אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


אהבה שלא אשכח... פרק 2

ההההעעעעיי פהה סטורם 9 רק רציתי להגיד קודם כל על הפרק הראשון שתודה לכל מי שהגיב לי וגםם שלא משנה לי מה אנשים יכתתבוו אני אמשיך לעשות פרקיםם... לא נעלבתי תודהה.. אז הנה הפרק השני ויכול להיות שהוא יהיה ד קצר אז סלחו לי:

פתאום, בפתח של השער ראיתי את דניאל מעולפת . מסביבה היו המון ילדים מכיתוב ט ' עד יג ' עומדים לידה ונראים מודאגים מאוד. היא הייתה לבנה כסיד, ועל מצחה היו טיפות של דם שזלגו לאט לאט... כמו הטיפות האלה, כך גם דמעותיי החלו לרדת.. רצתי אליה הכי מהר שיכולתי, התיישבתי לידה, והתחלתי לבכות.. אמרתי לילדים לידי שיקראו למבוגר , מורה , משהו ! העיניים שלי נהייו אדומות. פשוט לא יכלתי לסבול את המחשבה שאולי... אולייי.... אפילו אסור לחוב על זה ! היא תתעורר עוד מעט ! בנתיים הגיעה מנהלת בית הספר בריצה כשהיא מדברת בפלא. כנראה מזמינה אמבולנס..

המנהלת: "מאי, את חייבת לזוז מכאן. כבר התקשרתי להורים שלה והזמנתי אמבולנס. תזוזי היא צריכה מרחב!"

אני: "איזה מרחב בראש שלך ?!? את לא רואה שהיא מדממת?! זו מכה ! חוץ מזה אני רוצה להיות איתה ! היא החברה הכי טובה שלי ! כמו אחותי!"

המנהלת: "לא מעניין אותי! זוזי מכאן ועכשיו אחרת אני אגרום שיזמינו גם לך אמבולנס!"

עכשיו באמת התעצבנתי... האמבולנס הגיע והעלה את דניאל, ואני ראתי למורה טומטמת בפנים שלה ועליתי על האמבולנס. בדרך נתנו ליכדורי הרגעה כי ראו שאני על סף עילפון גם.. הגענו לבית החולים. ראיתי את ההורים שלה לידה, גם בוכים, אבל מנסים להסתיר את זה כשהיא בדרך והרופא בודק אותה. אני לא הסתרתי את זה. התחלתי להתייפח וכל הזמן לחשוב מה יקרה אם אני לא ידבר איתה שוב, יראה אותה שוב. ככל שחשבתי על זה יותר, כך נהייתי יותר אדומה ויותר דמעות זלגו על פניי...

כעבור 3 שעות כשאנחנו עדיין בבית החולים~

עדיין ישבתי ליד דניאל על יד המיטה בבית החולים כשהיא מחברת למכשירים מוזרים כאלה.. עכשיו כבר נרגעתי. לאט לאט הרגשתי כאילו עיניי נעצמות... חלמתי... אני חושבת, שבחלום, הבנתי עד כמה דניאל חשובה לי. מגיל 0 אני והיא מכירות, ואף פעם לא נפרדנו. עכשיו יכול להיות שהיא לא תתעורר, ואני לא ידבר איתה שוב. אני לא מאמינה שרבתי איתה על דבר כזה מטופש! הדמעות שוב מתחילות לחנוק אותי... פתאום אני מרגישה את ידה בתוך ידי זזה. היא התעוררה !

דניאל: "מהה ? מה ? איפה אני ? "

אני: "אווייי דני !!! התעוררת! חכי אני אקרא לרופאים!! "

דניאל: "מה איזה רופאים? איפה אמא ואבא שלי?"

הוריה של דניאל, מירי ויותם נכנסו בחיפזון ואחריהם רופא. הם חיבקו אותה ונישקו אותה ושאלו לשלומה איזה 5 פעמים. אחרי כל הבדיקות דם, והרבה שאלות למה קרה לה, היא שמה לב אליי שאני יושבת בפינה ומתה מבפנים מבושה. כל המבוגרים יצאו מהחדר, ונשארתי איתה.. היא קראה לי להתקרב אליה.

דניאל: "מאייי בואי שנייה"

אני: "מה דני?? את צריכה משהו ?? "

דניאל: "לא לא אני בסדר רק עדיין קצת בהלם.. "

אני: "מה קרה לך?! את חייבת להגיד לי.. "

דניאל: "עזבי את ה עכשיו.. קודם כל אני רוצה לדעת מה יש לך"

אני: "נוו את יודעת.. מאוד חששתי שאנייאבד אותך, וחשבתי על הריב הטיפשי הזה של אתמול. בבקשה תסלחי לי! "

דניאל: "חחח מאיצ'וקק אני מבינה אותך .. אנחנו חברות מגיל 0. נראה שניפרד בגלל שטות כזאתי??? "

הרגשתי הקלה כזאת ענקית בבטן. אני פשוט לא יכולה לתאר לכם מה עבר עליי. פתאום עלה על פניי חיוך גדול כזה, מרוח על כל הפרצוף. ניגשתי אליה עוד יותר קרוב, ופשוט לא עמדתי בזה יותר. חיבקתי אותה הכי חזר שיכלתי .

דניאל: "מאי ! מאי ! את חונקת אותי .. ! O ; "

אני: "אהה חח סליחה מאמי לא שמתי לב... אני פשוט כל כך שמחה שיש לי אותך"

כך עברו להן שעתיים של כיף צחוקים וגעגועים למרות שלא דיברנו אחת עם השנייה רק 5 שעות. אני כבר שכחתי מהכל.. מהלימודים, לי, הוריי שבטח דואגים כי נהיה ערב. הכל. רק רציתי להיות איתה... פתאום, ראינו את הדלת נפתחת, זה היה.....

 

זהו לבנתיים ההמשך יבוא... 4 תגובות ופרק הבא : )


נוסף: January 26th 2009
מספר: storm9
דירוג:
כניסות: 1101
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


אהבה שלא אשכח... פרק 2
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-02-03 21:28:47
הדירוג שלי:


יפה מאוד  הבל אמרק 1 היה יותר יפה מיזה

אהבה שלא אשכח... פרק 2
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-02-01 20:42:32
הדירוג שלי:


ווואווו בנות מה ניסגר אנחנו כאן כדי לקרוא סיפורים לא כדי לריב וסיוון את לא חיבת לצעוק עליה ככה הסיפור שלה ממש יפה ונכון שהוא דומה לסיפור אהבה פשוט אבל היא אמרה שזאת חברה שלה כנראה יש להן אותה צורת כתיבה מצה לעשות אז תפסיקו אם לא אהבת תסיפור אל תעקבי אחריו פשוט תעקבי אחרי סיפור אהבה פשוט טוב חבל לך לדבר ככה כאן באתר חוץ מזה זה באמת קרשה לכתוב סיפור זה לא כזה קל כמו שזה נישמע והיא גם חדשה בעניין אז חברה תבינו אותה:)


ואת כותבת יפה אני ננש אוהבת אולי כדאי שתשני תסיפור שלך כי הוא באמת מאוד מזכיר את סיפור אהבה פשוט אוקי מאמי אבל ככה בכללי אחלה סיפור פשוט את יודעת תעגלי פינות ותשני יאלה מאמי בהצלחה לך מחכה לפרק הבא:)


אהבה שלא אשכח... פרק 2
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-02-01 19:18:49
הדירוג שלי:


מה לעשות שהסיפור שלך מטומטםםםם, דבילי, מכוער, אידיוטי וחסר תוכן שקראתי אי פעם!!!! וממש לא מעניין אותי שעדן [החברה הזאת שלך] כותבת כמוך! אהה סליחה את כותבת כמוה! יא חתיכת מטומטמת מעתיקנית , יש לך סיפור חראאאאאאאא מה לעשות!!!!! יחתיחת שילשול מסריח , אני בטוחה שאת נראית יותר חרא מהסיפור! את בטח ילדה מכוערת בלי שום חברים אולי איזה 2, חרשנית שאין לה חיים! למי אכפת מהסיפור המעפן שלך!!!??!? [חוץ ממך] סטורם 9 איזה שם מעפן זה?!?  בטח במציאות קוראים לך כמו איזה שם סתמי כמו דנה,מיכל , ענת  , נופר, יעל, שובל, גל ועוד כמה שמות מטומטמים שאין להם שום משמעות! כמו הסיפור המעפן שלךךךך!! עזבי את לא שווה אפילו שאני יגיד כמה הסיפור שלך ואת מפגרים!


המלכה השולטתת והכי כוסיתת שתראוו:


סיונוושש היפיופהה


 


אהבה שלא אשכח... פרק 2
אושר לפרסום על ידי storm9 ביום 2009-02-01 14:42:52
הדירוג שלי:


יא כלבה מי את שתגידי לי מה לעשות ?!?


אז רק לידיעתך [מה שכנראה אין לך הרבה זאת אומרת "סיוונוש המלכה"??? כמה טימטום יכול להיות במישהי אחת...]: אני וכותבת סיפור אהבה פשוט [עדן] חברות טובות והיא הכירה לי את האתר הזה ורציתי לעשות גם סיפור.


אז לפני שתגידי שאני "מעתיקנית" או "חרא סיפור" תחשבי טוב טוב [אם את יכולה] .


וזה שלי ולעדן יש צורת כתיבה דומה, זה לא אומר כלום ! קודם תכתבי את סיפור, ואז נראה כמה את יודעת באמת.... יא סתומה אחת מי את חושבת שאת אני ימשיך לכתוב את הסיפור לא משנה מה תגידי או אחרים .. סתומה לכי תמצאי חיים לא בא לך אל תיכנסי לסיפור... !


אהבה שלא אשכח... פרק 2
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-01-30 19:53:17
הדירוג שלי:


חרא סיפוR


פשוט העתקהההה מסיפור אהבה פשוט!


ואם זאת מי שכתב את סיפור אהבה פשוט אז מצטערת הסיפור הקודם שלך יותר טוב..


מה הטימטום!?


"פתאום מישהו נכנס בדלת.."


אויי איזה מתח!


את ילדה מעתיקנית סטורם 9 או איך שיקראו לך..


 


מהילדה הכי מושלמת ביקוםם:


סיוונושש


אהבה שלא אשכח... פרק 2
אושר לפרסום על ידי meeeshi ביום 2009-01-30 15:00:05
הדירוג שלי:


תמשיכי חיימשלי 3 >
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט