אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


סיפור אהבה אמיתי פרק 1

היי בנוווות, זה פעם ראשונה שאני כותבת באתר כזה אז אני מבקשת בלי תגובות מצייקות 
אז ככה, זה סיפור עליי-חן, (יש לי שיער גלי ארוך, עיניים חומות-ריסים ארוכות(מאוווהבת בריסים שלי !), כולם אומרים לי שיש לי עיניים מיוחדות,אני לא מתלבשת חשוף, אני לא "זורמת" אין אצלי משחקים וכל השטויות האלה , לא אצלי ולא אצל חברות שלי) ועל ילד שגר בניין ליידי.. נקרא לו בן . הוא גבוה, יש לו גוף, עיניים חומות ושיער חום. זה סיפור 100% אמת, לא המצאתי כלום.
הוא היה האהבה הראשונה שלי, וווואי כמה שכואב להגיד היה.. כמה כאב לי שנגמר..
הסיפור שלנו מתחיל לפני המון המון זמן- כשהכרתי אותו.. זה לא הייתה אהבה ממבט ראשון, אני לא חשבתי עליו ככה כשהכרתי אותו, לא ידעתי שהוא ישבור לי את הלב .
זה היה יום שישי שגרתי , שכל הילדים של השכונה יוצאים, קבעתי עם עם ידיד ממש טוב שלי- טל וחברים שלו.. הייתה לו אהבה אליי , ממש אבל.. ברמה של כבר אובססיה !.
קבענו באיזה גן בשכונה , מקום כזה שכולם באים אליו- כולם מכירים את כולם ואין בושה להכיר אף אחד.. בגלל זה גם כל כך אהבתי לצאת בשכונה.. תמיד הייתה עליי תשומת לב בגלל טל שהיה לו שם בשכונה וכולם הכירו אותו. אז ישבנו שם בגן, אני, החברה הכי טובה שלי- ממש אחותי-עדי. (שיער ממש ממש ארון שטני, עיניים כחולות- ילדה יפה ! ) והתחילו לבוא עוד מלא ילדים. ואז הוא בא עם חבר שלו, מהרגע הראשון הוא נראה לי מוכר . טל כל כך התעצבן על זה שאני מדברת איתו, אז סוג של רבנו ואז הלכתי עם בן ללמעלה, לגן אחר לראות עוד ילדים.. דיברנו המוון והיה לי מצחיק איתו, חח גם אני הייתי נראית מוכרת לו ועד שעלינו על זה שבכלל אנחנו גרים אחד ליד השני, הייתה בינינו כימיה מדהימה מהרגע הראשון !,
אבל בתקופה ההיא לא היינו ממש קרובים, אני ובן, שלום שלום שרואים אחד את השני ולא יותר, היה לי חבר והמוווון סיבוכים עם טל, היו לי כל כך הרבה ריבים עם טל על חבר שלי, עד שאני והוא נפרדנו, ואז התחילו הבעיות עם בן.
התחלנו לדבר, כל כך אהבתי לדבר איתו אבל כולם אמרו לי להיזהר מהילד הזה, עם בנות הוא מסוכן , אני ייפגע... אבל לא הקשבתי.. לא חשבתי עלינו בקטע רומנטי בכלל. פשוט אהבתי לדבר איתו.. עד שטל גילה שאנחנו מדברים, וזה היה הריב הכי חזק שלנו, מבין כל הריבים- זה שבאמת הצליח לפגוע בי. שנאתי אותו מאותו רגע.. אבל ברור, השלמנו ורבנו כל כך הרבה פעמים מאז עד שבאמת שנאתי אותו, היום, כל פעם שאני רואה אותו עולים לי עצבים. הוא נהיה פשוט ילד מציק ! שונאת אותו !!
אבל ההתחרקות שלי ושל טל קירבה כל כך ביני לבין בן, הכרתי אותו, הוא אותי, את החברים שלו- העולם שלו. נהייתי חלק ממנו, העולם של בן- נהיינו ממש קרובים- הוא וחברים שלו ואני וחברות שלי. אהבתי את החיים שלי ככה איתו הרבה יותר- התקופה הכי יפה שלי עד עכשיו הייתה בהתחלה שלי איתו. היינו יוצאים הרבה עם בן וחברים שלו, וגם לפעמים עם חברים שלו לבד.. תמיד הייתי שמחה לראות אותו והוא אותי, היינו מדברים מלא, ועדיין- שום קטע רומנטי לא עלה על הפרק.
הכרתי לו את רון- החברה הכי טובה שלי אחרי עדי- ילדה יקרה לי מאוד !.. ויום אחד ...

אז זה הפרק הראשון.. רוצות המשך ? תתחילו להגיב ולהפיץ ! נשיייייקות :*


נוסף: January 11th 2013
מספר: hen242
דירוג:
כניסות: 7547
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2022


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral benefits רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט ייעוץ מיני ניר נגר