אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


לאהוב זה לא עניין של זמן אלה של הרגשה

לאהוב זה לא עניין של זמן אלה של הרגשה .. 
הייתי בכיתה י היה לי חבר באותו זמן , אבל פתאום משהו השתנה מהרגע שהכרתי אותו .. 
קראו לו אושרי , הוא היה קטן ממני בשנה ,  הוא היה כיתה ט .. 
בלי שום מילים התחלנו להביט אחד בשנייה , כל פעם שהייתי רואה אותו היינו מחייכים אחד לשני לא אומרים מילה מביטים ומחייכים .. זה היה רגע קסום שאני לעולם לא ישכח !! 
ביני לבין ליאור החבר הנוכחי שהיה לי באותה תקופה , היה משבר , בכיתי באותו יום ואושרי ראה אותי הסתכל ושאל אם הכל בסדר , אני עניתי שכן כמובן אבל כנראה שהוא לא האמין .. 
בערב הוא שלח לי הודעה לשאול אם אני בסדר , ומאז התחלנו לדבר , היינו אומרים שלום שרואים אחד את השנייה , מדברים פה ושם .. הרגשתי שמתחיל משהו , נפרדתי מחבר שלי כי הרגשתי שאני מתחילה להתאהב באושרי והעדפתי לא לפגוע בו .. 
אולי מהצד זה ניראה מגעיל אבל מה עדיף שאני ישאר אם מישהו שאני לא אוהבת ? זה עוד יותר מגעיל ! 
אני ואושרי התחלנו להיות בקשר , לדבר יותר , לשבת יותר .. הגיע הרגע שהתוודיתי אחד לשני שיש לנו רגשות אחד לשני , הלב שלי פעם באותו רגע , כל כך שמחתי שזה הדדי ! 
ברגע שזה התפתח לקשר רציני יותר , או לפחות ככה חשבתי , עלו לי המחשבות מה יגידו כולם על זה שהוא יותר קטן ממני ואיך הם יגיבו , ובתור אחת שאכפת לה ממה שאומרים זה הציק לי נורא . . 
בהתחלה הקשר שלנו היה סודי , לא גלוי לכולם .. העדפתי שזה ישאר בנינו ולבין מי שצריך לדעת ..

 העברנו חודש מדהים , היה לי כיף להיות איתו , לשבת איתו , לדבר איתו , להתנשק איתו , הרגשתי שאיתו אני רוצה להיות תמיד ! שכל רגע בלעדיו הוא נצח , שכל רגע שעובר אני מתאהבת יותר .. 
הוא לא הפסיק להגיד לי כמה שהוא אוהב אותי , כמה שהוא מתגעגע אלי שלא היינו ביחד , הוא היה שולח לי הודעות רק הזמן , מתקשר כל רגע שיכל , זה הדליק אותי , אהבתי את זה , שהוא מחזר אחריי בצורה כזאת .. אהבתי את המילים שלו , שהוא לא יתן לאף אחד להפריד בנינו , שזה רק אנחנו לתמיד .. אהבתי את זה שיום אחד לא באתי לבית ספר הוא בא לבקר אותי בבית , שהוא השתגע בלעדיי בבית ספר .. שהיה לו קשה והתגעגע .. לאחר זמן קצר הקשר שלנו הפך להיות גלוי , ופתאום לא התביישתי בזה שאני יוצאת עם מישהו יותר קטן , היה לי כיף איתו , אהבתי אותו ככל שעבר הזמן .. 
ופתאום משהו קרה הוא התנהג מוזר בימים האחרונים , היה לי קשה עם התנהגות שלו .. דיברתי עם דניאל חברה שלי שאני משתגעת שאני לא יודעת מה לעשות , שמצד אחד קשה לי איתו אבל מהצד השני אני אוהבת אותו כל כך ..
דניאל יצאה באותו זמן עם חבר של אושרי עידן , והיא אמרה לי שהיא נמצאת באותו מצב בדיוק עם עידן והיא החליטה להיפרד ממנו , ואני לא ידעתי מה לומר , היא שאלה אותי אם גם אני מתכוונת להיפרד ממנו , ואמרתי לה שאני לא יודעת שאני אוהבת אותו באמת אוהבת .. היא אמרה לי לחשוב על זה טוב ושבסופו של דבר אני יעשה מה שטוב ליי .. במהלך השיחה שתי חברות שלי באו והיו איתנו במהלך השיחה .. 
באותו יום דיברנו והבנתי לפי איך שהוא דיבר שזהו שזה נגמר , שמחר הוא ידבר איתי פנים מול פנים ויפרד ממני , וצדקתי יום למחרת הוא קרא לי ודיבר איתי , הוא אמר לי שהוא אוהב אותי אבל לא מתאים לו חברה כרגע .. התירוץ הכי מטומטם ששמעתי !! החזקתי את עצמי עד שהלכתי ממנו , ושהייתי לבד , התחלתי לבכות , איבדתי אותו , את מי שאהבתי כל כך איבדתי .. הוא כבר לא שלי ,הוא לא איתי .. 
באותו יום ובימים לאחר מכן , שמעתי איך שהוא דיבר אליי וזה הגעיל אותי , המילים שלו פגעו בי כל כך .. כל מילה נכנסה לי ללב ושברה אותו , לא האמנתי שזה הוא , הילד שאני אוהבת כל כך מדבר אליי ככה , בצורה המגעילה הזאת , אני אפילו לא יכולה להגיד באיזה צורה הוא דיבר אתם רק יכולים לדמיין ! 
לאחר מכן לא התקרבתי אליו , לא דיברתי אליו , לא פניתי אליו , אבל הלב ? עדיין אהב אותו ... 
שלושה חודשים לאחר הפרידה העזתי לשאול אותו את השאלה שאין לי עלייה תשובה , הוא שלח לי הודעה ואז החלטתי שאני עושה את זה , שאלתי אותו למה נפרדנו ? אם הוא אומר שהוא אהב אותי למה ?
הוא ענה לי בפשטות , מישהי אמרה לי שאת רוצה להיפרד ממני , אז נפרדתי ממך לפני , האגו זה מה ששיחק אצלי .. 
כנראה שאחת מן החברות שהייתה בשיחה שלי עם דניאל , הלכה וסיפרה לו על השיחה , כל כך רציתי להסביר לו שזה לא נכון , וגם שהצלחתי להסביר לו זה כבר לא היה משנה , זה לא עניין אותו יותר .. 
שלושה פעמיים אחרי הפרידה אמרתי לו שאני אוהבת אותו וקשה לי בלעדיו .. והוא התעלם ממני , אמר שהוא גם אוהב אבל מעדיף שלא נהיה ביחד .. בפעם האחרונה ששפכתי בפניו את הלב זה היה לפני שלושה חודשים ובשיחה הזאת הוא אמר לי שהוא מעדיף שנתרחק ותודה על הכל! מאז הלב שלי נקרע , המילים טיעטעו לי בראש חוזרות פעם אחר פעם .. 
וגם עכשיו חצי שנה אחרי הפרידה שלנו הראש מסרב לשכוח והלב לא מפסיק לאהוב , למרות הכאב , למרות שנפגעתי ממנו , למרות שנתתי מעצמי הכל , אני לא מפסיקה לאהוב אותו .. והוא ? המשיך הלאה ממזמן , לא בדיוק מעניין אותו מה אני עושה או לא עושה , לא אכפת לו ממני ... וגם עכשיו שאני עוברת לידו,  הלב עדיין דופק בחוזקה , הפרפרים בבטן עדין נמצאים , הצמרמורת אכן קיימת , ולמרות שאני רואה אותו אני לא מתייחסת עדיין הלב שלי נקרע וצועק שהוא אוהב ... 
אני משחקת אותה שלא אכפת לי , שהוא כבר לא קיים עבורי , אבל רק אני בפנים יודעת שזה לא נכון , שאני מתגעגעת , שאני כואבת , ובוכה על אותם הימים שהיינו ביחד .. למרות הזמן הקצר , של החודש וחצי .. 
אני תוהה לפעמים , מזה היה בשבילו ? אם הם היו סתם מילים , או שהוא באמת אהב ? 
אם הייית בשבילו משהו , או סתם משחק ? האם קיים משהו בו או שעבר או בכלל לא היה קיים ?
השאלות האלה קיימות בי כל יום מאז הפרידה , שאת התשובות האלה אני כבר לא יקבל .. 
אני מחכה לרגע הזה שאני ישכח ממנו , לרגע שכבר לא יהיה לי אכפת , בדיוק כמו שהוא היום .. המשיך הלאה עם חיוך .. 
למרות הכל אהבה עדיין קיימת בי , ואני מקווה שיהיה לו טוב גם בלעדיי , כי לאהוב זה לאחל את הטוב ביותר גם שהוא לא נמצא איתך .. 
אושרי אני אוהבת אותך .. 

 

 


נוסף: September 27th 2012
מספר: bittonron
דירוג:
כניסות: 2947
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט