אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


מתגעגעת לימים ההם.

ככה הכול התחיל......

זה היה לפני 4 שנים. היינו בכיתה ט'.. עוד לא הכרנו אחד את השני בתחילת שנה. רק כשהגיע יום ירושלים הכרתי אותך, וגם זה- דרך חברה. מפה לשם התחלנו לדבר אחד עם השני סתם, כמו שני ידידים.
במשך הזמן הקשר שלנו התפתח ונהיינו חברים הכי טובים. היית האח הגדול שלי שאף פעם לא היה לי. עד כיתה י' לא ראיתי אותך שוב.. דיברנו רק באיסי ומלא בטלפונים. עד השעות הקטנות של הלילה. לפעמים אפילו עד הבוקר..
כשהגיע יום ירושלים של כיתה י', כבר לא נפגשנו לבד. היינו עם חברה שלי, שהיתה גם ידידה שלך באותו הזמן. אבל מה שאני לא ידעתי זה מה שהתרחש אצלך בלב בזמן שהיינו שלושתינו ביחד.
לא היה לי מושג שאתם כבר מכירים ממש מקרוב, ושאת מה שנמצא אצלך בלב כבר לא ניתן לשנות.
היה קטע באותו היום שאותו אני לא אשכח בחיים. בעצם, כמה קטעים.
היה חלק שבו החזקת אותי ביד כדי שאני לא אפול, כי הכביש היה ממש מחליק. אין לך מושג מה עבר אצלי בלב באותו הרגע, ועד היום כשאני חושבת על הרגע הזה.. משם הלכנו לאיזשהי שדרה ופשוט דילגנו יד ביד כמו זוג סתומים. את החיוך שהיה לי על הפנים באותו הרגע אני לא אשכח לעולם. את היחד החמה שהייתה לך, אני פשוט לא מסוגלת לתאר.
היה גם את החלק שאחרי כול זה..  הרגע שבו היינו צריכים להיפרד. כול אחד ללכת לביתו שלו. לא רציתי לעזוב. היה לי יום כזה מדהים איתך. רציתי שכול הימים עד סוף חיי יהיו כאלה. שכולם יהיו איתך.
ידעתי שזה לא באמת יקרה..
אתה באת עליי, נתת לי חיבוק גדול של אח אוהב ולחשת לי באוזן- "חן, היה לי ממש כיף איתך היום.." - אני יודעת שאולי בשבילך המילים האלה לא היו כ"כ משמעותיות, אבל בשבילי הן עשו לי את הכול הלילה ואת כול השבוע שאחרי.
רק מזה שאמרת את השם שלי בלחש באוזן שלי, עברה בי מן צמרמורת כזו בגוף, מן רטט שכזה.. היה נעים לשמוע אותך אומר את זה. בקול המתוק שלך. אוח. הקול הזה.. אין לך מושג בכלל עד כמה שאני מתגעגעת אליו.
אחרי שבועיים בערך, יצאת לטיול עם החברה שלי. אני הייתי אמורה להצטרף, אבל נמנעה ממני האפשרות. אני חשבתי שזה יהיה סתם יום טיול מגניב כזה והכול. אבל כנראה שטעיתי.......
עד היום אני רוצה לחזור אחורה ולצאת לטיול הזה. אני כ"כ מתחרטת על הרגע הזה שבו אמרתי לכם שאני לא אוכל לצאת איתכם ושתהנו. כי באמת נהניתם. יותר מדי נהניתם. עד היום אתם נהנים ביחד. אחד עם השני.
בטיול הזה סיפרת על הרגשות שלך לחברה שלי. החברה הכי טובה שלי!!!  כול הימים שאחרי ועד היום כשאני כבר בכיתה יב', אני מתגעגעת לימים ההם. הימים שהיינו צוחקים ביחד, כואבים ביחד. היו לנו מילים שלנו, מבטים שלנו, שמות משלנו. צחוקים משלנו. כ"כ רוצה לחזור לימים ההם..

אתה חסר לי פה ואין לך מושג בכלל עד כמה. החברה הכי טובה שלי והחבר הכי טוב שלי עכשיו ביחד. לא עושה לי טוב לשמוע את זה. כשהיא אומרת שהיא מתגעגעת אלייך, אני רק חושבת לעצמי עד כמה שאני יותר. כי כשהיא לא רואה אותך שבוע, אצלי זה מתבטא בחודשים. חודשים רבים מדי.
אני אוהבת אותך כ"כ. הלוואי שאראה אותך בקרוב. שאוכל לשמוע את הקול שלך בקרוב. שתחזור אליי בקרוב. תחזור להיות האח הגדול והאוהב. תחזור להיות הכתף התומכת. ההוא שתמיד שם, לא משנה באיזה שעה אני מתקשרת.. כי בדיוק שם אני צריכה אותך. אני צריכה לבכות עלייך ואיתך. פשוט אל תלך לי. רק תחזור אליי, אהוב שלי..

געגועיי.


נוסף: January 26th 2010
מספר: חןפורת18
דירוג:
כניסות: 1207
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


מתגעגעת לימים ההם.
אושר לפרסום על ידי נוניפנוני13 ביום 2010-02-27 19:27:33
הדירוג שלי:


סיפור מדההים ירדו לי דמעוות ><

גמלי יש אח גדוול מוושללם .. שאני איתו כל הזממן ..

החברה שלו היחידה שמפריעה לקשר ביני לבינו ..

אבל אני מצדיקה אותה , כי אני והוא הרבה ביחד ..

לא מזמן רבנו .. והתרחקנו בגלל הסיבה הזאת ..

אבל עכשיו הכל מסתדר .. אני מקוווה בשבילך שתחזרו להיוות אחיים ..

אני מקווה שיחזרו אליך הימים הטובים .

מתגעגעת לימים ההם.
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2010-02-15 19:26:45
הדירוג שלי:


 מדהים מאמי הלוואי ויחזור....בהצלחה:] 

מתגעגעת לימים ההם.
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2010-02-13 11:48:22
הדירוג שלי:


זה סיפור מדהיםם

הלוואי שהוא יחזור
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט