אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


אהבה פוגעת : חלק א'

קוראים לי שהם ואני בת 13 
זה קרה ב 1 לספטמבר היום הראשון בחטיבת הביינים עליתי למסדרון וראיתי מלא ילדים שלא ראיתי מלא זמן ולא דיברתי מלא זמן הכרתי את רוב הילדים כי בחופש הגדול יצאנו כל בתי הספר ביחד . בקיצור היה בשכבה ילד בשם רועי הוא היה שהיינו ידידים ממש טובים היינו כמו אחים ,סיפרנו הכל אחד לשני לא הסתרנו כלום ! היינו עצובים או רבנו עם מישהו אמרנו אחד לשני וידענו איך לעזור אחד לשני .
ואז קרה  הדבר הכי נורא התחלתי לאהוב אותו אבל לא ביותר ידיד מעבר לזה התבשייתי לספר לו פחדתי מהתגובה שלו פחדתי שזה לא יהיה הדדי אני לא כזאת יפה והאמת שאני לא רזה אני מלאה ותמיד היו מעליבים אותי וחשבתי שהוא לא ירצה כי הוא לא רוצה שהחברים שלו ידעו שהוא חבר שלי . ולא רציתי שזה יהרוס את הידידות שלנו . 
ביום רביעי ה 25 לינואר הייתה מסיבת הפתעה לחברה הכי הכי טובה שלי נועם ( לפחות הייתה )הוא בא ולא יודעת למה הרגשתי חייבת ללכת להגיד לו שלום ואז לברוח לשירותים וככה זה בכיתי בכיתי כמה בכיתי ואז חברה שלי מעיין נכנסה ושאלה אותי אם אני רוצה לדבר איתו ואמרתי לה לא כי התביישתי ולא רציתי שהוא יראה אותי ככה אז בקשתי ממנה שהיא תדבר איתו והיא דיברה איתו ואז היא אמרה לי : 
מעיין : הוא אמר שהוא מרגיש אלייך משהו 
אני : באמתת ?! את רצית ?!
מעיין : כן 
אני : יייייש צעקתי כזה בשקט 
באותו רגע אמרתי לעצמי בלב "שהם זוהי ההזדמנות שלך !" 
ביום שישי יומים אחרי המסיבת הפתעה חברה שלי רוני חחגה יומולדת בבית שלה אז הלכתי ואז קרה הדבר שבאמת שבר אותי רועי נכנס ואחריו דניאלה חברה שלי אבל לא כזאת טובה והם כל שנייה חיבקו אחד את השני באותו רגע חרב עליי עולמי רציתי לחדר לא אמרתי שלום והתחלתי לבכות בחדר היו חברות שלי שירז ולידור והם שאלו אותי מה קרה אז אמרתי להם בבכי רו רועיי ודני דניאלה חברים ולידור ידעה הכל היא באה אליי וחיבקה אותי חזק ואז ספרתי גם לשירז והם אמרו לי להרגע ושהוא לא שווה את זה !
אחרי שיצאתי מהחדר הייתי כמה דקות בסלון עם כולם כולם רקדו ואז ראיתי אותם רוקדים והקנאה הקנאה אכלה אותי מבפנים ואז רציתי לשירותים ושוב בכיתי ותוך כדי אמרתי לעצמי : "שהם תרגעי הוא לא שווה את זה ! " וככה התגברתי ויצאתי החוצה לעשות שמח לרוני לחגוג לה כמו שהיא רצתה תוך כדי כל הריקודים היה לי חיוך מזויף שמסתיר את העצב . 
אחרי שעה של ריקודים שכחתי מרועי ושנזכרתי ישר שכחתי כי לא דיברתי איתו אמרתי שהם את מתרחקת למרות שבתוך תוכי לא רציתי . זהו הידידות שלנו נהרסה אנחנו לא נדבר יותר זה מה שהרגשתי !
ואז רוני חלקה משקפיים ולידיד שלי עומר היו משקפיים ובקשתי ממנו והוא לא נתן ואז .... 


נוסף: March 20th 2012
מספר: שושו012
דירוג:
כניסות: 1326
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט