אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


איך שהסורגים הפרידו ביננו-פרק 57

זהו סערה התחוללה לי בבטן, ידעתי! משהו רע קורה מתבשל פה... התקדמתי לשי אמרתי לו:"מה עניין?" בקול לחוץ... שי:"זו נטלי.. עשתה פדיחה אתמול במועדון" אני:"בוא בוא החוצה", יצאנו למרפסת הדלקתי סיגריה והוא התחיל לספר לי "כרגע התקשר אליי חבר שלי הוא אמר לי שנטלי הייתה אתמול בנייט השתכרה קצת יותר מדי ובקיצור התחילה עם

נתי" אני:"מה?? איזה נתי מתניה?" שאלתי אותו לשם המשפחה כמובן שאני לא יזכיר אותו כאן אבל בקיצור אותו הנתי שעליו חשבתי.. בחור שגדול ממנה בכמעט 5-6 שנים טובות, לא

רק זה הוא רחוק ממה שהיא אמורה להתקרב אליו רחוק מאוד בהמשך תהיה סיבה גרועה יותר שלא אוכל לפרט עליה כרגע מטעם של סדר כרונולוגי.

עברה בי צמרמורת.. שי המשיך לספר שכאשר שמע הבחור מנתניה על שורשיה של נטלי הכוונה למשפחתה.. אליאב ואני וכו' הוא חתך לה מיד בפנים... והיא ניפגעה מאוד.

שי:"התחולל שם ברדק כניראה ידידה של נתי ראתה את זה ונידלק לה הפיוז היא יצאה על נטלי וחברות של נטלי התערבו אני אומר תבררי מה הולך פה בכל מקרה זה לא לעניין לא מתאים לה תרחיקי אותה כמו מאש"

האמת... רוצים לשמוע את התגובה שלי? מילה לא יצאה לי מהפה... התנגנו רק שירים של אכזבות בראשי... למה? היא יודעת כמה שזה יאכזב אותי למה? שי וסיון נישארו למטה כנראה דיברו על זה... אני עליתי לחדר של נטלי לדבר איתה ולברר את העניין.

דפקתי את הדלת היא פתחה לי היא ישבה במיטה לבד מהורהרת... לא תקפתי אותה שאלתי אותה:"למה את לא יורדת לשבת איתנו?" נטלי:"בשביל מה? בטח את כבר יודעת אל תשחקי עדן.." התיישבתי לידה ורציתי מצד אחד לרצוח אותה מצד שני הבנתי אותה רק לא רציתי להבי ןאותה.. לא שאלתי מה קרה? מי התחיל? איך זה נגמר וכו'... שאלתי אותה שאלה אחת שתענה על כל השאלות שלי... "נטלי, זה מה שאת אוהבת?"

נטלי:"מה הכוונה?" שאלה בפנים מסכנות

אני:"אני יודעת שאת יודעת למה אני מתכוונת... את בחורה חכמה.. זה הסגנון? אל תתביישי"

נטלי:"לא יודעתת על מה את מדברת תעזבי אותיי"

אני:"את אוהבת עבריינים נטליייייי???"

היא שתקה ואמרה:"זה העולם שאת הכרת לי עדן את"

נפגעתי כשהיא אמרה את זה... הייתי בטוחה שהיא יורקת לי ישר לתוך הפה... אני:"את מאשימה אותי? רוצה אני יגלה לך סוד? בחורה שהכוח זורם אצלה בדם.. בא מתוכה עמוק עמוק קשה להסתיר את זה נטלי זה ריגוש ענק שמציף את כל הגוף שלך... זה מתחיל מאחד משתיים ואז את מגלה שאת לא יכולה להפסיק.. זה היה אבל לא מצאת את זה פשוט"

היא הפכה למוחצנת לפתע הבינה שהמוח שלה התבלבל.. אני:"נתי בחור יפה תואר אני יודעת מושך למי שנמשכת לסוג האנשים האלה, אני לא אמא שלך אבל את קרובה אליי תתרחקי מזה את תישרפי באש, תהיי חזקה תראי לכולם שגם לבחורה כמוך יפה וסקסית יש כוח במידה כמו היופי שלה זה סוד הקסם של העולם הזה, סוד הקסם של הפשע רק ממין נקבה"

הראיתי לנטלי השיחה את העולם האמיתי היא רואה מה שאני ראיתי זוהר כסף יופי כוח ושליטה בעיקר אבל אם את כבר בחורה שאוהבת את זה ובתוך זה קרובה לאנשים האלה אל תתפתי לכל פוליטקאי חתיך עם פול שארק ובוס אלא תהיי חכמה קשוחה, עדיפה ויפה בו זמנית רק ככה תשרדי ותקבלי את הכבוד... בגלל זה העבריינים בורחים רק לבחורות הטובות לא לפרחות שכל השיכון עבר עליהן לא לשפעת... לאמת.

כמו שאמרתי נטלי זו כבר לא נטלי קיבלתי את זה אני לא מפגרת קלטתי אותה ורציתי לראות מה השלב הבא בחייה.

"נטלי, שורה תחתונה שלא תעיזי להתערבב ככה שוב זה נוגד אותנו לגמרי את עושה לך פדיחות את עדיין ילדה ותגידי לי משהו מי הבחורה שיצאה עלייך במועדון?" לא שחכתי לרגע..

נטלי:"אחת מנתניה או חדרה אלוהים ישמור חשבתי שהיא הולכת לקרוע אותי לגזרים"

אני:"חח מה היא אומרת... את לא יודעת את השם שלה?"

נטלי:"אין לי מושגג נשבעת לך"

אני:"טוב תשנני קצת חומר ממה שאמרתי לך.."

אני לא מאמינה "בלערוף ראשים" במקרים האלה אין כמו להראות לבן אדם את האמת בפרצוף שלו בנחת וברוגע הוא לבד יאכל את עצמו.. ואני יצאתי מרוצה.

נטלי התביישה לרדת ובגלל זה שאלה אם שי כבר התעורר... כדי לדעת אם כבר התעדכן.. היא נשארה למעלה סיפרתי לשי וסיון על השיחה לאחר מכן אליאב לקח את סיון איתו לטייל כמו שהבטיח לה לפני אלף שנה חחחחח.

החלפתי בגדים ואני ושי יצאנו מהבית הורדתי אותו בנתניה ונסעתי לבית של אמא שלו רציתי לדבר עם שירן על משהו.

הרגשתי ממש חופשי שם ניכנסתי כרגיל רק שירן ואחותם הקטנה של שי ושירן, מאי היו.

שירן:"מה קורה?"

היא דווקא קיבלה אותי יפה.. מאז שלקחתי אותה לרותם היא מאוד העריכה את זה... הפכנו די קרובות אפשר להגיד.

אני:"בסדר שירן את שומעת נטלי הייתה אתמול בנייט והייתה שם איזה תקרית מי קרובה לנתי שיכולה לצאת עליה ככה פרחה היא תיארה אותה משהו כזה"

שירן:"נו מי יכולה להיות? ידידה טובה שלו ומאוהבת בו רק לינוי הזבל הזאת חברה של שירלי"
חח עולם קטן ועגול... זוכרים את לינוי ששי התעצבן עליה ניסתה לעקוץ אותי אז... מה שאני יעשה לה עכשיו הכל יחזור אליה, שמחתי תהיה לי הזדמנות קטנה.

אני:"בואי איתי אליה"

שירן:"היא בטח עם שירלי בבית האיכר אני אומרת לך בואי סיבוב את עם האוטו, כי אמא שלי לקחה את שלי"

אני:"כן בטח יאלה בואי"

מאי:"אני גם באהה"

שירן:"ניראה לך אמא תכף באה אלייך תשבי פה מאי אני עוד מעט חוזרת"

מאי.. איזה נדירה היא.. הכי יפה משפחה שלהם.

שירן צדקה הן באמת ישבו שם לינוי הפרחה,שירלי ועוד 2 חברות עברתי עם שירן ולא ניראה לי שהן מתות עליה.. שירלי קלטה אותי ואז כולן הסתובבו באתי בפוזה ללינוי הזאת עשיתי פרצוף לשירלי ולחברות הסתומות שלה.

אני:"את לינוי נכון? בואי רגע"

היא היססה כזה ושירלי רצתה לקום איתה אבל היא חזרה למקום שלה מהר מאוד

"ראית מזה לינוי העולם הוא גלגל הגעתי מטעם בורא עולם לקרוע אותך אם הייתי גבר וללמד אותך לקח כי אני בחורה, התעסקת עם הילדה הלא נכונה אתמול בנייט"

היא גימגמה לא הבינה מאיפה הקרצתי לה את כל הפוליטיקות האלה ואז שירלי התערבה כי ראתה שלינוי חסרת אונים... שירן אמרה לה:"אוו הנה הפרחה מספר 2 קופצת" "שירן באמא שלי שהייתי גומרת לך ת'חיים אם יכולתי שירן אל תעצבני אותי" התחילה קטטה מילולית שם לא קטנה ולאט לאט אנשים שמו לב ולא רציתי להגיע למצב הזה.

לינוי עם כל הרוח שלה שתקה כמו אבן "תקשיבי לי טוב שירלי תנחתי דחוף את לא גומרת לאפחד את החיים תגמרי מצידי ממי שאת רוצה רחוק מאיתנו שמעת?"

שירלי:"עדן תירגעי אל תשכחי של מי שי היה חבר לפני זה"

אני:"חחחחחחחחח מה מה מה את רוצהה מפגרת מה? עדיף שתסתמיי ואת גברת אם באלי אני קונסת אותך איך אני איתך? תאמיני לי שאני יכולה גם אם תקראי לכל הארץ חחח נעשה את זה יותר פשוט ומכובד את פשוט תתנצלי הבנת?"

לינוי הושפלה "תראי עדן.. את לא יודעת איך היה ומה היה..." אני:"אהה ש ש ש ש ש.." השתקתי אותה מהרר "זאת משפחה שלי היא אחותי או שאת משלמת ככה או ככה כדאי לך להחליט ואם החלטת להתנצל זה עכשיו את באה לבית שלנו ומבקשת סליחה"

שירלי:"תגידי מה את נורמלית עדן? מה עובר עלייך אין מצב"

אני:"מה את מתערבת"

שירן:"כן באמת מה את מתערבת? מה לנו ולך?" שירן העדינה הזאת בקושי יודעת לצאת על הבנאדם כל החיים שלה היא רק צוחקת חחחח מתפקעת מצחוקק תגידו לה כפית היא תצחק תריב איתה באמת היא תצחק שמחת חים מפה עד לסין יש לה זאת.

זה הדליק את שירלי שהיא צוחקת לה בפנים, שתיהן הפכו לנמלות גם לינוי וגם שירלי במיוחד שירלי שהרגישה כמה רמות מתחת בגלל כל המצב.

לינוי:"אני יכולה לדבר איתך רגע בצד?"

הסכמתי אמרתי לה:"מה ? זריז חמודה" לינוי:"תראי עדן מכירה אותך אישית אני לא מכירה, רק שמעתי ראיתי שי משפחה וכו' אני ממש מצטערת אם פגעתי מעבר לזה לא התכוונתי פשוט היה שם בלגן ונתי כמו.." אני:"כמו מה? כמו אהבת חייך? כמו המאהב שלך? קיצר קינאת אבל לא על חשבון נטלי הבנת? תמשיכי"

לינוי:"אני מוכנה לבקש סליחה מנטלי.. שורה תחתונה"

אני:"מעולה... זה האוטו תעלי..."

היא התנהגה כמו חיילת פחדנית לא ניסתה להתגונן אפילו בזמן ששירלי עושה רעש בלי הפסקה.

אני לינוי ושירן נסענו לבית שלי ניכנסנו ולינוי לא הפסיקה לבחון את הבית את המסביב את הבחוץ רציתי להעיף לה בוקס, הדבר שאני הכי שונאת זה שמסתכלים ובוחנים.

אני:"נטליי?" קראתי לה מלמטה.

נטלי:"אהההה עדן?"

אני:"בואי בואי תרדי"

היא ירדה למטה ראתה את לינוי ונרתעה לאחור.. אני:"מה יש לך בואי היא רוצה להגיד לך משהו נכון לינוי?"

לינוי:"כן, נטלי תראי מה שקרה אתמול במועדון לא היה מכוון אני מצטערת שניפגעת"

נטלי הייתה בהלם לא הבינה איך היא מבקשת סליחה איך אני הגעתי אליה בכלל.. היא תפסה תחת ואמרה לה:"לא היה מכוון? מה משחקת אותה? עדן לא יודעת שנתת לי כאפה ונתי העיף אותך נכון?"

פתאום שררה דממה כולן הסתכלו על כולן...

אני:"מה??? נתת לה כאפה?"

שוב בגימגומים..."לא עדן תראי אני.."

אני:"שתקי"

רציתי להחזיר לה כאפה ולי אין בעיה בחורה לא בחורה אבל גם לא רציתי לרדת לרמה שלה חשבתי פעמיים בזמן שאני שותקת..

אני:"נטלי בואי רגע"

הלכתי איתה לצד והיא הסבירה לי בדיוק מה לינוי עשתה, הסברתי לנטלי שזה בעיה לתת לה כאפה זה לא מכובד וזה לא לרמה שלנו "תרדי עליה במילים כמה שאת רוצה תשפילי אותה כל פעם שאת רואה אותה הבנת?"

נטלי דפקה חיוך שטני ואמרה:"אין בעיה :)"

בזמן ששירן צועקת על לינוי שהיא חתיכת פרחה מצויה נטלי מתקרבת ואומרת לה:"הסליחה שלך מתקבלת את יכולה ל.. הזדיין מפה"

אני:"חסר לך שזה קורה שוב את מבינה אותי?"

לינוי:"אני באמת מתנצלת" לפתע היא החלה לבכות... הייתי בשוק...

אני:"טוב חאלס יאלה צאי אני יקפיץ אותך לנתניה"

שירן:"חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מה את בוכה חחחחחחחחחחחחחחחח ממתי את בוכהההה חחחחחחחחחחח" שירן דפקה על לינוי הסתלבטות של החיייים וואאיי חחחח

אני:"דיי יאלה מספיק"

נתתי ללינוי כוס מים עלינו לאוטו והיא ביקשה ממני גם סליחה על הפדיחה שעשתה לי ולשי.. "הרגשתי לא נעים אחרי זה..." לא הגבתי יותר מדי... הקפצתי אותה לחור שממנה באה.

אני ושירן עלינו לבית שלה שי כבר לא היה שם אבל ישבתי איתה קצת והיא פתחה בפניי את הלב...

"עדן את לא מבינה כמה אני מתגעגעת לרותם.. הוא דיבר איתך מאז?"

אני:"האמת שלא מאמי..."

שירן:"הוא לא רוצה אותי וגם לא רצה אותי הוא אוהב אותך.. ולא נעים לי לדבר איתך על זה אבל הוא אוהב אותך"

אני:"עזבי זה לא לעניין שירן אני עם אחיך ו.. עזבי בקיצור"
שירן:"כן את צודקת.. רוצה לאכול?"

אני:"לא איפה אני לא רעבה בכלל.. טוב אני יזוז מאמי אני ידבר איתך כבר בסדר?"

יצאתי מהבית התקשרתי לשי הוא אמר שהוא בבית שלו ושאני יבוא.

הגעתי אליו והיו אצלו כמה חברים אבי ואודי שאתם כבר מכירים ועוד אחד שניראה יותר ילד מהם אחד בשם עדן..... אותו לא הכרתי עד אז, אמרתי שלום לכולם אפילו הכנתי להם קפה.

שי בא למטבח וסיפרתי לו בקצרה הוא היה בהלם ואז אמר:"מגיע לה זאת הזבל הכי גדולה בעולם" חזרנו לסלון היה מזה מצחיק עדן הזה היה ניראה מזה חמוד הבנתי שהוא מראשון דווקא לא מנתניה...

בקיצור אחרי כמה זמן שהם הסתודדו להם בשקט כשאני הייתי בחוץ הם הלכו... שאלתי את שי:"מי זה הילד הזה?"

שי:"חמוד נכון?חח סתם חבר מראשון"

אני:"אהה.. טוב מה אתה הולך לעשות?"

שי:"אבא שלי צריך לבוא אני צריך אותו ומה איתך את?"

אני:"אני הולכת למיטה אני עייפה קצת"

הוא נתן לי נשיקה והלכתי לנוח.. שמתי את הראש קצת להירגע אחרי היום הזה... חשבתי המון על נטלי.. על החיים הייתי מדואגת מהכל.. עצמתי עיניים וישר נירדמתי......


נוסף: March 26th 2009
מספר: מלכה-מלכותית
דירוג:
כניסות: 2054
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


איך שהסורגים הפרידו ביננו-פרק 57
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-06-15 16:21:02
הדירוג שלי:


בטח שמעניין. תרשמי כמה פרקים יחד אנחנו במתח!!

ועדן את מה זה לא בסדר שאת נעלמת לכמה חודשים ושוכחת לכתוב לנו אוף איתך=

תחזרי לכתוב בהקדם מתגעגעים לדרמות חחחח

ביי בייי :)


איך שהסורגים הפרידו ביננו-פרק 57
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-05-28 17:45:57
הדירוג שלי:


בנות זאת עדן.. ההמשך בדרך סליחה עםה איחור מקווה שעוד מעניין אתכן.

איך שהסורגים הפרידו ביננו-פרק 57
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-05-08 21:52:08
הדירוג שלי:


עדן,מה עם הסיפור שלך?


 


איך שהסורגים הפרידו ביננו-פרק 57
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-04-17 21:41:35
הדירוג שלי:


תקשיבי חמודה את מזכירה פה יותר מידי שמות שאת חושבת שלא יודעים מי אלה.. אולי כל אלה שגולשות פה לא מבינות..


כדאי שתתחילי להירגע.. עדן מראשון.. שי מנתניה.. אני ואת יודעות טוב מאוד מה השם משפחה שלהם נכון..?


ניראה לי שבפעם הבאה שאני יהיה בנתניה אני יברר עלייך קצת יותר לעומק.. עם שי , עם ריקו ...


איך שהסורגים הפרידו ביננו-פרק 57
אושר לפרסום על ידי מלכה-מלכותית ביום 2009-04-06 23:36:31
הדירוג שלי:


תיארתי לעצמי שתתקפו אותה אל תתנו יחס תעשו לי טובה בננות היא אוויר!


רק רציתי לאחל לכולכן חג שמח וכשר..


הסיפור ימשיך וממשיך אוהבתת עדן! :-) :-*


איך שהסורגים הפרידו ביננו-פרק 57
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-04-06 22:03:45
הדירוג שלי:


בואנה ישרלילה מה ישלך?יסרוטה במוח


יש פה עוד מיליון סיפורים גרועים דווקא לזה נדבקת?


ניראלי מאחורי המסך את יושבת ובוכה אז מה את מראה תעצמך יקנאית מסריחה


שרלילה כוס אמא שלך יזונה  יפותחת רגליים היית מתה להיות עדן זונהה מזדיינת בתחת


עדןן?! ימדהימה ישלך סיפור מעלףףף אל תתיחסי לזונות האלה.


חולה עליךך יפשליי חג שמחח חיימשליי:)


איך שהסורגים הפרידו ביננו-פרק 57
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-04-04 21:28:02
הדירוג שלי:


מה את צוחקת י''מסכככככככנה , מה ?
את נתת למלא בנות אייסי , תני גם לי אני יגלה עם באמת קיימת עדן והסיפור ..
ננננננננננננו !

יזונה אין בעיה אחי יגיעע אלייך מהסיפור ואני מבטיחה לך שאני יוכיח לכולם שאת בת 15 ואין כזה סיפוור והוא בדיוני .

ועל כל מילה תשלמי .

ותני הוכחות י''חסרררררררררת חייייייייייייייים !


כל הערבים באום אל פאחם מחכים לזין אותך , הרי אצלך כל אחד חתיך ומזין טוב !!


איך שהסורגים הפרידו ביננו-פרק 57
אושר לפרסום על ידי מלכה-מלכותית ביום 2009-04-04 19:23:11
הדירוג שלי:


חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח


איזה פרחההההה אתתתתתתתתתתתתת מזהההההההה ואיזה אייסייי בראש שלךך


מה אני ניראת לך ילדה יאלההה תני גזזזזזזזזזזזזזזז


איך שהסורגים הפרידו ביננו-פרק 57
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-04-04 18:02:45
הדירוג שלי:


 בוואנה עדן את לא מבינה לאן נכנסת ועם מי את מתעסקת ,
תבייאי תבייאי ת''אייסי שלך יאללה אני לא מפחדת ממך ..
מהאייסי אני כבר יגללהה טוב טוב מי את .


ותביאי כי אין לך מה לפחד את ממעמד ויש לך גב , לא ?


איך שהסורגים הפרידו ביננו-פרק 57
אושר לפרסום על ידי מלכה-מלכותית ביום 2009-04-04 15:18:46
הדירוג שלי:


ברו''ש וכלה שאר שתמיד מגיבות רק טוב!!!! תודהה תודהה תודהה אני שמחה שיש אנושיות ביקום הזה ושטויות חח אני לא באמת מתייחסת לפרחה מהעולם החיצון שכותבת ומקללת כמו איזה ילדה מסכנה... אל תגיבו לה יותר היא לא שווה את זה אני ימשיך לכתוב והפרק הבא כבר נשלח


תודה לכולכן שיהיה לכן שבת שלום חוץ משרמוטה הזאת שאם יכולתי הייתי יורה בך באמת אין לי בעיה חבל שאני לא יודעת מי את אבל גם את הקליע באקדח את לא שווה אז תחיי ותסבלי אמן כן יהי רצון!


ושוב תודה לך על הזמן שאת משקיעה בשבילי בתגובות החפרניות שלי :-) :-) :-D


חולה עליייייייייייייך


בייי לכן :-*


איך שהסורגים הפרידו ביננו-פרק 57
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-04-04 12:53:49
הדירוג שלי:


אוקי אוקי אוקי


למה נראה לכן בנות שאתן יכולות להגיב בצורה כאזות לבחורה שסך הכל כותבת את הסיפור שלה בצורה שלה בשפה שלה במחשבות שלה ברצונות שלה?


מי אתן חושבות שאתן שתבואו לקטול אותה? מאיפה הזכות הזאת? במדינה שלנו יש לנו זכות דיבור ומשמע שאני יכולה לכתוב מה שבא לי ואם לא נראה לך את יכולה להבליג...בדיוק מה שהייתן צריכות לעשות כשקראתן תסיפור [ואני בטוחה שגם נהנתן כי אתן זוכרות את כל הפרטים...מרשים אה!?]


לדעתי אתן חבורת מושפעות שמחפשות דרכים להוציא את התיסכול שלכן!!.אז אני יעזור לכן...זה לא המקום!!.


נכון שלכל אחד יש דעה על הסיפור...אבל לבוא בצורה מסריחה?יצאתן סתם מפגרות.ילדות קטנות...בואו נראה אותכן כותבות סיפור....נראה מה יהיו התגובות של האנשים שיקראו...אני בטוחה שהן יהיו מסריחות בדיוק כמו התגובות שלכן.בנאדם בא...כותב סיפור...משקיע מהזמן שלו...נותן תנשמה...ואתן מזלזלות!? ב=ו=ש=ה.


בקיצור ולעיניין....מי שאוהב שישאר. מי שלא....ביי!!!.


עדנו''ש...אני חייבת להגיד לך משהוא שאני לא אפסיק להגיד....ת-מ-ש-י-כ-י  לכתוב!!.הרבה אנשים מתים על הסיפור שלך ומחכים מצפים לקרוא תהמשך.אני אישית מאודד אוהבת תסיפור שלך...ומשבחת אותו כל פעם שיוצא פרק חדש...


שלך בנאמנות,ברו''ש.


איך שהסורגים הפרידו ביננו-פרק 57
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-04-04 04:29:11
הדירוג שלי:


עדן מתוקה אני מציעה לך לא להתייחס לבנות האלה ולשפה הבורה שלהם רואים שאלה בנות ערסיות מסריחות שלא שוות יחס בטח קוראות את הסיפור שלך ואומרות וואי למה לי אין כאלה חיים חבל מאוד שאנשים לא יודעים לפרגן..


וגם אם הסיפור שלה לא אמיתי כאילו מה אכפת לכם לעזעזל????


מה??? לא טוב לכם אל תקראו..


בנקום זה לקללל ולאחל לילדה למות?


אתם ילדות מסכנות חסרות חיים  דיבור כמו שקראתי הייתי אומרת שאתם הרבה ברחוב כי כנראה שמה נבעה השפת רחוב הדוחה הזאת ואם ככה אתם מוציאות את התסכול שלכם על סיפור של בחורה..


אז "כפרות"- שזה כינוי לערסיות כמוכם


תתעופפו מהסיפור של הבחורה ותניחו לה לעזעזל..


איך שהסורגים הפרידו ביננו-פרק 57
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-04-04 01:23:35
הדירוג שלי:


חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח


מה את חחחשה יי''כחחבה מה ?
תשממעעי יש לי עווד מלא ביקווורת ושאלות , אבל חלאס לא נעיים להמשיך להשפייל ..

אחת בת 23 יוושבת באמת בבית וכותבת פרט פרט על חיייה , ואפילו זווכרת מה לבשה .. מענייייייייין ..

אני עווד בשווק שערבי תקע אותך ואחרי זה תקע בךךך יריות . חחחחח איזה השפלה חמורה .

ואת עווד ממשיכה להתחמקק מהשאלות ומהביקורות שכתבתי לך .

את מוווזרה איך במקום לבלות את יושבת באתר מסככן וכותבת אשכררה סיפור על חיייך וזוכרת פרטייים , נשממממה תהייי לנו בריאה .
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח (((:


אז יש לי אחד בשכונה שמת לזיין בנות - בחיייייייינם - !!!!!1


רוצה ?
רק תגידי ..

שבת חרא נשממה שאלוהים יקחח בנות לא מציאותיות כמוך .
ואני תאמיני לי יותר קטנה ממך ויותר מבינה כאלו " קטנה " אמרתי לך את 15 בדווק!
לקנות מוצץ מאמי ?

תביאי תמונות , הוכחות שהסיפור וכל פרט קייים , או היה קיים , ונדבר.
צאו'' מתוקה .


איך שהסורגים הפרידו ביננו-פרק 57
אושר לפרסום על ידי מלכה-מלכותית ביום 2009-04-04 00:05:58
הדירוג שלי:


אוקיי חחח... תודה רבה על ההשקעה חתיכת מכתב, מכתה כזה לא עשו לי מאז ימי התיכון.


סבבה זכותך לחשוב שאני מכוערת לחשוב שזו המצאה שאני שרמוטה שאני זונה בררה פרחה להכל פה יש הסבר ובשפה שלך "אכושרמוטה" ובהמשך לשפה שלך בת זונה מי תסביר לך ותגיב לך כמו בן אדם... בואנה שמעי את פרא אדם.. איזה פחד היה בטח לדבר אתך פנים מול פנים אווווו סליחההה כלבהה נובחתתת אבל לא נושככתת ואם את נושכתת את מתה במקום!


קיצורר תקשיבי לי טוב במשפט אחד לא נאה לך את תיכנסי אל תקראי ואל תגיבי את פסיכוטית לגמרי חח לקחת את החיים שלי בכבדות זוכרת כל פרט מחיי אפילו אני כבר לא זוכרת את אמיר חחחחחחחחחחחחחחחח


שרמוטה לא שרמוטה את המזדיינת היחידה כאן נתת חתיכת נאום אני לא הייתי בסיטואציה כזאת עדיין וכוס מסריח? יש לך אחותי.. סליחה אם כבר שפחה שלי לא אחותי את.


תני גז אם בכלל יש לך רשיון ותודה לאל שבורא עולם לא נתן לי להכיר ביצור כמוך בעולם הריאלי


ואם את כ"כ רוצה שבן אדם שאת לא מכירה ימות.. תודה רבה לך באמת זה מה שאיחלת לי כאשר קראת את הפרק על היריות... זכותך והנה אמן בשבילך סבבה?


שבת שלום ומבורכת שתהיה לנו עדן.


איך שהסורגים הפרידו ביננו-פרק 57
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-04-03 03:48:02
הדירוג שלי:


שמעיי כפרה אני חייבת לכתוב לך כמה דברים :
1. מה את חחחחשה כוווס של הראבאקקק מממממממממה ?
ישלי אחיים , חברים , יזיזים , מזדיינים, כסף , מעמד , שם של ילדה עם כבוווד!!!!!!?
ווואד דההההההההה פפפאק יצא לך שם של זוווווווונה אשכרה שרמוטטטה מזדיינת .
שמעעי מדברים דוגרי , היית עם רותם פחות מיומיים הזדיינת עם שי ונהייתם חברים. כאלו מה י''פתטית ממממממה ?


2. גם שיש לך חבר את מסתכלת על מישהו אחר " ישלו יופי נדייייייר , הוווורס , כל אחת נמסה לידו " [ מה ? ] יש לך חחחחחבר כווס אמא שלך י''זונה מספיק להסתכל על אחריים ושתביני עדדדדדדן הסיפור יודעים שהוא בדוווי וואלק עם קיים רותם או מישהו אחר ,
תבייאי אותו אלללללי עם ישלך ביצייים י''זבבל י''זרזורה מדברת כמו אחת בת 15 ואשכרה " 23 " אלללה ווזאוותה מזה לא .
את בדוווק אבל בדווק בת 15 .


3. מה את חשה " מכנס דיזל חולצה זה ובטיח כזה " יאלללללה את שמה סמרטוט עלייך וחשה כוסית .

4. כול הבנים אומרים שאת יפה ? אין מצב שאחד לא אמר שאת מכוערת . איןןןןןן מצב !


5. את חשה מעצמך ברמות היית דלוקה על שייי ונגיייייייד .. והיית עם רותם והכל טוב ויפה פתאוום באמצע החייים " רותם בוגד בך " ועוד עם מי עעעעעם ולריה - !
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח טווב אחי , וישר מזהה עזבת חברות עזבת פלאפוון הכל וקפצת לשי וועליינו מה היה קוורה עם לא הייה את שי נכון ?
חחח באוווווויר אחותי .


6. סיגריה ? י''מסריחה שמרי על עצמך י''לא מכובדת , את ממעמד טוב  ?איזה מעמד איזה ?
אני בטוחה שבמציאות את לא פחות מזונה .
ולכולם כבר נתנת , ככזה זה נראה .

7. בוואי נפרטטטטטט =
" שי יצא מהמקלחת , נכנס לחדר שיחקתי את עצמי לא יודעת שהוא שם עם המגבת ..
נישקתי אותה צירפוווווווות עם הלשון החודרת שלו בשלי , המגבת ירדה לאט לאט ......
החולצה שלי נפלה וחזייה לא הייתה , התחתונים ירדוו לאט לאט ורייח מסריח נדף מהכוס .
שיי ליקק את האווזן ודחף את הזין לכוס ודחחחחחחף וצעק " אה אה " ובאותו זמן רותם לא ענייין אותי , רק שיייייי הווורס "
חחחחחחחחח לא ככה י''שרלילה !?

8. סיייוווווי " לא מתה מבחנתך באילת שהזדיינה עם אח שלך ?
מוזרררררררר .. שקמה לתחייה י''מסכנה .

9. מעניין ששי גם היה חבר של אח שלך צירוף מקרררררים מטורף , כמה חברים יש לאח שלך שיהיה בריא , ואת כולם בצירופי מקרים גם אדיר בנדוד של רותם , לא ?

10 . מה את חשה את עצמך ליד נטללי ממממה ?
הולכת ומאייייימת על ליננווי במציאות הרי בטוח זיינה אותך ובסיפור ועם כבר הוא אמיתתי שיינית אתזה שנחשוב שאת בחור חזקה  . אללה וזאותה .

11. את מגעיייייייייייילה אותי ואת כולם ובטוח שפה התגובות " אנונימי " והכל .. זאת את מגיבה לעצמך רואים לפי הדיבור , טוב אחי ?

12 . הקפצתי לנתניה והקפצתי לפה , חשבת נהגת מונית לא ?
ממש את רק את ישלך אוטוו וגם לאחיך משהו לא מפה ועוד כל יום מבזבזת חצי מיכל של דלק .

13. את עלווובה וחשה כווסית העוווווווולם שאין אחד שלא נופל עלייייייך ,

14. י''עלובה רותם בגד בך עם ולריה ? י''שקרררררררררנית!!!!!
יאאאאאאאאאו י''שקררררררררררנית
את המצאת אתזה כדאי שיחשבו שששי גבר ורותם לא ושתצאי עם שי ולא נחשוב שאת הבוגדת .


15 . הרי שרותם היה בכלא לא עניין אותך הכרת ת''ערבי שלך והלוואי שהיריות היו הורגים אותך , יצאת עם חברות ביליית רותם פעם במיליון היה בראש שלך .


16 . עכשיו לא הבנתי , אמרת שאמיר ואת רק ידידים מה קרה נהפך לחברים מה ?

17. חברות שלך לא יכולות להיות מאושרות ? כל מי שיוצא עם חברה שלך במקרה אבל במקרה אוהב אותך .


18. את תקללי את ולריה , את סיון את כולם וכולן ישתקו לך ? אין מצב בטח יצאווו על האמ אמא שלך


 .. אני עיפפה ויש עוד דברים להגיד מחר נמשיך


 


איך שהסורגים הפרידו ביננו-פרק 57
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-04-02 15:58:30
הדירוג שלי:


פפחחחח.. כל אחת חשה לי פה עבריינית מקלדתת..


עדןן יש לך סיפור מהמםםם אל תדפקי חשבון לאפחתת פה...


המשךך דחוףףף!!


 


איך שהסורגים הפרידו ביננו-פרק 57
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-03-31 19:39:44
הדירוג שלי:


בלה בלה בלה בלה


חנפניות =/


איך שהסורגים הפרידו ביננו-פרק 57
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-03-30 21:07:59
הדירוג שלי:


עדן, דבר ראשון אל תתייחסי אל הבנות כאן איך מישהי כאן רשמה "סתם עברייניות מקלדת".


ודבר שני, עדן את לא בסדרררררר חחחח תשלחי יותר פרקים ביחד זה מרתק ובאסה לחכות כ"כ המון זמן לפרק..


ועוד משהו אמרת שהיה לך יומהולדת ושתרשמי מה היה ביומהולדת אז אל תשכחי את זה..


וכמו תמיד סיפור מדהים..


לולי :)


איך שהסורגים הפרידו ביננו-פרק 57
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-03-30 15:33:43
הדירוג שלי:


חחחח הצחקת אותי.


מותק אני יודעת שלא ממש חינכו אותך כמו שאת רצית אבל תשתדלי גם בשלב זה של חייך בגיל 23 או כמה שלא תהיי להתבגר ולתחנך כבנאדם אחראי שלא מקלל כל בנאדם שני שעובר לידו.


את בת 23!! תסתכלי איך את מדברת ומתנהגת!! תתביישי בעצמך זה מה שיש לי לומר! בנות קטנות או גדולות לא חשוב כותבות לך כאן את דעתן על הסיפור שלך והתגובה שלך זה "טוסו מכאן" "לא מעניין אותי ממטר" מי את חושבת שאת? בא לך רק תגובות טובות הא? מסכנה..לא ידעתי שכ"כ רע לך,למרות שרואים זאת היטב.


את חושבת את עצמך מעל כולם ואת יודעת מה? חח תמשיכי להיות כזאת כי כמו שאת אומרת שאת לא רואה אף אחת פה ממטר גם אנחנו לא רואות אותך כאן ממטר ושניה.


ואת לא תקללי כאן אפילו לא עוד פעם אחת את שומעת? את כותבת כאן סיפורים של מישהי שאף אחד לא מכיר אותה ממטר,את חושבת את עצמך לאלוהים, את "כותבת את סיפור חיי" אז תכתבי אותו כראוי ולא כפרחה! מבינה? בטח שלא..למה שתביני נכנס לך מאוזן ימין ויוצא כנכנס.


לכי ללמוד קצת בית ספר,את זקוקה לזה מעומק נשמתך.


איך שהסורגים הפרידו ביננו-פרק 57
אושר לפרסום על ידי יוווובלי ביום 2009-03-29 13:56:16
הדירוג שלי:


מדהייייייים ,


דיי המשך דחוף !!


על תשימי פה על אף אחת , כל אחת פה תופסת תחת של עבריינית מקלדת P:


איך שהסורגים הפרידו ביננו-פרק 57
אושר לפרסום על ידי מלכה-מלכותית ביום 2009-03-29 12:14:12
הדירוג שלי:


תירגעו למי שלא נאה לו שלא ייכנס ויקרא את הסיפור שלי.


אלו חיי ואני לא ממש רואה ממטר אותך או אותך! משעמם לא משעמם את עדיין ניכנסת ובנוסף מגיבה... אם כבר את תת רמה רצינית שאת יורדת לתת רמה שלי לא?


מי שאהב בכיף יש המשך!!! מי שלא וואווו איזה פחדדד לכי תתלונני שהתתנהגתי בחוסר תרבות לבחורה פרחה שהרימה ידיים על "אחותי"


תנו גז


עדן.


איך שהסורגים הפרידו ביננו-פרק 57
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-03-29 00:46:32
הדירוג שלי:


חח איזה סיפור משעמם וחוצמזה מה את משחקת אותה ?!


מה את חושבת שאת הכי טובה הכי צריכה לקבל כבוד מלכה או משהו ?


אני באמת לא מצליחה להבין בנות כמוך אני לא באה לבקר אותך אבל איזה מין בחורה את ? אל תקבלי את זה ברוח רעה קבלי את זה בתור ביקורת ..


את מכירה את המשפט כלב נובח לא נושך ? זה מה שאת משדרת את יכולה לנבוח ולנבוח  אבל ברגע שמישהו יעיף לך איזה כאפה ויראה לך מאיפה משתין הדג עד אז תנחתי למציאות ותביני שאת בסך הכל כמו כולם לא יותר ולא פחות ! אני לא חושבת שבגלל שאת עדן ויש לך שם יש לך את הזכות לבוא ולהשפיל כל הזמן !


את משחקת אותה כאילו את תרבותית "לא אני לא יעשה לה ככה אני לא ירד לרמה שלה" אבל בסך הכל את בדיוק כמו לינוי הזו נראה כאילו את נותת לאחרים להרגיש שאת מעליהם ואני לא רוצה לשפוט אותך כי אני בטוחה שבסך הכל את אחלה של בן אדם אבל מה קורה איתך ? 


סבבה ישלך ביטחון והכל אבל אני פשוט לא מצליחה להבין בנות כמוך !


שבוע טובב שיהיה (( ;


איך שהסורגים הפרידו ביננו-פרק 57
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-03-28 02:06:08
הדירוג שלי:


עדן שמעי את תפסת לך חתיכת תחת,תתביישי לך..בגלל ש"מתעסקים" עם נטלי בגלל זה את מתנהגת בכזאת אגרסיביות וחוצפה לבוא ולאיים על הלינוי הזאת שתשלם כך או כך וכדאי לה לבחור בדרך של לבוא איתך ולהתנצל בפני נטלי...למה מי זאת הנטלי הזאת בכלל? מי את עדן הא? אל תחושי יותר..די הבנו..אם נראה לך שאת הבנאדם עם האופי הכי מדהים בעולם,הכי יפה,הכי טובה ובאה ממשפחה עם כסף מכוניות ועושר זה לא אומר עלייך כלום..אז תפסיקי באמת,תתבגרי מעט..ככה לאיים כמו איזה גבר..את ממש מתנהגת כמו פרחה מבת ים..יש לך חתיכת חוצפה ללכת לילדה ולאיים עליה שתתנצל פחח..למה מי את?את לא חושבת שעל נטלי לשבת כמה ימים על מה שקרה בנייט ולהבין שהיא בכלל לא הייתה צריכה להשתכר ככה ולהיות מעט אחראית? את לא היית שם..זו ממש חוצפה מצדך..תנוחי קצת ותורידי פרופיל.


איך שהסורגים הפרידו ביננו-פרק 57
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-03-27 00:32:17
הדירוג שלי:


עדן פרק מושלם כמו תמיד

תגידי למה את רושמת כל פרק אחרי חודש בערך,זה קצת מבאס שלוקח לך הרבה
זמן לירשום פרק ....אבל כל פרק חדש שלך את מפתיע מחדש כל פעם שאני חושבת הינה סוף טוב הכל טוב תמיד הסוף שלך נישאר פתוח וצריך לחכות עוד חודש לפרק הבא

תנסי לירשו פעם הבאה 2 פרקים אם לא קשה לך ואם יש לך כמובן זמן

אני נהנת מכל שנייה של קריאת הסיפור שלך
תמשיכי...

שלך נינה/נינל
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט