אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


אהבה נעלמת

טוב אז נתחיל בערך שנתיים או קצת יותר אחורה

כשהייתי בערך בת 14 עבר עליי תקופה לא הכי טובה עם המשפחה אבא עזב את הבית והמצב הכלכלי היה על הפנים אימא ואבא משכירים דירות מאחורי הבית
וככה הכרתי אותו הוא בא לגור אצלנו באחד הדירות ואם יש דבר שעד היום מעלה לי חיוך זה הפעם הראשונה שראיתי אותו הוא אמר לי שלום ואמר לי לא משנה מה את צריכה ץמיד תזכרי שאני פה כדי לעזור לך והוא חייך אליי והאמת מכל הבנים שהייתי איתם יש לו את החיוך הכי מדהים בעולם
כעבור זמן מה אותו בחור(אביעד שם בדוי מכיון שבסיפור יש כמה מרכיבים לא פשוטים נחסוך את השם האמיתי של הבחור) שדרך אגב גדול ממני בכמה שנים טובות התחיל לבוא ולשבת והיה לנו ממש כיף ביחד האמת היא שהיה לו חיים מאוד קשים ועצובים בתוק ילד ויכולתי להזדהות איתו היה לו מין משו שנגע בליבי במקום כה עמוק
האמת היא שלא התאהבתי בו או חשבתי עליו בתור משו מעבר לידיד בתקופה שהוא היה גר אצלנו הייתי כולה בת 14 14 וחצי ולא היה לי כלום חוץ מהידלקות על כמה בנים.
ואז הגיע אותו יום שחזרתי הביתה ואני זוכרת בדיוק זה היה שבוע לפני סיום הלימודים של כיתה ט והיה לנו מן מסיבת סוף שנה באיזה פרויקט שהשתתפתי בו,חזרתי הביתה וראיתי את אביעד יושב עם אימא ואבא וכולם היו בפרצוף מבואס שאלתי מה קרה ומסתבר שהוא היה צריך לעזוב הייתי ממש עצובה ומסתבר שאביעד הסתבך עם כמה אנשים לא טובים(וזה שדרך אגב יש לו עבר פלילי)בקיצור אימא ואבא הלכו לבנק להוציא כסף כדי לעזור לו ונשארנו לבד ישבנו וזה היה פעם ראשונה שהוא אמר לי שאני יפה והכול בגלל שיום לפני ביקשתי מאבא שבדרך לבית מרקחת שיקנה לי עיפרטן שחור לעיניים כי נדמר לי ואביעד נזכר בזה ואמר לי שאני יפה גם בלי בקיצור אחרי כמה דקות אבא ואימא חזרו ואביעד היה צריך ללכת אני זוכרת את החיבוק שלו הראשון והאחרון.
מיותר לציין שלמסיבה לא הלכתי הייתי די מדוכאת ומאז אוו פרידה לא שמעתי על אביעד כלום כאילו נעלם מן האדמה מן החיים.
כעבור בערך שנה ואני בחיים לא אשכח את אותו יום הוא חזר פתאום לחיי.
הלכתי עם חברה לפארק וישבנו שם עם חבר שלי וכמה חברים שלו ובדיוק יום לפני (יום לפנייי!!!)התנשקתי בפעם הראשונה עם מישהו.קיצר הייתי עסוקה כל היום בטלפונים ולא התייחסצי בקושי לחברה שלי או לידידים שלה.(מיותר לציין שאותו בחור לא עניין אותי זה שהתנשקתי איתו פשוט סתם התלהבתי מהרעיון של לצאת עם מישו)אז כבר עברה אולי קצת פחות משנה והייתי כבר בת 15 וחצי.
וכל כך השתנתי מאז כאילו שהוא הכיר אותו לא הייתי יוצאת בקושי הייתי ביישנית למרות שתמיד היה לי את האופי שלי לא הייתי מתקרבת לאנשים לא טובים לא הייתי מעשנת הכי השתנתי בעולם באותו זמן שהוא נעלם.
בקיצור כשהייתי בפארק התקשרתי לאימא ואבא לשאול אם אם יהיו בבית כי רציתי להביא את אותו בחור שיצאתי איתו הביתה ואבא לא כל כך חיבב אותו בקיצור פתאום אימא אומרת לי שאביעד על הקו!וכולי הייתי הכי מאושרת רעדתי מהתרגשות מסתבר שבמשך הזמן הזה הוא בילה לא פחות ולא יותר מאשר בכלא.באותו זמן הטוא קבע שהוא יתקשר אליי הביתה ב7 (כי זה יותר זסול בערב ולשיחות לבית).
ובאותו זמן הבאתי את הבחור הביתה שניסה להתחכם יותר מיידי עם יהיידיים ואז בדיוק נשמע צלצול טלפון ובאותו הרגע באמת שלא ענניין אותי כלום קפצתי על הטלפון ופשוט דיברנו.
וככה במשך כמה ימים עד שנפרדתי מהבחור שאיתו יוצאתי רק אז הבנתי שכל הסינוניםן של הבחורים והכול זה היה כי לא רק איבעד חזר לחיי אלא כי הוא הביא לי תחושה שונה הפעם-אהבה.
אחרי כמה זמן הלכתי לבקר אותו שם עם אימא כי הייתי קטנה מידי שרק עם תעודה בגיל 16 אפשר להיכנס.
בקיצור זה היה נראה אין סופי הפגישה האיתו הבדיקות שמה ההליכות לכאן ולפה ט=ועד שראיתי אותו כולי השתתקתי.
וככה במשל חודשים שמרנו על קשר והייתי באה לבקר אותו עד שכאילו הוא אמר שיש בינינו משו והוא השלה אותו כי הייתי טיפשה והתאהבתי ועוד באדם הלא נכון.
הוא ביקש כסף לקנטינה כל פעםן שהייתי באה לבקר אותו או ביקש שאני אשלח לו כסף בדואר בטענה שזה לסיגריות כי קשה לו בלי ולאוכל ולשיחות כדי לדבר איתי.
עד כמה זמן הסתבר שהוא התחיל עם עוד איזה 7 או 8 או אלוהים יודע כמה בנות.

עם הזמן קיבלתי תעודת זהוות מהבית ספר והלכתי לבקר אוותו לבד הייתי כל כך טיפשה ומאוהבת רק מלחכות לצלול שלו בערב ולשמוע את הקול שלו ולראות את החיוך שלו ולשמוע את הבדיחות המטומטמות שלו  זה היה עיושה לי את היום.
וככה במשך מלא זמן הלך לי מלא כסף עליו ומאמצים והכול כדי לעזור לו.
ועכשיו לאחד הסיפורים המדהימים אני לא אפרט יותר מידי כדי לא לסבך אנשים אבל עזרתי לחברה במשו שקשור אליו וגם פה הוא רימה את חברה שלי והעז לקחת לה 1500 שקל!
ועכשיו הסיפור הכי כואב בכל זה הוא התחיל עם איזה מישי מהבית ספר שלי כאילו השרמוטה של העיר והיא הייתה חברה מאוד טובה של חברה טובה שלי ובקיצור איכשאהו חברה שלי נקרא לה סיוון רצתה ללכת לראותו אותו כי היא מכירה אנשים שמה וכל זה אז הסכמתי ללכת איתה גם כן הלכנו וזה והוא הסתכל עליה במבט מאוד מוזר מאוד מוזר אבךל אז באותצו יום רבנו בביקור אצלנו אני והוא.
הוא התקשר אליי יותר מאוחר באותו יום ואמר שהוא ידבר איתי יותר מאוחר מה שך אגב נאז אוצו יום הוא לא הצתקשר בכלל כאילו בלעה אוצתו שוב האדמה שוב כעבור כמה חודשים ביום הראשון של הלימודים של כיתה יא לפני שנה בערך קצת יותר התקשר אליי חבר שלו שגר בראשון הוא הסביר לי שאביעד מדוכא ואלה וזה הכי הרס לי את היום הראשון של כיתה יא למרות שאחרי זה באו עוד כמה דברים שהרסו,אחרי כמה ימים אביעד התקשר וחזרנו לדבר ושוב כמו טיפה נפלתי י בפח מה ועפם וויתרתי והייתי עם החבר הכי טווב שלו נקרא לו(אלון) הייתי חברה שלו במשך 4 חודשים וכל הזמן הזה בגדתי בו וכל הזמן לא משנה עם איזה גבר או עם מי וכמה הייתי תמי'ד אביעד היה בלב שלי בכל נשיקה בכל חיבק בכל ליטוף בכל מגע אביעד היה שם נוגע
בגופי
אחרי זה הסתבר שלאביעד יש חברה ומסתבר שלא פחות ולא יותר מאשר סיוון(החברה הכי טובה).
הייתי שבורה הרגשתי מזה םען ראשונה בחיים לשי שמישו מאכזב אותך בצורה כה קשה אחרי זמן הבהרתי את זה אייתה כי לא יכולתי לשתוק דיברנו והיא אמרה שמה זה כולה מהכלא ולא היה ביניהם כלום אבל עדיין העובדה שהיא שיקרה ושהוא התאהב בה הא הייתה בעיניו מה שאני מעולם לא הייתי בליבו

אחרי כמה זמן נפרדתי מאלון כי זה פשוט לא התאים ולא רציתי להכאיב לו יותר הרי לא הצלחתי להחזיר לו אהבה.
בקיצור גם אחיר כמה זמן שאביעד שוב נעלם(מנה שכבר ברור שהוא מומחה בזה)לא רציתי יותר לשמוע עליו ובמשך הזמו באמתצ הפסקתי לאהוב אותו.
וזה כל כך עצוב כאילו זה סיפור השתחיל לפםני שנתיים שלוש ועד היום הוא צורב בנשמתי

כל כך מאז כל הגברים כל השטויות האנשים הכול היה הבל הבלים לצערי למדתי את הטעויות שלי רק אחרי ניסיון כואב עם גבר שג איכשאהו קשור לאביעד.
זה מדהבים עד  כמה אהבתי אותו הייתי מוכנה להכול בשבילו הייתי מוכנה אפילו לשכב איתו לתת לו את החיים שלי אם הוא רק היה מבקש ממני.
אבל הייתי צריכה לפקוח את עיניי ולמזלי פקחתי אותם מאוחר אך לא מאוחר מידי.
הוןא עדיין מתקשר לפעמים וכל זה אמרתי לו שהכעס שלי כלפיו כבר נגמר ממזמן
אחרי הכול אני בחיים לא אשדכח אותו ואת מה שהוא גרם לי להרגיש אני בחיים לא אשכח את הפרפרים שהוא נתן לי


נוסף: August 24th 2011
מספר: 55love
דירוג:
כניסות: 1518
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט