אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


למלאך שלי...

הכרתי אותך בים,כשראיתי אותך ראיתי ילד. התחלנו להתיידד, נפגשנו בגן בשכונה,אתה היית שכן שלי מפגישה לפגישה נקשרתי אלייך יותר ויותר,עד שהגעתי למסקנה אני מאוהבת, בחלומות המטורפים שלי לא האמנתי שאני אתאהב במישהו שקטן מימני כל כך,ולאחר כמה זמן נהפכנו לחברים.
הנשיקות שלי איתך היו בלתי נשכחות,למרות כל העוצמה של האהבה הזאת מערכת היחסים בננו לא הייתה מזהירה כי תמיד נזכרנו בהפרש הגילאים הענק שיש בננו הרגשתי שאני מרגישה כמו בסרט סיפור אהבה בלתי נשכח שהחברות הזאת לבסוף תיגמר.
ליל הפרידה היה מאוד פתאומי.
באת אלי שלא היה איש בביתי התחלנו להתנשק בחדרי ולרגע מצאתי את עצמי איתך במיטה,התחלת להוריד את בגדי,הרגשתי בטוחה בעצמי,אבל כשפתחת את החזייה התחלתי לחשוב על מה שיהיה אחרי שכולם ידעו שאני גדולה מימך בכל כך הרבה שנים!ואז שתקת ולמרות מה שאמרתי התקרבתי אלייך והמשכנו.
ופתאום הרגשתי בנשיקה חזקה, נשיקה עם מלא עוצמה,נשיקה של הפעם האחרונה.
כשהייתי כבר בלי חזייה והסתכלתי עלייך היו לך פנים חרדות עצרת את זה ואמרת לי תקשיבי לא נראה לי שזה ילך את גדולה מימני ושנה הבאה את בצבא לי יהיו בגרויות ואת גדולה מימני גם בהרבה עזבי.
ואז כשראית שהתחלתי לומר שזה שטויות אמרת לי ואם אני אגיד לך שאני כבר כמעט לא מרגיש כלום אז אמרתי לך "אז זה כבר משהו אחר" , ואז אמרת לי "אז אני כבר כמעט לא מרגיש כלום", זה היה כזה הזוי, הנשיקה האחרונה לא שיקפה לי תגישה הזאת שלך,ואז שאלת אם אני בסדר ואמרתי לך שלא אז אמרת לי " תשכחי אותי תצאי עם כל אחד מצידי" וכולך היית בלחץ, ואז אמרת שאתה הולך אמרתי לך "בבקשה אל תלך אני יכולה לחבק אותך"? ואמרת לי "כן" ואז התקרבנו שמתי את ידי סביב צווארך וידך שמת סביב מותני חיבקתי אותך חזק הפנים שלנו נגעו אחד בשני ואז זזת הסתכלתי עלייך ואתה עלי בחיים לא אשכח את המבט שלך, התקרבת אלי ונתת לי נשיקה בפני, ואז אמרתי לך "אני לא רוצה לאבד אותך" ואמרת לי "את לא תאבדי אותי" ואז התחלית לבכות על צווארך ואמרת לי "רואה מה קורה עכשיו את בוכה,ואז שתקת לרגע ואמרת "אני לא שווה את זה" ואז כשהלכת במדרגות והסתכלת עלי, רצתי הביתה ופשוט התפללתי שזה היה חלום אבל נוכחתי לדעת שזאת הייתה המציאות!
שאיבדתי אותך!ואחרי זה ניתקת איתי תקשר פשוט מחקת אותי מהחיים שלך לא רצית אותי בתור ידידה בכלל כששאלתי אותך "למה אתה עושה את זה?" אמרת לי שאתה לא רוצה לחזור לעבר שכשאני איתך אני מזכירה לך תעבר ואז אמרתי לך "אני רוצה להיות ידידה שלך כמו פעם בבקשה מה יש לך" ואמרת לי "עזבי יש לי עכשיו חברה ואין לי כוח לחזור אחורה את מזכירה לי תעבר" ועוד על זה שדיברתי איתך אתה אמרת לי שאתה מנסה לשכוח, ששאלתי אותך אם אתה יוצא עם אותה בחורה כדי לשכוח אותי אז אמרת לי "אני שכחתי אותך כבר ממזמן" לרגע הכחשת את זה, ואז כבר הבנתי שלא נפרדת מימני כי לא אהבת אותי יותר אלא כי פחדת ממה שיקרה בגלל פער הגילאים שיש בננו ושבגלל שידעת שניפרד ולא רצית לראות אותי נפגעת אתה עצרת את עצמך במיטה רציתי להגיד לך שאתה בן אדם מדהים ואני כל כך מתגעגעת לרגעים היפים שהיו לנו ביחד,אתה תמיד תישאר בזיכרוני!
                       
 
 
 
                                                                                              מאהובתך


נוסף: July 7th 2009
מספר: ליידי17
דירוג:
כניסות: 1130
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


למלאך שלי...
אושר לפרסום על ידי ליידי17 ביום 2009-07-13 00:49:46
הדירוג שלי:


אחרי שהוא נםפרדממנה באותו יום התחלנו לדבר נורמלי..יום אחרי הוא קראלי דנדבר הוא אמר לי שנפרד ממנה זה היה בלילה ותוך כדי אכשהוא... התנשקנו נשיקה מהסרטים... אמרתילו אני מרגישה אלייך משהו אתה תעשה שהחלטה שלך.. ויום שבת הוא קרא לי אליו.. והוא עדיין לא חזר אליה שעבר איזה כמה חודשיים טובים...

למלאך שלי...
אושר לפרסום על ידי מריאנלה ביום 2009-07-11 21:52:43
הדירוג שלי:


אני שמחה לשמוע שברוך ה'' הסוף טוב:]

מחכה להמשך :]

למלאך שלי...
אושר לפרסום על ידי ליידי17 ביום 2009-07-09 22:21:06
הדירוג שלי:


בסוף קרה משהו אחר.. חחח אניא כתוב בהזדמנות.. אבל אניא גיד שהסוף היה סוף טוב...

למלאך שלי...
אושר לפרסום על ידי ליידי17 ביום 2009-07-09 22:17:34
הדירוג שלי:


קטן מימני ב-3 שנים..

למלאך שלי...
אושר לפרסום על ידי מריאנלה ביום 2009-07-09 19:00:10
הדירוג שלי:


בן כמה הוא היה?

בהצלחה!
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט