אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

לא יכולה לשכוח !!

זה התחיל ככה..
היינו במסיבה של חברה שלי טובה, אני ישבתי בצד והוא היה עם כולם, צחק דיבר .. ואני מה זה לא הרגשתי טוב ולא היה לי עצבים לכלום.. פתאום הוא בא וניגש אליי , כזה מלאך !! אי אפשר לתאר מה הרגשתי באותו הרגע,מיד כשראיתי אותו הבנתי שזוהי התחלה של סיפור אהבה !
באותו יום דיברנו צחקנו.. הוא ממש שיפר את ההרגשה שלי.. חזרתי הביתה קורנת מאושר.. פשוט מאוהבת!
זאת הייתה הפעם הראשונה שהתאהבתי.. מאז אותו היום לא הפסקתי לחשוב עליו.. כל הזמן מחשבות רצו לי בראש .. מעניין מה איתו, מה הוא עושה , אבל תמיד העדפתי להתעלם מהעובדה שאני אוהבת אותו, תמיד ניסיתי לשכוח אותו אף פעם אל באתי ואמרתי לעצמי , היי את מאוהבת !!
אחרי תקופה ממש ארוכה שלא התראינו ולא דיברנו הרבה זמן , ראיתי אותו ושוב הרגשתי את האהבה הזאת..
יום אחד זה קרה ראיתי אותו , ישבנו הוא דיבר איתי (גם אז... לא היה לי כל כך עצבים...)ושוב אחרי היום הזה הבנתי שאין אותו אני אוהבת והוא האחד והיחיד!!
שוב, אחרי תקופה שלא דיברנו ולא התראינו , חשבתי עליו כל יום .. לא ידעתי מה לעשות עד שלקחתי את עצמי בידיים והחלטתי להשיג את מס' הטלפון שלו, איכשהוא השגתי .. אני התביישתי להתקשר אז שלחתי את חברה שלי לדבר איתו.. חברה שלי דיברה איתו שאלה עליי והוא אמר שהוא לא זוכרררררר אתם קולטים מה הרגשתי באותו רגע? זה היה רגע של אכזבה גדולה, התחלתי להגיד לעצמי כל מיני שטויות אבל חברה שלי עמדה על זה שהוא ייזכר ולא משנה איך, פשוט אמרה לי , יעל אל תרימי ידיים אל תיכנעי הוא האהבה הגדולה שלך.. קיצר מפה לשם לא העזתי להתקשר אליו.. כל יום שהייתי באה להרים את השפורפרת לפני שהוא היה מספיק לענות הייתי מנתקת..
ואז אני לא יודעת איך .. אבל כל מקום שהייתי הולכת הייתי רואה אותו בפוקס.. אולי זה הגורל.. אמרתי לעצמי.. כשהייתי רואה אותו הרגשתי פרפרים בבטן, הייתי לחוצה , פתאום נהייתי אדומה.. מה שדבר כזה בחיים לא קרה .. הבנתי שהתאהבתי בבנאדם חזק ממה שתיארתי לעצמי !
יום אחד אזרתי אומץ.. והרמתי צלצול , זה היה ככה: "הלו.. ברק ?? ואז הוא עושה לי : מי זאת?? אני עושה לו יעל...
קיצר דיברנו, צחקנו שרנו ביחד שירים , באותו יום דיברנו 4 שעות רצופות !!!!!
מאותו יום היינו מדברים מלא.. כל יום הייתי מתקשרת, לא הייתי נותנת לו רגע אחד לחשוב בלעדיי.. הייתי קרציה, אני מודה ! לא עזבתי אותו... התחלתי להתעניין, לשאול עליו..
אני לא יודעת אם הוא הרגיש אותו דבר.. אבל הוא דיבר אליי הכי יפה שבעולם ואז זה קרה !!
קבענו להיפגש (אחרי תקופה של דיבורים בטל', וזמן ארוך שלא התראינו ודיברנו לבד - משהו כמו חצי שנה אפילו יותר..).
נפגשנו.. באותו יום.. לא התרשמתי ממנו במיוחד , יותר מזה אולי אפילו התאכזבתי..
אחרי זה החלטתי שאני רוצה לשכוח אותו כי לא יוצא מזה כלום.. תקופה שלא התקשרתי .. לא דיברנו (משהו כמוש בועיים חודש) , יום אחד אני יושבת בחדר , הראש בעננים, פתאום מי מתקשר ?? ברק !! כן הוא התקשר .. איך שמחתי.. יואו .. אתם לא יודעים.. זה היה ככה :" הלו, מי זאת ???, אני עניתי :"יעל".. ואז היה ניתוק ! זהו השאיר אותי עם המחשבות..מיד לאחר כמה ימים החלטתי להתקשר ולשאול מה הוא רצה.. הוא אמר שהוא לא זוכר .. שוב התאכזבתי והחלטתי שזהו !!
ניסיתי לשכוח אותו בכל מיני דרכים, לא התקשרתי, במשך התקופה הזאתי היו לי שני חברים.. אבל איתם לא הרגשתי מה שהרגשתי עם ברק !!עם ברק זה היה , משהו שונה, משהו מיוחד.. שאין אותו לכ אחד.!
עד שכמעט שכחתי ממנו.. הוא התקשר והפעם כבר התחלנו לדבר על הקשר שלנו, פתאום הוא זה שהיה מתקשר יום אחרי יום ולא אני שמנג'סת לו בשכל.. פתאום הוא זה שמתעניין מה שלומי.. ואני פשוט זרמתי.. אבל לא הרגשתי כלפיו מה שהרגשתי בהתחלה, הרגשתי שזהו, אומנם אני אוהבת אותו אבל לא כמו שאהבתי, שדי .. זה כבר פסה.. נפגשנו.. בפגישה הזאת לא קרה כלום (=אפילו נשיקה, ממש כלום, אין לי מושג למה ..)דיברנו, צחקנו.. אבל די אני הרגשתי שזה כבר קשר מגעיל.. שזה סתם קשר שלא ייצא ממנו כלום.. החלטתי לתת לו זמן לחשוב ולתת זמו לעצי, בלי חברים בלי קשרים, פשוט לחשוב מה אני רוצה ! פשוט לא דיברנו שוב.. יום אחד בא אליי ידיד שלי (שהוא חבר מאוד טוב שלו ) ושאל אותי עליו כל מיני שאלות, מה אני חושבת עליו, אם אני רוצה אותו בכלל.. אני רמתי שכן.. והוא אמר שנראה לו שגם ברק רוצה.. אבל אף אחד מאיתנו לא עשה עם זה שום דבר.. ואז שוב המשכנו לדבר בטלפון .. ים אחד בטלפון הוא עושה לי : יעל i love u , אני התרגשתי , התלהבתי.. שסוף סוף ברק יגיד לי לאב יו.. בכל זאת לא שומעים את זה בכל יום..
אבל שוב. אל עשינו עם זה כלום... אבל כבר ידעתי שהוא רוצה אותי.. אומנם לא ידעתי מה הוא מרגיש כלפיי אבל ידעתי שהוא רוצה משהו איתי !! הוא אפילו נפרד מחברה שלו כהוכחה לזה שהוא רוצה אותי !! קיצר מפה שלם.. כל זמן שהייתי רואה אותו והיינו עם ידידם וחברות , בקושי היינו מדברים.. התביישנו כזה אחד מהשני.. היינו אורמים שלום ומהר בורחים אחד מהשני.. יום אחד יצאנו כולם, כל החברה.. ראיתו אותו ! הוא גם בא !! ואני שמחתי.. אבל שוב סתם דיברנו .. ולא יצא שום דבר מזה ..פתאום התחלתי להשתנות.. התחלתי לריב עם כל העולם , לשמוע שירים מוזרים.. הייתה לי ירידה חזקה בלימודים.. לא יודעת מה היה לי.. עד שחברה שלי באה ואמרה לי, יעל קחי את עצמך בידיים זה או ברק או החיים שלך.. אני לא מוכנה שבגללו תהרסי את החיים שלך.. אבל נאי ניסיתי להשתפר , באמת ! אבל אל יכולתי.. חשבתי עליו כל היום, הייתי חולמת עליו, בכיתה דמיינתי שהוא איתי(אנחנו לא לומדים באותו בי"ס) בבית הייתי שומעת שירים ונזכרת בו.ממש כל דבר,כל מה שהייתי עושה קישרתי לברק!!
ואז בחופש כל החברה נסעו לאילת אני לא יכולתי להצטרף.. באותו יום שהם היו באוטובוס בשעה 1 וחצי בלילה שולחים לי הודה :"יעל אני חייב לדבר איתך דחוף.. או היום או מחר.. אם את יכולה דברי איתי.." אני מהר הרמתי טלפון שאלית מה קרה .. הוא אמר שזה לא לטלפון.. שוב.. התחלתי להתלהב פתחתי תקוות.. ואז אחרי אילת כזהוא חזר.. ראיתי אותו ושאלתי אותו ,"ברק, מה רצית ?" הוא אמר לי שכלום , זה סתם מיותר.. בתקופה הזאת היינו בקשר של מעין ידידם טובים כאלה.. ידעתי עליו כמעט הכול והא עליי !
יום אחד הוא התקשר .. ההורים שלו נסעו לחו"ל ולברקוש שלי היה בית ריק.. כן הוא הזמין אותי אליו הביתה.. בחיים שלי לא חשבתי שזה יקרה .. ישבו וגם בבית שלו לא קרה כלוםם ממש כלום .. התביישתי ממש.. כל הזמן דיברנו..
אחרי שהייתי אצלו בבית , ירדנו למטה לכל החברה .. הוא הזמין לי מונית הביתה וארמר לי לשלוח הודעה שהכל בדסדר .. כאילו שאני אגיע הביתה..ש לחתי הוא התקשר.. ודיברנו.. סתם..
יומיים אחרי זה כבר לא יכותי.. אמרתי .. אני חייבת להתוודות.. אני חייבת להגיד לו איכשהוא שאני אוהבת אותו.. לקחתי ת'פלאפון שלי וכתבתי לו הודעה :" ברק , אני לא יודעת מה איתך.. אבל אני יודעת שאני אוהבת אותך..""..חיכיתי לתשובה יום , יומיים , שלוש.. אבל הבנאדם לא החזיר תשובה.. התקשרתי.. והוא אמר שלא קיבל שום הודעה.. אני התאכזבתי נורא.. אבל מצד אחד שמחתי כי דבר כזה לא אומרים בהודעה אלא פנים מול פנים.. קיצר דיברתי איתו בטלפון ואמרתי לו :ברק אני רוצה אותך..".. לא העזתי להגיד לו שאני אוהבת אותו.. לא יודעת למה.. המילים האלה לא יצאו לי מהפה !!
אמרתי לו אנחנו חייבים להיפגש לדבר על כל הקשר שלנו.. נפגשנו אבל שוב לא העזתי להגיד לו .. לא יודעת מה עצר בעדי ...
ההודעה האחרונה שהוא שלח לי .. היה כתוב .. יעל בהצלחה בכול .. אוהב ברק!!אוהב !! אני לא האמנתי...
אני האמת לא יודעת מה הוא מרגיש..
עד היום לא שכחתי ממנו.. עד היום אני חושבת עליו בלכ דקה..
אם אנחנו לא מדברים שבוע.. אז אני עצובה.. אני ממש אוהבת אותו.. בחיים שלי לא הרגשתי אהבה כזאת!!

ברק.. אני לא יודעת מתי בדיוק אני אעיז לבוא ולהגיד לך שאתה אהבת חיי. שאני אוהבת אותך מאוד ולא יכולה לחיות שנייה בלעדיך שרוב היום עובר לי במחשבות רק עליך.. אני באמת לא יודעת לאן הקשר הזה יוביל.. אני מחכה ליום שתבוא ותגיד לי גם פנים מול פנים מה אתה מרגיש.. בכל זאת אני בת אדם ואני רוצה להמשיך בחייםש לי.. ולא להתיקע באהבה זהאת.. אני פשוט לא מצליחה לשכוח אותך .. אני מקווה שכשתבוא ותגיד לי .. זה לא יהיה מאוחר מידי...!!

אוהבת אותך תמיד תמיד תמיד !!!
יעל

 


נוסף: September 21st 2004
מספר: יעלוש
דירוג:
כניסות: 1307
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


לא יכולה לשכוח !!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-06-29 12:25:23
הדירוג שלי:


בואנהה מי שרשמהה שהוא מגעיל והיא צריכה לשכוח אותו היא אחת הסתומות מה בכית זה בכלל לא מרגש קראי תסיםפור שלי תבכי....

חחחחחחחחחחחחח ולדעתי מתוקה את צריכה את לדבר איתווו וליזום את מה לעשות הוא ביישן חיים קשים...

לא יכולה לשכוח !!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-09-26 04:11:10
הדירוג שלי:


בואנהההההה הוא בנאדם מתוסבך אוחשרמוטה..
קבעו, תפגשו ויאללה תגידו אחד לשני מה אתם מרגישים...
אתם סתם נסחבים עם זה..

לא יכולה לשכוח !!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-09-23 19:35:19
הדירוג שלי:


רואים שלישניכם יש את אותה הבעיה!
שניכם אוהבים את אחד השני אבל לא עושים עם זה כלוםםםם
את חייבתתתת לקחת את עצמך בידיים ולשאול אותו מה הוא מרגיש כלפייךךך
בלי בושות ובלי כלוםםםם
אני בטוחה שאת רוצה איתו קשר אז תעשי משהו לשם שינוי בנידון!!!
בהצלחההההה
אלינוש

לא יכולה לשכוח !!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-09-23 16:53:41
הדירוג שלי:


למה מגעילללל.!~?~~

לא יכולה לשכוח !!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-09-23 14:53:24
הדירוג שלי:


טווב.. אני בכיתי..
איזה מגעיל הוא אחותי...
לפי דעתי את צ''כה לשכוח אותו...
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים