אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


סיוט שהפך לחלום אמיתי....

תמיד ידעתי שאין לי ולו סיכוי להיות יחד...
יום אחד הלכתי כרגיל לבית ספר...הוא היה הידיד הכי טוב שלי היינו מדברים על הכל על האהבות שלו על החיים על הבלאגנים עם ההורים פשוט על הכל!
הגעתי לבית ספר ושאלתי את חברה שלי איפה הוא...היא אמרה לי שהוא לא הגיע .. שאלתי אותה למה? היא אמרה לי מאמי קודם תהיי רגועה ואז אני יגיד לך...אני ישר הבנתי שקרה משהו והתיישבתי על הכיסא הראשון שהיה בקרבתי ואז היא ספרה לי...שאימא שלו נהרגה בתאונת דרכים קטלנית..
שבועים לפני זה אימא שלו החליטה לנסוע לקנדה,יותם היה קושר אליה בצורה נוראית הוא אהב אותה מאוד!! וגם אני כי הפכתי להיות כמו בת בית אצלהם...
התיישבתי והחוורתי לא ידעתי מה להגיד לא ידעתי מה לעשות קמתי ויצאתי מהר בריצה מהכיתה שיעל רצה אחרי...הגעתי לבית שלו..של יותם.
נכנסתי היה שקט כאילו אף אחד לא נמצא.נכנסתי לחדר שלו והוא היה שם שכוב על המיטה כמו מת פניו היו חוורות וכל גופי הצתמרר שראיתי אותו...הוא ישן! התקרבתי אליו בשקט כשיעל מחכה לי בסלון.. נשקתי לו על המצח והוא התעורר! איך שהוא פקח את עיניו הוא התחיל לבכות ולהגיד לי שאני חייבת להעיר אותו מסיוט הזה הוא בכה וצעק ולי נקרע הלב...התחלתי לבכות לא יכלתי לראות אותו כל כך חסר אונים ושבור חבקתי אותו חזק ניסיתי לעצור אותו מהצעקות אבל הוא לא הפסיק ואני הרגשתי נורא!
הלכנו להלוויה.לפני זה הוא ליווה אותי הביתה להחליף לבגדים כהים יותר ונסענו עם אחים שלו ועם אבא שלו לבית הקברות..
ההלוויה וההספד היו הדבר המרגש והכואב שראיתי אי פעם בכיתי כל כך צעקתי כי אימא שלו היתה לי כמו אימא אני אהבתי אותה בכל ליבי והכי כאב לי על יותם על יותם שלי שהיה שבור והרוס!
במשך שבועיים לא הלכתי לבית ספר ... ההורים שלי הבינו את המצב והסכימו לי להשאר בקרבת יותם הם ידעו שהוא האדם שהכי חשוב לי בחיים!!!
אחרי שבועיים שהייתי אצלהם בוקר אחד כשהתעוררתי יותם היה עדיין ישן החלטתי להכין לו ארוחת בוקר ובדיוק כשנכנסתי למטבח ראיתי את אבא שלו...
הוא פנה אליי בבוקר טוב חמימי ואמר לי שהוא רוצה לשוחח איתי בנושא כלשהו..
הסכמתי והתיישבתי לידו כשהוא סועד ארוחת בוקר ואני שותה את הנס שלי..
תראי רציתי לבקש ממך טובה.. אני יודע שאת והבן שלי חברים טובים מאוד ושהוא זקוק לך..לכן אני רוצה לבקש ממך שתסעי איתו לשבוע לקנדה לבית שאשתי השכירה שם...הוא התחיל לבכות ואני נחמתי אותו זה היה כל כך כואב שלא ידעתי איפה אני עומדת!
כמובן שהסכמתי לנסוע עם יותם לא הייתי נותנת שיפרידו ביננו וגם לא הייתי מסכימה שהוא יסע לבד...שבועיים אח"כ נסענו,ההורים,אבא,של יותם דיבר איתם והם הסכימו הגענו למטוס ולאחר מספר שעות הגענו לקנדה.. הגענו לדירה שהיתה נראית חלומית וסידרנו את הדברים שלנו בחדרים היו שם שלושה חדרי שינה מקלחת אמבטית ג'קוזי שרותים מטבח וסלון מהמם!!
כשנכנסנו למטבח לאכול צהריים פניו של יותם החוויורו שאלתי אותו יותם מאמי מה קרה? הוא אמר לי:הנה הארנק של אימא שלי כנראה שהיא שכחה אותו כאן כשרצתה לחזור הביתה..ואז הוא פרץ בבכי!! רצתי אליו חיבקתי אותו חזק חזק הרגשתי כאילו שאני מחבקת תינוק שזקוק שישמרו עליו הוא היה כל כך מסכן וחסר אונים פתאום אחרי הבכי הוא התקרב אליי ונישק אותי נשיקה חמה ולוהטת חשבתי שאני בתוך סיוט שהפך ללחלום לא ידעתי איפה אני נמצאית היייתי בטוחה שזה חלום! הוא פנה אליי ואמר לי: אני אוהב אותך!!! תמיד אהבתי אותך לא ידעתי איך לאמר לך את זה!!!! תודה שהיית איתי כל הזמן הזה תודה שאת חברה טובה תודה! עכשיו הייתי אני זאת שהתחילה לבכות! הוא ביקש סליחה על הנשיקה ואמר שהוא מצטער שהוא לא עצר את עצמו! אמרתי לו: אין לך על מה להצטער אני מרגישה שאני בחלום! אני אוהבת אותך נשקתי לו שוב נשיקה מתוקה והרגשתי הכי מאושרת בעולם! שהסתיימה הנשיקה,החלטנו ללכת לטייל איפשהו והיום ההוא היה היום הכי מאושר בחיים שלי ושמחתי שהוא הפף ליום מאושר גם אצל יותם.. הגענו בערב לבית השכור ונכנסנו...אכלנו ארוחת ערב והלילה ההוא היה הלילה הכי אהוב שיש זה היה הלילה של הפעם הראשונה שלי הלילה של האהבה הראשונה שלי עם הגבר שאני אוהבת!!
הסיוט ההוא הפך לחלום בעבור שנינו בעבורי ובעבור יותם אחרי שבועיים שלא כמתוכנן חזרנו הביתה אבא של יותם הודה לי שעזרתי לבן שלו להתגבר על אבדן אימו ואז הודיתי לו אני שעזר לנו להתגבר עעל זה ביחד ולהגיע למקום שבו אנו עומדים היום...חברים! בקשר ליותם הוא לא ממש התגבר הוא עדיין בוכה בלילות עדיין קשה לו לבוא ללימודים אמנם זאת כיתה י"ב ויהיה לו קשה להשלים הכל אבל בשביל זה אני כאן בשביל לתמוך בו ולעזור לו והכי חשוב לאהוב אותו!!


נוסף: December 3rd 2003
מספר: BaD-GiRl
דירוג:
כניסות: 1333
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


סיוט שהפך לחלום אמיתי....
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-10-22 05:04:54
הדירוג שלי:


סיפור יפה..!!

סיוט שהפך לחלום אמיתי....
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-06-30 09:10:22
הדירוג שלי:


יווווו....
איסה סיפור מ-ר-ג-ש....
למרות שאני לא יודעת עם הוא אמיתי....:=))

שיהיה לך בהצלחה עם היותם הזה.....

סיוט שהפך לחלום אמיתי....
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-06-06 22:31:25
הדירוג שלי:


וואי פשוט מדהים ומרגש!!!!!!!!
איזה סיפור שובר.....
בהצלחה לכם מאמי
נופרוש המאמוש
sweet_girl_in_love

סיוט שהפך לחלום אמיתי....
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-05-28 11:24:10
הדירוג שלי:


וואיייי זה היה כ"כ יפה איך התרגשתי אפילו בכיתי...
מאמי שיהיה לכם הרבה הצלחה בהמשך ותתגברו על הכל יחדיו

סיוט שהפך לחלום אמיתי....
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-04-28 20:26:42
הדירוג שלי:


יואוו איזה סיפור מדהים..!!
ממש נהנתי לקרוא אותו..אין לי מושג אם הוא אמיתי או לא..אבל אם
כן אז שיהיה לך בהצלחה עם יותם ההוא..תשמרי עליו..טוב טוב..
ואף פעם אל תתני לו ללכת..אני יודעת שזה נשמע דפוק אבל אני יודעת מה אני אומרת מניסיון..

שלך..דנדו''ש..:-)
ולמקרה שתרצי לדבר פעם באיי סי קיו אז=>239347203
בה ביי

סיוט שהפך לחלום אמיתי....
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-04-06 21:37:06
הדירוג שלי:


סיפר יפה חבל"ז!!! באימת את סבבה של ילדה!!!
תהנו ביחד כמה שאפשר!!!

סיוט שהפך לחלום אמיתי....
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2003-12-25 15:00:03
הדירוג שלי:


טוב תראי שמי רחל וזה הסיפור הכי עצוב והכי מרגש ששעמתי אני באמת מבינה אתכם ואני משתתפת בצערכם כי זה באמת עצוב לאבד אמא זה קשה מאוד שיהיה לך בהצלחה עם יותם
ותשמרי עליו טוב כי הוא באמת צריך משהו שיהיה לצדו ממני.
שיהיה לך בהצלחה איתו
מרחל

סיוט שהפך לחלום אמיתי....
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2003-12-05 22:26:48
הדירוג שלי:


וואי סיפור מרגש במיוחד התיאורים אהבתי מקווה שתמשיכו להיות זוג מושלם שלך מאוכזבת..!

סיוט שהפך לחלום אמיתי....
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2003-12-05 15:40:25
הדירוג שלי:


את פשוט אחלה ילדה נסעת לקנדה אין !!!!!!את פשוט נשמה!!!!!!מותק את פשוט מהמהת!!!!!!!יאללה את חומד!!!!!!אני מקווה שהיה לך חיים מאושרים כי מגיע לך!!!!!!!מווווואה ענקית יפיופה בה 2ייי דניאל.....!

סיוט שהפך לחלום אמיתי....
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2003-12-05 11:53:50
הדירוג שלי:


את ילדה מ-ד-ה-י-מ-ה!!! לא כל אחת הייתה עושה את זה....רואים שאת אוהבת אותו באמת תמשיכי ככה ותאמיני באהבה הזאת עד הסוף!!!כי אתם נועדתם זה לזו.....והלוואי שהוא יצליח להתגבר למרות שזה קשה מאוד.....!!!
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט