אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

מה שמתחיל מהר-ניגמר מהר...אני כבר לא בטוחה :)

הסיפור שלי...הוא הוכחה שגם לנו-הבנות מגיע להיות מאושרות אחרי שפגעו בנו בנים... ואני מבקשת שכל אחת ואחת ממכן תכניס את זה טוב לראש שלה!!!

הכרתי אותו..את עומר שלי,בערך ליפני חצי שנה,התחלנו לפתח קשר כאילו אנחנו הולכים להיות יחד...כבר חשבנו מה יהיה כשניפגש איך ניתנשק -הכול!!
באותה תקופה שכחתי מחבר שלי לשעבר..כאילו הייתי בתהליכים, וכשראיתי את עומר פשוט כל הרגשות לחבר שלי לשעבר חזרו -לא יכולתי לשכוח ממנו ויום אחרי שראיתי את עומר דיברנו באייסיקיו..הוא בא להגיד לי שאתמול כשניפגשנו הוא הבין עד כמה הוא אוהב אותי,ואז אמרתי לו שאני עוד רוצה את החבר שלי לשעבר :/
הוא ניפגע כל כך...קילל אותי מרוב שהוא ניפגע ואני אותו כי לא הבנתי למה לריב איתי -זה הרגשות שלי..אני לא אשמה..!!
אני ועומר רבנו, כמעט חצי שנה שלא דיברנו...הוא היה אצלי באיגנור ואני אצלו,אני חשבתי שהכל ניגמר...אין יותר עומר :(
אחרי זה ניסיתי לחזור לחבר שלי לשעבר והוא אמר שאין מצב שנחזור...הרגשתי כאב עצום...הפסדתי את שניהם!!
אחרי כמה שבועות,שכחתי משניהם,המשכתי בחיים שלי..היו לי עוד כמה אהבות אבל כולם היו בנים שרצו לנצל אותי ולפגוע בי,אם אני יגיד לכם מספר של בנים שפגעו בי ואת הסיפורים והדרכים שבהם הם פגעו בי..אתם לא תאמינו שיש בני אדם כאלו אצלו..)
אחרי חצי שנה...הגיע החופש הגדול..אירגנתי עם חברות לנסוע לאילת..(25.7.04) הגענו לאילת בתאריך המתוכנן, ישר שמנו את התיקים שלנו,כל אחת התלבשה יפה, אני לבשתי בגד ים,חצאית תכלת קצרה קצרה, וחולצה לבנה יפה עם מחשוף...ירדנו לטיילת ולים..עשינו סיבוב "הכרנו את אילת" ראינו בנים והכל...היה כ"כ כייף..יותר מאוחר לקראת 2 ככה..עלינו לקניון והלכנו לאכול, אני כזה יושבת צוחקת והכל, ופתאום אני מרגישה יד על הכתף שלי...עד שהספקתי להגיד הרגשתי יש שנייה מלטפת לי את הפנים, לא הבנתי מי זה, "גאד אני באילת מי מכיר אותי פה?!" אמרתי לעצמי...
הסתובבתי וראיתי אותו,את עומר שלי!!!!
כל כך שמחתי...למרות שידעתי שאנחנו לא מדברים-בעצם,שתינו ידענו את זה, הבאנו אחד לשני נשיקה וחיבוק..חצי שנה שלא ראיתי או דיברתי איתו!!
דיברנו קצת וכל אחד הלך לדרכו, ניפגשנו עוד כמה פעמים באילת,היה יום אחד שהוא התנהג קצת מגעיל הוא עבר עם ידידה שלו ואמר לי שלום חפיף כזה ומיהר והעיף אותי הצידה... :/ לא ניפגעתי ולא כלום..טוב נו...קצת.. ;)
ביום האחרון לי באילת...הסתובבנו בטיילת הכרתי מלא מלא בנים!! לקחתי טלפונים והכל...ואז הגיעה השעה לחזור הבייתה..עלינו לאוטובוס,התיישבנו ופתאום כאילו יד הגורל, עומר עלה לאוטובוס שלי, אחרי רבע שעה נסיעה הוא קרא לי לשבת לידו, מיד קפצתי :) ובאתי לשבת לידו,לאט לאט הידיים שלו התקרבו אליי,הוא תפס לי את הידיים והחזיק חזק..ואמרתי לו אחחח זה כואב לי חח תעזוב אותי, והוא ענה לי "אני לא יכול לעזוב,אני לא רוצה"
בסוף הוא עזב אותי.. ישבנו ככה בנסיעה ודיברנו מלא...ישבנו מחובקים וכל שנייה הבאנו נשיקה בלחי, הוא ליטף אותי..וזה היה כ"כ נעים,
בסוף התנשקנו...ואח"כ נירדמתי עליו, הגענו הבייתה.היינו צריכים להיפרד,עד הפעם הבאה...אמרתי לו ביי והלכנו כל אחד לדרכו, אחרי כמה ימים הכל התגלגל וניהיינו חברים...בהתחלה חשבתי שאני לא אוהבת אותו..אבל אחרי שבגדתי בו והייתי עם מישהו אחר.סיפרתי לו,הוא ניפגע אבל אמר לי שהוא אוהב אותי ולא מוכן לוותר עליי!!!!ואתמול הוא היה אצלי (17.8.04), והבנתי כמה אני אוהבת אותו!!
וזהו...זה האהבה שלי!!

אז בנות שתדעו שגם אחרי המון בנים שפוגעים בכם מגיע בסוף האביר על הסוס הלבן...אחד כזה כמו עומר שלי...שיסלח לכן אפילו אם תבגדו בו!!!! כי הוא אוהב אותכן ואתן חלק מהחיים שלהם!!הם לא יוותרו עליכן!!!
בנים שלא אוהבים אותכם חזרה-פשוט לא שווים אותכם!!!

ולך , עומר שלי,
אני אוהבת אותך!!!!! ואני כ"כ שמחה שאנחנו יחדדד!! =]
"כפרההההההההההה" חחח...משוגעת עלייךך!! מטורף שלי :)


נוסף: August 17th 2004
מספר: הילו'ש היפיופהההה =]
דירוג:
כניסות: 794
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים