אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


אניייי חייייבתתת עזררההה דחווףףףף בבבקשהההההההה :(

אני חיייבתתת עזרהה דחוף בבקשה תודה לכול העוזרים!זה ארוך..אבל יכול לעזור לי הרבה עצה ממכם..
 

יצאתי עם החבר שלי 7 חודשיםם אלה היו החודשים הכי מדהימים שיכלו להיות לי היה לי כזה טוב איתו כמו שלא היה לי עם אף גבר בחיים הוא היה אצל המשפחה שלי דיברנו על חתונה כבר והכול הייתי בקשר עם אחותו ועם המשפחה...פתאום באחד הימים הוא התחיל לסנן אותי ולא לענות להודעות...עברו יומיםם-שלוש בערך והוא ראה שאין מצב שהוא בורח בלי להגיד כלום..אז הוא כתב לי הודעה והתחלנו לדבר..ואז הוא אמר לי אני מצטער היה לי קשה בגדתי בך...לא ידעתי איך לעכל אתזה ואז אמרתי לו אני לאדעת מה להגיד באותו רגע ראיתי את כול העולם שחור מבחינתי...ואז הוא אמר לי "תקשיבי אני באמת מצטער היה לי קשה בלי זה..ובגלל שאת ילדה כזאת טובה ידעתי שממך אני לא יקבל כלום..ואז הוא אמר קשה לי בגלל מה שעשיתי..אני יודע שזה כואב...ואני יודע שמי שיהיה איתך ירוויח כי את בחורה זהב...אבל אני הפסדתי אותך ובגדול"וככה עבר לו לילה מלא בדמעות וכאב אפילו ירדתי לארון של הכדורים ורציתי כבר לקחת כמעט הכול..אבל מזל שדיברתי עם חברה שלי באותו רגע שעצרה אותי..עברו 3 ימים מאז הפרידה לא שתיתי ולא אכלתי ואז הגעתי לבית חולים..לא הייתי מסוגלת לראות את עצמי בלעדיו פשוט אני לא מסוגלת..כמעט והגעתי לסמים בגללו הם היו מאוד קרובים אלי כבר היו לי ביד..הוא הכול בשבילי תיכננו חיים שלמים ביחד...כשהוא שמע שאני בבית חולים הוא יתקשר ואמר לי "די בבקשה את לא צ'כה להעניש את עצמך על משהו שאני עשיתי..תפסיקי לעשות שטויות אני עדיין אוהב אותך...ואין עוד בחורה כמוך בעולם!"לא ידעתי מה לענות לו ורק בכיתי..ואז סיימנו תשיחה..עברו שבועיים בערך של סיוט,רק בכי וכאב וימים שלמים בלי לילות בכלל לא דיברנו כלום בשבועיים האלה..ואז אחותו מתקשרת..ואומרת לי את לא תאמיני למה שאני יגיד לך עכשיו...ואז היא אמרה"-אמרתי לחברה שלי שתתקשר לאחי ותבדוק אותו חברה שלה זאת שהתקשרה הייתה בת 24 ואז היא אמרה לו בוא אני יסדר לך מישהי רצינית לקשר מחייב.."ואז הוא אמר לה דייי תפסיקיי לעצבן אותייי אני לא רוצה אף אחתת יש לי מישהי אחת שאני אוהב אבל לא יכול להיות איתה כי פגעתי בה..ומפחד לפגוע שוב"ואז אחותו אומרת לי בחיים לא ראיתי את אחי ככה בגלל בחורה הוא עצבני על כולם..רב עם כולם..מאז שזה קרה...]זה היה ביום שישי ואז לא יכולתי יותר אמרתי לעצמי שאני חייבת לראות אותו ב4 עיניים..שלחתי לו הודעה "יש לך דקה בשבילי?והוא כתב כן..ואז אמרתי לו תקשיב אני רוצה לראות אותך ב4 עיניים אתה מוכן...?!הוא החזיר לי תשובה אני יענה לך עוד מעט...(אני דתייה)השבת עברה לה ואז במוצא"ש התקשרתי לאחותו והוא ענה יואו הלב שלי קפץ 20000 מעלות מרוב אושר סוף סוף לשמוע תקול שלו אחרי שלוש שבועות..אמרתי לו לא ענית לי עדיין על מה ששאלתי.."ואז הוא אמר אין לי בעיה שניפגש בכיף..אני רק צריך לבדוק עם זה יהיה בתחילת שבוע או בסוף שבוע(כי הוא בבסיס)ואז אמרתי לו סבבה..והוא הביא לי את אחותו הייתי כול כך מאושרת באותו לילה שהוא ענה לפון שלה...ואז היא אמרה לי ואוי את לא מבינה בכלל אמרתי לו שאת מחייגת בפון והוא ישר חטף לי אותו ואמר אני חייב לשמוע תקול שלה...זהו אני מחכה לראות מתי ניפגש עם זה יהיה בתחילת השבוע או בסוף..

אני כבר לא יודעת מה לעשות עם עצמי...אני לא יודעת עם הוא אוהב באמת או סתם..
בבקשה אני צכה תעזרה שלכם דחוףףף כמה שיותר מהר..אני שבורה לרסיסים..
תודה לכול מי שיעזור לי...אני כמו מרגינה שנמסה עכשיו כלום לא מעניין אותי ובמיוחד לא החיים האלה...בלעדיו!
 


 


נוסף: June 13th 2010
מספר: rivi17
דירוג:
כניסות: 1430
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


אניייי חייייבתתת עזררההה דחווףףףף בבבקשהההההההה :(
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2010-08-09 03:21:13
הדירוג שלי:


יקירתי קראתי ת''סיפור שלך והצעתי היא כזאת.:

א. קחי דברים בפרופורציה. אין אף אחד ששוה את התהליך המייסר שאת עוברת. עם כל הכבוד לאהבה שלך או לבחור עצמו.

ב. בגידה היא לא סוף העולם, הכל תלוי במניע. הבנתי שאת דתייה ואני מנחש למה הוא בגד. אני לא מצדיק אותו חלילה, וחושב שמה שהוא עשה זה עלוב אבל עם רגשות קצת קשה להתמודד. אני חושב שאת צריכה לשבת ולחשוב על מעלותיו וחסרונותיו (ובתמונה שאת מציגה יש לו חסרונות) אבל עם השכל הישר ולא עם הרגש. תרשי לי לחדש לך שגם ההבא בתור יגרום לך לדופק מואץ ולפרפרים בבטן. אל תתרגשי ממנו. תבחני אותו. תהיי עכשיו קשה להשגה. שיילחם הבחור, אם הוא נלחם אזי יש מקום למחילה ואם לא- הוא הרבה יותר עלוב ממה שאת מציגה.

אניייי חייייבתתת עזררההה דחווףףףף בבבקשהההההההה :(
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2010-08-07 11:55:18
הדירוג שלי:


מאמי  תיפגשי איתו תדברי איתו תאמיני לי כולם בוגדים אבל בסוף הם נישארים עם  הטובות  תתני לו עוד הזדמנות את אוהבת אותו  הוא אותך אל תהרסי את הדבר  הגדול הזה אהבה  תסלחי לו הפעם ואל תתאגי יהיה טוב  333333>

אניייי חייייבתתת עזררההה דחווףףףף בבבקשהההההההה :(
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2010-07-29 00:13:41
הדירוג שלי:


מאמי הוא אוהב אותך וזה לא סתם איך שסיפרת את זה ושהוא חטף לחותו את הפלא בשבילך הוא מאוהב בך תני לו הזדמנות ושיוכיח לך שהוא אוהב אותך כדי שתאמיני גם את ולא אני שהוא מת עעלייך ושיבטיח שזה לא יהיה שוב למרות שאני יודעת שקשה לך אני מבינה אותך                     בר פרץ!!

אניייי חייייבתתת עזררההה דחווףףףף בבבקשהההההההה :(
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2010-07-02 15:55:14
הדירוג שלי:


תראי הוא טוען שאת בחורה זהר ויקרה לו מכל דבר אחר בעולם אבל באיזה קלות הוא בגד בך..  הוא בגד בך פעם- את צריכה לשאול את עצמך לפני שאת חוזרת אליו: אם הוא יבגוד בך שוב תוכלי לעמוד בזה? 

אניייי חייייבתתת עזררההה דחווףףףף בבבקשהההההההה :(
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2010-06-17 21:46:59
הדירוג שלי:


תתבגרי!!!!!!
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט