אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


שום דבר לא יפריד ביננו/ חלק ז' -=סיפור שולט=-

פתחתי את המתנה ובה היה דובון גדול עם לב שעליו כתוב שיר אני אוהב אותך בן ליד מלא עלי כותרת של ורדים אדומים וקופסא קטנה.. פתחתי את הקופסא ובה היו 2 צמידים שחורים עליהם כתובים באנגלית שיר ובן.. הוא ענד לי את הצמיד ואני ענדתי לו והוא אמר שיש עוד מתנה בשקית..חיפשתי ומצאתי עוד שקית בשקית היה ביבידול ורוד שמצויר עליו לבבות וחוטיני לבן שמצוריי עליו מלאך ומכתב..התחלתי לקרוא, מה שהיה כתוב במכתב הוא שכמה הוא אוהב אותי ורוצה להיות איתי כל כך הוא ביקש שאני ילך ויחליף לביבידול ולחוטיני וכך עשיתי..
שחזרתי התחלנו לדבר ולהתנשק התחבקנו דגדגנו אחד תשני והיה ממש כיף... ואז נרדמנו שאני על החזה שלו והוא עם יד עלי מחבק...כשהתעוררתי בן לא היה לידי אבל בכל זאת הרגשתי שזה היה היום המושלם בחיי.. קמתי שטפתי פנים ושחזרתי לחדרי מצאתי ארוחת בוקר עם ורד ליד ולידו פתק..
כך היה רשום..:: "לנסיכה של בוקר טוב!! ובתאבון!!"
התיישבתי על המיטה ואז בן נכנס.. ישבנו דיברנו אכלנו.. והחלטנו שנלך לבריכה..
לבשתי את הבגד ים שלי הוא את שלו והלכנו..
בבריכה כל השכבה שלי הייתה והיה ממש כיףף.. ישבתי עם אורטל ליז וחן סיפרתי להם מה היה כמה שנהניתי.. איזה מתנה הוא קנה לי והכול.. הייתי הילדה הכי מאושרת בעולם..
נשארנו ככה איזה 5 שעות בבריכה.. דפקנו ממש התנחלות שם אבל חפיף.. יצאנו התייבשנו וחזרנו הבית.. בן ליווה אותי הבית ושאל עם אני ירצה שהיום בערב הוא יאסוף אותי אליו ונהיה אצלו הסכמתי נתתי לו נשיקה ונכנסתי הבית..כולם ישבו בסלון ראו משחק כדורגל לא התעניינו בי שנכנסתי חוץ מאמא שהכינה אוכל במטבח, עצרה אותי והתחילה לשאול איך היה אתמול מה עשינו איפה היינו.. עניתי לה במהירות על כל השאלות ועפתי למקלחת יצאתי מהמקלחת והרגשתי מותשת מכל היומיים האלה ועפתי לישון.. כשהתעוררתי היה כבר מאוחר אז בזריזות התלבשתי התארגנתי ובן הגיע בזמן וקצת חיכה עד שאני יסיים.. סיימתי אמרתי לאמא שאני יוצאת ויצאתי.. כשהגענו לבן ישבנו בחדר שלו הוא הציע לי לשתות ולאכול.. לא רציתי אז סתם ישבנו התנשקנו והוא סיפר לי ש..
 


נוסף: August 8th 2004
מספר: דיזלית
דירוג:
כניסות: 1501
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


שום דבר לא יפריד ביננו/ חלק ז' -=סיפור שולט=-
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-08-12 12:27:35
הדירוג שלי:


אוי נתלילוש...
סיפור מדהים!!
מחכה להמשך..
שלך..
מורוש:)
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט