אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


סיפור אמיתי שמדבר לכל בחורה...


אני בת 18 וחצי וכמו כל בחורה רציתי נסיך על סוס לבן... בהתחלה ממש רציתי שהחבר הראשון שלי יהיה הקשר ההכי ארוך שלי.. זה לא קרה, לאחר מכן היו לי לא מעט אכזבות גם אשר הכניסו אותי לדיכאון של שנים. רציתי בן מסויים וכפי שהסתבר הוא רק רצה לנצל אותי וכשלא הלך לו הוא לא שם עלי. זה שבר אותי. לאחר מכן התגברתי והתחלתי לאט לאט לצאת ולהכיר בנים חדשים אבל את מי שהכרתילא הרגשתי שזה מי שאני באמת רוצה... אז עזבתי את זה.

הרגשתי שלא בדיוק מיציתי את הזמן... וזה מה שכואב. זה מציק.. שלא ניצלתי את הזמן.. רק חיכיתי וחיכיתי שהנסיך על סוס הלבן יבוא. הוא לא בא.. כעיקרון הוא קיים רק באגדות. אבל בסה"כ רציתי גבר אוהב באמת.. זה קורה לפעמים לא? אז למה לי זה לא יכול לקרות?ועכשיו אחרי כל כך הרבה הוא עדיין לא בא.. ולא נראלי שיבוא כי אכן הוא קיים רק באגדות. אבל מה כבר בקשתי? גבר שיכבד אותי, שבאמת באמת יאהב אותי, יעריך אותי, שיהיה לו אכפת ממני, שיהיה לנו כיף ביחד. הכי חשוב שגם יהיה נאמן לי. זה באמת הגזמה לרצות את כל זה?

עכשיו הכרתי מישו... עדיין אני לא סגורה על עצמי איזה מין טיפוס הוא.. האם הוא רציני או לא.. מה הוא רוצה מהקשר שלנו. וכששאלתי אותו מה חשוב לו אצל הבחורה ואז הוא ענה לי ויש לי טיפה תחושה שהוא אמר לי את מה שאני בעצם רציתי לשמוע... ואז שאל אותי בחזרה מה חשוב לי אצל הבן.. זה מה שאמרתי לו אז הוא אמר לי כזה.. "נשמע טוב.. מחר אני הולך לקנות לעצמי סוס לבן" - כאילו מה זה כבר אמור להגיד לי? שמה? נראלכם שבחור רציני שבאמת היה רוצה אותי היה עונה לי ככה.? כאילו מה אין מצב שאני אמצא גבר שבאמת יאהב אותי ? זה אומר שאני צריכה להתפשר על גברים שלא באמת מעריכים ואוהבים...? ואז סתם להתחתן איתם מחוסר ברירה בשביל כמה שנים מסכנות ואז להתגרש? אז מזה שווה בכלל.........


נוסף: January 10th 2009
מספר: מתוווקיתת
דירוג:
כניסות: 1434
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


סיפור אמיתי שמדבר לכל בחורה...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-01-23 18:27:26
הדירוג שלי:


את לא צריכה להתפשרררר ! ולהתחתן בלי אהבה ,מה פתאאום !


תקשיבי ,


אם לא מצאת עד עכשיו מישהו זה לא אומר שאת צריכה להתפשר על גברים שלא מעריכים ואוהבים אותך אהבה אמיתית ! להפך ,לכל דבר יש סיבה וכל דבר קורה בזמן שלו .. בסופו של דבר עם מי שאת צריכה להיות את תהיי ,אל תחפשי את האהבה-היא תבוא אלייך !גם אם עכשיו זה לא קורה,זה יקרה.... את תמצאי את הגבר האמיתי אני בטוחה!אין סיבה שתתפשרי על משהו שהוא לא זה ,על משהו לא אמיתי... זה לא ייתן כלום ,את צריכה להתאהבבבב באמת ,ושיחזירו לך אהבה..את צריכה מישהו שיהיה לו אכפת ממך ויראה לך את זה ! שיעריך אותך וייתן לך כבוד,שיודה כל בוקר על שהוא נמצא איתך ,שיאהב ויעניק לך ! שייתן לך מעצמו כמה שהוא רק יכול .... שיחשוב עלייך ותהיי אצלו תמיד בלב.. ! זה יגיעעעע  ! אני לפחות ,בטוחה ב100% שזה יקרה ..


כל אחד מוצא את האחת שלו  וכל אחת מוצאת את האחד שלה ..


בסוף גם לך זה יקרה.


אני ממש מקווה שלא תתפשרי על מישהו שלא מעריך ואוהב אותך מספיק...בממיוחד שאת רצינית ורוצה כ"כ מישהו לאהוב ושיחזיר לך אהבה..אל תתחתני מחוסר אהבה.... אל תפחדי שלא מיצית את הזמן ... כל דבר בזמן שלו ..הכל קורה עם סיבה!!!


בר.


סיפור אמיתי שמדבר לכל בחורה...
אושר לפרסום על ידי april009 ביום 2009-01-15 19:01:55
הדירוג שלי:


היי,


קודם כל אני לא חושבת שהגזמת עם הבקשות שלך, זה דיי אנושי, הרי בסופו של דבר כל בחורה הייתה רוצה לצידה את הנסיך על הסוס הלבן, או במקרה שלנו  את החתיך על הפרארי הלבנה:).


גם לך יש את הזכות לרצות את הטוב ביותר עבור עצמך, זה נכון שבימינו קשה למצוא בחורים טובים שיודעים להעריך אותנו, להקשיב לנו ולאהוב אותנו כמו שאנחנו , אבל זה לא אומר שאין בחורים כאלה.


לדעתי אין לך צורך לחשוש שתשארי לבד. זכרי שלכל סיר יש מכסה, ויש עוד הרבה בנות עם סיפור דומה מאוד לשלך, חלקן זוכות לפגוש את הנסיך שלהן בגיל צעיר יותר, אך חלקן פוגשות אותו מאוחר יותר.


מה שבטוח שלבד את לא תשארי!


פשוט זכרי שאין בנאדם מושלם, לכל אחד יש את החסרונות שלו וגם את היתרונות, פשוט לאיתים אנחנו צריכות להתפשר עם הבקשות והדרישות שלנו.


בהצלחה מתוקה


מאיה (בקרוב יעלה הסיפור שלי "כבר לא...")


סיפור אמיתי שמדבר לכל בחורה...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-01-12 22:24:33
הדירוג שלי:


באסההה
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט