אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


העידן,העידן שלי <3

 הוא היה שם תמיד מסתורי ובודד כמו זאב,לא נראה שהיו לו חברים,או לפחות לא יותר מדי חברים.
הפעם הראשונה שראיתי אותו הייתה בכיתה ז בטיוול למצויינות לא תיארתי לעצמי ששם אפגוש את אהבת חיי. אותו היום לא התחיל בדיוק על הצד הטוב ביותר,בלה חלתה ולא יכולה להגיע והייתי צריכה לשבת לבד באטובוס,ובלית ברירה זה מה שקרה.. ראיתי אותו נראה נהדר,גופו היה ארוך ושיער חום כהה ועיניו חומות דבש הוא נשמע כל כך רגיל אך היה כל כך שונה ! 

בלה לא ראתה אותו אבל שמעה עלי ורבות הטיול הבא שלנו למצויינות היה לגן חיות,הפעם בלה הייתה שם בכדי לראות אותו האמנם היא לא התלהבה משום שבלה אוהבת יוופי עדין ו"אשכנזי" ואני לא מבינה איך אפשר להגדיר את הטעם שלך כי שזה בא אז זה בא ולא מעניין אותי מה החברות יגידו..
כמה חודשים אחר כך היה ל"ג בעומר והוא היה מדורה לידינו !! הספקתי לברר עליו פרטים כמו שמו עידן דוגה שנה מעלי,כיתה ח 4 אבל לא מעבר לזה.הוא תמיד עניין אותי עניין אותי מידי אבל התבאסתי משום שכבר סוף השנה קרב ובא ואני לא הולכת לראות אותו חודשיים שלמים!! איך אני אשרוד? כן זה נכון שמעולם לא דיברתי איתו אבל אני אחת שחושבת שהמבטים עשו את שלהם...אבל לצערי אני רק אחת שחושבת משום שבסוף החפש הכל כך לא רצוי הזה אחרי חודשיים של ייסורים מלא לראות אותו יש לי את ההזדמנות,אולי הפעם לפתח איתו שיחה !!

חיפשתי אותו,אני נשבעת שכן. חיפשתי אבל לא מצאתי,לא התייאשתי אולי הוא טס יוחזור עוד שבוע אולי עוד שבועיים אין לי בעיה לחכות,אבל התחלתי לאבד תקווה.. תמיד חששתי מכך שיעזוב והפעם ידעתי בוודאת לאחר שיחה עם ים (חברתו לכיתה) דברים נוספים התגלו לי על הילד האבווד הוא עם בעיות,על רטלין,אך כל זאת ולא משנה לי כל זאת ואני נמשכת יוותר ויותר! נכנסתי למחשב נחושה ומצפה לתמונוות שלו ואז גיליתי עליו דבר נוסף האמנם גם באינטרנט אני לא מאמינה ופייסבוק כבר ניסיתי ואין לו אך אינטרנט הרשת העולמית "גוגל" היא נתנה לי עליו פרט נוסף חשוב מעבר לתמונה יחידה שלו לשמו הנוסף שלמה הוא גם שחקן מצטיין בנבחרת כדורגל בצפון,איך הוא הגיע לשם לאן הוא עבר,למה ומאיפה הווא הגיע למה אף אחד לא מכיר אותו מספיק טוב?! פחדתי לא לראות אותו חודשיים של החופש הגדול ועכשיו,עכשיו מה אעשה בשארית חיי? איך אצר איתו קשר כשהוא ללא פייסבוק ומיסתורי כל כך ? אני מקווה שאם הוא יראה את זה שגם הוא יזכר שגם הוא יזכר בילדה הזאת שלא בטוח יודע את שמה ,בזאת בשחנה שהסתכלה זאת שלא אכפת לה ואולי יום יבוא והגורל יפגיש בינינו ועד אז,אני לא אשכך אותך אהוב ליבי אתה הזיכרון המתוק שלי<3 


נוסף: October 5th 2012
מספר: שנישון
דירוג:
כניסות: 3896
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral benefits רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט ייעוץ מיני ניר נגר