אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


סיפור אהבה פשוט פרק 4

תקשיבוו אתם לא מספיק מגיבים לסיפור שלי היו רק 2 הגבות בפרק 3!! אז הגעתי להחלטה: כל 7 תגובות פרק! כי אני כותבת כדי שיקראו ושיגיבווו  [דרך אגב הגעתי ל 202 צפיות בפרק הראשון =) אבל בפרק השני זה אותה כמות שהייתה בפעם שעברה שבדקתי =( ] טוב יאללה בואו נעבור לפרק 4

פרק 4:

החלטתי שבמסיבה של שי אני יהיה פשוט , איך אני יגדיר את זה.. אז במילה אחת אני יהיה במקום אור! אבל זה יהיה ממש קשה אור לוקחת הרבהההההההה צומת לב! זה יהיה ממש בעייתי אבל כבר עברו בערך 3 שבועות מאז ששי הגיע לפה.. ואני חושבת.. לא! בעצם אני יודעת! שאני מחבבת אותו! מה אני ילבש?!!? איך אני יתנהג??! מה אני אומר!?!? צצו בראשי מיליון ואחת שאלות במוח שאין לי ממש תשובה אליהם!  כשאני החלטתי החלטה לא ממש לקחתי בחשבון איך אני עושה אותה! אותם שאלות באו לי גם בלילה והייתי כ"כ עייפה אז פשוט , נרדמתי... וחלמתי חלום כ"כ מציאותי שאולי הוא אפילו חלום נבואה! [חלום נבואה זה חלום שמראה את העתיד ומה שהולך לקרות] אבל זה לא יקרה בחיים! והחלום הלך ככה: אני הילדה הכי פופולארית בבצפר.. כל הבנים אוהבים אותי וכל הבנות מקנאות בי! ואז מגיעה המסיבה של שי ,ושי מזמין אותי לרקוד איתו ואז  הוא לוקח אותי לצד ומתחיל להגיד לי כמה שהוא אוהב אותי וכמה שהוא התאהב בי בשלושה שבועות שהוא הכיר אותי.. הוא מתחיל לנשק אותי ומנשק אותי נשיקה צרפתית מלאה ואוהבת ואני לא בורחת ולא מפחדת, ואז אנחנו הולכים לבית שלו ואז לחדר שלו [ ואין אף אחד בבית] והוא מתחיל להפשיט אותי ואני אותו ואז אנחנו פשוט זורמים.. אחר כך אנחנו פתאום שוב במסיבה שלו ואז עידו לוקח אותי לצד ואומר לי כמה שהוא מאוהב בי ושהוא היה עם אור רק כדי שאני יקנא!  ואז הוא מתחיל לנשק אותי שוב נשיקה מלאה ואוהבת ואז הלכנו לבית שלו ולחדר שלו ובבית שלו גם לא היה אף אחד והוא התחיל להפשיט אותי ואני אותו ובידיוק אותו דבר כמו שהיה עם שי! ואז אנחנו עוד פעם במסיבה של שי אבל הפעם עידו ושי נמרחו על אור ושניהם נישקו אותה באותו זמן.. ואני עומדת בצד והיא [אור] פשוט צוחקת עליי! אני בוכה ורצה משם ואז אני מתעוררת!  זה היה חלום ממש מוזר!!! כאילו אני מפחדת ששוב זה יקרה [התקרית עם עידו לפני שנתיים] וזה כאילו שאני לא יודעת את מי לאהוב את עידו או את שי... אבל יכול להיות שככה אני באמת מרגישה.. אולי אני לא יודעת את מי לאהוב באמת! אוףף אני שונאת את כל הקטע המגעיל הזה אבל המדהים הזה שנקרא - אהבה! הימים למסיבה קרובים ואני כבר קניתי לי בגדים מדהימים! קניתי טוניקה קצרצרה כחולה עדינה עם פרחים עליה ונעלי עקב כחולות [כי כחול מתאים לים!] וגם נופר מוזמנת אז זה מצויין!!  ואני ילך למספרה שתעשה לי בייביליס [השיער שלי ממש חלק..] ואני יהיה פשוט מ-ד-ה-י-מ-ה! יום לפני המסיבה אני הלכתי לנופר לראות מה היא לובשת.. וואו נופר הולכת להיות ממש יפה! אבל אין לי תחרות כבר דאגתי לזה שהיא תראה את הבגדים שלי ושלא נתלבש אותו הדבר!! =] והינה הגיעה המסיבה! אני ונופר הולכות עם מור [ יש לה כבר רישיון] למסיבה וכשירדתי מהמכונית ראיתי את שי רואה שאני מגיעה ואז הוא מתקרב אליי וממין אותי לשתות משהו.. ואז הוא נזכר שגם מור ונופר נמצאות שם.. והוא הזמין אותם.. כמעט וכל העולם ואחותו היו שם , המקום היה מפוצץ באנשים יפים שרוקדים.. ואיך אני בידיוק אמורה להתבלט בכל המקום הזה!?! ואז אני החלטתי שאני מזמינה את שי לרקוד.. זה היה ממש מביך..

אני: " אממ.. שי? "

שי: " כה?"

אני:" אהה אולי.. כאילו רק אם בא לך... אני לא מכריחה אותך , ואני ממש לא מתכוונת לעשות את זה אם אתה לא רוצה.. " ואז הוא קטע אותי באמצע המשפט

שי:" תחסכי את כל המשפט הזה, אני כבר מת לרקוד איתך! חח"

אני:" נו! אז יאללה בוא!"

אני ושי רקדנו ורקדנו וכולם הסתכלו עליי ועליו [כי זה היום הולדת שלו!]  ושי רוקד פשוט מ ז ע ז ע !  אז זה ממש הצחיק אותי!  פתאום כולם הפסיקו לרקוד , וממכונית אדומה ונוצצת יצאה אור ושפוטותיה, וכולם הסתכלו עליה וזה היה ממש כמו בסרטים! היא נופפה בשיער הבלונדיני שלה, וזה נראה כמו פרסומת לשמפו!אני פשוט  הייתי עם פה פתוח ,אור לבשה טוניקה קצרצרה כחולה עדינה עם פרחים עליה ונעלי עקב כחולות ... כן, בידיוק מה שאני לבשתי! רציתי לרצוח אותה! ואז כשהיא קלטה שזה מה שאני לובשת , היא התקדמה במהירות כשכל העיינים עליה , מתקרבת אליי ואז היא נעצרה מולי.

אור: " מה את חושבת לעזעזל שאת לובשת?!!?"

אני:" תסתכלי במראה ותדעי!! " ממש כעסתי עליה ות'אמת!?! לא היה אכפת לי אפילו לריב איתה מכות!

אור:" חחח קורע! אני ממש מקווה שיש לך בגדים להחלפה! כי את לא נשארת ככה!"

אני:" למה שאני יחליף?! "

אור: " כי עליי זה נראה יותר טוב! "

מה שהפסיק את המריבה המגוככת היא ששי לקח אותי להמשיך לרקוד כי השיר האהוב עליו הושמע ברקע.. ראיתי איך אור קינאה.. אני גם לובשת את מה שהיא לובשת וגם רוקדת עם שי, מה שאומר שאני מקבלת המוןןן צומת לב מימנו.. וכמו שכולם יודים: אור חולת צומת לב! פתאום מישהו סובב אותי לצד שלו, זה היה עידו!

עידו: היי , בא לך לרקוד מאמי???

אני : " אממ אם לשי זה לא מפריע.. חח "

שי: "אממ.. לי זה לא מפריע" ראיתי איך שי קצת קינא , וזה ממש מצא חן בעיני!

עידו:" אז יאללההה!!!! =] "

אני ועידו רקדנו ובניגוד לשי, הוא רקד מ ע ו ל ה! פתאום שי בא.. ולקח אותי לצד [כמו בחלום!] הוא עמד מולי, ממש נבוך ואמר.

שי: "אמממ , רז תקשיבי אני לא יודע מאיפה זה בא לי פתאום אבל, אני חושב שאני ממש מחבב אותך!"  היה ממש מפתיע לא ציפיתי לזה ! מה אני אמורה להגיד לו עכשיו!?!?

אני : " שי, תקשיב אני גם מאוד מחבבת אותך, אבל אני לא חושבת שזה מאפשר לנו להיות ,  אתה יודע.. זוג וכל זה.. אני ממש מבולבלת בתקופה האחרונה , מאז הפציעה בראשץץ"

שי: " אז מה זה אומר?"

כבר לא יכלתי יותר , לא עניתי לו פשוט קירבתי את הראש שלי אליו עצמתי את העיינים שלי והוא קירב את הראש שלו גם ואז התחלנו להתנשק , בחושך רחוק מהמסיבה הרועשת, פתאום מישהו עצר אותנו הסתובבתי לראות מי זה היה ו...

רוצים לדעת מי זה היה?! תגיבו 7 פעמים ואז אני ירשום עוד פרק =] רק שתדעו כל הפרקים כבר מוכנים והם מחכים שיקראו אותם!! =)


נוסף: December 28th 2008
מספר: אוהבת_תכלת
דירוג:
כניסות: 1055
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


סיפור אהבה פשוט פרק 4
אושר לפרסום על ידי אוהבת_תכלת ביום 2009-01-03 21:51:58
הדירוג שלי:


לזאת עם הבעיה:


דבר 1: לא חיבים להירשם כדי לכתוב סיפור....


דבר 2: גם לי לקח זמן עד שאישרו לי את הסיפור.. זה רק עיניין של זמן =]


ולשמש היקרה: זה לא קשור לעידו שעבר לגאנה ותתפלי במסן ביי =]


דרך אגב אני עדיין מחכה שיאשרו את פרק 5!!!!!


סיפור אהבה פשוט פרק 4
אושר לפרסום על ידי מריאנלה ביום 2009-01-03 21:31:39
הדירוג שלי:


אוהבת תכלת יקרה יש לך אחלה סיפור את כותבת מדהים:)


תגידו יש למישהו מושג למה אני לא מצליחה לכתוב סיפור אני נרשמתי לאתר ואני כותבת סיפור אבל המערכת לא מאשרת יש למישהו מושג למה אני אשמח אם תעזרו לי?


סיפור אהבה פשוט פרק 4
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-01-01 20:13:31
הדירוג שלי:


אוהבת תכלת יקרה!!!


2 שאלות לי אליך האחת:עידו הזה במקרה קשור למציאות ועזב לגאנה??


והשנייה מאמי את כותבת מהמם במקרה לא הצטרפה אליכם חברה בשם גל???!!!


נ.ב. המסן שלי לא טוב סורייי


את כותבת מהמםםםםםםםםםםםםםם


הכינוי שלי הוא שמש  


תביני לבד...וכשאת עונה תרשמי בבקשה לשמש


סיפור אהבה פשוט פרק 4
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-01-01 17:30:50
הדירוג שלי:


וואווו שלוש עשרה יש לך סיפור חיים מגניב למרות שחלק לא אמיתי אבל כול הכבטד את רושמת מדהים מקווה שיאשרו את פרק 5מהרר ובבקשה תכתבי כבר גם את 6 שלא יקח המון זמן עד שיאשרו אותו בע"ה ועד שיעלה יאללה מחכים סיפורררר סוףףףףףףףףףף מאמי אוהבת בייי:)

סיפור אהבה פשוט פרק 4
אושר לפרסום על ידי אוהבת_תכלת ביום 2008-12-31 20:14:16
הדירוג שלי:


אהה דרך אגב כתבתי את פרק 5.. אני רק מחכה שיאשרו אותו.. כבר מזמן פרק 4 היה אמור לעלות לאתר , אבל עד שאישרו אותו!! שניםםם.. אז עד שיאשרו את פרק 5 אתם רק יכולות לנחש מה יהיה בפרק..  

סיפור אהבה פשוט פרק 4
אושר לפרסום על ידי אוהבת_תכלת ביום 2008-12-31 17:46:17
הדירוג שלי:


לזאת ששאלה אותי בת כמה אני שכל זה קרה לי, אז כל זה לא קרה לי.. אבל חלק מזה מהחיים [בקיצור, חלק אמיתי חלק לא ] בחלקים האמיתיים זה לפעמים מה שקרה לי או לחברות שלי.. ובחלקים הלא אמיתיים אני פשוט ממציאה =] ואני לא כזאת גדולה ... אני רק בת 13 ... וגם זה בקושי... =] אני פשוט אוהבת לכתוב ... ובגלל התגובות הכ"כ יפות אני ימשיך לפרק 5 =)

סיפור אהבה פשוט פרק 4
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-12-31 17:45:59
הדירוג שלי:


7 יאללללללללה תמשיכייי מאמי D :

סיפור אהבה פשוט פרק 4
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-12-31 16:35:39
הדירוג שלי:


מדההיםםם

סיפור אהבה פשוט פרק 4
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-12-31 15:16:45
הדירוג שלי:


סיפור יפה מאוד תמשיכיייייייייייייייי


ושהפרק הבא יהיה מאודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד מאודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד מאודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד ארוך.


 


סיפור אהבה פשוט פרק 4
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-12-31 10:31:08
הדירוג שלי:


סיפור מדהים מאמי תמשיכי מזה אהבתי

סיפור אהבה פשוט פרק 4
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-12-30 23:00:44
הדירוג שלי:


כפרה אחלה סיפור תמשיכי אותו אני במתח חחח

סיפור אהבה פשוט פרק 4
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-12-30 21:00:51
הדירוג שלי:


וואו מאמי אחלה המשך חחח כמה חיכיתי כבר את כותבת מעולה יחסית לפעם ראשונה מזה אני במתח חחח אחלה סיפור אבל זה לא פייר מה אם לא יהיו 7 תגובות לא תנשיכי זה עלול לקחת שבוע ואני מתה כבר לדעת תהמשך חחחח תעשי לי טובה תמשיכי אני במתח:)


ותגידי בת כמה שכולללל זה קרה ללך כבר חחח?


יאלה מאמי מקווה שתמשיכי מהר רוששמת סופני אוהבתת חחח ואני שמחה שקיבלת תביקורת הבונה שלי בצורה טובה חחח למרותש לא בדיוק התכוונתי למה שחשבת הגבתי לך אחר כך בטח קראת:)


בייי


סיפור אהבה פשוט פרק 4
אושר לפרסום על ידי אוהבת_תכלת ביום 2008-12-30 20:49:40
הדירוג שלי:


סליחה על שגיאות הכתיב זה בגלל המקלדת!! אין לי שגיאות כתיב, זה רק טעויות הקלדה ... =] מקווה שאהבתם את החלק הזה של הסיפור!! =] תגיייייייבבבבבבבבבבווווווווווווו


 


:}:}:}:}:}:}:}:}:}:}:}:}:}:}:}:}:}:}

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט