולל רק 2 אנשים, לא משנה אם זה בקטע רומנטי או סתם ככה לדבר עם מישהו.

וכשזה מגיעה למצבים אינטימיים עם בנים אני פשוט בורחת..אני אפילו לא מגיעה למצבים כאלה כי אני בורחת לפני ואחרי זה אני חושבת לעצמי כמה אני מטומטמת..ועכשיו יש לי מישהו..זאת אומרת אני רוצה מישהו..והיו לי כל כך הרבה הזדמנויות איתו אבל ברחתי..כמו מטומטמת עוד פעם ברחתי ועכשיו כבר אין לי הזדמנויות..כל כך כואב לי שבגלל שמישהו אחד פגע בי אני לא מסוגלת להיות עם אנשים אחרים, כל כך כואב לי שהבטחון העצמי שלי בקרשים ואני לא מסוגלת להעלות אותו..


נוסף: November 10th 2008
מספר: פניי
דירוג:
כניסות: 755
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


האהבה הראשונה וההשפעות שלה עלי..
אושר לפרסום על ידי אלינור23 ביום 2008-11-16 12:09:14
הדירוג שלי:


אני אף פעם לא רושמת תגובות אבל כניראה זה ..חחח..משמיים,


וואללה אני מבינה אותך,אבל תחשבי רגע לעצמך החיים עוד לפנייך העולם כולו שלך...תהני מהעולם,אל תיתני לאיזה משהו ארס ומגעיל להרוס לךדברים הוא לא שווה את זה,,


הוא העיקר נהנה מהחיים,,ואת מה את?! יושבת ומיתמרמרת,,,,


חבל יקירתי שמרי על עצמך ועל בראותך תצאי מהבועה שאת חייה בא,,,


תראי לעצמך ולא לאף אחד שאת גדולה מהחיים,כי הרי כל קושי הוא ניסיון,,,כנסי אם בא לך מאמי 390860546

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים