אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


פגעתי ואהבתי

הכל התחיל כשהכרתי מישהו מהבית ספר שלי, מישהו מקסים שנורא נהנתי לדבר איתו.
בהתחלה לפני שידעתי מי הוא בכלל, הוא התקשר אליי ודיברנו וגילינו שאנחנו בעצם גרים בביניינים צמודים.. החלון של חדרו מול החלון של חדרי, המרפסת שלו מול המפרסת שלי, כשגילינו שאנחנו שכנים ירדנו למטה לשבת ולדבר קצת פנים מול פנים. היינו יושבים שעות ורק נפתחים אחד לשני, אני בכלל לא ידעתי שהוא רוצה משהו איתי, ולקחתי אותו רק בתור ידיד, בתור ידיד שכיף לי לדבר איתו. יום שישי אחד היה לי בית ריק והוא בא אליי ושוב בילינו כ"כ הרבה זמן ביחד
ואז הבנתי גם שהוא כן רוצה משהו איתי וגם אני הייתי קצת דלוקה עליו. היה קשה שלא להיות... הייתי אצלו יום אחד וזאת הייתה הפעם הראשונה שהוא נישק אותי, זאת הייתה הרגשה טובה בכל זאת נהנתי איתו...
ב-1.4 (אחד באפריל) הוא התקשר אליי ואמר לי שיש לו משהו שהוא רוצה לשאול אותי.. ואני כמובן כבר ידעתי מה זה הולך להיות... ואז הוא אמר לי שהוא יודע שאנחנו ידידים כאלה והכל.. אבל הוא היה רוצה שניהיה יותר מיזה.. והוא שאל אם גם אני רוצה.. והסכמתי!
היינו חברים חודש... במהלך החודש הזה הוא התאהב בי עד מעל הראש.. היה מתקשר כל הזמן 24 שעות ביממה.. היה בא אליי כל הזמן.. היה יוצא שהייתי רק איתו.
אני ילדה שנמאס לה מהר מאנשים... ואני לא יכולה שנדבקים אליי יותר מידי..
בכל החודש שהיינו חברים... לא הצלחתי לאהוב אותו.. והייתי מתנהג אליו כמו לכלב והוא היה סופג כל מילה, כל מכה ולי לא היה אכפת בכלל... בסוף החלטתי שאני לא יכולה למשוך את זה עוד.. ונפרדתי ממנו, הוא לקח את זה קשה והוא היה משמיע לי שירים מהחלון שלו והיה כותב לי דברים, ואני רק היתי מתנהגת אליו יותר גרוע... חודשיים אחרי שנפרדנו הוא עדיין אהב אותי..
אני, כמו סתומה, חשבתי פעם אחת שהוא דלוק על חברה שלי (הדבר הכי גרוע שיכול להיות) והתעצבנתי.. והחלטתי לנקום בו למרות שלא רציתי אותו.. והתחלתי עם חבר שלו.. חבר שלו זרם איתי.. והלך אליו וביקש ממנו להיות איתי..
ברגע שהוא שמע שהתחלתי עם חבר שלו הוא ישר בא אליי פגוע צעק עליי ואמר שאני ילדה חרא והוא לא רוצה להתקרב אליי יותר.. מאז לא דיברנו כחודשיים, במהלך החודשיים האלה הוא היה נורא חסר לי, הוא היה הידיד הכי טוב שלי, מי שאני תמיד פניתי אליו בשעת צרה, היחיד שלא התביישתי ממנו בכלום, ואכלתי את עצמי על כך שזרקתי כך הכל לפח, עם הזמן התחלתי להתאהב בו, יש שאומרים שאני רוצה אותו רק כי הוא לא רוצה אותי כבר, ויש האומרים שרק שמאבדים משהו מגלים כמה הוא חשוב לך.. אני החלטתי שאני חייבת להחזיר אותו אליי... ומה לא עשיתי.. כתבתי לו מכתב אמרתי לו שאני אוהבת אותו, בכיתי לידו, חרטתי את שמו על הרגל שלי (צלקת שתישאר לתמיד),והוא רק אמר לי.. שהוא לא אוהב אותי יותר, ושהוא לא יעשה טעות ויחזור אליי כי הוא לא מוכן להיפגע ממני ולבכות בגללי ימים ולילות שוב... במשך שנה וחצי שלמות אני אוהבת אותו... אני כל הזמן אומרת לו.. והוא לא מחזיר לי אהבה, כתבתי לו שירים, אמרתי לו שהוא הרס לי ת'חיים שאני לא יכולה להיות עם אחר כי עדיין לא התגברתי עליו, ולא אכפת לו, הוא ניהיה אדיש אליי.. וזה הורס אותי לאט לאט.

אני מאמינה שכל אדם עושה טעויות בחיים, החכמה היא ללמוד מהם ולהשתנות, אני שיניתי כל כך הרבה בי בשבילו, והוא נשאר אדיש אליי, לכל בנאדם מגיע הזדמנות שנייה, וכמו שאני נתתי לו הזדמנות אחרי שניפרדנו גם הוא היה יכול לתת לי, בחיים יש עליות וירידות, רק חבל שאני עכשיו נמצאת בירידה שלא נגמרת
וזה הכל בגלל בנאדם אחד.. בנאדם שאני אוהבת שנה וחצי בלי הפסקה.. בנאדם שהזלתי כל כך הרבה דמעות בשבילו והוא לא אכפת לו
ואומרים ש:" אף בן לא שווה את הדמעות שלך, וזה ששוה אותם לא יתן לך לבכות"
וזה משפט נכון... ואם הוא נתן לי לבכות כנראה הוא לא שווה אותם.. אני רק צריכה להכניס לי את זה טוב טוב לראש ואולי אני ימשיך כבר הלאה..!!!

תודה על הזמן שהקדשתם בקריאה... מורן


נוסף: June 27th 2004
מספר: ל2_ש2ור
דירוג:
כניסות: 1141
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


פגעתי ואהבתי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2010-03-16 22:06:13
הדירוג שלי:


ווואי מאמי , (:מילה שירדו לי המוווון דמעות ! .אני מרגישה כיאילו הוצאת לי את המילים מהפה .. חח [=בחיי , זה בוווול מה שאני עוברת עכשיו .אני גם אוהבת ילד שהוא גם שכן שלי , והיינו חברים וניפרדתי ממנו אחרי חודש כי כבר היה נימאס לי אבל אחרי זה הבנתח שטעיתי והוא נעשה אדיש אליי . וגם לפני זה היינו ידידים הכי טוובים , סיפרתי לו הכל והרגשתי פתוחה איתו ...
אני מבייינה אותך !

לפחות יש מישהי שעוברת מה שאני עברתי , כך שאני לא מרגישה עכשיו לבדד ... 3 > חחחאת כותבת מעוווולה !

שיהיה לך רק טווב . ובהצלחה וושתנסי להתגבר עלייו נשמהה . (:3333 >

פגעתי ואהבתי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-11-25 23:50:31
הדירוג שלי:


סיפור כל כך רגשי ...:( מותק תשמעי אין בן אדם אוהב מכל הלב שוכח מכל הלב..אין בן אדם לא חוטה .. ואן בן אדם שלא סוליח לשני .. בן אדם אוהב יתגבר על המצב עם הזמן וישכח ת''מה שקרה .... עלייך לסבול מותק תשכחי את פצע עד שתוכלי .. עלייך לסבול כרגע ... אומרת שהוא שכח... אני מקוה שיחזור אליך אפילו שהוא שכח אותך אלא אך ורק ישארו הרגשות כלפייך תאמיני בזה ותקוי שיחזור ...אל תתישבי תקועה כך אלא תקומי ותסבולי מבטיחה לך 100% שהוא עדיין אוהב אותך אבל הוא מעניש אותך או מחזיר את הכאב !! אבל תשאירי את כבודו בליבך ואל תתני ללביך לשכוח אותו אל תתני לרגע שתירוס את מי שהאב אותך מכל לבו מכל לבי מקוה לך דרך יפה עמו (ביחד) תודה לך על הספור הזה מקוה שתוצאתו תחזיר לך דרך יותר נבונה ויותר מוצלחת בדרך אהבתך !! ביי ביי

פגעתי ואהבתי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-06-29 16:58:20
הדירוג שלי:


מורנו''שששש,
איזה סיפור מדהייםםםם!!!!
אבל,את לא נורמלית?!?לחרוט את השם שלו על הרגל?!?!זה פשוט חולני,לא נורמלי!
אני חושבת שאת צריכה אליו,לחכות לו,לא לתת לו ללכת עד שיקשיב למה שיש לך להגיד!!!!
אם הוא הולך ולא שם עלייך,הוא לא שווה ת''אהבה שלך....מתוקה,הוא באמת לא שווה!!!!
אני מקווה שתהיו ביחד!!!
אני בטוחה ב-100% שהוא עדיין אוהב אותך,או לפחות מרגיש כלפייך משהו!!!!
אני ישמח לדעת מה קרה,ומה נסגר בינכם....
השם שלי באתר פה זה adidit
אני ישמח לקבל ממך מכתב על כל מה שקרה בינכם...
אוהבת..
עדידו''ש

פגעתי ואהבתי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-06-28 00:59:54
הדירוג שלי:


קארן-הגלגל כבר התהפך....

המכתב שלך באמת יפה...... אני מבינה אותך 100%!
לדעתי את באמת צריכה לעשות מעשה אחד קיצוני (לא לחרוט לך שומדבר על הגוף כי זה חולני!)
לחכות לו בבית שלו, בלי שום שטויות שום מכתבים שירים התחננויות...
פשוט להגיד לו "אני יגיד לך פעם אחרונה שאני אוהבת אותך, אם תחליט שאתה באמת לא רוצה אותי, אז אני יעזוב אותך-לתמיד... עכשיו אתה מחליט"
ואם הוא יחליט שהוא לא רוצה אותך, עזבי עזבי אותו! מי שלא מוכן לסלוח יום יבוא וישמרו גם לו טינה... ואולי הוא יפתיע אותך....לכי תדעי!

פגעתי ואהבתי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-06-27 23:02:18
הדירוג שלי:


דיי את הורגת אותי כמה שהוא יפה..! ועצובבבב...
מן הסתם הוא אמיתי נכון?!
אהבתי מאוד כמעט גם אני התחלתי לבכות!
אל תדאגי יום יבוא והגלגל יתהפך!


קארן.

פגעתי ואהבתי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-06-27 21:59:02
הדירוג שלי:


וואי מורנווש.... איזה סיפור יפההה.. וכמה שהוא יפה ככה הוא עצוב..:(
תראי אני עדיין בטוחה שהוא מרגיש אלייך משו.. והוא רק מחזיר לך על כל מה שאת עשית לו...!! אל תשכחי שגם הוא היה באותו מצב כמו שאת היית...הוא אהב אותך ואת היית אדישה אליו.. והגלגל מסתובב ועכשיו המצב הפוך..לדעתי הוא רק רוצה שתרגישי את אותה האכזבה שהוא הרגיש.. זה הכל!! את חייבת ללכת אליו לחבק אותו להגיד לו שאת אוהבת אותו.. מכללל הלבב!! ואז לנשק אותו... ותאמיני לי שהוא יבין ויסלח ואז תחזרו להיות ביחד..
וגם אם לאאא.. אז הוא באמת בן **** שלא שווה אותך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אז מקווה שעזרתי לך בובית שיליי... ואם את מתכוונת לעשות משו אז בהצלחה...:)
אוהבת,
דניאלווש!!
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט