אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


הבלונדיני שלי.. חלק יב

" פיתום ראיתי משו שמשך לי את העיניים..............................................."
הסתכלתי על שלט גדול וצבעוני.. שהיה כתוב עליו..: מסיבה מטורפתתתתת!!!!!!!!
במועדון "סוף הדרך" (ככה קוראים למועדון של העיר שלנו.. מועדון קטן כזה ונחמד.. אנחנו הולכים לשם כמעט כל שבוע... מזה סבבה שם..)
מסיבה פיצווץ!! המשקאות עלינו!!! כניסה:55 שקל פתיחת שערים: 22:55
בואו בהמוניכםםםםםםם!!!!!!!!!
הסתכלתי על השלט כולי מרוכזת... פשש יפה המסיבה שלנו מפורסמת!!!
קורל הלכה בינתיים לזרוק את הבקבוק לפח ואני עמדתי ושתיתי את הבקבוק מול השלט.. מסתכלת עליו..בוחנת אותו.. וקוראת שוב ושוב את המילים שרשומות בגוון אדום זוהר על השלט... פיתום הרגשתי שמישו מכסה לי עם הידיים שלו את העיניים שלי... "מיזה??" שאלתי... "קורל.. מה את דפוקה???" "זה לא קורל!!! מה את לא מזהה אותיי??? נעלבתי..." הוא הוריד את הידיים ומולי עמד לא אחר מאשר ב-ן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הוא נתן לי נשיקה בלחי ואמר לי:"מה את עושה פה לבד..??" "מי אמר לך שאני לבד..?" אמרתי בקול כועס.. מה הבבון הזה מתערב לי בחיים?????? מה אכפת לו מה אני עושה ועם מי אני עושה..??? "אההה אני יודע... את לא לבד.. את עם השלט..." "וואי בנו'ש אתה כזה מצחיק!!!"
אמרתי לו בזלזול.. "חחח.. אני יודע... דניאל תקשיבי אני צריך לדבר איתך..." "אני מקשיבה..." "לא.. לא פה..!!" "אז איפה??" "לא יודע.. אבל אני רוצה שניהיה לבד.. רק שנינו.. ואז אני יגיד לך.." "טוב.." אמרתי.. לאיפה קורל המפגרת נעלמה??? מה הלכה לבנות את הפח כדי לזרוק אליו את הבקבוק???? הסתובבתי ופיתום אני רואה אותה עם בחור אחד יושבת והם מדברים.. לא שמה לב בכלל שבן פה וש.... "התגעגעתי אלייך...!!" בן קטע את המחשבות שלי..... הוא התקרב אליי וחיבק אותי... "רד ממני עלוקה!!!" צעקתי עליו... "מה קרה?? את לא אוהבת את החיבוקים שלי יותר???" "מתי אהבתי אותם???" "ככה לא אמרת לפני שבועיים שנישקת אותי... ככה לא חשבת... מה פיתום שינית את דעתך???" "אנשים משתנים..." עניתי.. ובאתי ללכת משם... הוא משך אותי אליו ונתן לי נשיקה בפה.. חטופה כזאת..
ישררר העפתי אותו ממני.. "אידיוט!!!!" צעקתי והלכתי משם.. והוא צחק ואמר.."גם אני חולה עלייך!!"
אווף איזה דביללל!!!אני שונאת אותוו!!! (או שלא...?)
"אל תשכחי שאנחנו צריכים לדבר..." "דבר עם עצמך מפגר!!!" צעקתי אחריו בעודי הולכת משם כמה שיותר מהר...הסתובבתי והוא כבר לא היה שם....
ישבתי על כיסא שהיה שם ליטפתי את השפתיים שלי וחשבתי על הנשיקה... 'איזה מעצבן הוא!!! דווקא שהתחלתי לשכוח אותו הוא מנשק אותי??? למה הוא עושה את זה??? ' "הלווווווווו????????" "אהה.. מ...מ..מה????" התעוררתי מהמחשבות שלי לקולה של קורל... "מ...מ..מה??" חיקתה אותי קורל.. "אני מדברת אלייך 5 דקות שלמות ואת לא מקשיבה לי!!!!" "סליחה.. לא הייתי מרוכזת..." "אהה טוב..." "מה טוב??? ולאן את הלכת בדיוק גברת?????" "חחח.. בואי אני יספר לך בדרך לחנות למטה... אנחנו חייבות לקנות משו היום!!!" "צודקת.. יאללה בואי..." היא סיפרה לי שהיא ראתה איזה חבר שלה לשעבר.. (היו לה מלא חברים זאתי... ואת כולם היא זורקת... נמאס לה מהם היא מעיפה אותם!!! לא מעניין אותה אוהבים לא אוהבים... הם לא נפגעים והיא משוחררת מהם... חחח.. כפרה עליה!!!) שפעם הוא היה מכוער גמד מחוצ'קן והוא אהב אותה והיא זרקה אותו וזה..היא פגשה אותו עכשיו!!
הוא זיהה אותה... והיא עד שהיא הבינה מי הוא... היא קיבלה כזה שוווק שהיא לא יכלה לדבר וזה והיא רק גימגמה כל השיחה... הוא הבין שהיא קצת בהלם...
בסוף נסגר שהוא בא למסיבה עוד יומיים ב"סוף הדרך" והוא הזמין אותה שתיהיה בת הזוג שלו!!!! חחח.. וכל זה קרה שאני הייתי עם הבבון!!! (עם בן...) ראיתם מזה החיים האלה??? שנייה אני מסתובבת וכבר חברה שלי מוצאת לה בן זוג למסיבה...חחח.. שמחה בשבילההההההההה מאווודד!!!!
אחרי שהסתובבנו שעתיים בכל החנויות בגרנד... מצאנו בסופו של דבר בגדים!!!!!! קורל קנתה ג'ינס של ליי קופר עם חולצה ורודה וחגורה ורודה 2 צמידים ורוד לבן וטבעות.. ויש לה נעליים ורוד לבן... אני קניתי חצאית תכלת טורקיז עם חגורה תכלת כחול גופייה טורקיז צמידים וטבעות כחול טורקיז ויש לי נעליים לבנות עקב... (שאין לי מווווווושג איך אני הולכת להסתדר איתם כי אני ועקבים פשוט ל-א הולכים ביחדד!!!)
היינו מ-ר-ו-צ-ו-ת!!!!!
הגעתי הביתה עייפה מתה!!!! (עייפה אך מרוצה.. חחחח...)
פיפי ולישווווון....!!!!!
*****
הגיע היום של ה=מ=ס=י=ב=ה!!
וואי איך התרגשתייי!!!!!
הייתה לי הרגשה זאת הולכת להיות מסיבה סוף הדרך...
אחרי הבצפר אני וקורל הלכו לסטיב... הספר המותקקק שלנוו!!!!!!
הוא עשה לנו פן וסידר לנו את הפוני.. כפרה על סטיב שלנוו!!!!!!!
גם משמה יצאנו מרוצותת!!!
הלכנו הביתה התקלחתי.. נחתי.. וב8 העיר אותי צלצול הפלאפון...
"הלו..?" אמרתי בקול צרוד כזה חצי ישנוני..
כמו שאומרים שקמים בבוקר... "דניאל?" "מה??" "הערתי אותך..?"
"לא... בערך.. טוב כן... מה השעה??" "שמונה וחמישה.." "מההההה????" עכשיו כבר הייתי ערה לגמרי!!! "את באה היום למסיבה נכון?? אני מחכה לך..." "כן ברור שאני באה.. אבל מיזה??" פיתום קלטתי שאני מדברת עם מישו ואני בכלל לא יודעת מיזה... "זה ערן!!" "שו ערן??" "ערן.. ערן היחצ"ן.. זה שליווה אותך למנהל..." "אההה... איך השגת את הטלפון שלי???" "יש לי את הדרכים שלי.. אני לא מגלה סודות מקצוע.." "חחחח...חמוד..!!" "תודה מותק... אז את באה נכון??" "ברור..." "טוב נשמה אני חייב ללכת להתארגן אז אני יראה אותך כבר במסיבה..." "סבבה מאמוש... יאללה ביי.." "ביי..."
ניתקתי את הטלפון ברבע ל-9.. נכנסתי להתקלח.. ציחצחתי שיניים שטפתי פנים והכל וב-9 וחצי יצאתי מהמקלחת..
הבנתי פיתום שאין אפחד בבית... "אמאאאאאאאא??" צעקתי לבית בתקווה שמישו יענה לי... "מישוווווו???" אין קול ואין עונה...
טוב... אני לבד בבית.........
רגע!!! מה עם הכסף למועדון?? אין לי גרוש!!! אווף איפה הראש של האמא הזאת??? הלכתי למטבח לקחת לי כוס קולה להירגע ופיתום אני רואה על המקרר במטבח...
פתק מאמא...
"דניאלוש מאמי יצאתי עם אבא כפיר ומור (אחים שלי...) לכמה סידורים..תהני במסיבה!! אל תעשי שטויות ואל תחזרי מאוחר מדי... תנעלי את הבית אחרייך וקחי מפתח.. והשארתי לך כסף מתחת לאגרטל בסלון... תהני!! אוהבת אמא..." חחח... אז בסוף היא לא שכחה... איזה אמא זאת..!! שתיתי עוד מהכוס קולה שפיתום היה טלפון..
"הלוו?" "דניאל?" "אה?" "מפגרת את לא מזהה אותי???" "אהה קורל...לא זיהיתי אותך!!!!" "שמתי לב... חח... התלבשת כבר???" "אממ...." הסתכלתי על המגבת העוטפת אותי ועל שערי האסוף בקוקו גבוה כדי שהפן לא ייהרס... "אני בשלבים.." אמרתי... "אז תתחילי להזדרז האני... אני כבר בשלב של האיפור..." "א=י=פ=ו=ר??? וואלה איך שכחתיי!! את יודעת שאני 2 ידיים שמאליות בזה... בא לך לבוא לאפר אותי???" "בטח.... אני יבוא עוד חצי שעה...אפילו לפניי.." "אוקיי.. אני מחכה..." "אללה ביי..." בייי.."
עליתי למעלה וראיתי את הבגדים שלי מגוהצים מונחים על הכיסא...
ישר התנגבתי ושמתי קרם גוף...דאודוראנט והתחלתי להתלבש...
אחרי שסיימתי הסתכלתי במראה.. ופיזרתי את השיער... נראיתי טוב..
שמחתי מאיך שהתלבשתי... באתי לנעול את הנעליים שפיתום היה צלצול באינטרקום...לקחתי את הנעליים ביד ורצתי למטה לפתוח...
"מיזה?" שאלתי... " המשיח... זאת אני מפגרת פתחיי...!!" "טוב טיפשהה!!!" היא עלתה... ראיתי אותה הייתי בשווווק!!! עמתי איזה 5 דקות והסתכלתי על קורל כמה שהיא יפהההה!!! הבגדים החמיאו לה והעגיל בטבור שלה נצץ השיער שלה נראה נפלא היא פשוט היית י=פ=ה!! החמאנו אחת לשנייה.. התלהבנו קצתת...!!
היא נכנסה והתחילה לאפר אותי... קצת צללית.. סומק רימל ומבריק... התלהבתי... אחר כך נעלתי לנעליים וכשהייתי מוכנה הזמנו מונית...
ישבנו לדבר קצת במטבח וששמענו את המונית מצפצפת ירדנו למטה...
הנהג אמר:"איזה יפייפיות... לאן הגברות הולכות???"
"למועדון "סוף הדרך.." מכיר??"
"כן בטח... הסעתי לשם 2 נערים לפני רבע שעה..."
"אהה כן?? סבבה... אז סע לשמה.."
"אוקיי.." הוא התחיל לנסוע.. נסיעה לשם חצי שעה...
בזמן הנסיעה הנהג דיבר איתנו ואחר כך שם לנו מוזיקה ושר...
הוא כל כך חמווד!!! הוא עשה לנו הנחה והבטחנו לו שאם נצטרך לנסוע לאן שהוא הוא יהיה הנהג.. לקחנו את הטלפון שלו ואמרנו לו שכשתיגמר המסיבה נקרא לו שיבוא לקחת אותנו הביתה... הוא שמח.. ואנחנו יצאנו מהמונית..
הוא צעק אחרינו:"תבלו.. ותישמרו על עצמיכן!!!" "חחח אנחנו נשמור... בייי...ותודה!!" עניתי לו... אני וקורל ציחקקנו ועלינו במדגרות לכיוון המועדון... שהגענו היה מלא ילדיםם!!!!! פיתום הרגשתי יד מונחת לי על הכתף הסתובבתי וראיתי את ערן!!! "איזה יפיופות יש לי פה!!!" אני וקורל הסמקנו... "תודה.." ענינו שתינו... "יאללה בואו אני מכניס אותכן חינם!!" "באמתתת???" עניתי מופתעת.. "ברור..!!! בשבילך הכל..." חחח..." ייאללה בואו... נדחפנו בין כל התור ונכנסנו... המועדון היה ריק.. ישבנו על אחת הספות שמה שלושתינו.. ודיברנו ודיברנו עד שהמועדון התמלא... פיתום ניגש אלינו בחור והוא וקורל התחבקו..."דניאל תכירי זה עמית..." "אהלן עמית... ממצב??" "סבבה.. מה איתך??" "הכל טוב.."(אין לי מווושג מיזה הבנאדם הזהה!!!) "טוב... אני יכול לקחת את קורל לרקוד??" פנה אליי בשאלה... "אתה שואל אותי??? אני חושבת שהיא צריכה לענות לך על זה..." "קורל את רו..." "כן יאאלה בוא!!" קטעה אותו קורל... והם הלכו לרקוד... אני וערן נשארו יושבים על הספסל הייתה שתיקה בינינו.. עד שהוא אמר:"קורל נראית טוב היום..!!" "נכוןן!!! היא נראית טוב כל הזמן..." אמרתי קצת מאוכזבת.. "אבל אני הכי אוהב איך שאת נראית..."
"חח איזה חנפן... אם תמשיך להתחנף ככה אולי בסוף תקבל תעודת הצטיינות..." "חחח..." "אז גבירתי הנסיכה... רוצה לרקוד??"
"בטח.. חשבתי שכבר לא תשאל את זה..." הלכנו לרחבה והתחלנו לרקוד..
אחרי איזה שעה וחצי ככה הייתי מותשת והלכתי לשבת על הספה...
שהגעתי לשם ראיתי את קורל ועמית מתנשקים...עמית קלט אותי בעיניים שלו מסתכלת עליהם ומיד הפסיק את הנשיקה... קורל הסתובבה וראתה אותי..
שניהם צחקו ואמרתי להם:"זה בסדר.. אני לא יפריע...." והלכתי... פיתום הרגשתי מישו מחבק אותי מאחורה... הסתובבתי וראיתי את ערן... הוא כזה חמוד וכזה חתיך.. אז למה אני עדיין חושבת על בן לעזאזל?!?!?!?
"יפה שלי.. לאן ברחת???" "התעייפתי..." "בואי נשב פה על אחת הספות..." התיישבנו על ספה קרובה לזאת של קורל ועמית והם עדיין התנשקו...
פיתום ערן אמר לי..."כבר אמרתי לך שאת פשוט מהממת????" "חחח כן.. אולי אם תגיד את זה שוב אני יפנים..." "את פשוט מהממת..." הוא חיבק אותי אליו והושיב אותי עליו.. היינו קרובים מאווד....
פיתום הוא שאל "אני יכול לנשק אותך........?" וואי איזה מתוק..
הוא כזה רגיש... אני עדיין לא נתקלתי בבן כזה עדין ששואל אם אפשר לנשק אותי... הייתי מוקסמת מהעיניים שלו... עינים כחולות נוצצות...
אמרתי לו "כן.." הוא קירב את הראש שלו אליי ונישק אותי... זאת הייתה נשיקה חמימה ואוהבת... התנשקנו ככה איזה רבע שעה... פיתום קורל תפסה אותי ביד והרימה אותי מהרגליים של ערן...
"מצטערת להפריע לך חומד אבל בן השתכר והוא עושה שטויות שמה ברחבה... את חייבת להוציא אותו משם...."
"מה???????????" "כן כן!!! רוצייי!!"
ישר הלכתי לרחבה וראיתי אותו עומד שם עם בקבוק ביד ורוקד כמו משוגע...
כולם רוקדים לצידו ולא אומרים לו מילה על זה שהוא שיכור... כאילו התעלמו...
כל המועדון היה מלא ילדים מהשכבה שלי.. ועוד כמה מהחטיבה שליד... כולם רביעיסטים... פיתום ראיתי אותו מנשק את לירון... לירון שמאוהבת בו עד מעל לראש והוא מנשק אותה רק כי הוא שיכור והיא מנצלת את זה.. פיתום הוא התחיל להתנדנד... הלכתי ולקחתי אותו ממנה לכיוון השירותים... השירותים שמה משותפים היו שם כמה בנות מהכיתה שלי שהתאפרו מול המראה... ברגע שראו את בן שיכור הם אמרו "איכססס הוא שיכור...." וברחו משם... הושבתי אותו על כיסא שהיה שם.. פיתום הוא הקיא... כל החולצה שלו הייתה מלאה בקיא שלו..לקחתי אותו לכיור ושטפתי לו את הראש במים... הורדתי לו את החולצה... איייייייייי איזה חתייייךךךךךךך!!!!!!!
שטפתי לו את השיער והפנים והרמתי אותו הוא תפס אותי וחיבק אותי ואמר לי "איזה מלאך!!! נפלת לי משמיים.. אני כל כך אוהב אותך... תמיד אהבתי..." "בן אתה שיכור... אתה לא יודע מה אתה אומר....ששש הכי טוב שתשתוק.." "למה היית צריכה להתנשק איתו.. למה??"
"מה??? על מה אתה מדבר???" שאלתי כולי מופתעת... "למה התנשקת עם הערן השוויצר הזה???? מה אני לא טוב בשבילך??? את הנשיקות שלי את לא אוהבת ואת הנשיקות שלו כן???" "דיי בן... אתה לא יודע על מה אתה מדבר..."
"אני אולי לא יודע על מה אני מדבר......
אבל אני יודע טוב מאוווד שאני א-ו-ה-ב א-ו-ת-ך...."
הייתי בשווק... לא האמנתי... רציתי להגיד לו גם אני אוהבת אותך.. אבל לא!! הוא שיכור הוא לא יודע מה הוא אומר.. "את מאמינה לי??" הוא שאל...
"כן בן.. אני מאמינה..." "לא אהבתי אף אחת ככה בחיים... נשבע לך... "
"בסדר בסדר.. אני מאמינה..." הוא נתן לי חיבוק... הרגשתי את חום הגוף שלו הרגשתי איך הוא עוטף אותי בידיים שלו אחחח התגעגעתי אליו.. כמה שהתגעגעתי... "התגעגעתי אלייך..." הוא אמר פיתום...
ואז הוא נישק אותי... נישקה רטובה וארוכה....
ניסיתי להעיף אותו אבל הוא לא נתן לי...
לא רציתי להיפגע ממנו שווב כבר חשבתי שערן יעזור לי לשכוח אותו.. אבל מסתבר שלא... עכשיו הבנתי... אני באמת אוהבת אותו... (את בן כמובן...) בסוף נכנעתי לנשיקה והתנשקנו...
בסוף התנתקתי ממנו...
"תבטיחי לי שלא תעזבי אותי אפעםםםם...." הוא ביקש.. כמעט התחנן...!
"אני מבטיחה בן.... אני מבטיחה..."
אחר כך הוא נרדם...
השענתי אותו על הקיר וקראתי לחברים שלו שיעזרו לי להרים אותו למשרד של מנהל המועדון... הרמנו אותו.. והנחנו אותו על הספה במשרד..
הם יצאו וסגרו את הדלת..
ואני כיסיתי את בן בשמיכה... והסתכלתי עליו...
הוא כל כך יפה שהוא יושן... טוב הוא יפה כל הזמן.....
השפתיים שלו כאילו משכו אותי ונתתי לו נשיקה בפה.. קטנה כזאת...
אחר כך אמרתי לו "גם אני אוהבת אותך בן... אני תמיד יאהב אותך.."
ויצאתי מהחדר..............................................................


נוסף: July 11th 2004
מספר: דניאלווש!!
דירוג:
כניסות: 1482
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


הבלונדיני שלי.. חלק יב
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-08-03 22:42:24
הדירוג שלי:


סיפור מדהים אבל אחרי שהוא הקיא התנשקתם איכסססססססס
איזה גועללללל

הבלונדיני שלי.. חלק יב
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-07-16 18:23:19
הדירוג שלי:


איזה סיפור קטלני!

נופרוש המאמוש

הבלונדיני שלי.. חלק יב
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-07-12 22:47:18
הדירוג שלי:


חחח חנו"ש..
מאוהבת בבן?? בן ר-ק של דניאלוש.. חחח...
סיפור מדהייייייםם דרך הגב...
+*+רווויטלוש...+*+

הבלונדיני שלי.. חלק יב
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-07-12 21:42:38
הדירוג שלי:


יואוו אני מאוהבתת בבןןןן חחחחחחח
איזה סיפורר יפהה מאמו''שששש מהממםםםםםםםםםםם
אוהבתתת חנו''שש

הבלונדיני שלי.. חלק יב
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-07-12 21:37:19
הדירוג שלי:


וואי איזה חמודות אתןןן!!!!!!
תודה לכל מי שהגיבה לייי!!!
אני פה מסמיקההה.... חבל"זזז!!!
שמחה שאהבתןן!!!
אני ימשיך עוד כמה ימים... אני ישתדל כמה שיותר מהר..!!!
לאב יו אווווווול!!!
אם מישו רוצה..- 319219239
אוהבתתתתת,
דניאלווש!!!!

הבלונדיני שלי.. חלק יב
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-07-12 13:48:55
הדירוג שלי:


אוייייייייי ני חייבת המשך הסיפור הזה כזה יפההההה
ותמשיכי שזה לא יהיה כעבור שנה!!בובה..
שלך..
מורוש:)

הבלונדיני שלי.. חלק יב
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-07-12 10:13:01
הדירוג שלי:


משךךךךךךךךךךךךךךך

הבלונדיני שלי.. חלק יב
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-07-12 02:17:11
הדירוג שלי:


דיי אני לא יכולה יותר ככה!!!
הסיפור הזה יותר ממכר מקולה מה זה חחח
תמשיכייי

הבלונדיני שלי.. חלק יב
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-07-11 23:48:52
הדירוג שלי:


היי מאמי..זאת ניקול!
פאק..הסיפור הזה ממש ממש ממש ממשששששששששששששששששששששששששששש יפההההה!!!!!
תמשיכי...אני במתח!!!!
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט