אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


מבוסס על מקרה אמיתי:) תגיבו:)

היא הכירה אותו ביום האחרון של הבילוי שלה באילת, בחוף הים ביחד עם חבר שלו, כשהייתה שם עם חברתה הטובה אור. כבר מהרגע הראשון לא יכלה שלא לשים לב אליו, היה בו משהוא שהיא ממש אהבה והיא אפילו לא ידעה מה.
"את חייבת להפסיק להסתכל עליהם!" אמרה לה חברתה. אבל היא פשוט לא יכלה, היה בו משהוא שמשך אותה.
אחרי שכבר כמעט החליטו ללכת, ראתה אותו מתחיל להתקרב לעברן והיא די שמחה. הוא ביקש מהן לצלם אותו ואת חבר שלו והיא הסכימה בשמחה.
היא החליטה שזו הזדמנות להכיר אותו וביקשה ממנו לצלם אותן גם. הם התחילו לדבר, היא גילתה שהוא מדבר עברית אך שכרגע הוא גר בארץ אלא רק בביקור. כשגילתה שהוא מחו"ל די התעצבה. "אוסטרליה זה ממש רחוק" אמרה לחברתה אור כשהיו כבר בדרך לחדרן במלון, אחרי שהוא ואור החליפו מספרי טלפון ,והם הבטיחו שיתקשרו בערב ויקראו להן לצאת.
היא הייתה ממש שמחה, האושר קרן מעיניה והיא קיוותה שהוא באמת יתקשר ויזמין אותם לצאת.

"תתחילי להתארגן, הם מחכים לנו בפאב בהמשך הטיילת" העירה אותה אור, עם בשורה די משמחת.
השמחה הציפה אותה באותו רגע והיא הרגישה שסוף סוף משו מדהים הולך לקרות לה.
הם הגיעו לפאב והוא חיכה להם בכניסה, היא הביטה בו ופשוט התפלאה מכמה הוא היה הבחור שתמיד רצתה- שער שחור, עיניים כחולות ואופי שעד עכשיו נראה לה נחמד. משהוא יותר טוב היא לא יכלה לבקש.
הם התיישבו והתחילו לפטפט על שטויות ,היא ואור גילו שהאנגלית שלהם לא כזו טובה ושאוסטרליה היא מדינה ממש שונה מישראל.
אחרי קצת פטפוטים ושיחה רגילה כמו מה הן עושות בחיים, ומהם הם עושים בחיים, על הצבא לימודים ואפילו מזג האוויר, הם החליטו ללכת לסנוקר.
בדרך הזוגות כבר התפצלו והיא מצאה את עצמה הולכת לצידו, ואת אור לצד החבר שלו.
למרות שרק הכירה אותו, הרגישה די בנוח לידו,היא הייתה די משוחררת, מה שלא היה אופייני לה והרגישה כאילו מכירה אותו די הרבה שנים.
הם הספיקו לדבר על הרבה דברים עד שהגיעו לסנוקר- על ישראל, אוסטרליה, לימודים, מוזיקה והחיים שלו בארץ לפני שעזב לאוסטרליה.
בסנוקר שוב הייתה איתו. היא אהבה כל כך לשחק איתו, אהבה שהוא הסביר לה איך לשחק נכון, אהבה שהוא תמך בה אהבה להיות לצידו והיא רק קיוותה שהערב הזה לא יגיע לקיצו.
אחרי הסנוקר ואחרי התלבטויות ארוכות, החליטו ללכת לאכסניה של הבנים לראות סרט ואחרכך לחזור לחוף הים. כשהגיעו לאכסניה קרא לה לשכב לידו. הם צפו בסרט ביחד עם אור והחבר שלו, אך לה לא היה כל כך אכפת מהסרט.היא פשוט אהבה להיות לצידו והיא אפילו לא הבינה למה.
לאט לאט היא התחילה להרגיש איך הוא מתחיל לגעת בקצות אצבעות הרגל שלה עם הרגל שלו מתחת לשמיכה, היא התחילה לגעת בו בחזרה, ואיכשהו הם מצאו את עצמם במין קרב רגליים מתחת לשמיכה.
אחרי כמה דקות, התחילה להרגיש איך היד שלו שהייתה מונחת ליד היד שלה, מתחילה לגעת ביד שלה.
ליבה פעם מהתרגשות ורטט עבר בכל גופה. היא מעולם לא הרגישה כאלה תחושות רק ממגע יד של בן.
הוא התחיל ללטף לה את היד בעדינות ורכות, בדיוק כמו שהיא אהבה, וההתרגשות שאחזה בה כבר איימה לפרוץ החוצה.
באותו רגע כבר לא היה לה אכפת מכלום- לא מהסרט לא מהשעה המאוחרת ואפילו לא מכך שלא ילכו לחוף הים אחרי זה. היא רק רצתה לבלות איתו יותר זמן ולהמשיך להרגיש את מגע היד שלו על ידה.

הם המשיכו לשכב שם, והזמן שם כאילו עמד מלכת בשבילם. המגע שלו המשיך להרטיט אותה ולגרום לה להרגיש חמימות בלב שמזמן לא הרגישה. הוא המשיך ללטף את היד שלה בתנועות רכות ועדינות כאילו פוחד הוא לפגוע בה, והחל לשלב את אצבעותיו באצבעותיה. היא הניחה עליו את הראש והחלה להרגיש את הנשימות השקטות והשלוות שלו.
"כמה זה היה חסר לי..להיות ככה עם מישהו" הרהרה לעצמההיא ראתה שהוא מפסיק ל"לשחק" עם היד שלה והתחילה היא בעצמה ללטף לו את היד. הם המשיכו לצפות בסרט, והוא החל לחבק אותה ואימץ אותה קרוב אליו. היא החלה להיצמד אליו יותר, ופשוט לא רצתה לעזוב אותו. היא לא יכלה להבין מהם הרגשות האלה שהרגישה כלפיו "ככה מרגישה אהבה ממבט ראשון?" חשבה לעצמה..
היא ראתה שהחבר שלו כבר נרדם ושחברתה אור לא מרגישה בנוח מהמצב והבינה שהגיע הזמן להיפרד ממנו וללכת חזרה למלון. "אני צריכה ללכת.." היא לחשה לו באוזן
"תישארי לישון כאן..." ביקש ממנה בקול הכי מתוק
"אם רק הייתי יכולה.." אמרה לו
הוא קם מהמיטה ויצא ללוות אותה ואת אור. הם עמדו בכניסה לאכסניה והיא כל כך לא רצתה לעזוב. היא התקרבה אליו הדביקה לו נשיקה חמה על הלחי והרגישה שהוא מחבק אותה די חזק, כי אף אחד מהם לא ידע אם ישובו לראות אחד את השני. בעודה שקועה בהרהורים ובכך שלא רצתה ללכת, הרגישה את השפתיים החמות והרכות שלו מונחות על שפתיה ודמעה זלגה לה על הלחי.
"אל תבכי" הוא לחש לה "אנחנו נעביר את ארץ ישראל לאוסטרליה " והיא החלה לצחוק. היא הדביקה לו שוב נשיקה על הלחי ונעתקה מהחיבוק החזק שלו. היא ראתה שאור כבר די רחוקה
"רוצי תשיגי אותה..שלא תלכי לבד בחושך" אמר לה
היא הסתובבה והתחילה לרוץ אחרי אור. היא לא רצתה להסתובב אחורה ולהביט בו, כי ידעה שזה יהיה קשה יותר ככה..אבל משום מה היא ידעה שהוא עומד שם ומסתכל עליה רצה.

למחרת, כשכבר הייתה בדרך הביתה נזכרה שלאור יש את המספר שלו והבינה שלא החליפה איתו אפילו אימיילים כדי לשמור על קשר כשהוא יחזור לאוסטרליה.
היא שלחה לו הודעה וכתבה לו את האימייל שלה. הוא לא ענה לה, אבל היא לא ייחסה לכך די חשיבות.
"אני רק מקווה שהוא יכתוב לי כשיחזור הביתה" חשבה לעצמה
היא לא ידעה בדיוק מתי הוא חוזר לאוסטרליה , הוא אמר לה שהוא בארץ רק לחודשיים. היא בכלל לא ידעה אם יכתוב לה וישלח לה אימייל. דבר אחד היא ידעה בוודאות- כשם שהיא מהרהרת בו לפני שהיא נרדמת ונזכרת ביום המדהים שבילתה איתו, כך גם הוא חושב עליה לפני שהוא נרדם...
וכשם שהיא נזכרת בו וחיוך עולה על שפתיה כך היא יודעת שגם הוא זוכר אותה ומקווה לראות אותה שוב...
 


נוסף: April 12th 2009
מספר: ilanash4
דירוג:
כניסות: 1123
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


מבוסס על מקרה אמיתי:) תגיבו:)
אושר לפרסום על ידי אלינור23 ביום 2009-04-21 16:09:02
הדירוג שלי:


וואי ממאמי מרגש לחלוטין..

מבוסס על מקרה אמיתי:) תגיבו:)
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-04-16 20:29:15
הדירוג שלי:


וואאאו , זה מבוסס על מקרה אמיתי ? של מי בדדיוווק .. [ ? ]

שמעי מוותק , זה נשמע מזה סיפוור יפפה .
ועם היית מרחיבה אותו לממש סיפווור ולפרקים ממושכים אני בטוחה שעוד כמה ילדים או נערים היו נהנים לקרוא אותו :) .

כתבת יפה ועם בא לך תמשייכי לקרווא נשמח לקרווא ולהגיב ..

עדי (;

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט